Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
8. čer 2009

miso - jo to jo, kdyz nebude nikdy potrebovat transplantaci tak muze byt v klidu 😀 . mozny jsou zazivaci potize , ale zatim nepozoruju , naopak si myslim ze ten stravi vsechno 😀 , takze v tomhle ohledu snad bude mit klid.

evi - me kamaradka rikala ze manduca je o hodne lepsi - mela prave predtim ergo. ja taky mela ergo a bylo fajn, ale ta manduca mi taky prijde takova vychytanejsi , predevsim ty pasy se mi u ni zamlouvaji

kroupinda
8. čer 2009

Ahoj holky tak jen 2 fotky holčiček po narození,včera mě pustili domů z porodnice,zítra bude holčičkám týden...Adélka měla 1470 g a Zuzanka 1250 g...něco shodily ale ted už jsou skoro na svojí váze při porodu,obě jsou moc šikovné a hladové 🙂...ještě toho mám sama dost stehy mi vyndají ve středu...holčičky zůstanou v porodnici ještě tak 6 týdnů...měsíc tam budeme djíždět 2x týdně s mlékem a pak tam půjdu jeět na 14 dní za holčičkama než si ke přivezem domů...dneska jsem jen jukla ani vás nedočítám nic...to tak možná ke konci týdne mějte se krásně papa

zuzka84
8. čer 2009

menny - no vidis a Matous je u nas taky adept 😉 , pak jeste simon (to zase bude mi i Jaja Simonka 😅 ) a jeste me napadnul Daniel ... no anebo po tatinkovi Stanislav, ale ani jedno proste neni to co by mi prislo jako to pravy ☹ . Me prijde jako to pravy Stepan a to se nelibi priteli , takze proste nevim jak to vyresime 😒 , tak to radej odkladame 😀

achalteke
8. čer 2009

No Zuzko já počítám, že budete mít taky Šimona 😀 😉

Kroupí holčičky jsou krásný!!!! to je holčiček tady, máme s holkama co dohánět 😀 😀 Tak ať se vám daří a nabírej sílu 😉

cipisek007
8. čer 2009

Kroupi!!! Ahojky, vítej doma, maminko!
Holčičky jsou krásný i přes ty dýchací přístroje! Jsou šikovný, že už jsou na svojí váze. Mým holkám trvalo dlouho, než se vrátily na svojí váhu. Zhubnuly po porodu 20-25dkg ☹
Jak je ti?

zuzka84
8. čer 2009

jajo - no uvidime 😀

Kroupi - ahooj, uz jsem koukala na foto, neni tam moc videt , ale urcite jsou holky krasny , to je jasny 🙂 . tak to nejak zvladnete zatim v odlouceni , musi to byt docela tezke

menny
8. čer 2009

Kroupi teda to jsou pišišvorci....kouzelný
Obrovská gratulace!!!!!!!!
A jsou teda jednovaječný nebo dvou???
Tu obří plínku jak maj

Taky nevim jak bych to odloučení nesla.
Jseš dobrá

Zuzko jé to by jsme obě měli Davídky a Matoušky 😀
No to by byla bomba 🙂

menny
8. čer 2009

Jsem u toho žehlení zpocená jak vrata vod chlíva blééé

cipisek007
8. čer 2009

Kroupi, to by mě taky zajímalo, jak se cítíš, když se domů vracíš bez miminek. Já jsem nad tím na neonatologii několikrát přemýšlela a cítila bych se mizerně. Jsi fakt dobrá, klobouk dolů. Oni v Písku nemají místo pro maminky?

indigo
8. čer 2009

Jééé Kroupinďátka jsou nádherný!!!!! A dobře se jim vede, no co víc si přát. 😎 Určitě všechno brzy doženou... 😎

Taky nemáme jméno... 😝 Cokoliv se mi líbí, chlap zavrhne. Cokoliv se jemu líbí, mě vůbec.....

indigo
8. čer 2009

U Tády jsme měli jasno, už dávno před otěhotněním (ač jsem v hloubi duše chtěla holčičku... 😀), vybavuju si, že jakmile mi to v Artu potvrdili, ještě dole v tom vestibulu jsem volala chlapovi do práce, že čekáme Tadeáška.... Teď prostě fakt čekáme Hildegardu..... 😀 😝

zuzka84
8. čer 2009

jeee, indi, a tak to jsem dneska pokukovala po sateckach pro hildu 😀 , ale meli jen 80 - tedy ty ktery me uchvatili , takze jeste pockam , treba to nakonec bude Hildegard 😀 😉

cipisek007
8. čer 2009

nebo spytihněv 😀

indigo
8. čer 2009

😀
Táda měl pracovní název Pivoj Pikaču, kdo zná naše příjmení, ví, že to k němu perfektně sedí... 😀 Vzniklo to ve Znojmě ve sklípku, nikomu jsme neřekli, že to bude Tadeášk, ať maj ostatní taky nějaký překvápko... no a po několika demižonech vína se společnost rozhodla, že nám jméno vybere... 😀 Mmch já byla cca v 6. měsíci, tak jsem se opíjela Dobrou vodou..... 😖 😝

peda
8. čer 2009

kočky,malá je Ella.ještě jednou moc děkuju za gratulace.Tak jsem kojila a teče mi krev z obou bradavek.tak se moc netěším na další kojení.Ale nedá se nic dělat.Zatím je moc hodná.Tak se opatrujte,já vás pořádně dočtv doma.zatím papa

achalteke
8. čer 2009

No koukám, že s jménama e to asi všude stejný, tak jsme se nemohli shodnout ani v jednom....už jsem z toho byla docela zoufalá

Píďo tak hlavně aby se bradavky umoudřili a je fajn že se malá přisála a pěkně sosá. Kojení je fakt dar!!! 😵 😵 😵 Užívejte si to spolu, Píďalky 😵

indigo
8. čer 2009

Jé Pedíku, snad se bradavky vzpamatujou a budou fungovat jak mají! Už abyste holky byly doma, těšíme se na čerstvé info o porodu a tak... 😎 a hlavně na fotečky!!!!!!!

indigo
8. čer 2009

Tak holky jak zejtra?!? V 10 tam co posledně? Nebo dřív? Jíča bude prý v 10 u priáče, tak si pro ní skočíme... 😎
Složení - já, JájaJíča, Zuzka, Innuš, Pedík má pro tentokrát omluvenku... přidá se někdo? Míša bohužel příště..... 😖

cipisek007
8. čer 2009

Pedí, to mě mrzí! Snad se to brzy spraví.
Už se těším na fotečky Ellenky 😵

Indi, štve mě, že když si něco naplánuju, tak je vzápětí všechno jinak. Měly za mnou přijít 3x kolegyně z práce. 3x jsem to musela kvůli očnímu zrušit. 2x jsem měla do práce jet já, jednou měla šestou nemoc Terka a podruhý nám to překazilo vedení, prootže mi zakázalo parkovat v zahradě, protože říďa si nechávala dělat klimošku a tak byl v zahradě brajgl a plno aut. Takže já si fakt nic naplánovat nesmím ☹

achalteke
8. čer 2009

Míšo neva, však se uvidíme, já se v ČB ještě stavím do porodu....

Indi my jsme domluvené a já jdu čumět na telku a zítra se těším, prdelky 😎 bude to prima

cipisek007
8. čer 2009

ale neuvidím tě s břuchem ☹ Nechceš se ještě aktuálně spešl pro mě vyfotit? 🙂

cipisek007
8. čer 2009

Jééé Jájo, přišel mi na mejl taky ježeček 😀

achalteke
8. čer 2009

břuch nic moc Míšo ještě, ale nějakou fotku udělám nejpozději do středy, to přijede na dva dny spolutěhu kámoška, tak si budeme určitě ty naše pupky fotit 😀 😀

achalteke
8. čer 2009

ten je, viď? nynýsek 😵 😵 😵 😵

cipisek007
8. čer 2009

jáji, tak joooo 😀

indigo
8. čer 2009

Jo Míšo, je to mnohem těžší něco plánovat s dítětem, natož se dvěma..... 😝

Jé já musím ještě dneska uvařit, zejtra dopo jaksi nemůžu... 😀 😝

achalteke
8. čer 2009

já si jdu vařit rajčata s dresingem, musim se ho přežrat, při koju si ho budu muset odpustit 😀 😢

indigo
8. čer 2009

Tak s Jájou jsem domluvčo, Zuzka může, tak ještě Innuš a jsme v cajku! 😎 Klidně už v půl, můžem Jáju půl hodiny pomlouvat..... 😀 😎

achalteke
8. čer 2009

he he jen pomlouvejte, stejně na mě prd víte 😀 😀 😀 😀 se převlíknu za pána s pivákem a budu inkogito sedět vedle u stolu a budu jedno velký ucho 😎 😎 😎

achalteke
8. čer 2009

po sto letech koukám na novácký zprávy a jdu blejt 😠