Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
4. pro 2008

bylo fajnééééééééééééééé, no a ještě mě napadlo, že třeba nasměrovat srazik k vám, jenže zase v tom táboře se sčucháváme když je tam Helča u doktora..tak nevim, něco ale určo vymyslíme, jinak mě se na sraziku líbilo a přijdu si bééégobááájo vyvynečená 😀

petreva
4. pro 2008

Ahoj holky,
já mám řidičák!! 😉 A občas k dispozici i auto 😉 Do Tábora je to v pohodě, tak když se Strašpy se mnou nebude bát 😅 tak klíďo. A co jste Kacko probraly a co pokoupily??
Straspy, my si to vynahradíme spolu,což? Jen pořád moc nevím kdy, pořád se mi něco nabaluje ☹ Myslíš, že by pro tebe nebyl problém, kdybych napsala z hodiny na hodinu, nebo ze dne na den?

straspytelka
4. pro 2008

Evi, jasan napiš, ale z hodiny na hodinu asi ne, spíš ze dne na den 😉 abych to taky řekla doma, bo by mě manžel hledal 😀

kacena00
4. pro 2008

no helenka nakoupila bégobájo knížečku i do vany a já teda nakonec nic, v honzíkovi měli koupací kyblík jen za 600 a to se mi nechtělo dát a stále nemám zjištěný rozměry postele abych koupila ten chránič matrace.. ale to můžu v klidu objednat přes web i s tím vysněným povlečením až se rozhodnu 😀

a jinak pořád nevim, co bych ještě nakoupila... přijde mi, že na všechno co si vymyslím mám čas..to pak budu čumět... 😅

kacena00
4. pro 2008

holky to máte dobrý, že bydlíte skoro na stejným místě, no vlastně jindř.hradec není tak velkej tak bydlíte ve stejným místě 😉 já za váma budu moct jet třebas na konci jara v létě, až budeme s mimčem sehraný a já budu moct mladýho vpravit do šátečku a udělat si vejlet mašinkou 🙂

petreva
4. pro 2008

Straspy, tak jo, ze dne na den 😉 Dopadla jsi dobře na kontrole, jak jsem četal, bezva!! A jak ti je? Ty chodíš častěji k Dr? Jdeš už někdy 19, viď. Já 22 😉
Kačko, to by bylo taky žůžo,kdybyste přijeli k nám 😉 Já se s vámi se všemi tak ráda uvidím. Hodně mě to tady povzbuzuje, tak bych vás ráda poznala osobně.
Jdu do sprchy, dneska jsem nějaká znavená ani jsem necvičela, což je u mě div 😅 a navíc jsem teď sežrala banán v čokoládě. Jsem nemohla prostě odolat...tak dobrou a ráno juknu. Musím na ouřady s doklady, fuj tajbl.

kacena00
4. pro 2008

a já zase sežrala celou bonbonieru co mi dal pán za naše štěňátko...dnes sme předali posledního hafulku... a já prase..nemám sice chutě ale když mě to jednou za čas popadne, tak sem fakty dobyteček 😝 😝 😝 😝

straspytelka
4. pro 2008

Evi jo docela dobře jsem dopadla, akorát mě naštvala, že mi minule říkala, že na cukr nemusím a najednou že rači jo ☹ ach jo mám tam bejt 15.12 na 7 ráno, to jsem na sebe zvědavá, pokud se pobleeee tak na to prdima znova tam nepůjdu, hele nevíš jestli si můžu tam přinést třeba půl litru hořkýho čaje s citronem a pak to namixovat s tou glukozou? 😖 někde se to prej dá...
Tak já jsem taky čuník otevřela jsem si slazený zahučtěný mlíko SALKO, ale jen jsem si dala dvě lžičky, ale to je slast děvčata že jo 😀 😀
Teď čučím na jste to co jíte, no jsem zvědavá na sebe po porodu, teď na to fakt dlabu a jím na co mi slina příde, snažím se hodně zeleninky a ovoce, ale prostě občas hřeším...ale co, aspoň má motýlek všechno, když si vezmu, tak dvojčátkům jsem nic jinýho vlastně nedala, než jídlo...bobíšci moji...snad ty vánoce utečou ☹

petreva
5. pro 2008

Dobré ráno...
Včera byl nějakej den ve znavení chutí, co. To jste mě docela uklidnily, že taky mlsáte.
STRASPY, když jsem byla na cukru ve 12t tak nám to sami ředili čajem. S vodou to musí být fakt hnus, ale přeslazený čaj se dá. Já se musím taky objednat, měla jsem tenhle týden, ale není mi moc dobře, tak jsem to nechala plavat, ale musím.
KAČKO, to jsem ráda, že se vám podařilo najít nové majitele.My jsme vždycky pejska chtěli, ale do bytu ne. Zrovna včera jsem se byla pokochat u tety, mají týden štěňátko bílého ovčáka. Vypadá jako lední medvídek.

A co MÍŠA, nepsala vám??

kacena00
5. pro 2008

ahojik, tak s těma chutěma já bych se měla krotit, mě to popadne jen jednou za čas, ale stojí to za to..
zase na mě skáče nějaká mrcha mykoza, se z toho už do porodu asi nevyhrabu...a to se nejmíň hodí kvůli hojení a tak...chjo 😠 😠 😠 takže konec i s přeháněním ovoce a pitím kafe

nám na kurzu něco řikala ale jak to nebylo aktuální, tak si to nepamatuju...no tak se jí pozeptám v úterý až půjdu z poradny..ale taky se bojím, že se poblinkám, fuj

petreva
5. pro 2008

Ahoj Kačko, taky mě občas potrápí ta mrcha mykozní, sice se nijak nerozjede, dostala jsem takové humozní čípky, které si 1-2 zavedu a je zase na čas klid. Ale je to fakt oprus. Na to má vliv kafe a ovoce, či což?? A kdy ty míříš na cukr?

menny
5. pro 2008

ahojky
Srazík supééér.

Já teď sedim zas u zubaře ☹
Míša psala, že si včera pohladila Barču, když jí přebalovaly. K svátku
jí prý sestřička nakreslila na inkubátor sluníčko 😵
Holčičky jsou samá ruka, samá noha a maj dlouhý prstíčky.
S Baruškou dnes bude klokanit. Položí jí na Míšu. 🙂
S Terezkou asi zítra.
Jinak bumbaj nějak Míši mlezivo z vatičky.

Až budu doma, tak vám písnu.
Jsem z toho zubaře tak votrávená

menny
5. pro 2008

ty bláho holky, tak ze zubaře jsem totálně v pr....
jako hned jak porodim, tak až budu doma z porodnice, musim se hne objednat
na sál a budou mi pod celkovou narkózou trhat 2 zuby.
Mám v jednom zánět kosti a musim až do porodu chodit každých 14 dní na výplach.
Pokud se to zhorší, museli by mi zákrok provést v těhotenství.
Jenže mám problém s nízkym tlakem, což by při narkóze mohl být veliký
problém a mohla bych porodit
😢 😢 😢 😢
ty jo to jsem z toho fakt hotová.
Doufám, že do porodu ten zub vydrží.
Stejně i tak toho budu mít plný kecky. Jestli mi nevyjde normální porod
a budu muset na císaře, tak budu vyřízená z toho. Do toho s malym po doktorech
a k tomu debilní zub (ten druhej je blbě rostoucí moudrák, tak když už budu pod narkózou,
vzali by to při jednom)
Takže fakt super....
fakt je mi z toho do breku ☹ 😢

straspytelka
5. pro 2008

Ahoj.
Teda Menny, ty si to umíš vyžrat, já takové problemi měla v prvníme těhulkování ☹ Teda taky mám zub samou díru, ale prostě jsem se zařekla, že si enechám nic vrtat a trhat a tak...protože mi to nejspíš rozjelo porod 😒 Snad ti ty výplachy pomůžou, než porodíš , já říkám, když se to sere tak pořádně 😠 A můžeš alespoň nějaké prášky na bolest?

Holky, já z toho mlsání mám srajdu 😝 v noci mi lsnad lilo z prsou, protože mám koláče na košilce jako talíře 😀

menny
5. pro 2008

no Strašpy musela bych tu bejt sprostá, jak moc jsem naštvaná, že to těhotenství
je samá komlikace.
Si už fakt přídu jak ve zlym snu z toho všeho co moje těhu přináší.
Kdybych aspoň věděla, že porodem trable zkončí....ale ono to tim začne 😢
Prášky neberu. Sice zub mám otevřenej, ale pokud se mi tam něco nedostane, tak to nebolí.
Dr řikal, že nesmim dostat teplotu, to by to muselo jít okamžitě ven.
Taky se bojim, že když mám v těle zánět, jestli to Matýskovi neškodí.
se fakt picnu

Nezlobte se, ale dnes nebudu. Mám toho plný kecky
Která už máte ratolesti, tak přeju krásnej zážitek z Mikuláše.
Ať si ten dnešní podvečer ty naše dětičky krásně užijou 😵
Holky a bacha...která z vás zlobila...tak aby jsme se tu po dnešku sešly v plném počtu 😀
Tak se mějte krásně papapa

zuzan
5. pro 2008

Míšo, obrovská dvojnásobná gratulace!!! Určitě už jsi své princezničky viděla, tak ti začíná krásný kolotoč, posílám ti plno síly, je to to nejkrásnější, co může ženská v životě zažít, tak si to užívej maminko 🙂)) Máte ten nejkrásnější vánoční dáreček 🙂
Všem ostatním přeju krásného Mikuláše a hodné čerty 🙂

kacena00
5. pro 2008

menny teda to je zase extra buřt doprčic práce...sem si ymslela jaká sem chuděra na zuby, ale mě to čtvero vrtání a 8 hodin na zubařským křesle spravilo, ale ty takhle trpíš a vyhlídky do budoucna nejistý...chjo chjo chjo... vydrží to, určitě to vydrží, nerozjede se žádnej zánět ani teplota, vždyť máš určitě od Dády slušnou imunitu, když pořád ze školky něco nosí..teda ty to nemáš fakt jednoduchý, ale snad to špatný období i po porodu rychle uteče a bude zase dobře...

helik3
autor
5. pro 2008

čauky kočky, jsem tu až eď, přesd den bylo mooc práce jak jsem se včera flákala a v pondělí budu taky 😉

menny, kočičko to je mi líto s těmi zuby, to snad ani není pravda!!!Držím palečky ať to vydržíš alespoň po tom porodu!

Včera srazík výbornej, hlavně Menny když chtěla zavolat manžovi byla výborná,nejdřív zbělela, pak zrudla-měla na mobilu šest změškaných hovorů a tři smsky od něj 😀 😀 😀 my se s Káčou tlemily a ona mu šla volat a úplně ztuhla-manža tam šel za námi!!! Ale ustál to, kliďas 😀 😀 😀

Jinak Káčo jezdím k doktrorovi do Soběslavi, do Tábora jezdím za vámi a spojím to vždy s nákupy a návšetěvou kámošky s mímísem,takže kdyby se holky chtěly někde zčuchnout, navrhuju polovinu trasy od jindřicháče a od Tábora, tedy Soběslav 😀 😀 Nechcete se sejít v Sobíku?? To by byl nápad a já bych jednou nemusela nikam 😀 😀 😀

Plán je se sejít na začátku února, kdy ještě všechny snad budeme pohromadě 😉 😉

helik3
autor
5. pro 2008

ješětě jsem se stavila v Tescu, potřebovala jsem manžovi koupit nějaký měkouše po dstromečkěm a pokoupila jsem náramně, od Cherokee mikinu asi za třistapáďo a dvě bavl. trička bez popisu , každý za 125kč, no nádhera.

A pak jsem se stavila v oblečení pro mimi a samo, že jsem neododlala pro novorozeně 3 bodíčka s medvíedkem Pů-jsem na něj ujetá-a stály 190Kč, měly nějakou akci a troje ponoštičky s 50% slevvou za 40Kč a rukavičky za 35Kč dvoje a čepičku jsem koupila-nekoupila-musela mi někde vypadnout z vzíku, protože domu jsem jí nepřivezla a na lístku taky nebyla namarkovaná (tak aspoň že tak) 😉

helik3
autor
5. pro 2008

si představte ten můj jel ráno do práce ve čtyři ráno a přijel k nějaké bouračce jako druhý, asi nakonec smrťák ☹ tak mu začal pracovní den, volal mi po poledni, že v šest tak přijede a ejhle, kolem třetí se mu ten krám rozbil a chudák tvrdne někde u karlových varů, teď mu tam přijel servis a opravují mu to a nikdo neví kdy to dodělaj, takže je možný, že přijede až ránoi a to asi bude ještě rád...chjo, takže jak jinak, zase slamněná vdovy 😠 ☹

jijnak jsem nakoupila Mikuláše, dávám ho celé naší rodině-moji rodiče, tchánovci, ségra, švagrová, tkže mám osm balíčků, tak jim tam jdu přidat nějaké to uhlí 😀 😀 😀

A jdu konečně dodělat kalendář u happy fota, už to mám jakou dobu rozdělaný, nejsem schopná to dodělat, dělám totiž celou naší 14-ti letou historii a spoustu fotek musíjm skenovat, tak mi to trvá a musím to dělat až po práci a když není manža doma, ale jsem poslední dobou tak unavená, ldž přijdu z práce, že nic neudělám! Takže to musím přes víkedn dorazit, ať mi to stihnou poslat do Vánoc.

No tak jsem e tu krásně vykecala 😀 😀 jdu dělat ten kalendář 😉 Nějte krásný víkend, papa

kacena00
6. pro 2008

Helčo, teda to je pech,.... nejdřív mu začne ráno takhle hnusně a pak se ještě nemá jak dostat dom... teď už ho snad doma máš!

ten kalendář u happy fota se dá sehnat na webu? to mi přijde jako fajne dárek, to bych možná zkusila, ačkoliv já sem pěkný vemeno, ale za zkoušku nic nedám, že? 😀 trička bez popisu, to se mi líbí, asi se tam taky kouknu, páčto my nápysy taky neradi 😀

hele s tím doktorem se omlouvám, ty už si to řikala, jenže moje hlava děravá žejo...

kacena00
6. pro 2008

a furt helčo přemejšlím nad tou vaší kočkou...kočky si jen tak nedaj říct aby se naučili, sem fakt jako nesmíš...no to bude chtít velkou dávku trpělivosti, snad to nějak vymyslíte..

petreva
7. pro 2008

Ahoj holky,
MENNY, 😔 psala jsem ti IP....
HELI, vy máte kočku? Malou novou?? Ty jo, manžel byl u bouračky? A jak to nesl? A kdy se teda večer vrátil? Chuděra...jak je tobě? Co malý brouček a jak mu vůbec říkáte??
KAČKO, víš, že jsem zrovna přemýšlela, co ještě koupit? Myslím, takové ty nezbytnosti, ale ne velké věci. Na ty je čas po novém roce...Oblečení se mi moc kupovat nechce, máme pár bodíček, overalků a hlavně jsem něco dostala poděďěno, takže dvě tři hezké věci od velikosti k doktorům...ale to větší má čas, až bude na světě, koupí se to aktuálně. Navíc nevím jestli holka nebo kluk...a to nám P. brácha se ženou chtějí koupit něco k Ježíšku pro mrně...tak musíme něco vypotit. Pravda, věcí by se našlo, ale když oni jsou takový, že bych si chtěla vybrat...uvidíme.
Jak se má MÍŠA???
Já už zase špatně chodím na wc, blé, a to se láduju kefírama, zákysama, fíkama a suš. švestkama...připadá mi, že už se mi tam nemůže nic vejít, jestli něco neodejde 😖 ble už nemůžu jídlo ani vidět.
A jaký byl Mikuláš? Já dostala mňamky, tak musím dávat bacha, abych je nezdlábla najednou 😅 Mnou tak vytoužené pralinky, viď Menny 🙂 , to je kumšt odolat.
Hezku neděli, všem i miminkám 😵

straspytelka
7. pro 2008

Ahojy holky, teda Evi, ty s těma střevama máš problem ☹ hele co napsat ježíškovi o jiný 😀 ne asi blbá sranda, ale je to fakt hrozný, nedokážu si představit, jak tě musí kolikrát bolet břicho ☹
Holky, taky máte tak praštěný sny? Mě se včera teda zdálo o porodu, to by docela šlo, ale pak se mi zdá pořád o nějakýchnehodách, jako že lidi bez končetin a tak a já jim pomáhám z auta a třeba scháním sáňky a bych je mohla odvést na nich do nemocnice 😕 no praštěný sny...vůbec se pak nevyspím, protože se probudím leknutím třeba 2x za hodinu...
Čím víc se blíží toho 15 ten cukr, tím víc se mi dělá špatně 😒 Já to určitě nezvládnu 😠 chjo, to jsou nápady, proč to neudělaj přímo z krve?

jana.cb
7. pro 2008

Ahojky holky tak jsem tu jen na skok abych vas pozdravila 😉 Byli jsme v te Prahe v O2 arene na te Apassionate Grand Voyage a jako vsem muzu jedine doporucit je to luxusni predastaveni kdy nejen Jani brecela jak to bylo krasne udelany 😵 😵 jinak jsme byli v Ikee a uz mame kompletni pokojicek zarizeny se vsim vsudey jen sjedeme pro posledni kus tedka v sobtou a mimi uz se muze narodit 😀 uz nam chybi jen postylka az bude vetsi a ta detska mu bude mala a maji tam krasnou vytahovaci az do 2 metru dle toho jak decko roste a moc krasnou takze tu jen privezeme a hura hotovo 😉 jinak 6 dni uz je mi ok diky bohu takze uz asi funguju jak mam diky bohu 😉 musim to zaklepat 🙂 no tak jsem vam chtela jen poprat krasny tyden a pekny konec vikendu a ja mizim vybalovat a prat apod - prijeli jsme z chalupy takze tu toho mam habakuk 🙂 tak pa pa vsem a at se vam dari paradne tehulky 😉

menny
7. pro 2008

Ahojky
Doufám, že jste měly pěkný víkend a že vás čerti neodnesli 🙂
U nás byl hezký Mikuláš. Davídek byl velkej hrdina...do doby
než zabouchali v baráku dole na dveře. Drnčel řetěz a Davídkovi
zamrz úsměv. Byl ale statečnej a vůbec neplakal.
Měli jsme tu Mikuláše, anděla a 2 čerty ( ty byli pořádný)
Dáda řekl básničku, nasliboval hory - po celou dobu koukal do země 🙂
Ale vůbec neplakal.
V sobotu jsme jeli k mojí babičce, tam na malýho taky čekala nadílka
Bylo tam dětí jak smetí, tak se pěkně vyřádili.
Dnes jsme odvezli kluka k našim a s manžou a taťkou jsme jeli pořešit
nějaký dárečky. Tak jsem za ten víkend pěkně uondaná

Helčo teda tvůj manža měl teda den 😲
Ten čtvrtek byl fakt dobrej 😀 já s telefonem u ucha volajíc manžovi
a manža ve dveřích 😀 Trochu mi v tu chvíli zamrz úsměv
Jo sms byly 3, ale jedna byla od tebe 😉

Evi to zažívání je teda prevít. My si to těhu umíme užít co

Jani no teda to byl supr víkend co? Já do ikei nesmim, bych se tam
zbláznila...utratila bych tam i co nemám. Vždycky když něco potřebuju, zaúkoluju
kamarádku. Jet tam sama, tak je to konec 😀

Psala sem si s Míšou. Dneska uklouzla ve sprše, ale dobře to dopadlo,
jen z toho měla trochu šok. Hlavně že je celá ( mohly jí popraskat stehy)
chudák.
Už je na normálnim pokoji a holky se maj k světu, jsou to hrozný šikulky 😵
Vyřídila jsem vaše pozdravy. A i ona vás mooooooc pozdravuje.
Ptala se na vás, tak ve zkratce jsem poreferovala 😉

Tak jdu hají. Davídek se před spaním vždycky mazlíkuje. Tak se jdu tulit 🙂
Páčko...zítra

helik3
autor
7. pro 2008

Ahojky kočky,

no tak manža dorazil v pátek až v sobotu v šest ráno!!! 😠 😠 😠 Jinak manža to vzal docela dobře, akorát že je to za posledního půl roku druhá autonehoda u které byl, u té první zůstal sám, protože ostatní odjeli a ten důchdoce to nepřežil a tenhle byl mladý člověk, kteý to asi taky nepřežije ☹( V bodové hranici od hasičů, kdy 0=smrt a 7=lehké zranění, měl číslo 1 - prý i hnuté kosti na lebce.... ☹ ☹ 😢 No nic, už je dodbře, zítra máme dovču a jedeme se přehlásit k pojišťovně ministerstava vnitra a jukneme po nákupech atak 😉

No Káčo kalendář u happy fota je výbornej dárek, a hloavně za rok až budeme mít prcky, nám to vyřeší jakýkoliv potíže s dárky, udělám starouškům kalendáře s mrnětem a je vystaráno 😀 Ale jestli chceš Káčo ještě letos pod stromeček kalendář, tak máš opravdu nejvyšší čas 😀 oni sice píšou 10 pracovních dní, ale do těch 7 to máš většinou doma, takže začni makat 😀 je to jednoduchý, to zmákneš!! 😀 😀 😀

Jé Menny, to je Davídek ale šikulka a že neplakal, obdivuji, vážně 😉 Dodnes mi naskakuje husí kůže a to je mi 30 😀 😀 😀 😀

Evi ty střeva, téda jo to je strašný!! Já teda užívám už asi měsíc to psyllium a dobrý, pomáhá mi to a mám pokoj 😉 No mrňousovi říkáme pracovně prcek 😉 My máme kocoura Julínka 😀 Byla to kočka Julie a narostly jí kulky, tak je to Julda 😉 Je to strašnej drak, to bude boj 😀 😀 😀 Hlvavně si dělá co chce-no kočka prostě se nenaučí poslouchat 😀 😀 😀 Ale když jsem hodně často doma sama, protože manža je furt v čoudu v práci, tak jsem za něj vděčná 😉 Před ním jsem měla dvě kočičky, teď mám tohohle pacholka 😀 😀 Ale číči jsou lepší, mazlivější, tenhle vůbec není mazl,hned se pere 😉 Jsdme si ho vzali ze statku, chudáka nemocnýho, vykurýrovali jsme ho a míso mazlení nás kouše 😀 😀 😀

Jani, no tak já mám asi pět hadříků a v pokojíčku ani vymalováno, ani podlaha 😀 😀 😀 no si budeme muset pak pospíšit 😉 tak můžu jenom tiše závidět......... 😉 ale co vím, tak tys toho už měla hodně jako snažilka, viď?? 😉

Straspy to zmákneš, říkej si je to jen blbej cukr 😉 😀 se mi to kecá, co?? ale mě to taky čeká 😉 Nevíte do kolikátého tt se to dělá?? já jdu 26tt na kontrolu, tak uvidím..No ty sny to je hustý, ale jsem taky snící typ, mám sny skoro každý den, a sem tam se mi stane, že mám taky opravduhnusný sen a i se mi dokonce asi třikrát stalo, že jsem se až rozbrečela a probudla jak to bylo strašný! Bohuže, to je v našem "stavu" asi normoš 😉 Takže před stpaním buď sex nebo něco k odreagování!!! 😀 😀 😀

Hele co Monča?? Tu dlouho nebyla, že by...?? Ale to by asi napsala 😉

S Míšou jsem taky v kontaktu, pala že když jí dali jednu princeznu mezi prsa na nahé tělo, že se dojetím rozbrečela, se jí nedivím,já když to četla, tak jsem taky bulela 😀 😀 😀 😵

Jdu hají, mějte se krásně zítra, možná večer písnu, anebo až v úterý. Jsem Vám toho napsala vcelku dost, alespoń máte co číst, papa 😉 😉

jana.cb
7. pro 2008

Bry vecir jsem tu opet na skok 😀 ma oblibena veta 😀 Heliku jo jo mela mno ja jsem v tomhle svihla jak musim mit vsechno zorganizovany na chlup a pripraveny na vsechny varianty kdyz by krachla A tak at mam var B apod 😖 takze ja to mam spis v povaze no a neni to o tom si to jen tak z legrace zaridit a drepet doma na zadku a kochat se 😒 ja si prave chtela to tehu uzivat ty posledni mesice teho a ne nikde litat a shanet tyhle veci me je dycky lito tech tehuli Heli jak s briskama vybiraj postylky v Babycentru treba a boli jse vsechno a manzove se tam nudi a uz chtej aby bylo vybrano a nerovzita ja nevim no proto jsem to zfoukla takhle uz aby byl klid a hotovo no ... 😉 spis jsem se bala jaky to bude ale ono toho zas tolik neni dyt pokojicek vyberes na netu a zadas ho udelat na zakazku takze se dela sam ..no a oblecenicka jsem mela takze jsem jen nejaky dokoupila, takze kocarek jsme nasim ukazali jaky chces to se staraji taky oni no a to samy autosedacka to je jediny co chybi a pak uz je hotovo ..nic to neni jen si na to clovek musi najit cas a behem tydne je vse hotovo 😉 hele bud rada ze mas jen par veci Helí to nejlepsi nakupovani te teprve ceka preci 😉 navic ja to i chtela vse stihnout do vanoc panz k jezisku mame od nasich darek a to v tom ze nam to vse kompletne zaplati od dupacek pres nabytek az po postel pro dospelaka az bude velkej 😀 proto to nakupujeme taky hus tedka no ....a taky je rozdil v tom ze ja jsem doma a mam na to cas ale vy poctivky co pracujete 😉 tak jste v pracovnim procesu a nemate tolik nudy jako my doma a casu to zarizovat Helí 😉

jana.cb
7. pro 2008

Takze se na to nakupovani jedine tes Helco 😉 a zavidet muzu ja ledatak tobe ze te to teprve ceka a ja se zase budu kopat do zadku nudou nebo litanim po meste ale uz jen na cumendo 😀 tak ale ja jdu taky haji holky preji vsem krasnou brou noc a pa pa 😉

mon73
7. pro 2008

ahojky 😉
Heli neboj, napsala bych. Ve čtvrtek na kontrole Dr. řikal, že je vše ok, že se ještě ven nechystá. Akorát se nechtěl hejbat na monitoru. Sestřička vždycky zahejbala břichem, tak se trochu pohnul a zas nic. Otočil se na druhej bok a spal dál. 🙂

Kalendář od HF sem dodělala dneska. Akorát sem prošvihla 50% slevu, tak mi to teď vyšlo na 560,- 😨 😒 😉

Straspy, cukru de neboj, to dáš. 😉 A sny ? No to je kapitola sama pro sebe. Poslední hrůza - sedim na záchodě 😅 a ten se začne celej točit. V tom snu si řikám, to neni sen, to je doopravdy, nešlo mi křičet o pomoc, no hrůza.

Menny, na výplachy sem chodila asi před rokem. Ale takhle daleko to teda nedošlo, to je mi tě líto.

Zítra ráno tu nejsem, jdem s Lukynou na předoperační kvůli těm mandlím.

Tak dobrou 😉 🙂