Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

barag
30. říj 2008

jo, Heli to moje vínčo stálo za starou belu, tak dík moc za odkaz 😀

a Evi, já sem i v minulým týdnu měla miminko asi na dva dny odmlčené, tak v tvým týdnu je to určitě ještě normoš, že ho cítíš jen třeba dvakrát denně¨, mě začaly bublinky na 17+1, šťouchy na 17+3 a třeba den dva sem si to ještě¨neuměla celej další týden pořádně uvědomit

helik3
autor
30. říj 2008

nazdááár Barčo, kde ses flákala?? 😀 😀 😀

Mně to teda aky po obědě už nevyšlo sem zajít, mám obavy, že zítra to bude ještě horší, mám toho strašně mooc 😠 Tak koukejte pěkně drbat ať mám co dočítat 😀

Barčo super díky za rad ohledně kojícího polštáře. Já půjdu do toho s těma kuličkama, prostě mi to přijde nějak lepší 😅 tak až bude chvilka juknu na ty dita stránky 😉

Barčo tak to je mi líto, žes to s tím vínem netrefikla, tak snad příště 😀 😀

Hele a ty sis koupila ten zavazovací šátek?? Já bych ho taky ráda, ale je dost drahej a to nevim jestloi ho tolik užiju zase tady na vsi...... Hoď sem odkaz kdes ho pořídila tak dobře 😉

mon73
30. říj 2008

Ahoj Baru 😉
Tak sem dneska vyprala první várku oblečků, taky se s tim kochám 🙂 😉
Ty šátky jsou od Šanami viď ? Od nich je taky beru. Ani sem nevěděla že maj polštáře. Škoda zrovna minulej tejden sem dělala objednávku na šátky, tak sem tam nějakej ten polštář mohla přidat. Tak příště. Musim projít ty jejich stránky.
Zítra ráno tady asi nebudu, du se kouknout na mrňouse 🙂 , tak až kolem oběda.

barag
30. říj 2008

jojo, od Šanami, přesně tak, je to dost výraznej cenovej rozdíl a věřím, že kvalita je dobrá

Moni tak držíme palce, ať je všechno jak má

Helčo, no nebylo to tak hrozný, ale byla sem natěšená, že si dám, pochutnám, ale prdlaks, ty stránky toho Junga vypadaj dobře 😉
a odkaz hodím, jinak sem byla u našich od úterý večer, segra měla prázdnïny, tak sem trochu blbnula s jejím synem, trochu sem s ní pokecala, trochu sem oblažila naše, viděla sem bráchovu rodinu, dědu a ještě sem udělala velkej fasunk mimi věcí 😀

(a jela sem ouplně sama autem od nás až přes Ledeč a čáslav až k našim - bydlej u Pardubic)
bylo to supr, nikdo mi nehekal strachy u ucha a neradil, byla sem dost vyklidněná a i nějaký blouděníčko sem měla ale jak sem byla sama tak sem byla v klidu a zvládla sem to v pohodě 🙂

http://www.sanami.cz/search.php?rsvelikost=sab&...

petreva
30. říj 2008

Ahoj holky...
BARU taky bych ráda odkaz na stránky, okukuju šátky tak ať mám další otazník v hlavě 🙂 A dík za info o pohybech je to asi normálka.

Nám kontrola dopadlo dobře. Všechno je prý jak má být nikde se nic nezkracuje neotvírá...Dr byl na mě tak hodný až jsem se z toho rozbrečela, jéje, to jsem ze sebe zase udělala blba. Taky povídá, tak a já už asi vím, co to je, ale vy to nechcete vědět, takže vám nic neřeknu 😅 a teď už ani kdybyste chtěla 😅 protože by to bylo jen z důvodu, že já to vím a vy ne 😅 to mi to ale vrtá hlavou 😵 Broučínek byl krásně obličejem k nám, zamával...no bájo. Hlavně aby bylo vše tak dobrý až do konce. Líbí se mu poloha hlavou dolů, už po třetí co jsem byla na utz tak byl, snad si to ke konci nerozmyslí 🙂 uf to se mi ulevilo, zase budu pár dní v klidu.
Moni, už pereš, jé na to se moc těším.
Heli, tak příští týden se pokocháš ty, viď. Ve čt. si písnem co a jak 😉

barag
30. říj 2008

jo a jak ste se bavily o kilech, já na poradně měla dohromady plus 6,5 kila, myslím, že teď už mám aspoň 8 kilo 😝 a celkem mě prudí, že mi to jde všude jinde jen ne do břicha, na dovče už sem měla regulerní těhu pupek a dnes večer sem nafotila ten svůj břuch, skoro nic 😀 Cyrda si hraje na schovku 😀

mon73
30. říj 2008

Evi, tak to je dobře, že je vše ok 😉 Obdivuju, tě že si vydržela a nenechala si to říct. Fakt klobouk dolu.
Ty šátky sou snad dobrý, už sme jich pár prodali a zatim žádná stížnost.

No praní sem pořád odkládala, ale vzhledem tomu, že kolem desátýho chci začít péct a připravovat se na Vánoce, tak ať mám u mimíse hotovo, kdyby něco 😉

Baru, pěknej pupíček. Já dneska došla jen do sámošky, mám jí asi tak 200 kroků a už sem ani dojít nemohla. Bolelo mně snad všechno. 😒

mon73
30. říj 2008

Loučím se, jdu na pouta, ahoj 🙂 😉

barag
30. říj 2008

jo holky já jdu taky toho 6. 11 na kontrolu 🙂

jo a Míšo, asi si budu muset jít koupit kojeneckou podprdu 🙂 ani ne před měsícem sem si koupila dvě, z jedný mám vyrážku a ta druhá?...jako dopnu ji, ale je mi dost nepohodlně 🙂 potřebuju něco, co mi vydrží na víc než 3 tejdny 🙂

evi já doufám, že paní doktorku ukecám na UZ toho 6.11, protože byxch jednak chtěla potvrzení na pohlaví a taky bych chtěla vidět neějakej UZ miminka kde nebude vteřinu noha, vteřinu zadek a tak dál 🙂 🙂 abych tomu taky mohla trochu "rozumět" 🙂

téda vy ste držáci, já bych to nevydržela, já byla v napětí už od 12 tt, ¨kdo ve mě přebývá 😀

barag
30. říj 2008

Hm, Mončo tak až budu tak daleko jako ty asi taky budu s láskou vzpomínat na ten malej pupeček, na dovče už sem byla z toho chození dost vyřízená..

loučím se s váma a jdu za mužíčkem 😵

petreva
30. říj 2008

No holky, co vám budu povídat, já jsme taky tak napnutá. Pořád nad tím přemýšlím a teď teda tuplem. Ale Péťa je zatvrzelej a nechce si to nechat říct, nuž a kdybych to vědělá já, tak bych to prostě nevydržela. Já se vždycky s nějakým velkým štěstíčkem potřebuju svěřit a sdílet to...takže držím. Ještě teda do porodu dlouhá doba, ale snad to vydržím, co mi zbyde. Ale ono na druhou stranu je to moooc hezký překvapeníčko.
Baru a co ta tvoje štítnice? Mě ty kg taky letou všade a pupík malej, zato prd.. a horní část stehen...ouvej ouvej. Ty jsi ale jak komár. Koukli jsme do albíka a P. říkal jakej jsi chroustík, že je přeci jasný, když se někam něco uloží, abys ho prý pak unesla 😉 tak pozor, on je jako odborník 😀 takže chmury pryč (tedy marně se o to taky snažím) a hladit bříška!
Moni, taky se těším na pečení. My bychom bez toho nemohli existovat a P. už vůbec ne. Povídal, že letos uděláme rebelský cukroví, tak teda nevím jak bude vypadat, asi linecký s lepkama nebo což 🙂 ale bude sranda.

Zítra ráno musím zase na krev kuli štítnici, to jsem teda zvědavá jak zvládá moje těhu, chuděra.

barag
31. říj 2008

ahoj a dobré ránko, Evi štítnice vyšla dobře, no já si taky myslím, že u holek, který byly předtím trochu hubenější ta kila naskakujou rychlejc ajko zásoby (a taky se blíží zima) takže už na to prdím, jen že ste si to tuhle psaly, tak sem taky přidala trochu do mlýna 😀 ale jako zvědavá sem na jakým čísle budu finišovat 😅

je fakt, že změnou stravy (ta bezlepková dieta, po který sem první měsíc nabrala asi dvě tři kila) tak jak si na ní tělo pak zvyklo, začla sem hubnout, navíc k tomu lítání okolo svatby a i když sem jedla myslím,že sem se v době svatby (což bylo pár mravenčích kroků před othotněním) pohybovala na 56 kilech při výšce 172 cm, tak teď tělo syslí no.. mě to neprudí, akorát si někdy přijdu, že jako musim vypadat s takovým nárůstem že žeru jak prokoplá, což ale nežeru, ale co, ať si kdo chce o tom myslí svoje, sestřičky na poradně taky, já to tak mám a šmitec.

ho¨lky sem smutná, našim štěňatum je už 11 tejdnu a asi 4 dny, doma pořád jedno máme a teď mi psala paní, co si jednoho kluka odvezla minulej tejden, že ho v sobotu přiveze zpátky, protože on v ybtě prostě asi nevydrží a furt jí tam brečí... my snad budeme mít doma 4 psy, já už nevim...neznáte někoho, kdo by chtěl k domečku štěně křížence střední velikosti? sou zvyklý spát venku, už fakt nevim, kam mám dát zprávu, aby si je nějakej pejskař vzal, mám z toho stra¨ch, že nám zůstanou

petreva
31. říj 2008

Ahoj holky!
BARU, ten tvůj přístup by se mi hodil, moc se mi líbí 🙂 se štěňátkama ti moc neporadím, až mě to mrzí, ale v okolí všichni pejsky mají ☹
Tady je dneska pusto...snad se vám aspoň dobře daří 😉

straspytelka
31. říj 2008

Ahoj holky,já dneska lítalla od rána.Došla jsem si pro razítko k obvodnímu, pak na poštu, s manželem pro nějaké věci na auto, pak fofrem něco nakoupit k jídlu, mezitím jsem málem už omdlela hlady v obchodě 🤐 Měla jsem blbej nápad všechny věci co mám na dítě, tak vyndat a setřídit podle velikosti, jenže to moc nesouhlasí, tak všechno rozbalit porovnat a přiřadit na určitou hromádku 😖 teda já toho mááááám 😨 Teď jsem se už na to vyflajzla, protože už nemůžu 😠 Ještě musím upéct na zítra perník manželovi, má 24 službu, tak aby měl něco do úst 😀 ale vůbec se mi nechceeeeeeeee 😅

cipisek007
2. lis 2008

Čau holky!

Tak jsem majitelkou kojící žížaly, jak jsme jí s Davidem nazvali 🙂 Mám jí z Bejbycentra v ČB, ale výrobce je Dita Tábor, tak jsem potěšená 🙂 Mám polystyrenový kuličky. Sice šustí, ale úžasně se s tím leží na různý způsoby. Ptala jsem se jakej je v koj. pol. rozdíl a bylo mi řečeno, že molitan by nedoporučovali. Není tak poddajnej, nejlepší jsou prej s pidikuličkama, ale to taky stojí 1300 a víc a to už se mi zdálo dost, tak jsme udělali kompromis a doupili polystyren. NO a co udělala Michalka, když se nudila? Žížale otevřela zip, za kterým se schovává miliony kuliček. Musela je pak sbírat po celý posteli... 😀 😀 David se modlí, aby byly děti po něm 😀 😀

Taky jsem si koupila něco na ty strije a svědění břicha. V lékárně mi ta známá doporučila Bonella (106,-), krém proti strijím. Tím se mažu 2x denně (ráno a večer) a přes den, když mě břuch svědí, tak jsem si koupila v DM tu jejich značku Babylove, masážní krém na strije, ten stál asi 40,-.

cipisek007
2. lis 2008

Barčo, já mám zatím jen jednu kojeneckou 🙂 Sice mě občas škrtí, ale další si koupím až se mi nalejou prsa, vzhledem k mému obvodu hrudníku je to rozumný. Snad jí ještě stihnu koupit než pofrčím do špitálu, u mě není nic jistý.

Evi a VELIKÁ gratulace k dobrým výsledkům a dobrým zprávám 😵

helik3
autor
3. lis 2008

Hezké ránko 😉

No Míšo tak super, žes koupila kojící žížalu 😀 😀 😀 , jak sem dali holky ten odkaz toho ŠANAMI, tak tam vyloženě píšou že ty polštáře doporučujou u dvojčat 😉 určo si neprohloupila 😉 .

Holky díkes za ten odkaz,možná zakoupím i ten šátek, chtěla jsem ho,ale dva tis. se mi za něj nechtěli dávat, ale těch 600 je přijatelných 😉 i ty kojící polštáře nejsou nějak strašlivě drahé 😉 Tak bezva, určo objednám 😵

Barčo s těma štěňátkama je mi to líto ☹ mě+li jsme chovnou stanici, vím jaké to je ☹ TAk držím palečky ať se někdo ještě najde 😵

Až se proberete, tak koukejte zajít 😀 😀 😀 já zatím budu něco pracovat 😉

petreva
3. lis 2008

Dobré ráno....
Míšo, tak bezva, že ho máš. To musela být spoušť, když se ti vysypali kuličky 😅 . Ve čt. pojedem s Péťou do ČB, tak chcem do centra taky zajít. U nás mají ten polštář něco přes šest set tak uvidíme za kolik ho mají tam...hlavně bychom chtěli okouknout kočárky a koupit něco pďousovi za odměnu 😵
Heli, taky jsem koukala na šátky, zadají se být levnější než jsem kdy jaký našla. Snad budou dobrý a nebudou se vytahovat...kamarádka odnosila tři děti v jednom šátku, musím se jí zeptat na značku a kde ho koupila...

helik3
autor
3. lis 2008

ahojky,

Evi já myslím, že to bude úplně stejná kvalita-prostě z přírodních materiálů, ale ta cena je poněkud odlišná 😀 😀 Kámoška ho kupovala za 2000Kč.

Takže ty už ve čtvrtek se jedeš podívat na pana Čutku, jo?? Ty se máš, už e taky těším 😉 taky se pak hodláme vydat do baby centra, ještě jsem nic na prcka nekoupila, tak když to dopadne, tak se rozjedu 😀 😀 😀 Už máš koupenou VHS?? 😀

petreva
3. lis 2008

Helčo, VHS máme, přehrajeme Petrovu přísahu na vojně 🙂 pořád doufám, že se mrňous neprozradí jestli je holka nebo kluk..ale když se mu to podaří ta se nedá nic dělat, ale P. bude asi sklamanej. My máme jen přebal. podložku, protože P chce udělat nástavec na komodu, tak aby věděl jak je to velký. Jinak jen pár hadříků. Taky čekáme na tenhle utz a pak už asi něco pomalu začnem nakupovat. Ale stejně velké věci asi necháme na zimu.
Ale ty taky prcka uvidíš tenhle čt, ne? A co a co, už se nemůžeš dočkat? Musíš pak napsat jak je velkej, hodit fotku do albíka 😉

helik3
autor
3. lis 2008

no taky chceme koupit komodu a přebalovák co se dá odmontovat a zbyde komoda 😉 No je pravda, že na tom pultu přebalovacím nic není, no uvidím co to stojí jeslti se to vyplatí si to nechat ¨dělat někde nebo rovnou koupit 😉

no uvidím, jestli mi ho dr. ukáže, minule se mu ani moc nechtělo 😠 jen mě prohlédl a že je vše ok 😠 ale měl naštěstí čas tak se mě zeptal jeslti se chci podívat - blbá otázka-kdo by nechtěl, ne?? 😀 😀 😀 Tak uvidíme 😉 A fotečku mi minule nedal, těžko říci jeslti ji dá teď? necháme se překvapit.
¨
Na kolikátou jste objednaní??? u toho čutky?

petreva
3. lis 2008

Objednaní jsme na 13. 30, minule jsme nečekali, ale řada holek říkala, že tam trčí třeba hodinu, tak nevím...
Ty jo, na Petra něco leze. Hned jsme zaútočili, ale nevím nevím. Vždycky to odstůně. Teď by se to nehodilo ani kuli penízkům a ni mě...snad to zlikvidujem než to propukne. Ale při jeho práci venku je to složitý...

barag
3. lis 2008

ahoj holky, tak dravá zvěř nakrmena tak krmim sebe a cyrdu,ta cena za ten šátek je fakt hodně nízká, snad bude dobrej, ale já už měla objednanej ten ze Šanami, takže už to neřeším. jinak sem si o víkendu hrála s ¨věcičkama- nejdřív poňufňání s novejma roztřídila sem je podle ¨velikosti a pak sem třídila ty používaný, u některejch sem teda musela porovnávat s těma novejma věcma-kvůli chybějícím cedulkám, jenže něco bylo tak vygajdaný že sem to musela odhadnout 😀 ale na poblinkání a pročurání doma to stačí až kam

takže už poma¨lu začínám mít představu co mi chybí a co dokupovat. a dnes se půjdu vzdělávat! máme první předporodní kurz 🙂

cipisek007
3. lis 2008

dobré ránko holky!

Evi, naštěstí jsem těch kuliček moc nevysypala, ale i tak to byla prdel 😀
Já jsem taky u Čutků čekala hodinu. Vlastně dýl. Půl hoďky na recepci a dalších 3/4hodiny před UTZ. Fakt síla.
Ta naše kojící žížala stála cca 660,- A je pod ní pěkný teplo. Dávám si jí za záda, když ležím a nebo když sedím, tak okolo břucha a položím na to ruce, nemačkám si pak tolik břicho, a on ten polystyrem pěěěěěkně hřeje 🙂

Holky, jinak jdu stahovat mýho pupíka, tak až zmenším fotku a vložím jí sem, tak dám vědět 😉

barag
3. lis 2008

tak Helčo na komodu sme se byly včera ptát- je fakt, že my sme chtěli celodřevěnou, protože k tomu ¨LAMINU ¨fakt nemáme vztah, to je pak zbytečný si to dávat dělat..pak nás poučil o kolejničkách, vybrali sme si trochu dražší, ale co mají nosnost 45 kg namísto 15 kg.

byly to 4 šupliky, kvůli mý výšce a hlavně poměru nohy tělo sem si určila výšku nejmín 95, no a odhad ceny u truhláře? - 10 000, šla sem do ko¨len, to co sem sehnala na netu ti sem hodím, dají se ale sehnat i levnější- jenže my si našli celodřevěnou, ale zase nevím, jak bude udělaná..

Moc sme o tompřemýšleli, peněz moc nemáme, ale řikali sme si, že bysme do února bnež by ji udělal našetřili, protože Michal mě naočkoval, že taková komoda pak bude i pro nějaký z našich dětí a že nebude nasranej až bude chodit okolo komody, u který zjistil nějakou zásadní chybu a je "jen" o 4000,- levnější, on to bere z toho dlouhodobýho hlediska, že když vydrží 100let, tak se ti v tom ty 4000,- ztratí..

nicméně, vyřeší se to až pohovorem, kterej proběhne v tomhle týdnu, on totiž na konci prosince přijde o práci 😖

barag
3. lis 2008

http://www.nabytek-corso.cz/3597-komody-z-masiv...

takovej styl bysme chtěli

a možná že zvítězí tahle celodřevěná http://www.kocarky-lvicek.cz/Prebalovaci-pulty-...

ale vše je ve hvězdách..

inak u čutků sme čekali vždycky hodinu a víc..

barag
3. lis 2008

já se na tu kojící žížalu taky těším 🙂 nás stála 545 kč s náhradníma kuličkama - to se asi pohybuje cca okolo týhle ceny, sou i dražší asi, ale to co sem hledala tak bylo všechno okolo těch 600,- tak sem to tehdá vzala i s tím šátkem, tak už se moooooooooooc těším až to přijde

cipisek007
3. lis 2008

Barčo, ta komoda vypadá dobře. A jmenuje se Michal 😀

cipisek007
3. lis 2008

Barčo, určo jsou dražší. My v Bejbycentru viděli žížaly od 1300 výš. To už je podle mě zbytečnost.

petreva
3. lis 2008

Jé BAru vy už jdete na kurz? A kolik má lekcí? A na všechny se chodí s chlapem? Já sondovala tady v JH a je to slabota...Co vím, tak buď jsou osmi - lekčí nebo jen dvouhodinový. Ale asi začnu chodit cvičit. Sice sama doma "něco" dělám, tak ob den, když nejsem moc unavená,ale kolektivně je to určitě lepší 😉 A jak se bude ten váš klučík jmenovat???
Uf dneska téda zase břicho zlobí...