Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
25. říj 2009

Innko, koupete taky každý den?
Díky za info, mám známou v lékárně, tak ho objednám v každým případě, tohle se hodí vždycky 🙂

petreva
25. říj 2009

Dobrý večer holky,
my jsme z tý naší cácorky hotový...ona se tak vzteká 😕 a to usínání!! A spaní!!! Než usne vzbudí se x krát, točí se na bříško a budí jí to, a ty dny, vztekání...už se o všechno staví na kolínka i na chodidla a není k uhlídání 😅 A v kočáru?? No postrach. Ležet vůbec ne, když se vzbudí, tak vydrží chvíli a pak se začne kroutit a fnukat až brečet. Proč by madam ležela, když je zvyklá trajdat. Tak jsem si pujčila od kamarádky kšíry, protože ona mi leze z kočáru! Jsem z ní fakt jednak na nerva a jednak hrozně unavená...Ona se v kočáru postaví nebo se ohne úplně přes korbičku dolů a pozoruje jak se točí kolečka 😅 No asi mi začíná pěknej maraton...
Hollky, kdo to máte naštudovaný, když "odchází" separační úzkost??

cipisek007
25. říj 2009

Evi, holky se mi teď taky šíleně vztekaj. Leží na zádech a udělaj neuvěřitelnej most, pak ještě dupnou nožkama v leže o podlahu, no hrůza a jak u toho ječej. V kočáře je zatím klid,ale jak dlouho?? 😖

petreva
25. říj 2009

Míšo, jo ječí neuvěřitelně. A třeba i z ničeho nic. Dneska vyváděla i u oběda, otvírala pusu a při tom říla, jak kdybych jí něco dělala. Taky se pak poblindila. Ale dneska to bylo asi tím blbým jídlem. Já padám na hubu, fakt. Kdybych se aspoň vyspala...
Ten kočár mě pěkně štve a to nedej bože když prší a má pláštěnku. To jí nemůžu dát na bříško a huláká i tam...no nic, mám tak nějsak celkově blbej den. Nějak na mě sahá depka...snad bude líp.

inna12
25. říj 2009

Míšo, on je i na podrážděnou pleť přímo, ale já ho tim mažu nejčastěji, je to takovej příjemnej krémík, beru mu ho 😅
jojo, koupeme každej večer, on to má strašně rád, užívá si to a pak se napije a hezky spinká, ale dneska jsem chtěla hlavně kvůli tomu, že mu mažu hlavičku kvůli té seboree a ta se pak smývá..tak zítra no..už sem neměla srdce ho budit, sme to s P. zkoušeli, sem ho pusila na tváře, hladila a ani náhodou nešel vzbudit, piňda

Evíku, to je mi líto, že Elča tak čertuje! to samý je ted Martínek..strašný šídlo..hele, ale brácha říká, že malý dítě musí bejt pořádnej čert, že by náký klidný ani nechtěl 😀 😀 jenže ten chlap to asi vidí jinak, není s nim tolik jako máma..musíš vydržet!!! musíš si říkat, hlavně, že je zdravá, než aby třeba jen ležela a nemohla nic..to si říká Lenka a prej jí to moc pomáhá a hned na to jeho šílený čertění kouká jinak 😉 ono s tim nic nenaděláš, než z toho čerti vyrostou 😅 náký dřív náký dýl..ale věřím ti, že jsi unavená ☹

inna12
25. říj 2009

dupnou nožkama vleže 😀 😀 😀 Míšo promiň 😀 se ted směju co? až to budu mít za chvíli taky, malýho vzteklounka..to maj asi všechni dětičky takový období

Evi, nedepkuj ☹ určitě líp bude!

cipisek007
25. říj 2009

Evi, on si na dnešek stěžuje kde kdo, to je tím blbým posunem. Bude líp, uvidíš 🙂

Innko, my taky od narození koupeme každý den. Teda od narození, až když jsem je mohla vyndat z inkuboše a od tý doby si to moooc užívaj, ani jednou neplakaly a v bazéně jsou jako doma 🙂

Jdu do hajan, v noci jsem moc nespala nebyla jsem ve svojí posteli 😀
Dobrou a klidnou noc všem!

cipisek007
25. říj 2009

Innko, jako ale to je síla co oni mají v těch nohách!! Obzvlášť terka se takhle vzteká. Zvedne nohy do vejšky a pak s nima na chodidla majzne o zem. Mě osobně by ty chodidla už upadly.
Barča ta se zase vzteká tak, že se kroutí jak žížala a mostuje a obě u toho ječej, hrůza.

Už tu nejsem 🙂

cipisek007
26. říj 2009

dobré ránko!

tak jsem se obávala, že mi holky budou od čtyř strašit a oni se sice ve 3 vzbudily a chtěly si povídat, ale po hoďce vytuhly a spaly až do šesti. Jen mají obě kašel. Ach jo. Teplotu ne, jen kašel a rýbu. 😖

petreva
26. říj 2009

Dobrý ráno!!
Holky děkuju za podporu.....

Míšo, snad to brzy zvládnete!!

peda
26. říj 2009

Ahojky

ani smajlíka přidávat nebudu,jsem mrtvola.Elli včera byla protivná,že jsem musela koupat v půl 7,dýl už to prostě nešlo,ráno se zbudila v 5,samej smích,rozprávění se spolubydlícíma z postýlky,já mrtvala...v postýlce jsem jí nechala do 6,stejně už jsem neusnula,pak flaška a už u mě v postely,tam jsme si hrály,ale hrajte si s mrtvolu 😀 😝 ,nejvíc se jí líbily boty na plyšový myši,vydržela je študovat docela dlouho,tak jsem u toho pospávala a jednou rukou držela myš ve vzduchu,aby za ně mohla chytat a rvát je do pusy 😀 😀 😀
V půl 8,když jsem vypravila kluky,tak jsme zacvičily a hned usnula.V 9.30 máme být u Kolářový,tak jí musím zbudit,flašky a půjdem pěšky,aby jsme se prošly.Doufám,že nezmoknem,někde jsem potratila deštník 😠

peda
26. říj 2009

Míšo,tak to je dobře,že jste spinkaly,je to blbý,že sama neodsaješ,když by holky zrovna potřebovaly a můsíš na někoho čekat...chudinky,hlavně,aby ještě nezačaly horečkovat,berušky...
To asi nepůjdete ani plavat,viď?jaký den chodíte?Ve středu je tam zavřeno....

cipisek007
26. říj 2009

Pedí, tak to držím palce u kolářový. 🙂

cipisek007
26. říj 2009

Pedí, však je měřím při každým přebalování. Dneska jsem chtěla začít znova cvičit, jak hodně rýmovaly, tak semi to zdálo včera lepčí a že dneska začneme a ono přes noc zase houbeles, kašlaly pěkně na přeskáčku. Dneska mi večer nikdo pomoct nepřijde, tak nevím jaká bude noc ☹
Chodíme ve středu, ale je svátek, takže nejdeme, až příští týden 🙂

peda
26. říj 2009

Evi,tak už vám začalo vztekací období?ono si zvykneš,neboj.Elenka je osobnost,já si to zažila s klukem,ten měl ze vzteku afektivní záchvaty do bezvědomí,tak tě naprosto chápu,taky vůbec nespal,v kočáru vůbec být nechtěl a od 11 měcíců,co začal chodit tam prakticky vůbec nebyl...máme holt osobnosti...Mája je dneska bezvadnej kluk,sice na kluka dost citlivej,ale je moc hodnej a má bezvadnou povahu.Je to období,který rodiče musí přežít,taky jsem ho kolikrát chtěla hodit do popelnice a nebo jsem ho nechala ječet a šla do sprchy,abych ho neslyšela,to pomálo hodně.Pak jsem taky sprchovala ledovou vodou jeho...

peda
26. říj 2009

Tak vám to s tím plaváním vyšlo,alespoň nemusíte mít náhradu.Tak bez toho odsávání si to nedovedu představit,nechceš,abych teda přijela?Já bych ti s tím pomohla...

Já už musím,aby jsme to stihly,já jsem ještě v pyžamu a Elli spí 😕

cipisek007
26. říj 2009

Pedí, jsi zlatá, děkuju, ale ne, ještě bysme to roztrousily dál. Já zkusím zavolat kamarádce, bydlí naproti v paneláku, jestli až půjde z práce by nezaskočila. Ale mooooooooooc děkuju 😵 😵 😵

indigo
26. říj 2009

Brý ránko!
Taky mrtvola, ale po kafi už celkem začínám fungovat.
Evi fakt nezbýv než doufat,že se to zlepší.
Míšo - holky teda rýmujou, to odsávání je boj, čím starší dítko, tím horší, ale přeprala jsem tuhle i Tádu, to natrénuješ. Nicméně přeju, aby to nebylo potřeba..... 😖

cipisek007
26. říj 2009

Indi, jenže Táda je větší, já když zalehnu holky, tak jim taky můžu ublížit 😅

indigo
26. říj 2009

Ne ne, nezaehávat, to by nepřežil ani Táda, když na něj lehne stokilová matka... 😀
Potřebuju do toho bejbycentra a ono chčije a chčije..... 😝

cipisek007
26. říj 2009

😀 😀
Volala jsem mamce, nejdu ven, páč bych musela totál přestavět kočár, abych mohla dát pláštěnky, takže mi přiveze rohlíky a pomůže mi odsát. A na večer se domluvím s tou kamarádkou, třeba přijde i pomoct s koupáním 🙂

indigo
26. říj 2009

Že mamku pozdravuju, prosila bych 5 rohlíků, půlku chleba a nějaký jogurty. Děkuju!
😀 😀 😀 😀 😀
Padám krmit a vařit... 😝

cipisek007
26. říj 2009

Indi, ona stejně jede v poledne nakoupit autem, takže mi to sem hodí. Bych tu chcipla hlady 🙂

cipisek007
26. říj 2009

Ty voe, já jsem si zase naběhla!!! Zítra má přijít mi pomoct Davidovo segra, pojede s námi k dr. a já se jí ptala, jestli zůstane i na koupání. A ona vymyslela, že by mohla po práci přijít její mamka, že bysme jí mohly šoupnout ke sporáku, aby vykouzlila nějakou dobrou večeři a po koupání by vypadly!
No to bude přetvářka!!!

peda
26. říj 2009

Tak jsme doma

Míšo,tak jsi si myslela,že ti to pomůže a nakonec to bude na obtíž ☹ .Ale když by hned po koupání odešly,tak by to taky nebylo marný,alespoň na to nebudeš sama,něco bude v kastrolu a uděláš si večerní siestu 😉

peda
26. říj 2009

Indi,zahlídla jsem v albumech Míšu a okamžitě jsem věděla,kdo to je 😵 ,jde vám to krásně 😵 😵

cipisek007
26. říj 2009

Pedí a jak jste dopadly???
NO tak Eliška pomůže, co bude dělat tchýně za vylomeniny, to fakt netuším. A jak bude vypadat moje kuchyně po jejím vaření taky se dost bojím. Jednou mi tak zadělala troubu, že jsem jí drhla moooc dlouho 😖

cipisek007
26. říj 2009

Indi, je kouzelná!!! A jak jí to jde a ty tvářičky!!! 😵 😵 😵

petreva
26. říj 2009

Ahoj holky,
PEDI, INDI, to jako fakt už začíná vztekací období??? Já myslela, že až kolem roka 😕 Ty voe já jsem hotová už teĎ A to je půl druhý...asi je fakt, že jerozhozená ai tím posunem času. Ale co dělá 😠
MÍŠO, snad bude mít tchýně k tvojí kuchyni soucit...kéžby pomohla a vypadla 😅
Ty jo, já zas jela s E. vysící z kočárku byla jsem zplavená jak myš. Máme domů hrozně velkej kopec a bydlíme až úúplně nahoře. Jak se E. vzbudí mířím ku domovu,protože v kočáru je to kříž a ještě pršelo. Naštěstí přestalo, tak jsem jí přivázala, ale stejně jsem urvaná. Brďo, fakt je zas uječená. I u jídla...jo a začala dělat s plínou bubu bubu baf...dává si jí před oči, chvíli ji drží a pak sní mrskne dolů a děsně se usmívá 😵 takže jsem ji krmila mezi baf a bububu 😀 , ale dobrý neblinkala. Uvidím do večera. Holky pijí vám děti z lahve nebo z pítka - příkrmářky??

peda
26. říj 2009

Míšo,dopadly jsme dobře,až jsem se sama divila.Byla tam jiná rehab,sestra,ta byla teda hrozně milá,ten strach ze mě spadl,pak jsme ukázaly,jak cvičíme,to řvala jak tur,tak toho chudák moc neviděla,pak jí celou prokoumala a prošahala,koníky pase předpisově jak se má,když leží na břiše,tak má tu páteř krásně v ose,ale když si lehne na záda,tak je zase do C.Ona tomu přizpívá i ta placatá hlava na jedný straně,ale prý se to srovná.Pak přišla Kolářová,pochválila nás,to jsem vůbec nečekala,prý se jí stratilo něco na krku na šíji,a ty nožičky má prý taky supr...tak veliká radost.Ale ten novej cvik,to je masakr...teda pro mě,já si příště normálně nahraju na telefon,nebo alespoň vyfotím,kdo si to má pamatovat.Je to jak je na břiše na hraně stolu,nožka je dole a loktem držíš prdku,dlaní hlavu k sobě a drohou rukou tlačíš na loket.Při tom ječí,že přeztává dejchat.Snad se to nějak naučíme...

Tak tchýni popros,aby uvařila a uklidila to po sobě,že nemáš čas,že budeš uspávat a nechceš,aby to tam naschlo.Vymysly něco co ti bude chutnat i od ní a nebudeš mít vzorky po celý kuchyni.To je rohlík s máslem 😀 😀