Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
9. únor 2009

Zdravím Janču a Dádu 😉

Dadu, to jenádhera, za chvilk návštěva u Čutky 😉 to bylo pro mě zlomové, to mi to asi konečně trošku docvaklo, že fakt asi čekám dítě 😀 Já do té doby neměla ani pohyby, takže to bylo takový divný období čekání....... Ale pak už je to paráda, když do Tebe pořád něco zevnitř žďouchá, tak člověk aspoň ví, že je vše ok 😉 Hele co práce?? Zvládáš?? A nebudeš se někdy pohybovat, tábor, Soběslav?, Že bysme si daly spicha??

kacena00
9. únor 2009

peťulko já si řikala že tě nebudu zatim otravovat, když mi nepíšeš, ale tohle sem teda nečekala...moc mě to mrzí, jak píše Hela doufám i já, že co nejdřív to další místo uvolní...

jana.cb
9. únor 2009

Helco ahojky taktez zdravim skoromaminu 😉 dostala jsem za ukol od Mennika ukrast tu jeji prispevky a okopirovat je k nam chudak Mennik na to nema silu a ja se ji ani nedivim ☹ takze jdu na to 😉

jana.cb
9. únor 2009

tak nebudu vas rusit holky - vsem preji krasny den a mejte se krasne 😉 jinak Helco kolem tve prace ci jak pises jezdim cca 2x tydne s manzou covece a dycky si na tebe vzpomenu kdyz jedeme kolem 😉 ale to nepatrilo me ja vim 😉 to jen v mezicreci ze jsem tu jen na skok a mizim na prochazku s hafinou 😉 tak pa pa

dadunka
9. únor 2009

Ahoj Helčo! 🙂 K Čutkovi se moc těším! V práci dobré, na té původní pozici jsem skončila k 31.1., ale stejně jsem od prosince pracovala z domova a teď jsem na nové pozici a pořád pracuju z domova, takže klídek 🙂
A co ty? Už jsi na MD viď? A víte co to bude? No výlet za Tebou bych si udělat mohla, přijet si zavzpomínat do Sobíku, poznat tě a poklábosit 🙂

Peťo, to je děsný teda, ale třeba tě pak rovnou po porodu nebo ještě před převezou na tu porodnici, snad někdo jiný odejde. Drž se!

jana.cb
9. únor 2009

Petí nechtela jsem ti psat sms kdyby jsi mela vypnutyho mobila kvuli tem pristrojum apod tak snad si to prectes tady ....kdyby jsi chtela a byla by jsi jeste cela zitra rano tak ja pojedu ve 4 rano do Jihlavy a v pul 7 odtud vyjizdim do CB zpet takze neco malo po 8 bych mohla bych v Tabore + - takze bych se za tebou mohla stavet v nemocnici ale ted jednak zda ty budes cela ..jednak zda ti to tam nekdo povoli alespon na 5 min nejak te nevastivit a jednak zda by jsi chtela vubec 😉 to je jen napad ..stejne pojedu pres Tabor takze je mi jedno zda tam nekde zastavim ci ne apod tak je to na tobe jak to vidis ale urcite pokud jsou tam takovy podminky tak to asi neklapne nehlede na to asi bdues muset jen lezet coz? ☹ no uvidis ..kdyztak pisni sms ja nechtela otreavovat kdyz nevim jak to mas s mobilem a tema zenskyma tam vedle tebe mno 😒

jana.cb
9. únor 2009

Ja se to prave tedka dozvedela kdyz prijel manza 😉 no skoda ze az tedka a vyslo to takhle konecne bych mela duvod k ceste do Tabora kdyz jsme se schazely jen tady v CB kdyz jsi byla u Cutky tak jsem ti to mohla oplatit a zrovna to vyslo tak blbe mno 😠 dej vedit petí tea jak ju?Me je to fakt jedno pijedu tudy tak jako tak a uvidim te moc rada zase 😉 tak ja zas mizim nakupovat a utracet .o)))) tak pa pa kocko a snad si to prectes mno 😖

menny
9. únor 2009

Holky moje...
Nejsem ani moc schopná komunikace, jsem vyřízená
Porodnice je narvaná protože tu jsou maminy z Benešova, ČB....
Takže já co bydlim vedle nemocnice hniju tady ☹
Nejvíc mě mrzí, že Matouška budou nosit skoro přes celou nemocnici
a jen na kojení ☹ 😢
Doufám, že tim cestovánim po špitále nechytne nějakou chřipku nebo něco
Teď jsem byla na utz a naposled takhle viděla broučka
Ráno mezi 7:30-8h jdu na to!!!!!!!!!!!!!!!
Bojim se narkózy a hlavně toho jak na tom ta moje prdelka bude!!!!!!
Držte kočky co můžete prosim!!!!!!!

jana.cb
9. únor 2009

Menniku ok ok 😉 beru na vedomi .....jasanka my ti drzime vsechno co jen jde a uvidis ze to zmaknete levou zadni 😉 a vse bude probihat jak ma 😉 hje takze kolem 9 uz smudlik bude na svete? 😉 tak az to pujde tak porid fotecku alepson nejakou Menniku at se muzeme na prdika podivat a pogratulovat vam 😉

petreva
9. únor 2009

Menny, psala jsem ti přes icq, doufám, že ti to došlo!!! Kdyby ne tak ve zkratce posílám moc moc síly a pozdravů od nás tří!!!

mon73
10. únor 2009

Menny, tak už máš asi po. Doufám, že je všechno v pořádku, myslíme na tebe. 😉

dadunka
10. únor 2009

Peťo, tak se těším na snad dobré zprávy, myslím na vás oba!

petreva
10. únor 2009

Taky na vás moc myslím a pořád nakukuju...musím jít, ale až se vrátím, určitě už bude nějaká zprávička!!Držte se!!

straspytelka
10. únor 2009

Ahoj holky omlouvám se za nepřítomnost, ale skolila mě chřipka a horečky 😒 i motýlek se nějak méně hejbe, jdu na KO zítra tak dám vědět jo 😉
MENNY ZLATÍČKO NAŠE, doufám, že císaře jsi úspěšně zvládla a malej je v pořádku 😵 😵 😵

mon73
10. únor 2009

straspy, neboj, taky sem měla strach, že se ke konci míň hejbe, ale je to prý tim, že už má míň místa 😉

straspytelka
10. únor 2009

Mon, no snad máš pravdu, já měla dva dny vysoký horečky 38.7 a tak...tak snad ten paralen neublížil...

mon73
10. únor 2009

Paralen by neměl vadit. Neboj. Už se ti to taky krátí. Za chvilku tu budem mít tři miminka 🙂

menny
10. únor 2009

Zlatíčka moje
MATOUSEK má 3100g
Je naprosto nádhernej!!!!!
Vada je minimální, snad by mělo pomoct jen
cvičení!!!!!!! Hurááá
Je to paráda!!!!

Ten dnešní plánovaný císař, byl" za 1 min 12"
protože od 3h jsem začala mít pravidelný kontrace,
dostala jsem kapačku na utišení. Ale porod by byl dnes,
tak jako tak. Na sále byli všichni naprosto skvělý.
Anesteziolog byl úžasnej.
Teď tu byla dětská dr. vše naprosto v pořádku.
Budem jen rehabilitovat !!!!!
Jsem přešťastná!!!!!!!!!!
Nejde to ani popsat!!!!!!!!

Děkuju, děkuju....jste úžasný, bez vás bych to nezvladla!!!!
Evičko, děkuju vám oběma!!

mon73
10. únor 2009

🙂 🙂 3 100, no to je krásná váha. Menny, moc,moc,moc gratuluju. 🙂 Mám uplně husí kůži. Tak další miminko mezi náma. 🙂 Odpočívej a nabírej síly. Přeju tobě a hlavně matouškovi moc sil a štěstíčka.

Tak konečně můžeme jít na chvilku ven. 😉 Jestli nás to teda neodfoukne. a to jel Luky dneska na hory, na Zadov. 😒

menny
10. únor 2009

Jinak se omlouvám, že píšu až teď.
Po narkóze se cítim úplně v pohodě, ale příšerně
mě bojelo břicho. Musela jsem dostat 2 inijekce, než se mi
udělali líp a šlo mi usnout.

Zkoušeli jsme kojit, ale broučínek byl moc unavenej, tak
mi ho zas přinesou a budem zkoušet 🙂

Prosim vás, dala by jste některá tyhle 2 moje přízpěvky na snažilky. ( nejde mi v telef. kopírovat) děkuju moc !!

petreva
10. únor 2009

MENNÍKU, psala jsem ti sms, al enějak se to pokazilo a nešlo odepsat. Hned jak jsem dorazila domů, spěchala jsem k PC a čtu taky ty úžasný a krásný zprávy!!! Mám slzy v očích, jakou mám radost z Matouška a tebe taky. Nějak nemám honem slova...přeju vám oběma z celého srdce, aby se vše upravilo v co nejkratší době, M chutnalo mlíčko a krásně rost. Tobě moc moc psych. sil a odhodlání 😵 oběma velkou pusu!!

Příspěvky tam hodim!

straspytelka
10. únor 2009

JÁ TU BULÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM MENNYYYYYYYYY TO JE KRÁSNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ GRATULUJU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 MOC MOC ZDRAVÍ PŘEJU, HODNĚ MLÍČKA A ŽÁDNÉ STAROSTIIIIIII 😵

dadunka
10. únor 2009

Peťo, to je krásný, lepší zprávy snad být nemohly!!!!!! Gratuluju vám oběma jak úspěšně jste to zvládli, jste šikulky, přeju moc zdravíčka, štěstí, pohodové zahojení a ať je Matoušek hodné miminko! 😵 😵 😵

kacena00
10. únor 2009

peťul jupííííííííí hurá, já se zbláznim, no tak hurá, gratuluju, maminko, jé .... já sem tak šťastná, dnešek je den dobrejch zpráv... já se zblázním štěstím, nejdřív kámoška teď ty, děkuju za zprávu, a to sme si dnes s Helou řikaly že nejspíš nedáš ani dnes vědět, protože ty narkozy snášíš tak zle a i tohle se ti vyhlo, to jsou saftidfakce za to tvoje přestálý trápení berunko juchuuuuuuuuuu

gratuluju gratuluju, sem šťastná!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kdyby si byla v náladě, ve čtvrtek až půjdu od karčové za tebou naklusnu s velkým hudlánkem 😵 😵 😵 😵 😵

menny
10. únor 2009

Tak jsem vás dočetla, ještě, že jste toho nenapovídaly
moc, na to bych neměla dnes sílu.
Když čtu, jak moc se radujete se mnou, tak mám slzičky v očích.
Je to od vás tak hrozně moc hezký!!!
Takovou radost ste mi udělaly
Malej mi dal tak ohromnou sílu, že se cítim až na menší únavu
a bolení bříška naprosto skvěle!!
Evi věřim, že tohle samé, ten pocit síly a velké chuti do života
zažiješ po porodu taky!!
Jinak možná zítra odpoledne nejpozději snad ve čtvrtek ráno se budu
stěhovat do porodnice 😉
Tak Kačko určitě přijď!!! Ráda tě uvidim
Je tu ale na tý gyndě dobrý to, že sestry tu jsou úplně perfektní,
takže už je mi jen líto, že tu broučka nemůžu mít u sebe!
Matoušek je prý uplný zlatíčko, zatim vůbec nepláče a pořád zaujatě kouká kolem.
Když tu je u mě, tak si mě tak hezky prohlíží.
Snaží se přisát a docela mu to už i jde!
Před chvilkou jsem ho tu měla. Pěkně se s nim pomazlila 😵
To se mi bude dnes krásně usínat!!
🙂 😵

Holky ze snažilek: vás zkusim dočíst aspoň trochu zítra 🙂
Všechny tam zdravim a taky moc všem děkuju.
To, že dnes se mnou bylo v duchu takovejch lidiček je
krásný a hrozně za to děkuju!!!!!

Všem dobrou noc a krásný sny!!
Těhulky pohlaďte za mě svoje krásný pupíčky!!
Mám vás berunky moje tak ráda

helik3
autor
10. únor 2009

ahojky jsem tu jen na skok- Kačka mi dala echo 😉

Menny, moc moc moc gratuluju a posílám pusnku oběma 😉 To je nádhera že je malej v pořádku 😉 😉 Co víc si přát 😉 😉 😉 Užívej si štěstí 😉

menny
11. únor 2009

dobré ráno 🙂
Už jsem tu měla Matouška. Hezky jsme nakojili
a hodinku se mazlili 😵
Je to andílek
Mamka dnes ráno pěkně zvládla otáčet se z boku na druhý bok 🙂
Pak přišla sestra a šlo se mejt (zatim jen k umyvadlu) stávalo se mi
překvapivě naprosto super. Jen jak jsem si sedla, malinko se mi zamotala hlava,
jinak ok. Tak se taky musí mamina pochválit 😀 😀 😀
Sestry tu jsou jak už sem řikala-perfektní, jen dnes je tu nána 😖
Asi jí manža neuspokojil nebo má zrovna MS...nevim.
Je na ní vyloženě vidět, jak jí otravujem jen tim, že tu jsme.
Tak tahle "milá" sestřička mě brala umejt. Otráveně mi přinesla schůdek
(postele tu jsou vysoký jak blázen) pořád tam na ženský řvala, ať dělaj, že se s tim mytim
loudaj. Mě po tom hezkym probuzení Matouškem a tulení, tahle slepice nerozháže.
Už jsem byla na cestě k posteli, ona sbírala anděly hozemý pod umyvadlem.
Zavadila o sifon a nějak vypad či co, takže voda a bordel všude 😀 😀
uklízečka nezvěstná, tak si to tu ta husa šmrdlala sama 😀 :-
Jdu si teď dát šlofíka.
Hezké vstávání 🙂

petreva
11. únor 2009

Ahoj Menny, to je tak hezký a uvolněný, co píšeš...jsi tak spokojená, i když asi bolavá...mám z vás radost.

kacena00
11. únor 2009

menny tak to je vtipný, není náhodou taková postarší s krátkejma vlasama, takovej špinavej blond? ta když mě přijímala tak se na mě tvářila, že ji tím fakt štvu a vadím tam, sem navíc a fakt bych si možná měla rozmyslet jestli se neotočit na patě a nejít do kšá 😀

tak sem moc ráda, že je vám takhle dobře a ve čtvrtek se bduu těšit, podrobnosti domluvime asi přes telefon ju?

dadunka
11. únor 2009

Menny, tak to je fajn, že už tě brzo převezou, snad tam taky budou fajn sestry jako tady (krom tý nány, ta si ten sifon zasloužila 😝 )
Těším se na fotky Matouška!
Barčo, teda ty už to máš taky za pár co! Za chvíli budeme držet palce tobě a Cyrdovi 🙂