Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
7. črc 2009

Indi, díkes! Už vím kde to je 🙂Sice jsem tam nikdy nebyla, ale tuším. Vejdu se tam s tím naším náklaďákem?

menny
7. črc 2009

Koleseum taky dobrý, ale mazivo je mazivo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky viděly jste ve zprávách!!!!! Máma omylem zajela svý 2 děti (holka 1rok a kluk 9let)
si spletla zpátečku s jedničkou ☹ ☹
chlapeček je na tom špatně ☹ ☹ ☹

menny
7. črc 2009

Ta strie na pipce se mi udělala až po porodu 😖
mi tam teď v tom místě nic neroste ☹

indigo
7. črc 2009

Jó mazivo, chudáci děti, budem je krmit mazivem... 😀

Míšo vejdeš! 😎 Jde jen o to projet kavárnou a když projedou maminy s kočárama singledětí, ty projedeš taky, s širokým kočárem by to bylo horší, musely bysme ti rozšoupnout stolky... 😀

achalteke
7. črc 2009

Menny jo jo drsný, tim spíš, že dáma si teprv dělala autoškolu, což mi připomíná, že můj chlap zítra dělá zkoušky

indigo
7. črc 2009

Peťulko - klidně si kvůli tobě strazík příští tejden zopáknem! Pro Budějičandy to myslím nebude problém a třeba se i někdo další přidá! 😎

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, no tak to je masakr. Brrr. Běhá mi mráz po zádech.

Indi, tak to je super, Já stejně budu mít na konstrukci autosedačky, tak budeme kratší o pár cm a lehounce užší 🙂

dadunka
7. črc 2009

Se máš Peťo, alespoň se tam nemusíš pracně holit 😀

achalteke
7. črc 2009

Ženy mějte se my jdem čumět na film....jinak hlásim, že už tu tři hoďky v kuse leje, ne že by mě to nějak štvalo, protože mě osobně tohle počasí vyhovuje, ale snad z toho nebude zas nějaké neštěstí ☹

inna12
7. črc 2009

Peťul, na pipce striji jo 😀 😀
já měla též z boku na prsou ale ty hned vybledly, za to ty boky a břicho 😢 😝 🙄

Dadu, pláštěnky dvě! jináč by to snad nepasovalo na sporták ne??? 😉
ale pěkně mě v bejbycentru při přebírání kočáru nasrali, ti povim, takový prachy, taková doba a ona nám to tam hodila jak kus hadru v krabici at si to vodvezem...ja čekala, jak nam to předvedou, co to ma za funkce, jak se to skládá, nandavá a prd...až když jsem protestovala, tak teda neochotně všechno předvedla bez jedinýho slova!! tak sem jí musela říct, jestli by k tomu mohla aspon něco říct 😠 😠 takže mě pěkně zklamali!!! to samý s těma slevama, komu se zlíbí...ale vydyndala jsem si těch 5 procent 😀 😝

zavinovačku mám tuhle http://www.newlife.cz/product.php?id_product=19 je to vubec rychlozavinovačka?? já v tom mám furt bordel, jak se co nazývá 😅
ale tahle je málo ne?? ještě dostanu tu klasickou na mašle od švagrový, to bude stačit?

menny
7. črc 2009

Jájo taky jsi to viděla ?? Mě úplně mrazí. ☹

Indi jééé to by bylo fajne 🙂

achalteke
7. črc 2009

Peťo jo viděla, pěknej masakr, nechápu a nepochopim 😠

cipisek007
7. črc 2009

Já příští týden nemůůůůůžu, až ten další.

achalteke
7. črc 2009

Jo Innuš tak ta rychlozavinka je suprová, mám taky jen jednu a ještě jednu mám v plánu a asi vyhraje tahle je fakt kvásná 😀 😵

achalteke
7. črc 2009

a už jdu do řiti fakt, tak pa pa pa 🙂

menny
7. črc 2009

No když vona je ta strie zrovna na hoře, takže nemůžu už pěstovat
čárku 😒
ale momentálně to neřešim neb mám zanedbaný prales 😀 😀 😀 s tim musim
něco udělat, asi by to chtělo křovinořez 😀 😀 😀 😀

inna12
7. črc 2009

a má antipeelingovou úpravu, ty kvasavice 😀 😀 já mám ale jinou farbičku,ještě hezčejší 😀

cipisek007
7. črc 2009

Peťo 😀 Abys bacha na včely 😀 Rumcajs si je pěstoval v plnovouse 😀

achalteke
7. črc 2009

ty voe já padnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Peťo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sekačku s pojezdem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna12
7. črc 2009

jé péto., já bych tak holila bez toho panděra, sem si zase včera užila ve vaně 😠 😠 to byl fakt výkon! 😝

inna12
7. črc 2009

holky s břichama, jak holíte??? se zrcátkem? to mi vubec nejde...bych se na to nejradči vykákla 🙄
já už to včera moc nedávala...to musí bejt pohled 😀 sem tam chlup... 😝

menny
7. črc 2009

Míšo to by snad nebyl problém, teda pro mě

jo a těhule melounový jste pěkný můry...mám na něj nepřekonatelnou chuť
a to kůli vám, jak tu o něm furt píšete 😝

Jájo papapapa

cipisek007
7. črc 2009

Innko, já jsem se na to vykašlala. Já si tam fakt neviděla a skoro nedosáhla a David věčně v čudu. V porodce to udělaly sestry a docela šetrně. Upozornila jsem je akorát, že mám na blbým místě pihu vyčnívající (kde končí chloupky), tak si dala pozor. Žádný říznutí nic. Nechala tam strniště, nebylo to úplně naholo. ALe asi si ztupila žiletku 😀

menny
7. črc 2009

No Jájo to by chtělo s pojezdem ta by byla eňo ňůňo, jen
abych jí nezadřela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
se počurám smíchy 😀 😀 😀 😀

Inuš holení ke konci těhu pro mě byly totální jatka

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, jenže ten další jdeme zase na očko my, druhou hexu. No poprvý to holky snesly dobře a jdeme v úterý, tak by pátek zase šel, kdyby to holky zvládly.

straspytelka
7. črc 2009

Holky perlíte teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

menny
7. črc 2009

Tak se ještě domluvíme jo 😉
jsem ale totální blb na orientaci, takže buď potřebuju Barču s sebou
a nebo aby si mě někdo vyzvedl na nádraží. Fakt, jsem neschopná cestovat bez
navigace 🤐

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, ani se ti nedivím, jsem stejná (viz srazík v Táboře ☹ )
Dobře, budu předběžně počítat s dalším srazíkem v týdnu 20-24 😵 jéééé já se těším. Na pátek, na příští týden (to za námi na chajdu přijede Jája) a kdyby vyšel i ten další týden!!! uááááááááááá 🙂

cipisek007
7. črc 2009

Tak jo, já jdu do hajan, bolí mě zadek ze sezení.

Všem dobrou noc, snad nepřijdou ty megabouřky a přívaláky, jak jima straší.

Páááááá 🙂

indigo
7. črc 2009

Holky klidně se můžem srážet každej tejden, já jsem pro! Jen si občas některá z nás mezitím odskočí do porodnice..... 😀 😎
Peťo nebude problém si tě vyzvednout, je to od nádraží kousínek, tak asi půl cesty než co jsme šlo od nádraží my v Táboře do toho človíčkova. A i to byl kousínek. 😎