Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
31. led 2009

mě je líto, že sem tě ještě víc vyplašila..ono je jasný, že když se člověk bojí, tak pak už stačímálo...

menny moc promiň já to fakt myslela uplně jinak, chjo holky uklidňovačky podte sem!!!

prostě si myslím, že to je asi stejný, jako že já sem měla tři dny po sobě křeče do podbříšku a dvě z nich byly i víc jak půl minutový a ještě mi zničehožnic bylo na zvracení, což prej může bejt taky známka blížícího se porodu

no a nic, ticho po pěšině

navíc ty si byla u koláře a řikal, že máš CS 5-6 tak si myslím, že tím se ten hlen prostě uvolnil..

menny
31. led 2009

Kačko, to je v pořádku!!!
Nemáš se proč omlouvat!!
Stejně kdyby se to rozjelo, tak to nezastavim!
Seš hodná

straspytelka
1. únor 2009

Přeju hezkou neděli i když tady je teda hnusně 😒
V úterý mám další utz a klasickou prohlídku, tak na mě myslete, protože mi dneska dr řekla, že by se to asi dalo, mě pustit o ten den dřív 😵 😵 asi měla hezký volno hihi, nebo sex 😀 tak měla dobrou náladu 😀 Jiřík mi taky kašle a smrká a má horečku, ale musí bohužel do práce a dneska zrovna na hokej hlídat fanoušky 😖 malej můj, snad mu nebude pak zase hůř, měl 38.2 ☹ už abych byla doma a zabalím ho do deky, udělám mu čajík a upeču nějakou buchtu 😉 Motýleček mě teď osočuje zase žebro levé 😀 😀 teda má už tak velkou ťapinku 😅 zdá se mi pořád dokola o porodu, holky já se tak bojímmm)
Menny, jak je?Vše ok?
Holky moje zlatý, už se to blíží což 😵 😵 😵 😵

menny
1. únor 2009

Ahojky
Strašpy, tady je taky počasí vopruz.
Manžu mám též marod. Má pěknou chřipajznu
a to je proti ní očkovanej ☹ Snad to nechytnem a on
se doufám stihne do porodu vykurýrovat, i když nevim nevim.
V úterý budu držet palečky, to by bylo super, kdyby tě pustili 🙂
Snad pani doktorce vydrží ta dobrá nálada.
Co obídek dnes? Mě mamka přivezla svíčkovou, mňam.

Já nic moc. V noci mě budily pěkný bolesti a furt to pokračuje ☹ Ale čas si radši
neměřim. Ještě se to dá vydržet. Ale už bych řekla, že brzy nastane čas!
Snad do zítra vydržim. Jdu na kontrolu, tak uvidíme,
co dr řekne. Tak na mě zítra moc myslete!!
Jo a auto už zas nejede, baterka bude v háji. Chjo budem muset koupit novou.
Tak ani nevim jak pojedu až bude třeba do porodky.

Ty jo už se nám to třem blíží rychlostí blesku 😨

petreva
1. únor 2009

Ahoj holky, taky vás musím jít pozdravit!!
STRASPY, na tebe myslim, jak to tam přežíváš!!! Ty ale držíš se, já bych už měla nervíky v kýblu, ale ono, co se dá dělat, viď 😒 Takže v úterý na tě myslím a napiš, jestli tě pustili! Nechceš abych zašla na kus řeči? Zítra nebo v to úterý? Nebo už půjdeš domů....prostě písni sem nebo sms, jo? A co prádlo, jak jste to vyřešili? Překousla jsi tchýni nebo vypral dle instrukcí Jirka? 😅 O porodu mi povídej...mě se teda zatím nedzdá nic moc strašnýho, jen mi praskla voda 😖 , ale potřebovala bych se nějak dopracovat psychicky k tomu, aby se spíš těšila než bála...to ale nevím, jak udělat. Snad mi kurzík pomůže a manžel pak podrží 😕

MENNY, normálně mám v Táboře kus srdíčka, opravdu na tebe myslím, protože vím, jaký to je mít velký trápení. Ty máš asi i dobrou rodinu kolem, nebo ne? Podrží tě? Určitě nejsi sama nebo jestli se tak cítíš, tak za sebe můžu říct, že jsem s tebou i takhle na dálku. Moc moc tě držím za ruku a klíďo s tebu utrousím pár slz, protože ani já k nim nemám daleko. Jen je schovávám před Petrem a ostatníma, ale jinak brečím nebo aspoň v srdíčku jo 😔 Ty to máš jistě ještě náročnější, nevíš co a jak bude a co čekat...zase máš vidinu, že už brzy se vše objasní a bude se moct děla cokoli, abyste se jako rodina měli dobře a hlavně aby vašim dětem bylo dobře...já mám před sebou ještě xx týdnů a to mě dost zdrcuje, ale taky to musím nějak vydržet, i když popravdě na konec fakt nevidím 😔 no, dost deprese a pesimismu. Chtěla jsem aby to vyznělo naopak jako blížící se konec čehosi a nastoupení něčeho nového a něčezho, co se dá kontstruktivně řešit, ale jak je vidět, nejdou mi skládat slova, aby to tak vyznělo, raděj končím...

Ale moc na vás myslím a chodím sem a čtu 😉

straspytelka
1. únor 2009

Jo k jídlu byla univerzální hnědá omáčka s bramborem a masem a hnus polívka s rozvařenejma nudlema ☹
Evi, jsou zakázaný od zítra návštěvy 😖 tak přijít nemůžeš, ale já to tu snad doklepu...DÍÍÍÍÍÍÍK 😵
Prádlo pere Jirka čoveče, dávala jsem mu instrukce po telefonu 😀 sestřičky se smáli 😀 😀 vyžehleno asi nebude, ale to neva, já to pak zvládnu... 😉 stejně musím svléct povlečení, až ho přjde ta chřipka, protože jsem ho povlíkala před vánocema 😅 😅 😅 😅 tak to už bude úplně uzený 😒 Jo porod, už mám porodní plán co tu dávaj...tak přemejšlim co zaškrtat, určitě vanu a sprchu a bez holení s klistýrem a tatínka u porodu 😉 i když on pořád nechce, má smůlu, jsem domluvená, že až přijedeme prostě ho oblečou a bude vtažen do děje 😀 😀 pokud by se hodně bránil, tak to holt budu muset s ženskejma zvládnout sama ☹ ale chtěla bych podporu od něj, je taky trochu strůjcem že 😀
Teda Menny, auto hoď ze skály fakt 😨 😨

petreva
2. únor 2009

Ahoj holky,
STRASPY, no to je pech, v nemocnici a ještě sama...ty jo, snad mě to už nepotká!! I když mi je teď nějak ouvej, fakt musím polehávat...Tak si tě tam nechali jak slibovali do 36t, viď. Hele a kdo je tam tedy ten "pán"? Šteflová nebo Dejmal? Neptala jsi se na nástřih hráze? A jak to je když budem rodit dvě najednou a je jen jedna vana?? To má ta dřív příchozí asi vyhráno a druhá smůlu, že jo...jéje, začínám přemýšlet...
MENNY, dneska na tebe moc myslím! Hlavně dej vědět, jak u Dr,jo???

Mě přes víkend začala zase otékat noha, ta mrcha s trombozou, tak si dneska asi raděj zajdu na cévní, jestli je to normál otok nebo nějaká komplikace. Téda mám hrůzu z verdiktu, ale raděj budu vědět na čem jsem a třeba přidám jednu injekci, ale ať je vše dobré, sakra!!!I když pravda, že mám teď nějakou krizi a vadí mi píchat si víc než kdy jindy, ale musí to být, no...Vol...mi zase nejde WC a už si ani nějak nemůžu pomasírovat střeva, jelikož už nevím, kde je jako mám...dítě je snad všude 😅 jen kdyby mě tak nebolelo (tedy ty střeva nebo co to bolí, když dlouho nejdete...) tak a dost stěžování, že...ale o čem mám jinak psát?? Musím ale miminko moc moc pochválit, jak se teď ozývá, někdy až dost 🙂 včera mi cosi opakovaně nakop, že jsem se až zapotila, jak mě to bolelo, ale to neva, to je to nejmenší. Jsem ráda, že se má k světu...

menny
2. únor 2009

Ahojky
Evi moc děkuju za IP !!
S tou nohou mě to moc mrzí. Pořád nějaký trápení.
Určitě si zajdi k doktorovi. Držim palečky, ať je to dobrý.
Snad nebudeš muset píchat inijekci na víc. Vim
jak je to stresující takový inijekce. A to já měla jen
pero na ivf a inijekce do nohy mi píchala už sestřenice.
Mám z inijekcí noční můru. To si jich ještě při císaři asi
užiju. Hlavně tu protivnou kanylu.
Seš velká šikulka, že to zvládneš ďobnout !!
Tak tfuj tfuj, ať to dopadne na cévnim dobře!!

Strašpy autíko bych nedala.
Už zas jezdí. Asi budem muset koupit tu baterku mno.

Tak jsem se ráno ani nedokázala moc nasnídat. Mám
v sobě pár piškotů. No snad to bude na kontrole dobrý.
Se klepu.
Evi moc děkuju za palečky, určo dám vědět!
Tak se jdu pomalu nachystat a vyrazíme.
Zatim papa

straspytelka
2. únor 2009

Ahojky 😉 Evi, je to tu děsný, sama víš, jak to utíká pomalu a ještě bez návštěv 😠 no snad mě brzo pustí sakra....na nástřih hráze jsem se neptala, ale mají tu natištěný předporodní polány, tak tam napíšu , že nástřih jen když to bude nutné, no s tou vanou to asi tak nějak bude jak píšeš ty 😖 no a dnes prej nastoupil novej primař, ale ještě jsem ho neviděla 🙂 Jinak je asi osazenstvo pořád stejně jo a je tu nová sestřička 😉
Miminko je roš´ták koukám, jako to moje 😀 Dneska mám ručičku nějak vzpříčenou v břichu, tak to teda pěkně bolí, snad se brzo otočí, sedim tu, jako bych sežrala pravítko 😒
Menny, myslíme na tebe 😵 😵
Kačko, jak je tobě?

kacena00
2. únor 2009

ahoj holky, menny moc moc moc držím palečky na tu dnešní kontrolu, co nejdřív se prosím ozvi, jak si dopadla, ju?

evi, jestli tam půjdeš dneska tak držím i palečky tobě, však jich mám dva páry, Cyrda pomůže 😉

zítra zase budete myslet vy na mě a strašpytélka, teda snad tě pustěj to by bylo príma, není nad to, si pár věcí ošéfovat doma sama, dobře se najíst a vyspat ve svý posteli

s tím pravítkem to máme stejně, asi tam má mrně zatím hodně místa a tak se mi někdy nastěhuje přes celý břicho potvůrka - dole a nad ním je velkej bazen plnej vody a on vprostřed břicha jak jezevčík nebo štanglička salámu, je to docela vtipný, ale musím ho pochválit, je to vždycky jen dopoledne- natočí se tak v noci

jinak sem o víkendu moc neměla čas, jelikož sme stěhovali, no je to sranda, nové nemá zatím cenu fotit, jelikož tam zatím chybí poličky, skříněčky, nejsou domyšlený prakt. věci jako kam se všema našima košema - dřív sem měla tašky na papír a igelity v jedný chodbě, bio odpad v jiný hodně chladný nebo třeba dnešní příprava snídaně - asi 4 krát sem musela do starýho, protože sme tu nechali různý praktický a potřebný věci...

no a počítač zatím bude ve starým, takže se moc hlásit nebudu, protože jen dnes tu vyjímečně topím - budu debordelizovat a přehrabovat harampádí a sbírat věci, který ještě přenesu do novýho, takový ty drobnosti, ale který sou potřeba

a pak se budu klepat na první mateřskou, kterou projedu na poličky, skříněčky do koupelny apod. už se těším 🙂

menny
2. únor 2009

Ahojky
Děkuju všem za palečky!!
Dnešek byl stresující!
Na kontrole se dr. nelíbil průtok pupečníkem k malýmu.
Ukázalo mu to hraniční hodnoty. Poslal mě do nemocnice
na monitor s tim, že když to bude vypadat stejně, tak zitra
by se provedl císař.
No domu jsem jela uřvaná v obavách, že se Matýskovi u mě nevede
dobře ☹ Manža s chřipkou by nemohl být u toho, až by ho po císaři
přivezli na oddělení.
No tak jsem frčela do nemocnice, kde mi natočili monitor, dr mě prohlíd,
udělal znova utz.
Byl to planej poplach, broučkovi se daří dobře.
Tak jsem zpátky doma.
V pátek jdu na kontrolní monitor. V pondělí bych měla nastoupit do
špitálu a v úterý na císaře. Ale uvidí se v pátek, jestli ještě nebude změna.
Jinak rodit prý můžu začít kdykoliv. Jsem na 1,5 cm otevřená a hlenová zátka
opravdu odchází. Tak uvidíme jestli ten plánovaný císař vyjde.
Jsem po dnešku dost vyřízená, takže jdu spinkat.
Moc děkuju, že jste na mě myslely!

straspytelka
2. únor 2009

Menny, teda to jsou šoky viď 😒 mě taky vyděsili s moc velkou aktivitou motýlka a už se bavili o akutním císaři...naštěstí to byl planej poplach jako u tebe 😉 ale dneska jsem měla taky monitory hrozný, nestíhá to psát, jak se motýlek vrtí 😒 ale je to tím, jak třeba pšíknu, nebo zakašlu, tak se hned ta aktivita zvětší 😒 a to já mám skoro pořád že...Takže si to poznala dobře tu zátku, vidíš to...no mě se teď stává, že ze mě tatky vyteče jakoby hlen, takovej bílej a nebo průsvitnej, ale to snad nic nebude 😒 uvidím zítra holky snad se umoudří a pustí mě ve středu domuuuu 😲

achalteke
2. únor 2009

Ty jo jen tak nakukuju...
Menny tak už se to blíží, viď? To je fofr...Tý jo budu na tebe holka moc myslet ať ty i Matýsek jste v pořádku. Tak příští týden bude z Menny dvojnásobná mamča....nějak tomu furt nemůžu uvěřit 😨 😅

straspytelka
3. únor 2009

Ahoj holky, jsem nasraná, nasraná, nasraná 😠 😠 😠 pardon...
Včera mi dr slíbila, že dneska bude utz a že by mě zítra pustila, no a dneska je zase všechno jinak 😠 Kvůli tomu, že bude ve čtvrtek velká porada, tak mě tu nechá určitě do čtvrtka a to mi bude dělat ten utz až zítra a taky se může stát, že se mi třeba ten čípek díky tomu jak kašlu a smrkám zase zkrátil a nechá si mě tu... 🙄 to teda ne, cucaj ze mě jen prachy, 2x na monitor chodim jen proto, aby tu se mnou vůbec něco dělali 😖 je mi fakt z toho na zvracení 😠
Když bude mít keci zase, tak prostě podepíšu reverz 😖 Teď ještě jaks e tu vytírá těma dezinfekcema, mám nos úplně rozleptanej... ☹
HOLKY POMOOOOOOC CO MÁM DĚLAT ?????????

menny
3. únor 2009

Ahojky
Strašpy no to je teda nána 😠 !!!
Proč ti to teda slibovala fakt nevim
Kočičko to je mi hrozně líto !!!
Musí to bejt na palici
Myslim, že kdybys ležela doma vyjde to na stejno
Budu na zítřek hrozně moc držet palečky,
doufám, že se ti je podaří přemluvit aby tě pustili
Drž se! Myslim na tebe!

Jájo ahojky no už se mi to blíží sakra rychle
Klepu se, ale aspoň už to bude za mnou a budem
vědět co a jak. Brouček můj malej, snad to bude co možná
nejlepší!
Co ty, jak je?

Holky tak včerejší odpoledne a noc byla fakt síla.
Ještě v půl pátý ráno jsem tu zkuhrala. Takhle hodně
mi břicho ještě netvdlo. Ani s Davídkem. Fakt to pěkně bolelo.
Stahy byly ale nepravidelný, tak aspoň tak. Já nevim, asi jak
se ve mě včera hrabali 2 doktoři, tak mi podráždili dělohu.
Nevim jak si to jinak vysvětlit. No teď už je dobře. Jen
jsem za noc naspala tak max. 4 hodiny. Takže dnes budu v limbu
Jdu spinkat. Chudák Dáda dnes bude na televizi. Neni to zrovna
výchovný, ale neudržim dneska oči.
Takže papa a dobrou

menny
4. únor 2009

Ahojky
Tak koukám, že sem nikdo nechodí ☹
Dnes jsem měla v noci blbý sny.
Už mě straší ve snu to příští úterý.
Jen jsem ráda, že už si moc nepamatuju o čem byl.
Před osmou jsem byla vzhůru a Davídek se akorát probouzel.
Tak jsem ležela a pozorovala ho, jak se převaluje a probouzí.
Najednou otevřu oči. Sem myslela, že jsem si ještě na pár minut
zdřímla...a ono 9:30 😕
Ten muj broucek celou dobu hajal vedle me, koukal jak spim a hladil
mě po vlasech. Já bych ho umazlila prdelku mojí. Nehrál si, nepustil
telku, jen se ke mě tulil. Vůbec mě nebudil. No to mám dnes veselý
srdíčko 😵
Mám úžasnýho kluka!! 😵

Doufám, že se máte všechny moc dobře!!
Strašpy držim mooc palečky!!!!!

achalteke
4. únor 2009

Jééé Menny to je krásna, Dáda bude skvělej brácha 😵. Taky jsem měla příšernou noc, snad 20x na hajzlíku, mám pocit, že jen co usnu, tak mě vzbudí čůrání k nevydržení a na hajzlíku pak sotva pár kapek 😠 VOPRUZ!!!!!

kacena00
4. únor 2009

holky mám fofruňk, musim stihnout bus a ještě se předtím zabalit, nemožné 😠 😀

tak jen zdravím a buď večer nebo zitra se podívám, pusám a pusám, teď sem jen musela kouknout na tel. na gyn.ambulanci při porodnici v Pejru, budu se objednávat na první monitor, sem napnutá...

jinak včera při poradně sem se dozvěděla toto:

Cyrdulka se už hlavičkou tlačí dost dolu ale já držím pevně a CS mám asi 4-5, takže zatim v pohodě

straspytelka
4. únor 2009

Ahojky :P Hlásím se z tepla a klidu domovaaaaaaa 😵 😵 😵 překecala jsem dr, že když musím ještě k té zubařce, tak aby to nekomplikovala, udělala mi utz a prohlídku, jsem na dva prsty, jinak motýlek má kolem těch 3 kg 😉 Ale jak se do mě šáhla, tak mi bříško trochu zlobí, ale to je normálka, když zmačne čípek, tak to mám po každý prohlídce 😉 TAK JSEM JÍ MOC DĚKOVALA :idea: :lol: Oan povídala, ať si od nich pár týdnů odpočinu a pak se zase uvidíme, ale už na porodnim sále 😀 😀
Jdu vás dočíst 😵

straspytelka
4. únor 2009

Menny, teda to je šmoulík ten tvůj klučíček starší 😵 😵 uplně mám slzy v očích 😵 😵 a neboj, na sny kašli, bude to dobré, uvidíš, že to zvládnete 😉 moc na tebe myslím, jsi statečná holka 😵 😵
Kačko, držím pěsti na monitor, teda 4-5 CS to bys tady ležela už dávno ve špitále 😀
Achalteke, no mám to čurání taky tak, neboj odpočineš si od toho kolem 15-20tt a pak to začne na novo 😀

menny
4. únor 2009

Jéé Strašpy, to mám teda radost!!!!
No supr čupr!!
Tak dneska hají ve svý postýlce 🙂
Hezky odpočívej, žádnou námahu, ať seš doma co to půjde 😉
Mě taky dala pěkně zabrat ta dvojí prohlídka. Bříško teda sakra
zlobilo.
Jojo Davídek je hrozný zlatíčko!!! Taky jsem to ráno skoro oplakala dojetim!
Myslela jsem, že ho samou láskou umačkam!
Tak se hezky šetři jo!!

Jájo taky myslim, že jako brácha bude suprovej. Pořád na Matouška mluví,
pusinkuje a hladí bříško 😵
No jinak taky jsem byla pěkná chcanda, pak to na pár týdnů bylo ok a teď zas
chodim z každou kapkou. Někdy musim i 3x a to klidně během půl hodiny

Kačko to je dobře, že se držíš 🙂
Na monitoru mi vždycky jdou slzy do očí. Slyšet ten tlukot srdíčka...úžasný!!
Jdu v pátek už po třetí, tak se na to těšim.
(snad bude i zbytek ok, abych tam už nemusela zůstat)
Tak rodit budeš teda na 100% v pejru?
Taky jsem měla dilema kde. No ale doma je holt doma, takže ČB odpadly.
Snad jsem se tedy rozhodla dobře. Asi kdyby to měl dělat jinej dr než ten můj,
tak bych rozmejšlela. Tak snad mi tohle vyjde

petreva
5. únor 2009

Ahoj holky,
STRASPY, bezva!!! A co na prohlídce?? Co CS? Musíš mít klidový režim nebo můžeš normál chodit?
MENNY, to je tak krásný, co jsi napsala o Davídkovi. Taky jsem úplně zjihla...Takže zítra monitor. Budu na tebe moc myslet, ale to se nevyrovná tomu jak budu myslet v pondělí a úterý!!! Kolik tedy budeš? 37+?
JÁJO, to mi povídej, vždycky jsem si říkala, že když jdu do města,nechám na veřejných záchodcích půl kapesného...a nejvíc mě "naštvalo", když jsem si tedy zaplatila, sedla a jak píšeš utrousila pár kapek!! To jsem za hodinu mohla znova...přejde to.
KACKO, máš po kontrole? A kdy máš termín ty? Musím si vás srovnat v hlavě 🙂 jak je v "novém"?? Normálně už tři dny čekám na plíny a stále nic...pani říkala, že to v po pošle přepravkou, tak jsem teda zvědavá 😒 už se nemůžu dočkat až balík rozbalim a budu se kochat. Jak jde masírování hráze? A piješ maliník nebo tak něco??

A co HELČA, neměla být už doma? Ona nějakpředávala práci někomu jinému ne? Jakpak jí asi je...
A maminy??? Míša má asi pěkný frmol. A Monča, Zuzka?

Já jdu dneska na další kurzík, budem povídat co a jak do porodnice. Příště půjdou i taťkové. To se těšim. Jinak jsem asi pěkná hnída, jak delší dobu stojim (stačí i u mytí nádobí nebo vaření) tak mě ta noha zlobí. Mám z toho blbej pocit, Dr. na hematol. říkal, že je to normál k těhu (ale bez vyšetření, tak nevím, jestli tomu věřit 😅 ) asi se zmíním příští týden na gyn.

kacena00
5. únor 2009

čau holky, věším ranní várku prádla a tak rovnou zapínám i PC a koukám, co se kde šustne 😀

strašpy!!!obrovská parádička, konečně doma, bude pokračování masážiček a takovejch blbíneček 😀 (i když blbineček, holky mě to asi pomohlo, nevim, myslím že sem to psala jen na tu vedlejší diskuzi - mě to pomohlo poprvé od soulože, kdy manžel zasadil Cyrilka sem vydržela od začátku až do konce aniž by mě to bolelo 😀 koukali sme oba po těch měsících, jak kdyby to bylo ouplně poprvý 😀 😀 😀 )
paráda, hlavně se v klídku vyspíš, najíš, připravíš, to je hypersuperúparádička 😵 😵 😵 😵

evi, neboj, ten doktor určo ví, co řiká, já už se taky nestresím kvůli tý stydký kosti, i když mi Liduška řekla, že je Cyrdik hodně dole a s tou kostí, že opatrně a mám se šetřit. ale právě že se tvářila, že dobrý, tak jí věřím (i když teda dnes v noci sem myslela že se po...bolestí, šla sem na vecko a jen jak sem zdvihla jednu nohu abych ji dala do bačkory tak tou sponou porjela tak drsná pálivá bolest, že sem myslela že se v tu chvíli počurám, ale hoplt v noci se to tělo rozkližuje víc, teď už to není taková hrůza

menny davča už od začátku je fakt super 😵 snad mu to vydrží a nezačne žárlit.. ale on bude velkej školák a bude mít o zábavu postaráno, tak mu ani nezbyde na žárlení čas a asi je i super povaha, že k tomu nebude mít sklony, tak držím plaečky

s tím čuráním je psina, jak to máme všecky stejně 😀 ale když není kde, nebo sou jen drahý (navíc hnusný) veřejný, tak už to taková legra není 😀

kacena00
5. únor 2009

jinak s helčou sem se potkala minulej tejden před jejím prvním plavčem a taky převčírem, má se dobře, jenže tu práci jen tak přetrhnout nemůže a pracuje z domova, je už z toho teda docela hotová, řikala že o víkendu pracovala v sobotu do půl dvanáctý v noci a že je to ještě horší než chodila do práce (no to je jasný, tam to má člověk jasně od do), ale teď jak se v tom systému vyzná ona, pochopila sem že ho zavedla nebo co (snad nekecám kraviny, když tak pardon elí, ale o té demenci sme se bavily jak sem horší a horší 😀 ) tak to prostě nejde jen tak převelet na někoho jinýho) snad bude mít brzy trochu volbnějc, teď si aspoň dělá čas na kurzy a plavčo nebo cvíčo

kacena00
5. únor 2009

jo evi ty plíny dojdou neboj, mě to ze serveru došlo asi 5. den, předtím napsala mail, a jestli to máš z bazáru, tak většinou ty lidi taky píšou upozorňovací mail, zatím sem se nesetkala s tím, že bych poslala peníze a nepřišlo nic

dnes sem 36+2, takže termín je za tři neděle a 5 dnů, ale možná je to i za dýl, možná za dřív, já to mám podle prvního UZ, na žádost o mateřskou mi to napsala myslím o tři dny dýl

(kdyžtak mám v albiku počítadlo a tam to včera psalo 27 dnů 😅 😕 😕 😕 😕 )

menny
5. únor 2009

Dobré ráno
Jo Davča je super. I když si to neuvědomuje, tak od něj mám
ohromný citový zázemí a podporu. Nejvetsi co v kom mám. Hrozně by tam chtěl být se mnou
až mě povezou na sál a pak by hned jako první chtěl vidět Matouška 😵
No prdelka. S tou žárlivostí to bude asi oříšek. Jsem na to moc zvědavá.
Nevim jestli malýho nebude brát jako konkurenci. Asi určitě, jen jestli málo
nebo hodně

Evi na monitor jdu zítra 😉
V úterý budu 37+6
S tou nohou to na kontrole určitě řekni!
Je jasný, že si z toho nesvá.
Jak je jinak? Zlobí dušička?

Teda chudák Helča. Těšila se na trochu klidu.
Tak snad to brzo bude dobrý
Jak se jí jinak daří?

menny
5. únor 2009

Kačkou s tou kostí je to asi síla co?
Mě to taky bolelo, chvílema ukrutně, ale bylo to jen v krátkym
období.
Tak ať to co nejdřív povolí 😉

kacena00
5. únor 2009

menny no já myslím, že to povolí asi s porodem 🙂 ale to je taková prkotina spíš... jako když si vezmu, že sme měli to obrovitánský štěstí a celý těhotenství probíhalo fyziologicky, tak prostě ke konci sou bolístky normální, tak jen je mi nepříjemný, že se v noci tak potácím, že sem schopná upadnout a taky mě to mrzí kvůli pejskum, chtěla sem s nima milionkrát ven, ale prostě se teď hodně bojim... ☹ a trápí mě když vidím, jak by potřebovaly aspoň na půl hodiny ven, ale já mám prostě strach, že tady s sebou někde švihnu a pomoci se nedovolám

a taky mě na tom štve že si v noci heknu bolestí a Michal hned vzhůru a jestli se něco děje, ale to je ten poslední měsíc asi s chalapama normál, že se prostě bojí a sou ostražitý

co dneska je ti líp?

mon73
5. únor 2009

ahojky 🙂
Sou prázdniny, tak nestíhám koníka.
Straspy, všude dobře doma nejlíp, viď.
Menny, Davídek je zlatíčko. Taky si myslim že žárlit nebude. Doktorka mi řikala, že kluci sou k mladšímu sourozenci hodnější, citlivější.
Teda Helíku, ty pracante 😉 už s tim sekni.
Včera sme byli na kontrole. Kyčle nádherný. U doktrorky povídal, usmíval se. Má 62 cm, 5,12 kg. No asi bude velkej po bráchovi 😅
Kačko, vim že je to záhul, teď se stěhovat, ale závidim ti tu novotu 😉
Jájo, taky mně nejvíc štvalo, že du večer z koupelny do postele, lehnu a vturánu duznovu. 😠
Evi, co noha, už je to lepší?
Tak holky držte pohromadě co nejdýl to pude. Tý jo, už se vám to fakt krátí. 😉

kacena00
5. únor 2009

jo, včera se teda Crda předved, večer sem ležela a on se převaloval, já si čtu a najednou to převalování začlo bejt mnohem víc cítit, odkryju peřinu a volám, ať se Michal koukne, ten vám teda čučel a já taky, nevim, jestli to byla patička, kolínko či prstíky? nevim, bylo to ostrý a nad úroveň kůže celkem vysoký a když mi to vlezlo do tý tenký kůže pupiku tak sme si oba řikaly že mi to tím snad prořízne, to se mi teda ještě nestalo, ačkoliv se malej hodně mele, ale tohle fakt vypadalo, že se chystá pros¨řezat skrz pupik a i to pěkně zabolelo , ale jen chvíli, tak sme se tomu pak smály, co tam to dítě vyvádí 🙂