Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
10. črc 2009

straspy - dobry , jeste ze jsem tam ty vlozky a tampony jeste nepotkala 😀 . ale zensky(nektery) sou prasata, to je kolikrat videt uz v tech sprchach 😝 . jo a cisti to urcite nejak casteji , ale pak maji takovy nejaky to super extra velky 😀 cisteni a to je jen parkrat do roka

indi - foto super, ja tam nikde nejsem tak zadna zkazena fotka 😀 . Tada je "pozar" ty jo. to ja kdyz uz D. donutim tak stoji jak sloup a tvari se dosti urazene 😀

zuzka84
10. črc 2009

ehm , viz. posledni fotka v jeho albiku 😉
a uz pujdu pomalu taky chrnet , tak dobrou noc

menny
11. črc 2009

Dobré ráno, tak už 1,5h nespim.
Malej pobrekává. Horečkujem po očkování a do toho ty zuby.
Je chudák hotovej!! A maminka taky
Večer hrůza a noc děs
Vcera jsme dostali lístky do kina na Transformers ( nebo jak se to píše),
tak nevim jestli půjdu
to to tam asi prospim

Inka je v nemocnici????? Teda hlavně ať jsou oba v pořádku!!!!!!!
Pane jo budem tu mít další miminečko!!!!!!!!

Prohlídla jsem srazíkový foto! Mooc vám to sluší. Ella je drobeček. Si řikam, že neni možný
že Matoušek byl nedávno tak malinkej.
No mám doma fakt asi masochystu. Dáda teda taky fakt nebulí
mě to ale hlava nebere, já dělám při inijekci scény i teď.

cipisek007
11. črc 2009

dobré ránko!

Dneska mě Peťa předběhla 🙂

Peťul, má Matýsek veliký horečky? Chuděra malá ☹

Indi fotečky, krásný, jen já tam vypadám příšerně. JO a chovám Terezku 😀 😀

Něco novýho o Innce? 🙂

Jooo psala mi včera večer Kroupinda. Je od úterka s holčičkama v nemocnici. Prej kojí a někdy to dostanou ve flajdě. A prý je příští týden v úterý nebo středu pustí domů!!! 😵 Ptala se na Innku a všecky pozdravuje 🙂

petreva
11. črc 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti...chystáme se na výlet do Tábora 😵 jen taťka drobet zaspal, tak nevím jak to zvládnem...ale nějak to dopadne
MENY téda to je mi líto, že je M.tak mrzutej.Vydrž a přeju co nejvíc sil!!!M. je jedinečnej a šikovnej chlapák...teď má "jen" moc velký trápení, ale přejde to.Kdybys byla dopol na procházce písni sms možná bychom se mohli pozdravit někde ve městě 😉
INNI!!!!!!!! Jůůůůůůůůů!!!!!A to dneska nebudu na netu, jé to budu netrpělivá. Indi, moooc ji pozdravuj a že jí držíme vše co jde!!!

cipisek007
11. črc 2009

My dneska čekáme Davidovo segru z Londýna. Takže hned na osmou jedeme na nákup a pak D. vaří. Prej bude dělat kuřecí řízky s kaší. No to jsem na něj zvědavá, on strašně nerad obaluje. 😀 Nejradši vaří jídla, typu vše hodit do jednoho hrnce nebo pekáče a hotovo. Nějaký patlání ho nebaví. Jen ať si užije 🙂 Jako knedlo,zelo,vepřo by byla jeho smrt, moc hrnců, moc nádobí, špinavý ruce 😀 😀

cipisek007
11. črc 2009

Evi, užijte si výlet 😵

cipisek007
11. črc 2009

Strašpy, ale fůůůůůůůůůj (bazén). To je fakt ekl, a myslela jsem si, že to teda čistí častějc. 😖

PEdí, však Ellinka je taky překrásná, ani si už nepamatuju, že byly holky takhle maličký a ještě menší 😵

indigo
11. črc 2009

Brý ránko!

Jestli čekáte nějaký novinky, tak zatím žádný nejsou. Nebojte, zapla bych pc třeba ve 3 ráno..... 😀 😎

My dnes budem drobet slavit, docela se těším, páč nemusím vařit... 😀 😎

achalteke
11. črc 2009

To jsou věci, to jsou věci - člověk tu chvilku není 😀 😀 😀 ...
Tak doufám, že daj Inuš do kupy, aby se jí líp rodilo, když už je tak nachcípaná 😖 ....
...a budu netrpělivě očekávat ty nejhezčí zprávy.

Fotky ze srazu pěkný, Ella je majinkatá a krásná, Cipísčata už jsou proti ní obříci 😀 a Táda je velkej fešák, ten bude jednou motat ženským hlavy 😀 😀 😀 😉

Míšo he he já ráda vařím ve stylu a lá David, žádný velký špinění a hrncování, ale v rámci zachování pestrosti vařim tak nějak všechno...dnes jsem třeba dala na výběr palačinky, riziko a nebo rybí prsty s brkaší 😉

indigo
11. črc 2009

Nazdar Jíčo!
Haha, Táda okukoval cipíščata a když jsem se ho zeptala, kterou si vybere, šel k Ellince a řekl TUHLE. Tak ti nevím..... 😀 Ale je fajn, že má z čeho vybírat... 😀

Taky ráda vařím - nejlépe nahážu do hrnce, zaleju smetanou a strčím do trouby..... 😀 kdepak obalovat se s řízkama... ale dala bych si, budou dneska u tchýně, už jsme je tejden neměli..... 😀 😎

cipisek007
11. črc 2009

Jájo, on totiž bude Táda na mladší 😀 😀
Tak já si taky ráda uvařím v rychlosti, ale je třeba občas jíst i něco jinýho, než mišung z hrnce 😀

Žádný zprávy o Innce, tak já jdu zse něco dělat 😀

Jo psala Kroupinda: Mléka mám dost, doma jsem každý 3-4 hodiny odstříkala 150. Jsem tu od úterka a sestry ať je v noci nekojim, že jsou unavený, jen z flašky.Včera ráno doktorka, ať se snažim jen kojit, že se doma zblázním odstříkávat a pak flašku. Na sestry prdim a od včera od oběda jen kojim. Vypijou 70,50,40 ml, jak kdy. Zase písnu, pa.

Tak to je dobrý. Sestry řeknou Á a doktorka Bé. Ale logičtější je Bé 🙂

cipisek007
11. črc 2009

Další zpráva od Kroupindy 🙂

Holky jsou moc šikovný, obě jsou už v postýlkách a mám je u sebe na pokoji. Včera měla Adélka 2370 a Zuzanka 2050g, Zuzka musí mít ke 2,3kg, aby nás pustili. Snad ve středu.

straspytelka
11. črc 2009

Ahojky.
Bazen...no je tam věcí, to by jsme se divili...dneska jsem koukala na Sabotáž na ČT teda taky maso 😀 urinoterapie, léčba močí.... 🤐 🤐 🤐 😀
Menny, přeju ať horečky zmizí natotata ☹ taky jsme to minele nesli špatně....
Míšo, tak Londín přijede k vám jo...vždycky se mi líbí, když někdo mluví o jiný zemi, pak se mám chuť ještě víc odstěhovat 😀 mám kamarádku z DUBAJE 😀 tam bych nejradši 😉 Manžel vaří? 😕 😕 ať zajede i k nám, řízek a bramborová jkašička mnááááám 😵
Evi, jak bylo v Táboře? My tam taky brzo pojedeme, J musí k soudu 😒 tak si uděláme den Tábořanů 😀 😀 😝
Innuš, myslím na tě 😵 😵
Indi, no hele třeba ten balící papír by jako dárek stačil ne ? 😀 😀 Fotky super E je fakt mališkatáá a krásně oblíknutá 😵 😵 Cipíščata mají krásnej kočárek a dlabou křupku? Nebo cosi.. 🙂
Zuzi, jak je? Přišla si mi nasrazíku hodně unavená, už je líp? 😵 😵
Kde se flákají ostatní?
Kroupinda půjde jistě s holčičkama brzo domu, jsem zvědavá, jak jim to půjde...přeci jen, v nemocnici helpnou 😖

cipisek007
11. črc 2009

Strašpy, jj, byla to křupka. Terka během chvíle zdlábla dvě a pak vytuhla a Barča se lopotila s jednou 😀
KOčárek - to byla jen konstrukce a na tom autosedačky, ale sundat tu autosedajdu z tý konstrukce je někdy nadlidskej výkon 😒
Ty já bych se ani nestěhovala. Loni v únoru jsme u nich týden byli a je to masakr. Všecko je tam opačně a já si ani po týdnu nezvykla 😀 😀
Přivezli holkám krásný mikinky, plátěný kalhoty a trička a kloboučky 🙂 Davidovi přivezli tričko s nápisem Super táta číslo 1 🙂
Jako nám v nemocnici moc nepomáhaly ☹ Byla jsem z toho měsíce tam totálně na dně ☹ Udělaly jen to co musely a jinak jsi musela pomalu na kolenou klečet ☹

Jj, David vaří. Holky, dneska dělal poprvé v životě řízky. No hrůza!!! Obalený to bylo jen zpola, nikdy si nevšiml, že když je obaluju, že to obaluju celý a ještě tu mouku a pak strouhanku do toho zamačkávám, ty vado, to byly spíš přírodní řízky 😀 Kaši mi radši předal, tu jsem dodělala já 😀

cipisek007
11. črc 2009

Jo a Indi, fakt chovám Barborku 😀 😀 Jsem se musela podívat na tu fotku v autosedačkách, jak jsou za sebou. Ona má každá jinej obrázek na šátečku (kytička Barča, motýlci Terka) 😀 😀 Vlastní děti nepoznám 😀

petreva
11. črc 2009

Ahoj holky,
fotečky ze srazíku, žůžo, Ellenka je miminečko a Pedí ty jsi koča...já jsem pořád umaštěná, obličej samej beďar a kolikrát na sebe hodim nevyžehlený tričko...no děs. Cipísčata jsou krásný!! Míšo, náhodou jsi pyšná mamča. A Táda, to je vykuk! Jé ty děti jsou prostě kouzelný!!!
INNI, to jsem na vás zvědavá! Pořád budu sledovat, jsem napnutá jak kšandy! Hlavně ať je ti dobře!
MENNY, tak jak je M??
STRASPY, tak oslava narozenin dobrý? A u tchánovců??
HOLKY, myslíte, že by se Elenka mohla po třešních osypat? Má dneska nějakou vyrážku 😕 uvidíme jestli zmizí...když ne, naklušu k Dr. Aspoň se už přeregistruju, jsem hrozná, ještě jsem tam nebyla a volat se mi nechce. To raděj osobně...
Výlet byl skvělej, Elenka hezky baštila, občas zahulákala, ale žádná tragédie. Doufám, že si to nestřádá teď po koupání. Jsem vyfluslá, tak bych šla ráda rozmně spát...Tábor náš zamilovanej...koupili jsme knížku o prvních příkrmech a začnu studovat, abch to do půl roku stihla 😅 , taky jsme koupili cd přehrávač, aby byl v ložnici...chybí mi rádio v kuchyni a pořád ho nosit sem a tam...Elča usíná na jedno cd...tak mám radost. No, menší už z toho co jsem dnesak všechno stláskala sladkýho...jsem huba rozmlsaná poslední dobou!!!!
Tak dítě mi spí na břiše tak ho pomalu vzbudím a jdem koupat. Dneska mě to nějak bere - asi jak jsem byli v táboře, kde to všechno s Péťou začalo - chození s ním bylo taaaak krásný, celý takový ostýchavý a zdlouhavý...hmmmm a teď jsme tam byli s naším krásným miminkem. Šli jsme se zmrzkou kolem Jordánu a říkali si, jak jsme tu chodili a cudně se drželi za ruce...tak já raděj jdu než se tu rozplynu 😵

cipisek007
11. črc 2009

Evi, to je krásný 😵
My taky když jedeme okolo jednoho místa, kde jsme spolu s Davidem byli, tak říkáme - pamatuješ? To jsme byli ještě mladý 😀 😀
Elenka bude asi velká výletnice, dkyž je vždycky mimo domov v pohodě 😉

menny
11. črc 2009

Jé Evi tys byla v Táboře?? Jeli jsme k našim na oběd a stavili
jsme se ve městě, ale jen cca na 30 minut. Teda kdyby jsme se potkala,
to bych teda zírala 😀
Jako normálně rozpadla se nám poslel, už potřetí 😠
si už v životě nekoupim nic od gazelu ☹
Vždycky jsme jí opravili, ale teď už drží jen na dobrý slovo.
Takže jsme jeli do města do nábytku
Matýsek se pak ráno vyspinkal (a maminka dospala) a od cca 10h je bez teploty
takže paráda
Byli jsme dnes s našima u tety a strejdy. Naší se s nima byli dohodnout
o baráku po babičce. Tak to vypadá, že s našima strávíme nejbližších pár měsíců rekonstrukcí,
panž v tom baráku nikdo 12 let nebydlel. Bude to dřina, ale těšim se, protože jsem tam vyrostla.
Tak budem mít o prázdninách a o víkendech kam jezdit...jupí pryč z města.

Teda supr zprávy od Kroupindy 🙂 🙂 🙂
nechápu jak jí sestry můžou říct ať dává flašku 😕
tak do týdne màme kroupinďátka doma 😵 krásný

co ta Inka, myslim na ní kudy chodim.
Pozdravujte jí až jí budete psát

cipisek007
11. črc 2009

Peťo, Matýsek je fakt šiškovný miminko, Co ty zuby? Už vylezly?
Pod váma se rozpadla postel? Takový muší váhy? No ještěže brácha-truhlář, nám udělal pořádnou pevnou postel. Jinak spíme na zemi 😀

Taky na Innku myslím a Indi nikde. ALe ona slaví Tádovo narozky, takže má omluvenku 😉

menny
11. črc 2009

Evi to je romantika 😵 !!
až zavzpomínala jsem na seznámení s manžou až se musim
smát za jakých to bylo okolností 😀
jak to čtu tak koukám, že jste šli kousek od našeho baráku 😀
až budete příště v Táboře, mohli by jsme společně zajít třeba do cukrárny 😉
seznámily by jsme chlapy 😉

cipisek007
11. črc 2009

Peťo, co kojo, když už má Matýsek zoubky?

indigo
11. črc 2009

NEWS od Innuš:

Monitory už ok, ozvy normální. Jen můj tlak ne, vysokej, jenže jsem nespala celou noc, jsem na nervy, pak mám mít tlak ok...

Pak ještě psala, že by ještě ráda domů, uvidí, ještě nechce rodit. Všechny pozdravuje! 😎 A my jí samozřejmě taky... 😀 😎

cipisek007
11. črc 2009

Indi, děkujeme za zprávy. Inu, o kom se mluvívá nedaleko bývá 😀
Jak jste oslavili narozky? Dortík chutnal?

menny
11. črc 2009

Druhej zoubek zatim nic.
Snad už brzo bude.
Dr mu na to koukala a prý by mohl brzo vykouknout,
nahoře se to prý zatim na klubání nechystá...UF
už bych v noci trochu spánku navíc potřebovala jak sůl
Postel je pěkně blbá..je to sice masiv,ale už jí máme skoro 10let a je to
měkký dřevo. Je hrozná. Spadla jednou i podemnou a to jsem měla
jen 50kg. Chcem teď pořádnej pevnej buk

cipisek007
11. črc 2009

Peťo, no právě, to mi přijde divný, když jste obá jak z prdu duch. 😅

cipisek007
11. črc 2009

Jdu pověsit prádlo a pak hají. Zítra budu balit na LIpno, to jsem na to zvědavá, kolik toho potáhneme 😀

Všem dobrou noc 🙂

indigo
11. črc 2009

Dobrou Míšo! 🙂
Oslavili jsme to parádně, Táda dostal vláčkodráhu a nemůžu ho dostat do postele... 😀 je z toho hotovej. Dortík byl výbornej, jeden nechala udělat i tchýně, tak jsme přeslazený a přeřízkovaný... ale zase se dlouho nic slavit nebude, tak jsme se museli najíst do zásoby... 😀
Zejtra se pochlubím i obrazem, dneska padám na ústa, snad neusnu dřív než to dítě 😖
Dobrou!

Kdyby psala Inuš, že se něco děje, zapínám pc ihned, buďte v klidu! 😎

menny
11. črc 2009

Jé pěkný zprávy Indi!!!
Tadeáškovi vše NEJ 🙂 a pusu k tomu
Kójo nic extra. Musela jsem ho už parkrát trochu štípnout do
tvářičky, protože ten zoubek je pěkně ostrej, ale zatim přímej zásah do bradavky
nebyl.
Chlapy se mi vrátili z kina, tak už půl hoďky vyprávěj.
Dáda nadšenej. No ale jsem vcelku ráda, že jsem nešla

menny
11. črc 2009

Matoušek ještě nespí...mě šmejkne ☹
Holky dobrou.
Hezkou neděli