Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
1. pro 2008

Tak brusinky máme doma, ale na ty chuť nemám. Už jí píšu seznam. Mám tam lipánek, kabanos a magnesii (minerálku). Wasabi miluju se sushi. David ho občas doma dělá. Naučil mě ho jíst. Sice tam nedává syrovou rybu (většinou uzenýho lososa), ale když je tam víc wasabi, tak to miluju. Jen teď během těhu jsem ho neměla (sushi ani w.). Ale mám na něj chuť. Zvláštní je, že normálně pálivý jídla nejím. ALe křen čerstvě nastrouhanej a wasabi mi nevadí.

menny
1. pro 2008

Hele nestrašte mě 😕
To jako Matýska vožírám po pralinkách????
A já proč tak často škytá
Jo Jesenka je mňamka...hezky z ledničky
Jí ale nemůžu najít. Buď jí někdo sežral a nebo sem
jí tak dobře schovala. No nevim.
Ach jo, co já si dám.

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, a není Matýsek po pralinkách živější nebo naopak víc nespí? Že by měl za krkem opičku 😉 😀 😀

straspytelka
1. pro 2008

😀 😀 😀 malej, no aspoň bude mít zácvik do života 😀 😀
Miluju oříšky ve wasabi pastě, tady to prodávají na váhu, uvnitř je ořech burskej, na tom ta pasta a je to tvrdý, je to bašta a k tomu pííívoooooooo 😀

cipisek007
1. pro 2008

strašpy, tak to mi moc nechutnalo. A pííííívo? Tak to nemusím vůbec. Jen teď si občas dám po mastnějším obědě (bramborák, pečený maso...), aby mě nebolel žaludek. Ale to si dám 2-3 pidiloky. A to si ještě musím zacpávat nos 😀

straspytelka
1. pro 2008

no nic holky jdu se natáhnout k bedně, ještě taky přeb¨vlíct, jsem pořád v noční košilce 😀 😅 no a nebo si jí nechám asi celej den, dnesak stejně nikam nejdeme.Manžel spí po 24 a já se tu budu plácat, pak ho musím donutit mi osekat křovinořezem ty moje chlupiska na hnátách 😀 to bude zase operace 😀

menny
1. pro 2008

Hele a náš Davča taky třeba sní Margotku na posezení.
Ty jo ste mě vyschýzovaly, že teď hledám v papíru obal
od pralinek abych se koukla. Ještě že třídíme odpad 😀

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, ty jsi psychouš 😀
Margotku taky miluju 🙂 A teď mám taky vlastně ráda Koko, ale v hořký čokoládě (má červenej obal).

Strašpy, tak to holení ti závidím, já si už ani nohy večer mlíkem nenapatlám 😠

menny
1. pro 2008

Heleďte, tady se o chlastu nezmiňujou, píšou tu jen, že obsahuje
aroma.
Jo a taky jsem v pyžámku a Dáda taky 🙂
Nějak to dnes neřešíme, nikam se nechystáme

straspytelka
1. pro 2008

jo taky hrajeme soutěž s koko margot a banány 😀 ale my prd vyhrajem že...no a s nohama, mě holí muž, já si dneska budu muset pracně ostříhat drápy na nohách, no jsem na to zvědavá 😀
Tak já se pro zatím loučím, zase sem juknu přes den 😉
Ahojky a válení zdar 😀

cipisek007
1. pro 2008

Mám hlad. Jdu zkontrolovat babičku, jeslti už peče lívance 😀 Vlastně polívka by mohla bejt hotová 🙂 Ty jo, já mám furt hlad. Holky chtějí asi brzy nabrat, aby nemusely ležet dlouho v inkubátoru 🙂

menny
1. pro 2008

No taky jdu baštit. Dala bych si bramboračku,
ale houby mám jen sušený a nenamočila jsem si je,
takže bramboračka bude až tak večer. Včera jsem dělala
špagety, a Dáda je chtěl i na dnešek, takže já si jdu něco ukuchtit pro sebe.
Tak po o papa
Nechte si chutnat 🙂

cipisek007
1. pro 2008

Já jsem v takových domácích šatech bez rukávů a pod tím mám tričko, abych měla rukáv. Do ničeho jinýho se nevejdu. 😒
Drápy na nohou taky potřebuju ošmikat, to bude zapas 😠

cipisek007
1. pro 2008

Tož já jdu koukat pod pokličky, všem krásný zbytek dne a já se tu zkusím odpoledne taky ukázat 🙂
Dobrou chuť!

cipisek007
1. pro 2008

Holky, to jste se tak přejedly, že jste už po o nedorazily?? 😀 😀

Jako mě je dneska docela nic moc. Jednak mě pořád tvrdne břicho a jednak mě v něm občas nepříjemně píchne, zvlášť v podbřišku. To zas bude noc, budu celou noc přemýšlet, jestli na mě nejde porod. 😠 Ještěže nebydlím někde daleko na vesnici a mám to do špitálu 5 minut 😅

straspytelka
1. pro 2008

Tak já vytuhla po jídle 😅 no nic neobviklého u mě že jo 😀 Holky, nevim jak u vás, ale tady je děsná nudaaaaaa 😖 kopu se do prd....a zjišťuju, že i nejsem schopná přemejšlet o normálních věcech, že pořád se všechno točí myšlenky na miminko 🙂 doufám, že z toho nezblbnu 😀
Svědí mě bradavky jako čert, ale škrabat to nejde, to zase bolí, chjo...taky mě už pěkně štve ten ob den zavádět čípek, furt upatlaná, hlavně jak to vytejká, člověk pozná prdlačku jestli to je čípek, nebo něco jinýho...a ta červenožlutá barva po rozpuštění 😠 😠 jakej kretýno to vymyslel ☹

menny
1. pro 2008

Ahojky
Já se taky přiznávám, že jsem po o spinkala.
Pak mě zas zaměstnal Davídek a teď jsem domyla
horu nádobí.

Míšo ani se ti nedivim, že nejde spaní. Když už to máš
za pár. Když si vzpomenu na sebe. Poslední týden před
porodem jsem měla tak silný poslíčky a hlavně v noci,
že jsem Honzu každou noc budila, že rodíme. Půl hoďky
jsme měřili kontrakce a zjistili, že je to falešnej poplach.
Taky tu noc, co jsem rodila, se manža ani nevzrušoval,
když jsem ho budila. Po paměti šahal na hodinky a já na
něj, že mi praskla voda. To se pak rychle probral 😀
Hned začal běhat po bytě a dávat mi do tašky kartáček na zuby...
byl tak roztomile zmatenej a vyjukanej... no dojemný.
Mě tu děsně bušilo v hlavě, jak neuvěřitelný je, že za pár hodin budu
máma.
No jsem zvědavá jak to všechno proběhne teď

Strašpy čípky jsou vopruz. A když má takovejhle vzhled, to může vymyslet
jen chlap...ten si to do pipiny strkat nebude
Hele na jak dlouho to ještě máš?
Bradavky mě taky svědí, ale jen občas. Prsa si mažu dětskou
niveou...to je příjemný.
Včera jak jsem tu měla kamarádku. Tak jsem jí ukazovala svojí
výbavu na Máťu a byly jsme z toho obě vydřený. Ona mi přivezla
bodýčko z Gibraltaru...k sežrání. No poslední dobou, jak přibejvaj ty týdny
a přehoupla jsem se do 3.trimestru, tak taky nějak neumim myslet a uvažovat
nad něčim jinym.
Už aby jsme ty mimísky měly spokojený a v pořádku v náruči 😵 😵 😵 ach jo

kacena00
1. pro 2008

ahoj holky, jdu vás pozdravit, normálně teď sem teda vyschízovaná já, po tom co sem si to tady četla, tak doufám teda že mě neberete jako nějakou matku mrchu, ale já zase s tím alkoholem mám za to, že v malém množství spíš přispívá k prokrvení tkání a tak... takže občas malýmu vrznu trochu bílýho a kamarádky miminko sem zapila malým panáčkem jelínkovy griotky 🤐

mi neřikejta, že to může nějak škodit, do 20 tt sem něco takovýho nemohla ani vidět, pak sem měal chuť na víno skoro denně až mě to štvalo a uháněla sem helču¨o značku toho nealko vína a teď si tak jednou do tejdne triochu vína dám...tak a už tu budu za vëjpitku...

kacena00
1. pro 2008

a nachcípaná sem furt 😠 ´pčíkám, tak snad to vyležím a nerozjede se mi to abych nemusela malýmu cpát antibiotika, to ybch teda měla opravdu blbej pocit.. ale taky doufám, že ve čtvrtek budu fit na setkání s helčou a menny ☹

kacena00
1. pro 2008

teda mě to furt vrtá hlavou...zase ale moje plus je, že nejím žádný ee věci, jakože bych se cpala něčím nezdravým..tak se to vykompenzuje kurnik neeeeeeeee? 🙂

dobrou holky

menny
2. pro 2008

Holky jsem hrozně dojatá a trochu se mi klepou ruce....

MÍŠA RODÍ !!!!!!!!!!!!!!!!

mon73
2. pro 2008

Ježiš, já mám husí kůži.

MÍŠO, myslíme na tebe!!!!!

menny
2. pro 2008

dobré ráno
Zatim žádné zprávy. Jsem jak na trní.
Zrovna dnes mě od rána furt někdo schání.
Tak se pokaždý vrhám po telefonu.
Snad je vše v pořádku!!!
Moc na ní, Barušku a Terezku myslim!!!!!!!

petreva
2. pro 2008

MÍŠO!!!! Ani nevíš, jak na tebe myslím!!!Safra, to je chvíle!!!Hned bych se za tebou rozjela!!!DRŽ SE!!! Moc moc síly přeju!!!

petreva
2. pro 2008

Menny, ahoj, teď jsem sem přišla a čtu.....téda, zrovna pojedu do ČB, takže na netu budu jen dopol. To budu dneska nervoza!! Dej nám hned vědět, jo? Chuděra přes noc! To jediný si nepřeju, ale ono se mě mimčo asi ptát nebude 😉

menny
2. pro 2008

Hned napíšu až se Míša ozve nebojte 😉
Psala jsem jí hned jak jak mi psala ona.
Teď už má jiný starosti, tak už jí nebudu otravovat.
Srdce mi z toho bouchá jak o závod.
Dnes budu mít tlak v normě 😀
V hlavě se mi promítá můj porod. Tak si řikám jakou fází
teď Míša asi prochází.
Jo úplně jsem zapoměla napsat. Že jí to začalo tim, že jí praskla
voda

straspytelka
2. pro 2008

Ahojky, přeju krásné ráno a MÍŠE MOC MOC SIL 😉 MYSLÍME NA TEBE 😀

menny
2. pro 2008

Míša právě psala a pak jsem s ní mluvila 😵
Vše je ok. Voda jí praskla jen u jedný holčičky.
Dostala magnésko a kapačku aby jí udrželi ještě 3v1
Holky dostaly kortikoidy na dozrání plic.
Prý by bylo dobrý aby 24h vydržela a pak jí vemou na císaře.
Když nevydrží jde na císaře hned.
Jinak se cítí bezvadně, byla hrozně vysmátá
Hrozně moc všechny pozdravuje
Řikala jsem jí, jak jí všechny na koníkovi držíme palečky a že na ní všechny
myslíme.
Jo a perlička 😀
Když vyjeli do porodnice, tak je hned zastavili policajti. Míši mamka vyběhla, že jí dcera rodí.
Policajti zapli majáky a udělali Míše doprovod do porodnice 😀 😀 😀 😀
Prostě VIP příjezd 😀 😀 😀

straspytelka
2. pro 2008

Menny, to tla budeme mít všechny dneska pěknej 😀 Jak ses útala na ty čípky, tak normálně se dávaj každej den po dobu 14ti dnů, jenže nevim proč, z jakýho důvodu, já je mám brát ob den takže 28 dní 🙄 Ale zjistila jsem, že mě po něm pobolívá v podbřišku, tak to musím zítra na KO říct, jestli to není blbě 😒
Právě jak včera psala Míša, že jí píchne v podbřišku, tak jsem si říkala, že už to dlouho trvat nebude ten její porůdek 😀

petreva
2. pro 2008

Straspy, jasně, pak půjdem do cukrárny oslavovat 😉 Až budu vědět, co který den mám tak se ozvem a půjdem!! Musím se objednat na cukr 😖 blé. Jakoby to nestačilo jednou...ale přežila jsem, tak přežiju i teď.
Už dva dny se chystám péct 😅 , chtěla jsem si půjčit od tety formičky a nějak se k ní nemůžu dostat. Taky musím hýbnout s těma grantama, že se mi chce...jé Míšo, kpořád na tebe myslím!!!!