Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
9. led 2009

Mončo ahoj! mě spíš štvalo, že mi neřekla buď á nebo bé - že se testuje s omezením bez omezení... to já fakt nemůžu vědět, jinak už si to nějakodvodím nebo vyčíhám z netu, ale ačkoliv sem bývalá sestra, tak fakt nevím, jak se tenhle profil dělá, protože sem v tom nedělala a i když mi to asi řikaly, člověk vypustil věci, co nepotřeboval.. tak sem potřebovala usměrnit ale nechala mě totálně plavat, to mi vadilo. a mě na tom fakt záleželo, aby se to ničím nezkreslilo.. ale co už no, pro příště vím, že se jich na všechno musim zeptat sama, i když z toho budou otrávený 😅 😀

holky já sem ještě těhule a i tak přemejšlím, jak to bude po porodu, jestli se budem chránit nebo co... děti nechceme mít s velkým odstupem a hormonálku já odmítám, ale zase jestli se má náhodou podařit tak brzy jak s mým třetím pokusem - třetí měsíc snažení..tak to by bylo fakt přehnaný...takže už taky pomalu začínám duševně řešit antiko 🙂

straspytelka
9. led 2009

Ahoj Holky asi mám poslíky, občas mě píchne děsně na čípku a úplně mě to paralizuje 😲 ležení teda moc nepomáhá, pak tak mimčo řádí 😖 zkusila jsem sprchu a to pomohlo 😉 teda snad neporodim už 😨 je to teda nepravidelný, ale docela mě to unavilo 😒 jsem jako majzlá, ráno ještě čipera a teď...
😖

zuzan
9. led 2009

Jé, já jsem trubka, napsala jsem dlouhej příspěvek a pak jsem klikla vedle, takže se mi to všechno smazalo ☹ Holky, moc díky za názory... Já jsem právě hormonální antikoncepci nechtěla vůbec, jenže když jsem šla k dr. na kontrolu po šestinedělí a poradit se, jaké jsou možnosti, tak mi navrhl jenom dvě: jednak nitroděložní tělísko, který ale zvyšuje šanci mimoděložního těhotenství a to už mi jednou stačilo, víc vejcovodů už nemám, kdyby se to stalo znovu, takže to jsem zamítla, nehledě na to, že stojí 6500,-Kč a protože bychom se chtěli pokusit až budou Vendulce 2 roky o další miminko, tak mi to přijde jako drahá sranda (nehledě na to, že jsem se v porodnici potkala s bývalou spolužačkou, která přes nitroděložní tělísko otěhotněla a prý zná hodně takových případů) a druhá možnost je hormonální antikoncepce, kterou mi i dr. doporučil jako nejvhodnější řešení (doktorovi po ní ale špatně nebude), tak jsem to měsíc zkusila, ale každý 2.-3.den je mi po jejím užití strašně zle, takže včerejší jsem vyzvracela a na dnešek mi zbývá poslední tableta z balení, takže zvažuju, jestli to ještě zkusit, nebo se na ní vykašlat úplně... Je to Mončo přesně tak, jak píšeš, manžel by si mohl dávat pozor, ale to není 100%, určitě by nám další miminko nevadilo a byli bychom za něj šťastní, ale teď se chci naplno věnovat Vendulce, dát jí všechno, co jí můžu dát, naučit jí alespoň trošku samostatnosti a pak, až jí budou 2 roky, tak se pokusit pořídit jí sourozence... Taky si myslím, že po těhotenství se v tom těle všechno zpřeházelo a třeba to, co bránilo otěhotnění je teď pryč a může to jít hned, samozřejmě že nemusí, ale to teď nemůžeme vědět 🙂 Ach jo, to je dilema ☹((
Barčo a tebe napadá nějaké řešení, jak se po porodu budete chránit?
Strašpy, nestraš, ještě máte čas 🙂 Hupsni sebou do pelechu, nohy na stůl, sevři půlky a ještě vydržte 2v1!!!
Mončo, pošlu ti odkaz na stránky, kde jsou šablony na vánoční i další fotky, ale nejdřív odešlu tenhle příspěvek, ať to zase nesmáznu 🙂

zuzan
9. led 2009
kacena00
9. led 2009

strašpy a není to jen tvrdnutí bříšenka? i když to si už asi měla a víš o oc jde ne? no kdyžtak si po víkendu zavolej na gyndu, já nemám skoro ani moc zkušenost s tím tvrdnutím jen občas a malinko, tak nevim, co ti poradit, já bych asi cinkla na gyndu...

zuzo právě že moc nevím... asi bych pokračovala v tom, co bylo dřív než sme zkoušeli mimi, dávali sme si pozor, protože mi nedělala dobře hormonálka, skoro sem nekrvácela, bylo mizle, byla sem oteklá a nasejřená..prostě mi ta MS c hyběla, navíc v plodných dnech bez hormonálky to má fakt uplně jiný grády ten sex, ale s tou antikoncepcí sem nějak měla pořád stejnou chuť - pořád stejně nízkou...jo holt moje tělo je po týhle stránce fakt ovlivněny hormonama jak zvíře, v těhotenství chuť skoro nemám a i mě to dost bolí...

tak ani z toho důvodu se mi nechce a vůbec těch důvodů je víc..

no dřív sme se chránily takhle ovšem to sme netušili, že otěhotnět skorem nemůžeme..a pak dieta a po ní za 3 měsíce buch ho a šlo to... tak si říkám, že to možná stačit nebude ...ale kdo ví, kamarádka to takhle praktikovala s přítelem leta letoucí a otěhotněla omylem, mimčo si nechali, byly spolu hodně dlouho, ale vlastně za to možná mohla ta jejich opilost v tu noc, že to nějak nevychytali....

právě že jen dumám, dumám, a zatim moc nic nevim

a metoda plodných neplodných dnů..nebavilo by mě už měřit a hlavně jak říkám, v těch plodnejch dnech to sejnak bylo nejlepší, aspoň moje tělo to tak vnímalo.. všecko bylo připravený a o to se mi nějak nechce připravit...

zuzan
9. led 2009

Tak k tomu bych se taky přikláněla, zkusíme to s dáváním si pozor, když o nic nejde a za dalšího mimíska bychom byli šťastní, tak není co řešit, buď nám to jako antikoncepce vyjde a když ne, bude to stejně krásný 🙂)) Taky mám po antikoncepci snad všechny vedlejší příznaky, co jsi měla ty 🙂 Nevolnosti, nezájem o sex, změny nálad, takhle budu naprosto v klidu 🙂 A v těhotenství jsme měla takový strach, že jsme dodržovali přísnou abstinenci, po šestinedělí jsem měla trochu strach a je pravda, že hned po těch 6ti týdnech to nebylo ono, bylo to hodně citlivý, trošku bolestivý, cítila jsem, jak je to tam uvnitř všechno roztažený, ale po 8 týdnech už to bylo naprosto v pohodě a od té doby si dokážu milování užít 🙂 Tak hezký večer a dobrou noc 🙂

mon73
10. led 2009

Zuzi, díky. Ty rámečky sou úžasný. Du na to. 😉

petreva
10. led 2009

Ahoj holky moje 😵
Tak jsem přemluvila Dr. a dneska mě propustili domů s podmínkou, že budu polehávat...tromboza je v nějaké menší žíle na lítku v zadu. Ty jo, ještě, že jsem se na prohlídce zmínila. Původně jsem to ani říkat nechtěla, nic mě nebolelo, nic nebylo teplý ani červený, jen malinko nateklý a po změření bylo to levé o 2cm větší...byli to ale šoky. Nejprv ně na cévním pěkně vyděsil, hned jak musím do nemocnice ležet a že budu píchat injekce, aby se mi tromb neutrhl a nestala se katastrofa...no to bylo téda profi sdělení. Pak samý fofry s vyšetřením na interně, samá krev a infuze...
Ty jo, ale ležet mi dělá potíž, já akční člověk, co ujde denně xx kilometrů, cvičí a není chvíli v klidu...docela mi to zaměstnává psychiku, ale snažím se přistupovat rozumně a nehodlám ohrozit ani miminko ani sebe, takže fakt odpočívám. Ty injekce si píchám do břicha,něco jako při IVF asi...zatím mám vysoké dávky aby se tromb. zaléčila a pak mi je snad sníží, že bych mohla mít jen jednu injekci denně, uvidíme. V pondělí jdu na hematologii na kontrolu tam mi řeknou, kdy na ultrazvuk těch pitomých cév a podle toho se rozhodne.
Ale k něčemu to bylo taky dobrý. Přestože je brouček ještě prý malý na ozvy, zkoušeli to a srdíčko bylo slyšet už hezky, takže jsem každý den chodila a je to dobré. Večer ho ještě poslouchali, tak jsem si byla jistá, že je v pořádku. Z kontroly u svého gyn. jsem si odnesla rozměry a váhu 😉
ve 28+5 váží 1324g, stehenní kost má 5,4cm dlouhou, průměr hlavičky 7,8cm a obvod bříška 24,5cm celkový rozměr mi neřekl. Prý odpovídá o týden staršímu miminku, tak je možný, že se na svět přihlásí dříve. Koncem ledna bych měla taky začít chodit na kurzík, bude mít sedm lekcí a když je prý nestihnu, ty poslední co se týkají miminka, tak se sejdem po porodu. Což je bezva. Taky mi to proplatí pojišťovna takže pohodička.

Jen se musím přiznat, že mám trochu (víc ) strach z porodu, kuli té tromboze. Snad se nic špatnýho nestane. Bude to námaha, krve všude dost a možnost sraženiny velká...snad nás ohlídají a nebo včas pomohou...

Jsem moc ráda, že vás mám, holkám,který mají na mě čísla děkuju za povzbuzení, fakt moc, a vám ostatním,ž e jste na mě taky myslely, fakt moc 😉 🙂 a pohlazení všem miminkám.

straspytelka
10. led 2009

Ahooooooooj jupííííííííííííí Evi, paráda, jsi domaaaaaaaaa.A to jsem dneska si říkala, že bych tě zítra navštívila v nemocnici 😉 Tak malej už není zas tak malej 😀 Neboj, všechno zvládneš uvidíš, třeba ti doporučí císaře 😨 Když vidím sebe s mím obr břichem, asi o něj budu prosit, protože to bude asi fakt pěknej kousek to moje dítě 🤐 Na pondělí ti budu mačkat pěstičky 😉 Jsem ráda, že jsi doma, špitál je na prd...kor ten náš tady 😒 doma je doma, tak ať se hezky o tebe starají 😉 Nechceš třeba něco dovést, něco na zoubek? A co ty tvoje střeva?

Já se s manžílkem přejedla pizzi 😒 až je mi ouvej...ty stahy už nemám,asi to bylo fakt tím jak mě drgyn prohlížela 😉 Dneska jsem měla roupy, takže je uklizeno, vypráno, vytřídila jsem staletý oblečení ze skříní 😝 Pro kočárek pojedeme asi 16 teď 😀 už se těšíííííííííííím 😉 sice to bude nákup za 20ts, protože ten monitor ještě a nějaké hadříky pro Jirku....on je náročnej...tak to bude zase účet plakat 😖

kacena00
10. led 2009

Ahoj Evi!!!vítej zpět!

to je bezva, že si doma, tam se spinká líp než ve špitále a doma ten klid dodržíš levou zadní neboj...

na blbý pocity se vykvajzni, momentálně je důležitější něco jinýho, venku je zima jak blázen, naklouzáno a každej druhej člověk prská, tak se to hodí 😉

ty jo, tak to vaše mimčo to naše brzy dohoní 😀

petreva
10. led 2009

Ahoj holky,
vy jste zlatý!!!
STRASPY, jsi hodná asi jsem tě trochu odbyla s tím noťasem...promiň, jsem z toho byla nějak mimo...strašili mě...byla to první noc...Střeva jsou ještě větší mrchy, to víš, jak nesmím moc chodit...po bytě můžu s odpočinkem a ven zatím nechci až comi řekne v pondělí na hematologii. Určitě se ozvu a buď přijedu do města autem azajdem na kafčo nebo zajedeš ty k nám 😉 moc dík, jsihodná.
KACKO, já vím, já vím, hlava je pitomá a já se snažím být rozumná...proto to snad jakž takž zvládám, ale někdy si dušičce prostě neporučím...ale co, s kočárem to pak vyběhám a svalíky zase zpevním. Máme bytovku na velkým hnusným kopci tak to bude dole co by dup 🙂 Taky moc děkuju za sms, povzbudilo mě to. Přišla jsem si sama se svým trápením a jak jsi psala o švagrové...on nám to brouček vynahradí, věřím tomu. No s tou velikostí mimča-každý říká,kde ho mám a že musí být malý, ale on je víc než předpisový 😅 a břicho mi teď roste snad každý den 😅 . Dneska je nějak podezřele hodnej, večer ho musim probudit, aby se ukázal, že je mu dobře 😵

kacena00
10. led 2009

Evčo, já sem v pátek přijela hotová ze sociálky, byl šílenej mráz a v něm je asi člověk unavenější, nesla sem nákup do takovýho minikopečku a šíleně mi z toho tvrdlo břicho, přišla sem zadejchaná do restaurace, ve který byl manžel s kolegama, co mě znaj a šéf na mě čuměl jak puk, že sem přišla uplně vyřízená,sotva sem oddychovala, v předklonu a povídá mi, no dyk na tobě není nic vidět... jako by to bylo ve velikosti břicha, přitom už máme před sebou necelý dva měsíce 😀

taky nechápu kam se ty skoro dvě kilča pusíka schovávaj 😉

to víš že je to ukázková míra, já si jen tak dělám humor, protože mám radost, jak nám tam ty bobánci krásně rostou a rochněj si tam

teda až na jeden problém u mě..no nevim, jestli je to problém, od včera mám takový bolesti podbřišku, jako křečovitý, když se třeba zvedám, tam kde byla dřív děloha (teď mám podle pohybů pocit, že je děloha uplně všude 😀 )

snad je to v pohodě a je to jen tím, že to mimčo teď prostě hodně roste a děloha ten růst nestíhá.... musim se poptat holek, co už porodily, snad je to v pohodě..

straspytelka
11. led 2009

Ahoj, tak jsem vystrnadila manžela do práce...se tu kroutím, protože mimisko má celej den nohy nahoře v levo a už to fakt bolí, jak šťouchá pořád do jednoho místečka 😒
Evi, já tě zase nechtěla smskama otravovat 😎 říkala jsem si, že tě navštívím hihi no a ty už jsi doma 😵 to je hnus to ranní vstávání ve špitále viď 😠 a uklizečky a ten odééér 😝 fuj...hlavně aby si zůstala už doma a do nemocnice už pak jen v době termínu na porůdek 😀
Já se začínám obávat čím dál víc...nevim čím to je...těším se na mimiško, ale tolik ALE A KDYBY ....ach jo, asi je to tou mojí první zkušeností...asi se podvědomě bojím, že se něco stane...asi BLBNUUUUU 😀

kacena00
11. led 2009

neboj strašpy....neboj, vím, že se líp řekne, hůř udělá, ale tvůj brouček je teď silnej a bude to dobrý 😉

petreva
12. led 2009

Ahoj holky,
STRASPY, mě bys nikdy neotravovala! Jsi hodná, že jsi chtěla přijít...i za tu nabídku noťasu, zahřálo mě to u srdíčka, že na mě myslíte...nějak nemám moc sílu psát.
KACKO, nějak jsem přestala řešit ty plíny 😨 jestli hoří ten odběr od pani z Tábora, tak si je vem, dyštak mi je pak prodáš ty, ne? Až se všechno uklidní a budu vědět co a jak s tou nohou atd, tak se do toho zase dám a dořešim....
Včera se mimino skoro nehlo a dnes ráno taky ne, i když s ním třesu, budím, pouštím nahlas hudbu...nic...jdu teď ráno raděj na gyn, asi na mě budou koukat blbě, ale kašlu na všechny, chci mít aspoň nějakou jistotu, ale tu asi budu mít až pár dní po porodu, dkyž budem oba v pořádku... 😢 ...pak musím na hematologii a uvidím, co mi řeknou, určititě vyfasuju další injekce a možná datum kontroly na Doplera, na ultrazvuk těch pitomých žil, aby se vidělo, jak tromb reaguje na léky. Mám tisíc otázek už na papíře, takže se budu prostě ptát...
Holky, mějte se co nejlépe a každou chvilku, kdy je vám dobře pohlaďte bříško a buďte rádi, že nejsou žádný velký trable...

kacena00
12. led 2009

evi já sem si to myslela že se na ně teď vykvákneš, je to ajsný, v hlavě máš miliardu jinejch věcí, já je vezmu a kdybys je chtěla ozkoušet tak ti je prostě potom pošlu, ju 😉

na tý gyndě ať si koukaj jak chceš ale ta tromboza není prdel a tak je jasný, že máš strach, ať si poslechnou srdíčko aspoň a budeš klidnější

a to že máš papír s otázkama je taky dobře, jinak jsou vždycky se vším razdvatři teď hotoví a ty nemáš šanci si ani vzpomenout, že si vlastně něco chtěla...

holky nerozumíte některá kompum, já mám strašně titěrný písmenka na tomhle serveru, dnes poprvý, ostatní stránky se mi načetly normál...nevim, jak to opraviti

kacena00
12. led 2009

mám novou fotku v albu 😀 😀 😀

petreva
12. led 2009

Ahoj holky!!!
Jsem doma...na gyn.- koukla na mimčo a jakmile jsem viděla srdíčko, moc jsem brečela...bylo to takový vypětí...ještě ho změřili a pořád mě Dr. ujišťovala, že je mimčo naprosto v pořádku, že má vody tolik kolik má mít, že placenta je přirostlá a pupečník volný...já byla tak moc vyděšená...to bude ale beran!!!Šmudlík, hlavně, že mu nic není...Je tak blbě otočenej, že ho cítím jen hodně málo. I na utz mi ukazovala jak kope aříkala, jestli to cítím, když vidím, že zrovna teď kop, ale já to fakt necítím nevím, jak ho budu kontrolovat je hlavičkou dolu, tak aspoň to ať mu vydrží až do doby, kdy to bude potřeba...stejně simyslím, že se mu bude chtít ven dřív...
Na hematologii jsem dostala další injekce, ve čt. jdu na utz cév a podle toho jak dopadne tak mi dávku trochu sníží nebo ponechají do další kontroly. Ve čt. to bude zajímavý - ráno na krev na endokrinologii - kolem poledne na cévní + s výsledkem na hematol. a odpol na gyn. na kontrolu a s výsledkama...to by mě ve snu nenapadlo...
Hlavně, abychom byli oba v pořádku...ale ležení mi leze na mozek...

kacena00
12. led 2009

to je zajímavý..a jak tam teda je otočený? možná je i po vás třeba míň aktivní, např.to naše zdědilo zřejmě můj temeprament a proto s sebou furt mrská, kdyby zdědilo manželův, tak asi bude větší spavec a menší neklida, třeba i to hraje roli Evčo..

ten čtvrtek budeš mít teda zážitkovej... už to bude opravdu za pár, neboj, a postupně ti ty dávky snížej a klidovej režim nebudeš muset dodržovat tak drasticky

nedovedu si to představit krom obyč. těhu neduhů jako mykozy, bolesti zad a noční kulhání a slabosti v noze a teď už asi i hemeroidiky mě netrápí vlastně nic..a tohle sou jen takový blbiny... tak přeju moc sil

petreva
12. led 2009

Kačko ahoj....
Mě to tak vyděsilo, protože posledný dny možná tak 14dní byl hodně aktivní, tedy ne celý den nebo nějak moc často, ale když se začal hýbat, tak to stálo za to...dodávalo mi to hodně sil a naději, že je aspoň jemu dobře...prý je nožičkama k mojí páteři...je fakt, že cosi z dálky, když se soustředím, tak občas cítím...ale nějak neumím moc rozeznat, jeslti jsou to moje prokletý střeva nebo drobek...ty pohyby předtím byli zřejmý...
Jo jo, čt. je za chvíli a já pevně doufám, že už žádný trable nepřibudou a aspoň jednu injekci budu moct vynechat...píchat si budu tak jako tak, ale snad jen 1xdenně. Uvidím. Až se to zaléčí , můžu jet i do ČB na terapii a HLAVNĚ chcem jet do centra!!! Tedy bejbycentra!!! To bude takový zadostiučinění 🙂
Nějak nemám na nic chuť , dala jsem si trochu ovoce, jablko, pomeranč a kiwi a stal ze ze mě balon...jsem tak blbá, vím, že mě to nadýmá...

straspytelka
12. led 2009

Ahoj holky, Evi, jsem ráda, že je prďolka v pořádku 😵 jak říká Kačka, čtvrtek teda fakt masakrální 😖 Tento týden mám taky narvanej kalendář 😒 dneska na vyndání dvou stehů z tý ruky, zítra jedeme do ČB a do Bejbycentra zamluvit kočárek a koupit monitor 😉 středa přijedou naši, čtvrtek volnej...pátek další vyndání sthů-ještě mám dva 😉 To moje dítko se taky dneska moc nehejbá, navíc jsem nějaká fakt unavená, už tři dny jsem pořádně nespala 😒 Je vidět, že mě to už zmáhá, budu ráda, když porodím 😀

kacena00
12. led 2009

já budu mít zážitkovej příští tejden, budu se pokusit dát do jednoho dne endokrinologii a kontrolu na gyn - už bude po 2 týdnech 😅
a nějak se zase domluvit na diabetologii..holky dnes sem si fakt dala práci si vypsat co jím a spočtnout si to a sem stále totálně ve skluzu na to, že máme skoro šest hodin..takže si ke snídani dám plátek chleba s medem a nebo skelnici džusu a vlastně budu žít jako před tím, sem čím dál víc přesvědčená, že to byla jen nějaká chybka, protže sem nic moc neodebrala z normálního jídla za den - no dobře jedla sem odpo ke kafi cukroví - třeba 5 kousků, ale to by mi tak akurát stačilo do denní předepsaný dávky 😀

tak fakt nevim..každopádně zajímavej pokus 😎

holky tak si to užijte, já bych chtěla do táborskýho domu dětí u renty, jen nevim, jak se tam dostat 😀 ale nějak to zjistím a taky si udělám radost 😵 😵 😵 😵 nevim čím, ale něčím jooo

zjišťuju, že už skoro všechno máme, jen některý věci doobjednám po netu, tak já asi jen po tom krámku budu chodit a snít 😵 😵

ale vy si to užijte holky (bohužel i vaše peněženky si to budou muset užít.. to jediný mě na tom neba..) apropo- nevíte jaký budeme mít porodný? já už s ním mám plány 😀 (šatní skříně v chodbě na rekonstruovaným vejminku)

petreva
12. led 2009

Straspy, tak to máš teda výhled...a kdy budeš vědět výsledky z toho, cojsi měla na ruce?? Co to bylo??

Kačko, včera jsme zrovna koukali na net...porodné je 13 000kč...já myslela, že něco přes sedm tisíc a ono tohle. Dobrý ne? To bude skříň 😉

kacena00
12. led 2009

no tak to je fájne, Evi, to už se můžu začít kochat a hledat nějaký šatní skříně na chodbičku, juchůůů 😀

helik3
autor
12. led 2009

ahojky,

jsem tu dlouho nebyla a bůh ví kdy se sem dostanu-dnes jsme teda potřebovala odpo pracovat z domova, ale protože jsem si vzala domů jenom notebook a věci, které potřebuji zpracovat jsem nechala na stole, tak se na to tak y můžu z vysoka 🙂)) snad to nějak zítra uhraju.

Jdu Vás dočíst a reagovat-sice se zpožděním, ale přeci .-)))

Mennym, tak 17.2.?? je den s velkým D??? Krásný datum a teda v ČB nebo v Táboře?? Hele a už si měla ten indiv, kurz s Olinou???

Kačko, tak tu tvojí kontrolu na té diabetologii nebudu vůbec komnentovat. Nejlepší je, že Ti zakazují nějakou stravu a vůbec sami nevědí nic aby Ti proadili-prostě úzkej pohled jen na to svoje zaměření a jestlii máš něco jinýho, jdi si to řešit jinam , grrr!!!

Jéé Menny, naši jsou taky oba ryby a jsou už spolu 32 let a asi to tak zůstane 😉 a jsou v poho 🙂

helik3
autor
12. led 2009

Jájo z Tebe mám úplně největší radost 😉 A kdyže jdeš na další kontrolu?? kdyže bude vidět to srdíčko???

A taky jsem tu dlouho neviděla Dadunku!! Kdepak seš kočko?? Pojď námpovědět jak pokračujete?? 😉

Zuzan nazdáárek, tak jak jde život?? To byly príma Vánoce, co??? Teď už jste s tím svým drobečkem sladění, to musí být paráda 😉

Barčo, super gratulace k dobrým výsledkům, ono úplně ta bezlepková dieta stačí, co?? Tak to je super, že už nemusíš držet nic dalšího, já teda sooboně nevím, čím už by ses živila?? 😉

helik3
autor
12. led 2009

koukám taky, že tu řešíte antikoncepci po šestinedělí?? Já zásadně odmítám už hormonální antikoncepci!! Po tom , že vlastně skoro za vš e může její dlouholeté braní to svinstvo nechci ani vidět-stejně chci min. dvě děti. Já jsem už teď rozhodnutá pro tělísko-určitě teď po prvním děcku pro to nehormonální (co není teda tak spolehliové jako to hormonální), ale asi 97%-což vlastně kdyby se stala "nehoda" mi nevadí-kdybych už fdalšího prcka nechtěla, tak si dál to lepší, kde je i složka hormonální 😉 Ale antikoncepci jenom prášky ani omylem!!! já už tedy ne!!

helik3
autor
12. led 2009

Super, díky Zuzan za šablony na netu-jsem si taky marně lámala hlavinku, kdeže se to bere-bylo mi jasný, že někde na netu, ale není moc času to honit 🙂))díky

hele Zuzi a co to tělísko (za ca 500) + manža si dávat bacha?? Tak to už máš víc jak 100% ochranu 🙂)) Do toho asi půjdeme my až to bude aktuální🙂 Nemyslím, si , že toho nějak moc nasouložíme ze začátku 😀 No a po roce, už se třeba manža chránit nebude muset-no a když se povede i přes tělísk...tak co.. Jinak bychom taky chtěli tak ve dvou letech prcka se začít snažit o druhého-si věřím, že když nebudu "nadopovaná" t+ěma pilulema a budu v cajku, že to půjde lépe než teď 😉

Evi jsem strašně ráda, že už jsi vcelku fit a že prdelka je mv naprostym pořádku 😉 Jak se cítíš ty?? Už vše dobrý jak psychicky tak fyzicky??? To už dotáhneš 😉

helik3
autor
12. led 2009

Hele mám nápad-co srazík v Táboře?? Evi, Straspy, přijely byste do Tábora?? Že bysme ještě navštívily Barču a Menny-než se rozpadnou??? Co třeba začátkem února????

Samo, že ostatní jsou taky zvání- Monča, Jája, Dadunka,Zuzan?? Snad jsem na nikoho nezapomněla, to by mi bylo moc líto ☹ Jo Míša, hehe, ale ta asi nepřijede, myslím 😉 😉 snad příště 😉

Dejte vědět jestli nechcete něco spáchat?? Dokud se nerozpadneme všechny, pak už se sejdeme tak za půl roku nejdřív 😀 😀 😀

helik3
autor
12. led 2009

Baru mám na tebe dotaz-ty chodíš plavat na kurz co vede Olina?? Nebo teda někdo od ní?? Jak to dlouho trvá a je to dopoledne nebo odpoledne?? Uvažuju od tom, akorát to taky mám z ruky-no 25km ca, tak nevím, ale zase miluju vodu a myslím, že to může být bomba 😉 Akorát nevím, teda jak se tam dole oholím, protože mám pocit že na poslední kontrolu u gyndaře to bylo naposledy, co jsem to "tam dole" zmákla 😀 😀 😀

Tak koukám, že jsem Vám tady toho zase napsala 😅 mějte se, já se ukážu a o tom srazíku napište svůj názor, moc ráda bych Vás všechny viděla!!!