Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
3. zář 2009

INNIKU, já se taky těším!!! "Nechce" se mi, že už doma nebudu mít miminko...nějak jsem si ho nestačila užít... 😔 Jámyslím, že když si ublinkne,jetonormál. Je ještě malinkej. Třeba ho tlačila bublinka a tak to vylezlo i s ní 😉
Se z tý holky picnu, spala poo zase 30minut víc ani ráno!!!!!

petreva
3. zář 2009

ani ránuuuu 😀

zuzka84
3. zář 2009

tak jsem trochu docetla - vsem diky za gratulace a za podporu. ale jeste jsem se dozvedela ze jako nemluvim nebo co ... to jsem se dockala 😀 .
jaji tobe preju aby uz jsi brzo porodila , jsem teda myslela ze to budes mit za sebou driv nez ja a ono ne. a jeste mas takove problemy kolem taky 😒
no jinak - Danecek aby nezaostaval za braskou tak perli na ultrazvucich - tak ma od vseho trochu 😀 , trochu nalez v hlavicce, trochu na srdci, jednu tu ledvinovou panvicku zvetsenou , ale nakonec taky ne moc a jeste trochu kycle - holt jak slysel ortoped ze jeho bracha mel trminky asi do 5mesicu , tak ho poradne proklepnul a to pak vzdycky neco najdou ... znate to 😉 . no a v pondeli hned jdem na kycle , za mesic do vyvojovy poradny k primari a jeste ke Kordovi na to srdicko
v nemocnici jsem si nakonec zvykla (da-li se to tak rict), tak jsem mela slzy na krajicku kdyz jsme odjizdeli. cisare mi delal "nas" deda - sachrle 😀 a jinak byli vsichni hodny a vsichni se hrozne divili ze jsem uz v 9 byla vzhuru a nechtela jsem spat ani na JIPce - me tam premlouvali at odpocivam 😅 . tak narkoza v pohode, to ostatni docela hruza ze zacatku - k bolesti jizvy se jeste pridala bolest delohy , protoze mi pichali jeste oxytocin na zavinovani a pak ty streva 😝 ... no holt asi klasika po cisari , ale nakonec jsem byla prej tak sikovna 😀 , ze me druhy den odpoledne z JIPky prestehovali na normalni oddeleni. Malej byl na JIPu jen asi tri dny, takze celkem v pohode a budejice jsou asi holt ta spravna nemocnice pro ty nase chcipaky 😝 😀 .
no zatim konec romanu 🙂

zuzka84
3. zář 2009

evi (a ostatni)- no ja nechapu , ze Indi tady pise ze ostatni to vedeli , to teda nevedeli a myslim ze kdyz uz jsem mela toho planovaneho cisare tak aspon trochu prekvapko pro ostatni jsem si taky mohla zaslouzit . a na sms jsem odpovidala, jen uz jsem pak proste moc nestihala , ale myslim ze vzdy jsem odepsala ....
jsem vdecna za podporu , ale proste se pri tomhle vzdycky nejak uzavru do sebe, pri Dadovi jsem pak ani nikomu znamemu nenapsala ze se narodil . asi uz jsem takova ... divna nebo co
musim uz letet , konci mi hlidani pro Dadu 😝

inna12
3. zář 2009

Zuzi, nejsi divná, jen toho na tebe bylo moc a měla jsi o něj strach vid ☹ ale bude dobře, až se doma zajedete! 😵
to je mi líto, že Daneček má lítání po doktorech, souvisí to s tim trochu co má Davídek, maličkej, ale už jste doma, tak je to určitě relativně dobrý, vid? 🙂 to něco na srdíčku u čutků neviděli? asi se blbě ptam, vid... tak držím palce, at dopadnete na kontrolách co nejlíp 🙂

až budeš mít čas tak dej aspon jednu jeho fotečku, už se na něho těším na dalšího čerta do party 🙂

indigo
3. zář 2009

Zuzi tak se nezlobánkuj, mě to podala Jarka tak jako jakto že jsem to nevěděla, že jdeš na císaře, tak jsem vyvodila, že to ví ostatní a ono jen Jarka... 😎 Asi teda ani ona sama netuší, že je jediná, kdo to věděl, když se pozastavovala nad tím, že já to nevím.

Ale to je všechno jedno, hlavně že jste doma, teď ještě aby bylo všechno to okolo ok. No vybíráte si to teda slušně. 😝

My jsme byli na zápise do hudebky a jsem z toho rozhozená, protože budem chodit jinam než vloni a předloni, budem mít jinou učitelku, jiný "spolužáky"... no ale to jde o prvních pár lekcí, než se zajedem, ono to půjde...

indigo
3. zář 2009

Na "od-rozhození" jsem mladýmu objednala super holinky a jedny punčocháče (vloni jsem je kupovala u našich šikmookých spoluobčanů po cca 30ti kč a vydržely kulový... 😝 ). A hned je mi líp. Hernaj mě ten MMB jednou zničí... 😝

zuzka84
3. zář 2009

indi - no to vsichni vedeli ze jdu na cisare , ale kdy to nevedeli teda 😅 . ale to ze pujdu na cisare jsem psala i vam tady

inni - srdecni vady dost casto nepoznaji , a to ani ty velmi vazny , tak natoz takovy "prkotiny" 😉

inna12
3. zář 2009

Zuzko, tak to jsem ráda, že je to "prkotina" 😉 tyjo a jak se to teda pak pozná, že třeba něco není okej, proč nedělaj všem mimčům náký vyšetření srdíčka...

nezapomen na to foto, až budeš mít chvilku 😵

Indi, jen se odreaguj 😀 já dnes taky nakupovala po dlouhý době 😀 😝

zuzka84
3. zář 2009

inni, vada srdce byva poznat na poslech, kdyby to nebylo ok, tak udelaj utz srdce. na JIP se ale asi dela vsem mmcum - nevim, u davida byl duvod a jestli tady u maleho neco slyseli mozna ... fakt netusim
jasne na foto myslim , jen tu vetsinou travim cas s malym tak to moc ted nejde

indigo
3. zář 2009

😀 jsem se blbě vyjádřila, jasně že jsme tu věděli, že půjdeš na císaře, jen jsme nevěděli kdy. 😎

Tak aspoň něco, snad to bude jen ta prkotina a nebudete věčně běhat po doktorech ještě s Danečkem. 😎

menny
3. zář 2009

Ahojky
absolutne nic nestiham ☹
mám dočtenou jen tuhle stránku
poslední dny jsou hodně časově náročný
jen koukám, že je tu Zuzka
je mi hrozně líto, že má Daneček takový trápení, bobánek malinkej ☹
hrozně mo tě obdivuju, pro tvou sílu !!!!!!!!!!!!!
Jseš výjmečná a silná fakt
strašně moc přeju tvým dětem co nejvíc zdraví!!!!!!!!!

Děkujem za palce pro našeho prvňáka. Ve škole se mu zatim moc líbí, prý je to lepší než ve školce
tak uvidíme jak dlouho mu to nadšení vydrží. Sedí se svým nejlepším kamarádem a už má ve třídě
obdivovatelku 😀 Jmenuje se Ella 🙂

hujerovci...čekala jsem to horší, ale všichni do jednoho včetně tchýně jme byli hotový z tchána
....děsně sebestřednej člověk!!!! 😠

Jinak jsem konsternovaná....Matoušek se sám postaví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to samozřejmě s oporou....jsme na gauči a on se postavil k zádový opěrce.
Staví se i v postýlce. Vydrží tak 5-7vteřin a padá, ale týden před 7.měs se postaví!!!!!!!!!
Je to neuvěřitelný!!!!!!!!!

straspytelka
3. zář 2009

Ahojky, píšu a zdravím všechny 😵
Ahoj Zuzanko, vítejte doma 😵
Menníkuuuuuu ty vo...e, ten tvůj šikula udivuje i mě 😀 co bude dělat v 1 roce nevím, že by číst? 😀 😀 Je fakt úžasný 😵 😵 😵 toho chceme pro Simonku 😀 Tak co plácneme si 🙂 🙂 🙂
A Simča teda kolínkuje, ale spíš se zvedá zadkem do vzduchu 😀 a leží na loktech, no je to prča jí sledovat 😵
Dneska měla první piškot, málem si snědla i prsty 😅 A máme dobrou příhodu, krájela jsem zeleninu na salát a Jirka jí vzal do ruky a povídá, podívej co máma dělá a ona se s každým zakrojením děsně řehnila 😀 já brečela smíchem 😀 nevím co jí přišlo tak směšný na krájení, ale to je fuk, bylo to tak bezprostřední, že to nezapomenu 😵 😵
První lekce autoškoly zdárně přetrpěna 😝 Už teď mám bobky 🙄 😅
Jdu hajat, bolí mě hlava a zítra jdu kamarádce na svatbu 😵 jen čumákovat 😀 Tak papa a dobrou noc 😵

inna12
3. zář 2009

holky, to dítě dneska tak ryčelo 😝 byl to odpo pěknej mrzout, byl přespanej, potřeboval asi vybít energii, ale to byl jekot, sice chvíli a dvakrát, ale stálo to zato, pak už byl hodnej a ted spinká na noc ..měla bych jít taky 😝

Peto, jeje, ten je šikovnej!! tak takhle brzo se přesně stavěl v postýlce Martínek a doktorka švagrový nadávala, at se nestaví 😅 ona v šoku, jak že tomu má asi zabránit 😨 Gratuluju!!! no ten ti bude taky brzo běhat, čiperka jeden 😵
a jsem ráda, že se Davídkovi ve škole líbí!! a Ella jo? 😀

inna12
3. zář 2009

mám radost, jak píšeš o Matouškovi, jak je šikovnej, ted na to myslim, jak tě strašili v těhotenství a naprosto zbytečně!!! to je fakt krása 😵

inna12
3. zář 2009

tak už mam též tašku, tutok http://www.ecobag.cz/envirosax/envirosax-monoch... aby se hodila ke kočíku 🙂

inna12
3. zář 2009

hezkou noc všem!

mon73
3. zář 2009

frrr, uf 😝 sem tu a tady se zas spí 😉

Evi, už moc nekojim, spíš vůbec v noci Tobi nechce. Vezme si jen ráno. Dneska skusim v noci Hami mlíko. Už mně nebaví v noci po dvou hodinách, někdy i po hodině vstávat. Cucne si čaje vezme dudlíka a spí. Dneska byl vzhůru od šesti. v půl sedmý se mi ho podařilo udolat a ve třičtvrtě mi zvonil budík 😠 První dva dny moc UM nechtěl, ale už je to dobrý. Musí pořádně vyhládnout a vymlaskne to. Ostatní příkrmy bez problémů, naopak chtěl by nášup 🙂

Teda Peťo, čim toho Matouška krmíš? Tryskokaší 😀 Fakt šikula. Toho našeho lenocha nikdo chtít nebude 😀

Zuzi, po dlouhý době zdravim, a přeju ať je vše ok 😉

Straspy, tak ať ti de autoškola dobře. Soucítím s tebou. Já se dala do řízení po deseti letech . to je jak nanovo.

mon73
3. zář 2009

A co Lenka od vedle ? To je asi ještě brzo. Moc na ní myslim a přeju jí to. Už by tu netěhotnost mohly holky prolomit.

petreva
3. zář 2009

jůůů posledníček poslední...nebo mě Moni trumfneš? 😀
PETO, není ten tvůj okatec nějakej rychlej 😵 jsi mu pomohla Vojtovkou se rozjet a on zabrzdí až ve škole, ne 😀 a co kojo se zubama? A příkrmy? jak pokračuješ a začala jsi až po ukonč. 6. m?
ZUZKO, ty teda nemáš nic zadarmo ☹ zítra na kyčlíky držím palce 😉 a co to srdíčko? A s ledv. pánvičkou se něco bude dělat? A hlavička 😨 ? No asi nechceš takhle na veřejnosti probírat tyhle důležitosti...tak mocmoc přeju ať jsou to všechno samé "prkotiny" a nic vás výrazně netrápí 😉 upřímně 😉
STRASPY, tak jsi se dala se vší vervou do autoškoly? Máš obr pochvalu...ještě nedávno jsi říkala, že řídit nikdy 😉 tak se drž. Můžu ti něco říct??No nedá mi to a řeknu 😅 zrovna s piškotama bych nespěchala...je tam celé (bílek by se zatím neměl)vejce a cukru celá hromada...ale jasně, že je to vaše věc 😉 😉 😉

menny
3. zář 2009

Tak jsem vás dočetla a vim prdlačku 😀
tak jen co si pamatuju
Gratulujem Cyrdovi k skoro neblindění 🙂 😉
vybírá se tu lednička...já zas potřebuju p r a č k u...sím písněte reference
zatim vede gorenye (snad to píšu dobře)

super tip s vločkama, teď nevim snad Evča to tu psala

proběhlo tu téma příkrmy: Máťa baští zeleninku, kuřecí a krutí..ťuky ťuk, zatím
se mi nestalo, že by něco nechtěl, padá to do něj 😀

Pedí Májovi dodatečně vše Neeeeeeej k narozeninám!!!!!!!
A mám teď podobně hektický dny. Školní režim nás pěkně rozhodil.
Nejvíc asi mě a Dádu. Práce přibylo, pomoc žádná ☹
špatně se mi spí, ráno se nemůžu probrat, večer urvaná jak kotě nemůžu
zabrat. Přes den se potácim...škola celkem daleko, a já letim 2xdenně pěšky s klukama
do školy ze školy, výtah neni tak kočár taham nahoru dolu, raději bych v šátku,
ale mám moc věcí s sebou do školy, sáček na Tv, výtvarku....furt něco a do kočáru
je to skladnější...bez auta je to sakra boj.

Teda Strašpy, Simonka už takhle brebentí??? Ty jo šikulinka jedna, gratuluju moc!!!!!!
Tak to si plácnem...na sňatek 😀 😀
Připadá mi to s tim Máťou tak neuvěřitelný, tak malej... rehabilitační se to líbit nebude,
ale jak píše Innuš jak mu mám bránit.
S fotkama jsem hrozná vim a omlouvám se, ale tohle musim co nejdřív nafotit
a ukázat, aby jste mi věřily 😀 😀

už nevim co všechno jsem vám chtěla napsat

Jooo myslim na Jájíka!!!!!!!

Teď už dobrou, snad se brzo hodim do nějakejch kolejích,
protože tohle mě vodrovná. Snad až bude auto (snad 7-10dní) bude to míň náročný
a nebudu jak zombík.
Tak pa ženy, pusu dětičkám a jednu spešl pro Jáju a pupík
paaaa

petreva
3. zář 2009

Moni čus 😀

petreva
3. zář 2009

Moni, chceš dát T. mlíčko když se v noci probudí? Ale kojit nechce jsem pochopila 😅 myslíš, aby líp spal, jo?

mon73
3. zář 2009

No, Peťo, o škole mi povídej. Ještě že má Tesco do desíti a mám ho skoro před barákem. Sem tam každej večer. Jak je Luky na 2. stupni a maj víc učitelů, tak nosí seznam věcí každej den 😠 😝
Já po práci letim ještě za mamku uklidit do školy. Kolem druhý na mně padá krize a zavíraj se mi oči vestoje. A večer se mi spát nechce. 😒

mon73
3. zář 2009

Jj, Evi, kozenky nechce, tak to skusim s umělym mlíkem, aby spal. Fakt je skoro po hodině vzhůru. 😖

petreva
3. zář 2009

A kam jsi nacpala tu jednu mléčnou dávku? Taky potřebuju jednu někam vpravit a v noci jí to nechci učit 😒

menny
3. zář 2009

Ještě tu strašim 😀
Evi začala jsem po ukončenym 6měs
kójo pěkně na ho... s prominutim..panž to bolí jako prase 😠
štípu ho do tváře, řvu...no nevim co už jinýho a on kouše a kouše, to taaaak bolí
začalo to bejt peklo co mu začal růst ten zubák na hoře....to i v noci skřípe zubama
No vojtovkou jem ho asi slušně nakopla 😀 😀 😀 nebo nevim

Moni tak v práci. Ty jo
jak dopadl Lukymu zápas v Táboře?
Tobík je tak krásnej kluk, že nebude vědět kterou si vybrat
Dáda byl taky lenivka...no a teď... třetí den ve škole a už má holku 😀 😀
a to vedle v béčku má tu svojí Aničku kterou miluje už přes rok 😀 😀
snad až povyroste bude skromější 😀 😀

petreva
3. zář 2009

Já už padám na hubu...dobrou. Moni tož se vyspi, plně tě chápu, též tak občas vztávám...dudlík, fňukáníčko, kopání do šprušlí...tak ať s námi mají mrňousci slitování 😀

mon73
3. zář 2009

Nacpala sem jí místo odpolední sváči, kolem čtvrtý a pak chci dát ráno, kolem šestý. Jestli se bude budit i po mlíku, tak to taky zrušim.

mon73
3. zář 2009

Peťo, tý jo už si to nepamatuju. Tušim že prohráli. On měl ten tejden pět zápasů, tak se mi to nějak pospojovalo 😅

Hm, Davídek neni zahálčivej. dva dny ve škole a už balí holky 😀