Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
26. bře 2009

Evi malá je fakt kouzelná 😵 😵 😵 mě se líbí, jak drží taťkovi prstík 😵 😵
Holky ty kapky by měli být tyto http://www.probiotickekapky.cz/ tady je i odkaz na koníkovi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... , říkám, my je máme a jsou super a kamarádka ví o nákupu ze slovenska, dává za ně zhruba 300 místo 700 a to je rozdíl 😵 tak bych dala vědět, koupila je přes ní a nebo ještě líp, zjistila by mi adresu a dám sem link 😉

menny
26. bře 2009

No Elenka je k pošišmání!!!!!!!!
Indi máš pravdu, jak to letí. Matýsek má během 6 týdnů o 1200g víc
Nezkutečný
Míšo odkaz super 😉
Pedí taky máme všude bodovky. Teď jsou naštelovaný tak,
aby když kouká malej nahoru, aby se nedíval do přímého světla

My máme bolení. Zkusili jsme všechno možný a furt plakal.
Teď je v lehátku a houpu jak zběsilá...a už je dobře 🙂

petreva
26. bře 2009

Holky, kdy koupáte? A před kojením, že? A co když to vychází mezi? nebo koupete podle času? Asi ve stejnou hodinu ne? Normálně mě to štve, v porodnici nám vlastně nic neřekli. Knížky jsou takový nanicovatý...

indigo
26. bře 2009

No jo, to je fakt masakr, u nás v int.lékárně za 622,- a na Slovensku za 297 sk. Teda 9,88 E. 😖 😖 😖

straspytelka
26. bře 2009

jů Menny taky jsme v lehátku a houpem 😀

indigo
26. bře 2009

Evi koupej kdy uznáš za vhodný, třeba v poledne 😀 ale zkus časem zavíst stejnou hodinu. Nejlíp před kojením před spaním. Časem to nějak vychytáte, chvilku to určitě potrvá, než spolu najdete nějakej ideální režim. 😉

menny
26. bře 2009

Evi ahooooooj
Jsem ráda, že jsem tě tu potkala.
Koupem ob den a před kojením. Je to jedno v kolik.
My většinou mezi 17-18h, jak to vyjde 😉

menny
26. bře 2009

Strašpy, jsem koukala...taky jste měly vbočený nožky??
To je super, že už to má Simonka dobrý. U nás to bude na dýl,
ale neva 😉
Jojo houpu a houpu a houpu....

straspytelka
26. bře 2009

taky jsem koupala 4 dny skoro na minutu přesně vycházelo mi to kolem 7 večer no a poslední tři dny koupu tak někdy v 5 někdy v 6 😠 se mi vždycky vzbudí když přídeme z prochajdy a do 7 venku s ní určitě nebudu 😀
fůůůůj jse posrajdila jdu přebalit 😀 😝

indigo
26. bře 2009

Holky jsou to ony, ne? 😖
http://www.mojalekaren.sk/biogaia-probioticke-k...

A u nás za ně chtěj takovejch peněz... to by stálo za to objednat to tam hromadně... 😀 😎

straspytelka
26. bře 2009

no má tu jednu nožičku pořád, ale když s ní chvilku cvičím, tak jí narovná sama...tak ani na to dr moc nekoukal, že prej to není vůbec nic oproti jinejm miminkům 😉

straspytelka
26. bře 2009

jj to by měli být ty stránky al evydržte dala jsem echo kamarádce, tak třeba je má ještě levnějc
😵

indigo
26. bře 2009

Tý jo tak to by byla paráda, to bych je za ty prachy pořídila, i když ještě ani nemám mimi... 🙂 😎 Po otřesných zkušenostech s prvním... 😖

kacena00
26. bře 2009

ahoj evi, dobrý taky je pokud máš mlíka hodně a teče pod proudem - slyšíš jak malá hltá - před kojením si trochu odstříkat a pak sebe napolohovat při kojení do polohy v polosedu, zkrátka tak aby to mlíko neteklo do elenky samospádem, abys ten tok zpomalila, mě tohle v začátku dost pomohlo, myslím, že to na jeho kroucení, když se nemohl vyprdět pomáhalo nejvíc

bohužel sem poslechla další radu prodní asistentky a přestala pít kojo čaj a dneškem sem už fakt přesvědčena, že všechny naše problémy vyplývají z toho že mlíka mám momentálně málo... holky 60 a 80 po koju? já mezi kojením, jak mi ta odsávačka došla sem z prsa který nekojilo dala po dně lahvičky...

snažím se samu sebe naprogramovat k tomu, abych se nestresovala a že ten nedostatek mlíka je jen dočasnej...kéž by

jdu kouknout na nový fotky

kacena00
26. bře 2009

jo a v pejru sme rovnou šli se širokym balením, já s tím i počítala, myslela sem že do šestinedělí se to dává všem a překvapilo mě že ne e, prej v táboře třeba nedávaj automaticky ale v pejru jo, no nicméně těch 6 neděl se to dá vydržet a já to preventivně úpro cyrdu udělam a on se prokopne vždycky 40 minut po papaní takže i jemu to vynahradím

menny
26. bře 2009

Matýsek si nožky při natažení taky dokáže už narovnat, ale pak je zas stočí.
Ale my to zvládnem, dělá pokroky. Rehabilitační nám teď řikala, že bude chodit bez problémů. 😵 😵
Ale cvičit, cvičit...

menny
26. bře 2009

Kačko, já kójo čaj pít nesmim.
Už takhle mám prsa k prasknutí, i když teď je to o malinko lepší.
Proto dám po kojení ještě 80, ale je to v noci!!
Trochu tvrdnou, mám je fakt nalitý.
Pokud to nemáš zas jak já, tak toho mlíka po kojení nemusí být tolik
Přece jenom něco jsi odsála, tak by to mělo Cyrdíkovi stačit.
Ale ten čaj bych asi nevysazovala

menny
26. bře 2009

V Táboře malýmu dělali utz kyčlí. To měl ok, tak široký balení nedávali.

straspytelka
26. bře 2009

Kačko, tak to jsme na tom s mlíkem úplně stejně ☹

menny
26. bře 2009

Myslela jsem jako v porodnici 😉

straspytelka
26. bře 2009

😵 holky jdu hajat bolí mě škeble 😒 dobrou noc a zítra papa snad 😀

indigo
26. bře 2009

V Budějicích taky nedávají automaticky, jen když se jim něco nezdá.

Holky na poporu mlíka byl dobrej ještě Gravimilk, ale asi to znáte... má se dělat do vody, ale to je hnus fialovej, rozmíchávala jsem to v mlíku a to bylo dobrý. 😉

achalteke
26. bře 2009

čau holky - něco pro srandu králikům 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petreva
26. bře 2009

HOlky, ale ty kapičky jsou až od měsíce...toje budete dávat ˇještě menším mimčům??
KACKO, ahoj, děkuju taky za přání...já se snažím kojit v polosedě asi tři dny, v leže je to úplně na prd, ale právě ty tři dny mě bolí hráz víc a víc. Myslim, že je to tím, jak skorosedim, ale nerozumim tomu. Zítra asi skáknu na gyn protože mě to už i pálí a brní...bože, ještě nějaký komplikace, to ne ☹
Balení vydržim o nic nejde, jen se mi nelíbí jak je od pasu nahoru z kopce...to neřešíte? Nebo spíte nějak na polštářku?
Helejďte a vy odstříkáváte po kojení vždycky? Já myslela, že jen při napětí nebo když potřebujete jako ulevit. Před kojením taky masíruju a drobet odstříkám, aby se Elča líp chytla. Tak jsme to stopovali a fak tkojíme hrozně krátce z jednoho 5-6min, ale už od 4min usíná 😒 a z druhýho podobně, ale to ji musím probrat, aby druhý vůbec chtěla. Pak většinou spí tak dvě a půl a tři hodiny, tak nevím...a v noci u kojení je to horší, to usíná hodně a pije méně, asi proto taky ten řev, ale co s tím?? Dneska u dr. jsme vyslechli pár rad, sice jsem koukala jak blázen a myslela jsem si teda úplně něco jinýho, ale udělám to teda tak nějak nebo spíš to zkusíme a uvidíme.

indigo
26. bře 2009

EVi já bych je dala i dřív, ale radši po poradě s doktorem. Ty Sab Simplex jsou tuším taky od měsíce nebo jak a vím, že mi je doktorka předepsala snad už ve dvou týdnech, teď si nejsem jistá, ale určitě dřív, taky jsem se jí na to ptala a prej klidně dřív. 😉

cipisek007
26. bře 2009

Ahojky holky!
Helejte vy budete ze Slovenska objednávat ty probio kapky? Jeslti jo, tak já se hlásím o jedny 🙂

My jsme dneska docela hodný holky. Barča usla hned po krmení a Terka se doteď od šesti vztekala. Dělala si ze mě prdel. Doslova a do písmene. Tak jsem byla jen s ní v ložnici a doplňovala plínky, uklízela mimioblečení, pilovala si nehty 😀 No a konečně usnula.

inna12
26. bře 2009

ahoj holky 😉

Evi, moooooooc gratuluju k Elence!!! je nádherná, krásná 😵 😵 neboj, určitě to zvládnete, bude líp, za chvíli budete holky sehraný 😵 fakt je kouzelná....a kočík došel, tak snad uplně akorát 😉

my dneska moc cestovali, jsem hrozně utahaná, tak jen vana a spát..papa 😉

cipisek007
26. bře 2009

Blbý je, že ty probio kapky ze Slovenska rozesílají jen po Slovensku ☹ Bysme jich mohly objednat víc a o poštovný se rozdělit, ale ono to nejde ☹

indigo
26. bře 2009

Míšo netuším, ještě jsem našla tohle
http://www.mojetehotenstvi.cz/probioticke-kapky...
tam píše ta mamina, že je objednala, ale je to už nějakou dobu, podle datumu....
Vyřešila by to nějaká maminka ze Slovenska, která by si to objednala a pak sem poslala. 😉 Ale to může taky trvat..... což mě je to fuk, ale vy s mrňatama... 😎

cipisek007
26. bře 2009

Indi, my máme na Slovensku příbuzný. Sice se moc nestýkáme, ale zkusím babču (děda byl ze SLovenska) donutit tam zavolat a zjistit nějakej kontakt. Jedna z příbuzných totiž pracuje jako magistra v lékárně 🙂 Na to jsem úplně zapoměla 🙂