Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
9. zář 2009

Honzo, moc děkujeme za informace, jé to krása viď 😵 Těším se, až nám Jája napíše, taky jsem rodila v Krumlově před 6 týdny, tak o to víc jsem zvědavá. Moc jí pozdravuj a malého za mě pohlaď 😵
Jdeš se opít?!? Já bych šla, když bych mohla. 😀

Indi a Pedi, díky za info o lehátkách!
Indi, jen nevím, dnes jsem mluvila s kámoškou, ta má lehátko od Fisher Price a říkala, že jde užívat až do 3 let, že se dá pak dát jakoby i do křesílka (nejen leh) a ty píšeš, že v něm moc dlouho Miška nebude...

Evi, taky fakt nevím.Už jsem Manducu objednala, se těším, už aby tu byla!Snad se v ní bude Tádovi líbit. 😵

petreva
10. zář 2009

Dobrý ráno!
DADU, jo jo, lehátko od Fishera je jedno z mála co je do věku cca 3let.Máme ho doma a myslím, že i Straspy i Inník, ne? Nedá se dát úplně do lehu, ale je tam asi víc položenej než v autosedačce. Je fakt, že jak se začnou děti točit na bříško, tak se jim tam už moc nelítí, teda naše Elča tam vydrží fakt jen nutnou dobu. Ale si říkám, že až začne sedět a něco si "číst" nebo se pohoupat tak se ještě hodí. Období koukání na hrazdičku máme za sebou no ☹ 😵 Vybrace jsme využívali hojně, Elenka to kolikrát utišilo z toho jejího pláče. Za sebe ho můžu doporučit 😉

cipisek007
10. zář 2009

Dobré ránko!

Honzo!! Moc Jáju a Šimonka pozdravuj. Hele, ne že mu budete říkat Pláničko!!! TO jste mu mohli rovnou do rodnýho listu nahlásit Plánička Dvořák 😀 😀 (nepamatuju si příjmení, proto Dvořák 😀)
Vydrž pár dní a budeš mít Jáju i Šimonka u sebe, koukej naspat do zásoby 😉

Indi, no ale mě už to štve, protož holky se v něm už sotva hejbaj. mají ho opravdu akorát. Jestli nepřijde do konce týdne, tak budu muset vytáhnout peřinu 😒

Jináč hlásím, že noc byla perfektní. HOlky spaly až do 4 rána bez hnutí, kňourání, hekání. Pak sem tam zavrčely, než našly dudlíka a spaly až do šesti. Krása, kdyby to bylo každej den 😀

Barčo, moc gratuluju ke klofanovi 😵 😵 počkej, zachvíli vyleze druhej 🙂

cipisek007
10. zář 2009

Dadí, my taky máme Fisher price a jsme spokojení. Sice se v něm teď holkám nelíbí, protože se v něm přikurtovaný nemůžou hejbat, ale až bude čas, tak ho zase použijeme. Jak píše Evča, dá se polohovat, vibruje a pak se dá použít jako křesílko. Proto na něj padla volba. A taky proto, že bylo pro nás cenově OK 🙂

petreva
10. zář 2009

Míšo, ahoj u nás noc byla dneska taky lepší 😉 je to žůžo se trochu líp vyspat, viĎ. Jakpak na tom byla Strašpy a Peťa????
Já do sebe dotlačila snídani,nějak jsem se dneska nemohla dojíst, tak tu ještě zobu piškoty 😅 , ale musím jít na zuby a dát se drobet dohromady dítko se mi kroutí v postýlce, což je známka začátku denního kolotočeeee. Včera mi přišel spací pytel, je krásnej se srdíčkama a kytičkama 😵 . Chtělajsem slabej, že případně E. přikreju peřinkou, ale ona mi z ní cestuje, takže jí budu muset víc oblíkat do to ho pytlíku 😉 Vy pořád čekáte, což? Ale už je dlouho v tom Tescu nemají, ne?? By se měli hejbnout...

cipisek007
10. zář 2009

Evi, mě právě v sobotu řekli, že příští (tenhle) týden. A nic. Nám už je fakt fest a pod peřinu se mi nechce vzhledem k cestování 😖

straspytelka
10. zář 2009

Ahojky JÁJO MOC MOC GRATULUJI ZA NAŠÍ RODINU 😵 😵 😵
Mažu vás dočíst 😉

petreva
10. zář 2009

Tak ještě dnes a zítra, že by??? Že ty děti tak cestujou, viď??Kdyby se otočily, ale to co umí ze spaní to člověk žasne 😅

petreva
10. zář 2009

Já mám z tý Jáji taky takovou radost!!! Jak nám tady ty dětičky přibejvaj...Daneček, Šimonek 😵 😵 😵

petreva
10. zář 2009

HOlky já se zamilovala http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25887530 asi nám bude větší, ale aspoň po dní dám nějakej svetřík. A bude na jaro 😵

cipisek007
10. zář 2009

evi, no tak v tescu to může být i o víkendu. Ach jo.
Já to říkala sestřičce u pediatra, že se je bojím dát pod peřinu, když takhe cestujou. Ona říkala, že se nemám bát, že oni se peřině přizpůsobí, ale jak čtu tebe, tak to asi fakt nehrozí, takže pytel to jistí.

cipisek007
10. zář 2009

Evi, mě to nejde otevřít ☹ zobrazuje se mi titulní stránka MMB

cipisek007
10. zář 2009

Mě to fakt nejde. TO je divný, hned mi tam skočí titul. str. i když to zkopíruju a otevřu v novým okně. 😠
ani když to otevřu v Mozille. Divný.

petreva
10. zář 2009

Míšo, mě zase štve, že má Elča věčně úplně studený ruce a pusinku. Jinak je teplá, ale pčíká, tak se bojim, aby nenastydla...no fakt, kolikrát jsem jípřikryla ještě peřinou, ale fakt vycestovala. Budu jí muset asi víc oblíkat. A teď co jsem pořídila ten "lehčí" tak kor...když ona před spaním někdy taaak pláče, je celá zpocená, tak jsem si myslela, že bude mírnější pytel lepší a pak jí přikreju, ale asi to neklapne...

petreva
10. zář 2009

Mě jsou oba odkazy....se na to vyprdni, dyť je to jedno...

cipisek007
10. zář 2009

Jako Terku ještě pod peřinu možná, ale Báru určo ne. Ona je pokaždý jinde. Zatím jim pytel stačí s body s krátkým r. a ponožkama, až bude chladnějc vytáhnu i overaly.

Musím, pláče mi to tam, asi je po posranděný 😀

menny
10. zář 2009

Ty jo tohle mě naprosto dostane, když sem zavítá taťka!!!!!!!!
Je to krásný, když chlap, hrdý otec napíše o porodu!!!!!
O svých pocitech 🙂
krásně napsaný
Normálně mě to rozbulelo, jak je to hezký
Tak moc vám oběma gratuluju!!!!!!!!!!!!!
Šimonek má supr rodiče!!!
Přeju mu do života jen to nejlepší

Je to nesmírně krásnej zážitek a když to tu čtu, tak i přesto ,
že by mě čekala opět sekce, vim, že si to za čas chci střihnout ještě jednou 🙂

dnes je Matouškovi 7měsíců!!!!!!!!!
A před chvilkou se prvně sám posadil 😵 😵 😵 😵

všem krásný den
pusu
pa

petreva
10. zář 2009

PEŤO, to tvoje dítko je nadmíru šikovný!!!! Koukala jsem do kalendáře a na svátek Matouška má Elenka přesně půl roku 😀 . Budem slavit spolu 😵
Měj se hezky a pohodově!!
Taky musím, hekoní mi dítko v postýlce, už má určo zase nohy mezi šprušlema...

straspytelka
10. zář 2009

Pedíku, jo vstávám a pořád kojím..jen někdy dám dudlíka, ale to jí pomůže na 20 minut :o( Přemýšlím, že asi dám snad ještě jednou v noci nějakou řidší kaši.
Co za ty homeo používáte?
Holky Síma dneska od rána leze tak, že má skrčený nohy pod sebou a přitahuje se hihi, je to sranda a jednou teda už přepadla na nos :o)
Leni, moc mě to mrzí, ale nevzdávej se, odměna je krásná :o) Třeba se ještě ukáže z krve něco...Hele my vyzkoušeli lázně, když ne nic jiného...odpočinete si oba . Byli jsme na slovensku. Tak různě, Lešeňová, Tatralandie,Velký Meder...
Baru, gratuluji k zoubku.
Ty jo, já než to dočtu...ještě jsem kojila ...
Evi mluvíš mi z duše taky se mi moc líbilo co TÁTA Šimonka napsal, že se to úplně vrací zpátky ty pocity že jo :o)
Dadu, máme taky lehátko co má Eva :o)
Míšo, taky se mi zobrazuje první strana MMB
Menníku, ty jo, to je fakt rychlík gratuluji také vám k sezení .o)

cipisek007
10. zář 2009

Péťo!! 7 měsíců, krásný 😵 😵 a už sedíte! 😵
To my se asi nikdy nedočkáme ☹ ☹ Už jsem z toho docela zoufalá, když je na zkoušku posadím, tak jsou zhroucený jak hromádka neštěstí, nemají vůbec pevný zádíčka ☹ Takhle tu vojtovku budeme cvičit ještě 100 let ☹ V leže krmit je hrůza, kroutí se, kopou, vyrážejí mi lžičku s jídlem z ruky. Ach jo. Vždycky vám závidím, když máte všici s miminkama pokroky... samozřejmě v dobrým,a by nedošlo k omylu!!! Moc vám to přeju, ale vždycky mi dojde, že jsme strašně moc pozadu ☹ 😢

straspytelka
10. zář 2009

Přeju všem krásný den, jdu se oblíknout a malou a musím jít naproti babičce, která poprvé v životě za náma přijede sama autobusem 😀 tak snad nebude moc zelená a nepřejede to někam do Prahy 😀 😝
Mám tu autoškolu zase, tak by neměl kdo hlídat, manžel jel dneska na poradu a školení na 2 dny, tak tu budeme válčit sami a zítra jedeme na víkend do Třeboně.Tak se mějte krásně. 😵 😵
OPATRUJTE SE VŠICHNI 😵

cipisek007
10. zář 2009

Ha naše oblíbená dáma zase provokuje fotkama se psem v kočáře...

indigo
10. zář 2009

Hezké ránko! 😎

Proč já vždycky důležitý věci prošvihnu!!! Česrtvýho taťku jsem minula o chvilinku... no ale nádherný... 😎 Já ty vaše chlapy obdivuju, ten můj je o 300% jinej, samozřejmě taky báječnej, ale prostě v tomhle jinej...

Dadu - ano ano, to lehátko od FP tu maj myslím skoro všichni 😀 kromě nás, opravdu je cca do 3 let, ale s "mezipauzou", má ho kamarádka a Táda si ho vždycky dotáhnul před televizi a poručil si pustit krtečka 😀 to už je ale dýl, teď už i on je na něj velkej. Je pro miminka, ale pak jak se začnou víc hejbat,tak jim začne vadit bejt tam jen tak, přivázaný, aby si nenamleli. Jako klasický lehátko. Pak ho člověk klidně může uklidit do sklepa a vytáhnout, až bude dítko stabilní, chodící, a bude ho používat jako křesílko. 😎 (Toť mé postřehy od kamarádky, její holčička bude míz za 2 týdny rok, na lehátko už je velká a na křesílko ještě malá).

Evi mě to taky nejde otevřít ten odkaz, divný, ale už se mi to na MMB párkrát stalo... 😖

Peťí Máťa je fakt rychlík šikovnej! 😎

indigo
10. zář 2009

Míšo ty krmíš v leže? V úplným? Na krmení jsou dobrý autosedačky 😀 nebo právě ty křesílka, nezkoušelas to?

Ahoj Strašpy! Takovou šikovnou babičku máte... 😀 celá moje máma... 😀 ale k nám už to zvládne sama (po pár letech) i z autobusáku, už ví do jaký MHD nastoupit aby jí vyhodil u nás před barákem... 😀 😎

petreva
10. zář 2009

Míšo, vždyť já myslím, že holčičky jsou úžasný! Ty jsi úžasná, jakt o zvládáš a ještě cvičit. Vždyť i rehabka říkala, že jste šikovný, že by se věk ani nemusel korigovat, ne?? To M. jede životem jak torpédo 😉 HeleĎ a ty sedátka na krmení jdou přeci polohovat, ne? Já si popravdě krmit v leže moc nedovedu 😕 nebo v lehátkách? To by nešlo?
STRASPY, ty jsi světák, sotva napíšeš pár vět už zas mizíš...měj se hezky a dva dny zvládnete 😉

petreva
10. zář 2009

Holky nechte odkaz odkazem, já nevím, mě jdou otevřít oba dva 😕 asi že jsem si tu bundu objednala, tak je jen moje 😀
Musím za Elenkou, pa pa pa

indigo
10. zář 2009

Evi ty už to máš objednaný? No jestli to bylo nějaký použitý zboží, tak paní už třeba inzerát stáhla a pak to vždycky háže na hlavní stranu. Nebo tam inzerát ještě je? Hernajs ta bundička či co to je mě začíná zajímat.... 😀

Míšo však se holky posaděj, rozběhaj a pak budeš vzpomínat jaký to bylo krásný, když ještě anineseděly... 😀. Já vím, že tě to třeba trošku mrzí, že ještě nesedí, ale opravdu maj čas, jsou fakt šikovný!!! 😎 Tý jo to moje tříletý trdlo si sedlo přesně v roce... 😀 to si dřív stoupnul, i když nevím, jestli to nebyla nějaká náoda či co, protože chodit začal až skoro půl roku potom. 😝

cipisek007
10. zář 2009

Holky, v lehátkách je to pro mě dost nepohodlný 😒

Evi, no korigovaně jsou jak na co. Ale v tělesným vývoji jsou docela pozadu a někdy i míň než korigovaně. Ale já takovouhle smuténku chytám vždycky, když máme jít na vojtění. Jdeme za týden a tentokrát nejdeme po 4 týdnech, ale pěti, tak je mi to už docela dlouhý a navíc - mě vždycky sestřičky na tom vojtění na 2-3 týdny nabijou a pak to začne chybět. Ale když vidím třeba i Simonku, že už leze a my se jen plazíme a to ta druhá je ještě ne... Tak mě to pak rozesmutní a to i když si říkám, že musím přeci 2 měsíce odečíst. ☹
Ale jak říkám, moc to všem přeju a rozhodně to nemyslím zle!!

cipisek007
10. zář 2009

A holky, moc vám děkuju 😵 😵 😵