Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
26. čer 2009

Peťul - kaše začít určitě nemléčný (rozdělává se do MM nebo UM) a nejlépe rýžový (jsou bez lepku). Třeba tahle od Hippu http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/neml...
ale děl je i Nutrilon, Hami... 😉
V drogerkách jsem moc nesehnala, ale v lékárně je měli. 😉

indigo
26. čer 2009

Inuš to je hnus, nespavost, co? Ale přejde to, fakt! 😎 Jé už abysme měli po porodu.....

menny
26. čer 2009

innuš ta databáze otázek a odpovědí co tam je, je moooc fajne 😉

menny
26. čer 2009

Indi děkuju!!!! Vidiš, mě ani nenapadlo, že by se mělo začít nemléčnou 😕 😕

mon73
26. čer 2009

Peti, já mám Sunarku nemléčnou rýžovou s kukuřicí, do vody.

indigo
26. čer 2009

Ty stránky jsou fakt dobrý, už jsem je dřív doporučovala, ale mám dojem, že to bylo někomu jinému, vedle.... 😀 😝

menny
26. čer 2009

Moni děkuju

Holky já by chtěla, nemléčnou, bezlepkovou, bes sacharózy a do vody 😀 😀

menny
26. čer 2009

Indi 😀 😀
měla si to hodit sem, tady by ten odkaz byl co platnej 😉 😉 😀 😀
ta tvoje od hippu se mi líbí 😵
tak do něj odstríkám 😉
uvidim, co ještě řekne dr., ale já z toho nočního vstávání jsem hotová a malej hladovej ☹

mon73
26. čer 2009

Tak až na tu sacharozu je to ok 😉
A mám ještě od Hami, ta je ale do mlíka. Může bejt i mateřský. To je jen rýže a vit B1. Včera sem po troškách odstříkávala a zítra uděláme tu.

zuzka84
26. čer 2009

holky, me asi trefi , se s tim stezovanim na sve dite pridam k vam co mate ty trimesicnaky ... to moje dite uz snad 3 dny v kuse jen knoura, pripadne rve 😖 . dneska uz mam chut jit si hodit masli 😝

straspytelka
26. čer 2009

Ahoj se tu tlemim Menny s tím melounem 😀 😀
Leto jsem ho ještě neměla 😒 nejsou lidi co by ho přitáhli domu 😀 😝
Holky ty kašičky a serepetičky je VĚC co... 😉 už aby jim člověk strčil normální jídlo 😀 ale to už zase nebudou takoví prďolky malinký 😵
Teď jsem koukala na Barrandov tv, je tam seriál, jak někomu domu přídou uklidit, teda co ty lidi dokážou doma mít 🤐 🤐 🤐 kor Američani mi teda čím dál víc přídou jako prasátka 😖
Achaltele, teda takovou srágoru jo 😀na to bacha, můžeš si vyvolat porod tím jak pracujou střeva hodně 😉
Musíte holky ubrat s tím žrádýlkem 😀 😀 😀
My zase spinkáme, měřila jsem jí teplotu před hodinou a měla 36*4 😵 😵

straspytelka
26. čer 2009

Hele napadlo mě, nejsou zase nějaký erupce na slunci nebo něco ve vesmíru? To hodně ovlivňuje všechny a všechno... 😕 a jestli nebude třeba úplněk 😝 taky ty povodně, oni to ty mrňousové vycítí, my jako už zkažený civilizací ani moc ne 😅

cipisek007
26. čer 2009

HOlkyyyyyyyyyyyyyy jen v rychlosti, všecko je v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵

Má jen lehkou vývojovou vrozenou vadu. Prej - je to blondýnečka, tak má světlý i duhovky. Nemělo by to mít vliv na zrak do budoucnosti a ta rozšířená zornička je právě to, jak má tu duhovku řídkou.

Holky, moc vám všem děkuju, vyšetření bylo náročný, já řvala jak želva, Barča měla ještě ke všemu alergickou reakci na rozkapávací kapky, tak jsme tam musely ještě čekat i po vyšetření.

Jdeme s holkama ven, víc písnu odpoledne, mám strašnou chuť na nanuka, tak to vezmeme přes Billu 😀

Papa a díííííííííííííííííííííííííííííky 😵

Ježiš mě spadl šutrák ze srdce 😵

straspytelka
26. čer 2009

😵 😵 😵 😵 SLÁVÁÁÁÁÁ HOLKY 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Dej si pořádnek kopec zmrzlinky i za nás 😵 😵 😵

zuzka84
26. čer 2009

miso , tak to gratuluju 🙂

menny
26. čer 2009

Míšo gratulacééééééééé 😵 😵 😵 😵

petreva
26. čer 2009

Míšo!!! Paráda!! 😵 To je úleva!! Viď 😵 😵 😵
Zuzko si blbě nepřipadej...mě taky nikdo nevěří, že je Elča zvíře...náhodou ty jo, ukňouraný dítko je na mrtvici. Hodně jsem se starala o bráchu,je o šest let mladší než já...brďo, ten když měl den tak byl snad horší než tříměsíčňák...

zuzka84
26. čer 2009

evi - diky za povzbuzeni 🙂
me se dneska ani nechce ven, se snazim premluvit tatku aby sel s Davidkem , ale ma nejakou praci (jako vzdy) , tak nevim ☹ . potrebovala bych i neco malo nakoupit , ale na me je venku tak hnusne dusno a jsem tak bez nalady 😖

petreva
26. čer 2009

Zuzko, čus, fakt je to tím počasím nebo co...všichni jsou tak rozmrzelí...já včera taky brečela už ze všeho...tak pěkně sbal Dádu a z tatínka udělej,jak je nepostradatelnej...taky potřebuješ odpočívat,ne?

petreva
26. čer 2009

Míšo Ď 😉

cipisek007
26. čer 2009

Tak jsme zdrhli z venku, začaly padat megakapky. Holky ještě spí v kočáře, tak máme chvíli klidu, než to zase vypukne 🙂

NO úleva je to veliká. Sice nás chce ještě vidět, ale už nám prej nebude rozkapávat oči a bude to jen "rychlý" vyšetření, ale to jdeme až v říjnu.

Barče rozkapávali oči. Kdo zná, ví, že se rozkapává 2x. Pak jsme chvíli čekaly a šly na to. No bylo to brutální 😢 Doktor jí otevřel oko takovým tím rozevírákem, sestra držela hlavu, já ruce, velká motanice rukou 😀 Ta začala ječet, já brečet a dr se jí vysloveně HRABAL v oku. Mačkal jí na něj, nějakým špáradlem s tupým koncem jí jezdil okolo oka, pod něj, za něj... Fuj, mě bylo zle. Sestřička na mě: Mluvte na ní. Já - já nemůžu a brečela jsem. Ona - maminko, dejte jí dudlíka a mluvte na ní. Tak jsem polykala slzy, popotahovala, držela jí za ruce a mluvila na ní 😢 Vedle v místnosti seděla nějaká asi 55 letá paní, koukala na mě, pomalu se držela za srdce a měla strašně smutnej výraz.
Dr. ještě vyšetřil druhý oko, vysvětlil co a jak a šel psát zprávu.
Sestřička si už před vyšetřením všimla, že je Bára zarudlá. Já na ní, že mi teď zrudla v čekárně a zdá se mi horká. A ona, že má alergickou reakci na ty kapky. Po vyšetření na ní kouknul doktor a Bára už byla i oteklá v obličeji. Tak jsem se rychle ptala, co s tím, přecejen je pátek, bůhví jak velká ta reakce bude. Dr. říkal, že máme jště chvíli počkat v čekárně (bylo asi 11:40), že to může a nemusí být horší. Sestřička se na nás chodila pravidelně dívat a pak přišla s tím, že dr. volal na dětský co s tím. Ti prej doporučili, abych tam s Bárou aspoň hodinu zůstala 😲 Já na sestřičku, že v půl 13 krmíme, že bude mít hroznej hlad. A ona, že aspoň do půl jedný, že mám počkat. Že by nám dali Dithiaden, ale že i na 1/4 prášku je maličká.
No přišla se podívat ve čtvrt na jednu a Bára už mi před očima splaskávala a byla i živější. Dávala jsem jí hodně pít. Sestřička povídala, že už je bledší a že máme vyrazit za jídlem a segrou a celej den doplňovat tekutiny 🙂

Uf, Barča je tak unavená, že neví o světě. Má u očiček dvě lehce zarudlý a odřený místa, ale jinak je v POŘÁDKU 😵 😵

cipisek007
26. čer 2009

Evi NZ 😉

zuzka84
26. čer 2009

miso , to jsou tedy horory - chudinka ☹ , ale tak hlavne ze to dobre dopadlo

zuzka84
26. čer 2009

evi - nu jo, uvidim, jestli vyrazi. jinak aspon doufam ze vydrzi se slibenejma bonbonkama az do zitra a ze pujde tak v 8 uz chrnet 😀

cipisek007
26. čer 2009

Zuzi, no furt to vidim, to oko roztáhnutý, megazornička a to špáradlo jak tam rejdí... 😔

cipisek007
26. čer 2009

Peťo, my máme dobrou zkušenost s Nutrilonem, dělají rýžovou i kukuřičnou od ukončeného 4. měsíce. Kupovali jsme teda mléčnou, ale co vím od lékárnice, tak Nutrilon dělá i nemléčnou. Navíc obsahuje tu probiotickou vlákninu. Sice jsem tu nemléčnou v drogeriích neviděla, ale v lékárně by ti jí určitě objednali. 😉

zuzka84
26. čer 2009

jo , jinak hruza s jidlem - ja uvarim ryzi s cinou kureci a on ze to nechce , ze chce omacku a ne masiko 😖 . no k obedu si dal radej rohlik se syrem a parkrat jeste prudil ze chce omacku - on by nic jineho nejedl 😒 , tak holt zitra abych uvarila omacku 😉 . takze holky ani az budou jist "normalni" jidlo tak to nebude lepsi 😀 😀

inna12
26. čer 2009

Míšo, tak super ! 🙂 se ti muselo ulevit 😖 gratuluju! ale zážitek z vyšetření teda škaredej...

cipisek007
26. čer 2009

Innko, ulevilo 🙂 Zážitek zatím snad nejhorší ☹

indigo
26. čer 2009

Jé a já co to bylo za zemětřesení... a on spadl šutr Míše ze srdíčka... 😀
GRATULUJU!!!!!!! 😎

My jsme dorazili z venku, ale je tam na padnutí, chtěla jsem nakoupit, ale vzdala to, bude co dům dá, do krámu bych to nezvládla.

Vzpoměla jsem si dneska na Menníka, měli jsme naposled h udebku a bylo to takový... divný... 😖 A to máme pauzu jen přes prázdniny. Teda doufám, že budem od září chodit, že budu mít klidný a hodný miminko. Udržela jsem se a neořvala to 😀 Bylo to takový rodinný, když jsme dorazili všichni, tak nás tam bylo 6 (teda 13, 6 matek, 6 dětí a učitelka 😀) ale stejně jsme se v plným počtu sešli vyjímečně. No už aby bylo září... to už budu mít po porodu 😀