Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
26. zář 2009

Jo a ty Ecoz jdou hůř přes rameno, když jsou plný, to musím nosit v ruce, jinak když není narvaná, tak jde. Právě jak má ty uši po straně, tak se blbě nosí, když je plnější. 😉

indigo
26. zář 2009

Inuš no vidíš, zas je člověk o něco moudřejší, taky to ještě promyslím... 😎

cipisek007
26. zář 2009

Ježiš menník, včera jsme si psaly, moment, jdu si pro mobil 🙂

cipisek007
26. zář 2009

Ptala jsem se co jí řekl ten psycholog.

Tak prý nic na Dádovi psychickýho neshledal, domluvili se spolu na relaxačním cvičení, že by mu to mohlo pomoct. PC nestíhá.
Momentálně řeší šikanu ve škole ☹ Dáda dostal nakopáno mezi nohy od dvou spolužáků. Pěkně si ty smrady prý podala a řekla to učitelce. Prý si to ale Dáda nenechal líbit a bránil se. Jiný děti mají s nima veliký problémy. Učitelka to nenchá jen tak a budou za to dvojky z chování. Jinak mu to ve škole moc jde. Moc ho to baví a v matice a čtení je fakt dobrej. Psaní trochu bída. Máťa stejný, je to šikulka, ale moc toho nenaspíme.
Drží moc palce Carrince. Taky řeší dilema - fusaky 😀 Všechny strašně moc pozdravuje 🙂

cipisek007
26. zář 2009

To je masakr, co? Šikana už v první třídě ☹ Myslím, že těm dvěma dvojky z chování nic říkat nebudou 😒

Ty jo, nám tu zase blbnou výtahy. Ve velkým nákladním výtahu nefunguje tlačítko do přízemí. Takže jsme jeli s kočárem do jedničky a tam ho snášeli. Děs běs. Kočár má nějakých 15kg, obsah taky, myslela jsem, že vypustím duši těch pár schodů 😠 Naštěstí z přízemí už to funguje. Takže se David dostane nahoru normálně. Zase víkend a zase to blbne 😠

Indi, jdu zkoumat ecobagy 😀

cipisek007
26. zář 2009

No a já teda fakt nevím co si mám vybrat 😀

U mě vítězí evirosax - monochromatic 1, mikado 5, la boheme 5 a flip and tumble modrá. No babo raď 😅

indigo
26. zář 2009

Tak fajn Míšo, píšu si u tebe tyhle čtyři..... 😀 😀 😀 Ty tvoje první 2 mám taky v užším výběru, jenže můj užší výběr je drobátko širokej... 😀 No prostě pak asi udělám ententiky a bude. 😎
Mám kávu, (snad) chvilku klidu, Mišelinka pospává, Táda si hraje (tak jak by neměl, ale nechám ho, aspoň mě nechá... 😖 😀), jdu si pořádně zainternetovat. 😎

cipisek007
26. zář 2009

Ježiš neeee 😀 Já asi na 95% vezmu tu flip and tumble a pak nevím. Kurník. 😀 😀
Já bych měla jít ještě pomýt nádobí, ale nechce se mit.

indigo
26. zář 2009

Nádobí taky nemám umytý, ale ono neuteče... 😝

cipisek007
26. zář 2009

Ha, Barunka právě zjistila, že může procestovat celej byt sama. Po prozkoumání bytu zakotvila před zrcadlem 😀 😀

zuzka84
26. zář 2009

hoj, diky za info k tem taskam , tak ti to indi napisu do IP az malej usne (snad se toho dneska jeste dockam 😝 )

cipisek007
27. zář 2009

gde sou gde sou? 🙂

Dobré ránko, kde jste všecky? 🙂

petreva
27. zář 2009

Dobrý den....
MIŠO, ahoj, nakukuju ale nikdo tu tak se snažim uklízet. Doma mi to spí a já jsem zas od 5 vzhůru 😒

cipisek007
27. zář 2009

Evi, jakto? Nemůžeš spát, nebo kvůli Elence? Jak je vám?
My odsáváme a odsáváme. Zkusila jsi na tu rýmu nějaký homeopatika? Holkám to teče z nosu jak z vodovodního kohoutku a když si nevšimnu včas, tak toho mají plnou pusu 😖
My dneska jedeme s mamkou do Terna a tam je lékárna, jsem v pokušení tam zajít, jestli bude otevřená.

Tím pádem oznamuji, že na srazík v úterý kvůli rýmě a pokašlávání nedorazíme ☹

indigo
27. zář 2009

Hezké ránko!

Míšo lékárna v Ternu o víkendu něpremáva, už jsem tam jednou o víkendu byla a musela pak do globusu.
U nás naštěstí snad po rýmě, na jak dlouho... 😖
To je hnus jak je venku takhle, to má člověk boblou náladu hned po ránu, doufám, že vyleze sluníčko, taky mám dneska v plánu Terno 😀 jen s Michakou s kočárkem. 😎

cipisek007
27. zář 2009

Indi, ajaj, to jsou čudly, si myslím, že byměli kšefta, kdyby měli aspoň odpoledne otevřeno 😒
A kdy jedete? My po obědě, cca v jednu 🙂
No vstává se čím dál tím hůř. Jak je venku ráno tma a někdy do 11ti mlha, tak je to fakt humusný. Holky sice vstávají až v šest, někdy až v půl 7, ale je tma a prostě se vstává blbě. 😠

petreva
27. zář 2009

MÍŠO, na homeo nedošlo...dávali jsme Stoptusiin, protože měla zadní rýmu a moc jsme toho neodsáli. Po S. to bylo lepší, aspoň něco šlo ven. Dávali jsme mořskou vodu a cca 2xdenně nasivin. Ale včera už jen moř. vodu.jo jo, taky jsme honili dálnice až do pusy...aspoň že to holkám jde ven. A jak je tobě? Taky rýmuješ?? Prosím tě, jak vaříš? Normál ve vodě nebo v páře?? A na kovovým pařáčku? Jsem pošuk, což, že to řeším...ale při styku s kovem se prý uvolňují hodně vitamíny 😕 my příkrmy odložili, kuli E. nemoci.
Když my v pět kojíme a pak už nemůžu usnout...spala bych zas tak v devět, ale to už zase není dost dobře možný.....
INDI, ahoj!! Jů budeš si užívat jen se Míšou?? Ty se máš!!! Posílám ti mooooc sluníčka, co u nás svítí, aby se ti nálada vylepšila. Určitě dorazí i k vám!!
Nám asi přijede zítra tchýně 😠 😖 Psala, že prý když nepřijde Mohamed k hoře , MUSÍ hora k mohamedovi!!!!! Bože mě trefí!! Co je na tom špatnýho, když chtějí E. vidět, tak at si přijedou ne????
Tož pádím, už jsme komlet vzhůru, tak jdu ještě sklidit prádlo a v devět zase kojuchovat a pak asi ven. E. je bez teplot, ale rýmu pořád má...venku se jí dobře dejchá.
MÍŠO, ještě prosím tě, jakej máte ten zvlhčovač?? A to jsi ho koupila na doporučení nebo jste "studovali" kterej a tenhle vyhrál?
Hezkou neděli!!

cipisek007
27. zář 2009

Evi, vařím ve vodě, ale mám v hrnic připraveno a zaleju to vařící čerstě převařenou vodou, tím pak se taky míň ztrácí vitamínů. takhle vařím i pro nás, např. brambory. To je rozumný, že jste to odložili kvůli nemoci, ono by to nemuselo E. ani chutnat a pak by to bylo horší 🙂
Já taky rýmuju i pokašlávám a David taky. Hrůza.
Jééžiš ta vaše tchýně. A ještě přijde s takovou hláškou, koza jedna.
Máme zvlhčovatč Tefal, máme ho na doporučení Jáji, mě by nebavilo studovat co a jak 😀

http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-501265... to je on, dá se najít samozřejmě i levnějc. Jen už nevím u kterýho obchodu na netu jsme ho kupovali.

cipisek007
27. zář 2009

Tož já jdu skládat prádlo a vařit holkám papu, nám dneska vaři David 🙂

Budu nakukovat 😉

cipisek007
27. zář 2009
indigo
27. zář 2009

Ahoj Evi! Tak Elence je aspoň líp, to je fajn. Venkovní vzduch dělá prckům dobře. 😎

Míšo nevím ještě kdy vyrazím, teď si půjčil Tádu na chvíli děda, pak ho asi nechám tatínkovi, aby taky věděl, že má děti, a půjdu. Taky asi po obědě, uvidim jak se mi bude chtít, tak já na vás kdyžtak budu mávat, jo? 😀

Zvlhčovač máme taky, nějakej "lepší", ale to přinesl chlap z práce, když končili, tak tam rozprodávali úplně všechno za pár peněz, tak dovalil zvlhčovač v hodnotě snad 5ti litrů za 1500. Oni tam totiž měli nějaký citlivý měřící přístroje a ty musely mít stálou vlhkost a teplotu. No nekupte to... 😀 Zatím je stále uskladněnej na skříni, ale ono na něj dojde...

Jo Evi, taky jsem v 5 kojila, ale pak odpadla a pak mě Táda nemohl dostat z postele, usnula jsem v půlce věty, že za ním jdu do obýváku... 😖 😀

cipisek007
27. zář 2009

Indi, určitě 🙂
To je perfektní cena! No nekup to 😀 My kvůli rýmě máme zaptnuto celej den a noc a až se začne topit, tak to taky pojede furt. Holky baví pozorovat ta pára co z toho vychází 😀

indigo
27. zář 2009

Jdu něco podělat, než se mi ten drak vrátí domů, hezkou neděli a vybírejte tašky! 😎 Zuzka si vybrala dvě, doufám, že vám půjde příkladem! 😀 😎

cipisek007
27. zář 2009

Oukej, Indi, máš IP, už nebudu dlouho váhat, enbo nakonec přeberu 😀

indigo
27. zář 2009

Míšo píšu si... 😎

Holky mám chvilku, tak jsem se pustila do fotek co mi poslala Inuš, haló haló Inuš, co ti k tomu mám napsat? Nechce se mi hledat zpátky... že Pavlík děkuje nějaký tetě? 😀
Jo děvčátka, kdybyste měli třeba nějakou fotku né moc povedenou, ale jinak hezkou (ježiš to je blbě napsaný... 😀), prostě se dá vylepšit, např. tohle - to je Pavlík (krásnej, že jo?), snad se Inuš nebude zlobit, že ho vystavuju, ta horní fotka je původní, spodní upravená. Takže kdyby se vám nějaká fotka nezdála, klidně mi jí pošlete a já jí zkusím zachránit a pošlu zpátky. Je to pro mě otázka 2 minut, tak se neostýchejte. 😎
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zuzka84
27. zář 2009

jeee miso , mate stejnej zvlhcovac jako my 😅

vcera to byl des s malym , sli jsme spat ve 2, asi ve 4 se vzbudil Dada, tak jeste jeho uspavat ... no fakt super. vcera uz jsem usnula i kdyz tu byla navsteva 😝

cipisek007
27. zář 2009

Jéje, Zuzi, tak to už je extrém, co? 😖
Zvlhčovač má stejnej i Jája 😀

Indi, beru na vědomí s fotkama 😉

inna12
27. zář 2009

Jo Inuš se bude zlobit zato, že mi děláš fotky 😀 😀 ty si pakoník 😀 máš IP

zdravím všechny a hezkou neděli přeju 😉 my ted vstali ( sem do dvou čuměla na film, a pak po třech h. chtěl bumbat) 😨 😨 , ale omlouvá mě, že uvaříno mám 😀 !!! ted tady leží v lehátku vedle mě a taaaaaaak se podělal 😖 a je chudáček doštípanej od komára 😠 😠 a ja toho haj... nemůžu najít, ho tak s chutí zabiju 😠

Evi, tak pevné nervy na tchyňu 😖

indigo
27. zář 2009

Inuš už to má v mejlu 😎 Hele Inuš, kolik měřil Pavlík v 6ti tejdnech? Ani ses nepochlubila 6titýdení prohlídkou, jesti jste teda byli... 😀 Je to takovej dlouhán? Miška ráda vysoký chlapy... 😀 😀 😀 😎

Míšo jestli vyrazím do Tesca, tak až dýl, teprve mám oběd v troubě, prádlo v pračce... no vy už jste možná na cestě 😀 😎

zuzka84
27. zář 2009

jo evi , to me teda taky dostalo co vam tchyne rekla - to je sila 😒 . za nama teda taky nikdo neprijede, ale aspon nemaj takove prupovidky 😖

miso - no ja uz mam dost a z Davida obcas silim - treba vcera malymu strkal vrtulnik do oka, tak ma dneska (a teda uz od vcera) Danecek cerveny oko 😠 . furt neco mele a vubec neposloucha, ja bych chtela klid a trochu spanku ... to jsem narocna 😀