Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
11. čer 2009

já bych musela, Peťulko, autem a to bych se asi bála. Navíc to v Táboře vůůůůbec neznám ☹

menny
11. čer 2009

No jako chápete to jo??? Má rýmu a v takovymhle počasí bych mu ho nekoupila i kdyby jí neměl 😠 😠 😠

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, jj holky si dlabou jak královny 🙂

menny
11. čer 2009

já vim kočko, že se dvěma mímoušema je to složitý...tak vem někoho s sebou, aby ses nebála, co ty na to??

cipisek007
11. čer 2009

NO jo, ale koho. Buď jsou v práci a nebo ve škole ☹

menny
11. čer 2009

jako fenykl jsem udělala Davídkovi jednou, ale neuměla jsem to nějak upravit, takže to nebylo k jídlu.
Dýni jsem nedělala a kukuřici měl v těch hotovejch, který mu nechutnaly...baštil jen jídlo uvařený maminkou...
tak jsem si ho rozmazlila

menny
11. čer 2009

já nevim, zkus se zeptat a kdyby někdo mohl, bylo by to strašně fajn

menny
11. čer 2009

Snad se Jája neurazila 😕 😕

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, já tohle kupuju ve skleničkách v DM. Kukuřici, dýni a fenykl. Uvařím si doma základ a pak tohle tam přidám 😉 Jen špenát sama dělám.
Hihi, holky jí obojí 😀 Oni slupnou všecko.

zuzka84
11. čer 2009

menny - jj, ja jsem rocnik 84 , pritel je o neco starsi - rocnik 82 , ale kdyz ja byla v prvaku tak on ve ctvrtaku uz 😀
a kam jsi chodila ty na skolu? taky v tabore?

cipisek007
11. čer 2009

Jávím, strašně ráda bych vypadla ze stereotypního kolotoče. A vidět Tebe a Matýska... To by bylo mooooc fajn. Třeba bude doma David a přemluvím ho 😉

zuzka84
11. čer 2009

taky nejak nestiham docitat 😅

menny
11. čer 2009

tichá závist. Dáda je v jídle hroznej i dneska. Snad Matoušek nebude vybíravej

menny
11. čer 2009

hele taky jsem ročník 82 😎 😎 Třeba toho tvýho znám. Vem na sraz fotku 😉
Já chodila na zemědělku 😀 😀

cipisek007
11. čer 2009

tchýně voláááá. Fuj.

achalteke
11. čer 2009

ne ne ne neurazila, jsem snad nějaká ta...nebo co 😀 😀 😀 ale psala jsem mega dlouhou iP jedný spřízněný duši co není tady od nás a nějak jsem se u toho zasekla.....

dneska vám ty hubičky jdu vás dočítat 😀 😀 😀

menny
11. čer 2009

no vidíš Míšo to by bylo moc super. A dyžtak pošli Davida na koníka, přemluvíme ho 😀 😀 😉 😉
jo a to jsou přesnídávky přímo DM?

menny
11. čer 2009

Jájo si řikala, že nejsi typ co by si byla nějaká ta... 😀 😀 že by ses urazila 😀 😀

zuzka84
11. čer 2009

menny - ok, i kdyz pochybuju, on takovej zakriknutej 😀 a chodil na "spoje" 😅

menny
11. čer 2009

jééé tchýně 😝
ta moje když volá, tak mám na ní vyzvánění jako alarm, takže to tu řve jak blázen a já vim ,že to nemám zvedat 😀 😀 😀

cipisek007
11. čer 2009

jo a vy mu tu povíte všecko co píšu o jeho mámě ne? 😀 😀

Jj, jsou to zeleninový příkrmy. dělají samotnou dýni, pak dělají brambor+fenykl+dýně a pak dělají mrkev+kukuřice. Takže si doma uvařím brambor+mrkve+maso a pak ohřeju skleničku a přidám jí do toho. Je to přímo značka DM 😉

zuzka84
11. čer 2009

no ale znala jsem ze spoju, ze stejneho rocniku, i prubejnejsi chlapce 😀 😀 ... jeee, to je nostalgie 😉

zuzka84
11. čer 2009

me tchyne vola akorat v krajni nouzi - kdyz se treba nemuze dovolat standovi 😀 . takze mi volala mozna tak 2x , to fakt cucim kdyz mi vola

menny
11. čer 2009

Zuzko nebyla jsem nějaká do větru nebo tak 😀 😀 , ale chodilo tam hodně mých spolužáků, občas jsem na areálu byla za kamarádkama

menny
11. čer 2009

no Míšo jsme snad nějaký drbny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
11. čer 2009

no mě když volá, tak to předám Honzovi ať to s ní vyřídí, že kadím nebo tak... 😀 😀 😀 a nebo to neberu, že spím

straspytelka
11. čer 2009

já pro změnu čumím na MMB žeeeee 😀 Achalteke juknu ti jo 😉 myslím kolem 300,- ale viděla jsem i takovou hezkou věcičku no pokusím se to najít, pardonek, že mi to trvalo dýl, sebral mi to Jirka a koukal na sázky

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, ta moje naštěstí volá jen Davidovi, když je doma. Mě volá minimálně a první co řekne, tak je "tak co?" No a já vůůůůůůbec netuším na co se ptá. Tak mlčím, dokud neřekne něco kloudnýho 😀

menny
11. čer 2009

Jájo to dělám taky. Ona volá, já podávám manžovi se slovy volá ti maminka a ten hajzlík řekne
volá, ale tobě, tak si to zvedni 😝 😝 😝
Když neni doma, tak to zvedám až tak na podruhý s tim, že jsem kojila, nebo uspávala malýho 😀 😀 😀
ještě, že se mám na co vymluvit...ty děti 😀 😀 😀
Zuzko buď ráda 😀 😀

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, néééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

Jájo, já to jednou nebrala a pak jsem jí musela volat sama, takže jsem to platila, tak jí to radši zvedám 😀