Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
28. kvě 2009

Cipísku, ty tvoje holčičky jsou taky a přesto díky 😵 😵
Innuš, právě čekám na kamarádova jídelníček sestavejen jen pro mě 😉 budu si vážit jídlo to bude vopruz, ale snad to bude ok, je dietolog a ví i jak jíst abych nepřišla o mlíčko a neškodila Simonce 😉
Mimochodem, Simonce jsem poprvé stříhala nehty po 14 dnech na rukách a teď každej tejden 😕 a na nohách poprvé včera 😅

cipisek007
28. kvě 2009

inni i to je možný 😀
nene nespí, ječí tu na lesy, terku mám na ruce a datluju jednou rukou 😀 půjdou se ale prokopat, před koupáním je necháváme na přebal. podložce bez plínky aby se prokopaly a unavily 🙂 baví je to 🙂

straspytelka
28. kvě 2009

mažu se psem a pak koupat a kojit zatím pa určitě ještě přídu 😉

cipisek007
28. kvě 2009

Vyvětraj prdelky a pulči a tlemí se u toho a jsou spokojený 🙂

inna12
28. kvě 2009

Míšo, ječákujou jo 😅 jejej...tak snad se prokopají 😀

Straspy, tak to bereš vážně, co? ale ono to asi chce překopat jídelník od základu 😒 se na to fakt už taky těšim 🙄 tak ti moc držím palce, ať ti to jde a informuj jo, jak jsi na tom 😉

cipisek007
28. kvě 2009

Jo už je klid. Leží v obýváku na těch pěnových puzzlích na podložce, pouštím jim Když jde malý bobr spát a Barča si u toho zpívá 😀 😀 Hotová Madonna 😀

inna12
28. kvě 2009

to musí bejt stejně sranda, jak jsou dvě 😉 já mám po klidu, táta se řítí na kafe 😅 tak to jdu pochystat..
zatím pa

cipisek007
28. kvě 2009

Inni, já jdu zase chystat na koupání.
zatím papa

indigo
28. kvě 2009

Inuš máš u mě malé bezvýznamné a lehce smazatené plus, za to oslovení... 😀

Jájo tý jo nejbližší DM až v Budějkách, jo? 😲 A já si myslela, že je na každým rohu... 😝

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, co Táda a čůrání? Je to lepší?

indigo
28. kvě 2009

Jo Míšo, ne dobrý, ale lepší jo, sice nechce jít, ale když už sedne, tak se vyčurá. A teď ve vaně si nechal na pinďu sahnout a drobet stahnout. 😉

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, tak to je super 😵 Je to šikulka.

My už chrníme, jsem zvědavá, jaká bude noc. Když je doma david, tak holky jsou vzorný. Ach jo a mě v noci pak tak trápí, když jsem s nima sama 😠

cipisek007
28. kvě 2009

Ty vado, dívala jsem se na stránky DM a opravdu v ČK žádnej není!! 😲

indigo
28. kvě 2009

Já koukala taky, to je co? Tady jich máme 5, klidně bych jim 2 věnovala... 😀 😝

straspytelka
28. kvě 2009

tak já sem se najivně domnívala, že bude malá spát, no a kouká na nás z postýlky 😅

straspytelka
28. kvě 2009

my tu máme 2 DM o kterejch vím, jedno malinký ve městě a jedno vélký na okraji města 😉

indigo
28. kvě 2009

Jojo Strašpy, Panská a Rezkova, viď? 😀
Simonce se nechce spinkat, jo? No aby ne, nemůže se na rodiče vynadívat... 😀 😎

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, hlavně že ho máme hnedka pod nosem, viď? Jiný bejt nemusí 😀 😀 (V ČB, další posíláme na Lipno a do ČK 😀) Jako já jsem v "našem" DM byla v pondělí dopoledne. Jely obě kasy a nestíhaly. Bylo tam plno mamin a vybíraly tam regály s jídlem pro děti pomalu útokem. Asi jim o víkendu došlo papu pro děti 😀

cipisek007
28. kvě 2009

Ty jo, holky, ta moje mrcha červená je nějaká divná. Krvácím a nekrvácím. Špinění už to není, ale abych měla "zaneřáděnou" vložku to ne. Sem tam kápě. Už mě to ale prudí. Měsíc špinit a pak se mrcha vleče jak tejden před vejplatou.

Indi, jak je vlastně bez manži?

indigo
28. kvě 2009

Jo jo, to na šumavě nám stačí! 😀
No třeba byla nějaká akce, tak to mamky braly útokem...

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, nebyla. Jsem se na to koukala. Chodím tam holkám pro ovocný přesnídávky a samotnou zeleninu. Základ jim dělám doma (bramb+mrkev+kuře) a každej den jim do toho přidám jinou další zeleninu (kukuřici, fenykl, dýni), protože to se mi doma připravovat nechce.

indigo
28. kvě 2009

Tak další možnost - dorazila mateřskýá, ale na to je docela blbý datum... 😀
Taky mi došlo jídlo pro dítě, ale tím z DM už by celkem pohrdnul... 😀 😝

straspytelka
28. kvě 2009

no koumala jsen chvilku naštěstí, asi jak tu mlátim do klávesnice tak nemůže spinkat.Nemám mlíko, tak do sebe láduju čajík kojící, snad nebude mít hlad...jsem se tě právě chtěla optat Cipísku s tou mrchou, jak ti je...teda to je věda ty příkrmy, já to asi nezvládnu, kde bereš inspiraci?
Indi dělá mejdlo, kdy a kde? 😀

cipisek007
28. kvě 2009

😀 😀 A třeba by si pochutnal a ty bys koukala 😀

indigo
28. kvě 2009

To třeba jo... 😀
Mno ale řízek je řízek... 😀 No vlastně jo, pravidelně mi v košíku v DM přistanou gumoví medvědi, a já je tam nedávám, parchantíci barevní tam skáčou asi sami... 😠 😀

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, to víš guma 😀 😀

straspytelka
28. kvě 2009

😀 😀 Teď žvejkám jogurtgams z DM ale řízeček hmmmmmmmm 😝 potvůrky 😵

cipisek007
28. kvě 2009

dejte mi pokoj s řízkem. MŃáááááááááááám. No my jedeme zítra i s holkama na nákupy a naobědváme se ve Sparu, tak třeba ho mít budou 😀

straspytelka
28. kvě 2009

a dost o žrádle 😀 😀 😀 😝

indigo
28. kvě 2009

No a na nás je dost blbý datum, takže na řízky to vidím tak za 2 tejdny nejdřív... 😠 😝