Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
20. čer 2009

😉 Taky moc chválím miminkoušky, teda ty dětzi jsou nádherný a spokejený 😵 😵 😵 😵 😵

jitkaaa
20. čer 2009

Ahojky právě jsem se vrátila z Tábora tak ještě stojí a snad přestojí dnešek aby jste se měli kde sejít.Homosexuálové a lesbičky na jednom náměstí.Dělnická strana na druhém .Celá Tř.9 května jak po vymření.No původně jsem chtěla jet za synovcem ale to bych musela přez město tak na to prdím snad zítra.Přeju pěknou sobotu.

cipisek007
20. čer 2009

ähojky holky, jen v rychlosti zdravím. Holky spinkaji po obědě. V noci kráááásně spaly.\ terezka se skoro vůbec nevzbudila a Barča, která se mnou sdílela rozkládací velkej gauč neustále cestovala. Ale krom asi půl hoďky o půlnoci byla zlatá. Bodeť by ne, když se v noci i v pytli přetočila 2x na bříško a spala a spala a spala. Jen já jsem toho moc nenapsala, protože jsem se bála že se zadusí.

Holky, nechváváte spát děti na bříšku? Mamka říká, že jsme jako malý spali na bříšku furt, ale teď to doktoři obzvlášť v noci nedoporučujou. Jenže Báru v noci neuhlídám, ona se přetáčí sama. V úterý se na to musím poptat dr, jak jdeme na to očko.

Koukám, že Peťa psala, že nedorazíme ☹ Moc mě to mrzí, ale já si sama netroufnu jet někam, kde to vůbec neznám, jen bych chytla nerva ☹ Třeba se to ale ještě změní, u nich se mění věci z hodiny na hodinu. Navíc když odjížděl, tak říkal návrat PO nebo Út a teď už to šoupli až na ST - ČT. Ach jo.

Jooooo a mám novinku, dneska se SAMA bez pomocí šprclí přetočila na bříško i Terezka 😵 😵

Jdu ven, mějte se hezky, v neděli večer vás dočtu a písnu 🙂

indigo
20. čer 2009

Ahoj děvuchy!
Míšo to je škoda, že nedorazíte, nicméně budem s váma počítat při příštím Budějickým srazu. 😎
Na bříšku bych spát nenechala, tedy miminko, ale jakmile se zvládne sama přetočit, má natolik síly a pud sebezáchovy tak vyvinutej, že i kdyby se jí začalo špatně dejchat, zvedne hlaičku nebo otočí, aby se mohla nadechnout. Malý mimčo by to nedokázalo... Takže za mě - nedávej jí tak spát záměrně, ale pokud se v noci přetočí, stejně to neovlivníš, určitě se jí nic nestane. 😎

Holky Táborský, no jo, vy tam dneska máte veselo... 😀 Doufám, že v pondělí už bude klid... 😎 Normálně se na to těším, tedy i na to, že budu celej den bez "maminko, chci k tobě", "maminko, chci pochovat" atd.

Jinak nám začalo úžasný období. Včera jsme jeli k Zuzce:
Maminko, tímhle autobusem pojedeme?
Ne, tímhle ne.
A proč tímhle ne?
Tenhle nejede k Davídkovi.
A kam jede?
Někam jinam.
A jakej jede k Davídkovi, tenhle modrej?
Ne, tenhle taky ne.
A jakej, bílej?
Já nevím, jakej přijede, možná bílej. (přijel hnědej)
Maminko, tímhle nemůžem, ten není bílej.
Jo, tímhle pojedem, ten jede za Davídkem.
A proč jede za Davídkem, když není bílej?
Protože nejezdí jenom bílý autobusy.
A je tam pan řidič?
Ano, každej autobus musí mít řidiče.
A proč není vidět?

atd. atd....... Docela náročný..... 😀 😝 😠

indigo
20. čer 2009

Pedí teda malá je nádherná... taková... ještě miminko! 😀 Ostatní mají v albu už nějaký přerostlý miminka... 😀
Škoda že tak rychle vyrostou.....

zuzka84
20. čer 2009

ahoj ,
teda indigo , vis jak bych se tesila ja na den bez D. 😀 . uz mi z toho asi hrabne - vcera usnul v pul 10 , vstaval ve ctvrt na 7 a ted v pul 5 usnul , takze za dve hodky je vzhuru a nepujde spat ani o pulnoci 😠 . mam toho uz dost, uz na to nemam energii ☹

jo, pedi , mala je krasna, ale ja na rozdil od ostatnich jsem teda rada kdyz ty miminka vyrostou 😀 , sice jsou krasny , ale takovy to povidaci obdobi (viz Tada od indiga vyse 😀 ) je taky krasny a takovy akcnejsi 😅

straspytelka
20. čer 2009

Indi sem to četla manželovi, teda se tu tlemíme....tohle nás fakt čeká jo 😀 😀 😀 😀

zuzka84
20. čer 2009

indi - budes vecer na icq ??

menny
20. čer 2009

Ahojky
Evi Davídek se zas bojí jídla. Dnes je vesměs na pacholíkách ☹
Masa k obědu se ani nedotkl . Já už myslela, že je to za náma.
Je mi z toho na nic. Na neuro máme dorazit, kdyby se mu to zas stalo.
I kdyby to spolkl, aby tam nebyla nějaká skrytá porucha. Nejdřív
ale půjdem k tomu dětskýmu psychologovi.
Dostala jsem od kamarádky kontakt na chlapa. Prý je moc fajn k dětem
a je tu poblíž, tak tam půjdem.
Řikám si, jestli to neni kuli toho šrumci kolem konce
školky...to pasování a tak...

Jinak Tábor ještě stojí. Ani nic neslyším a to jsme blízko.
Dnes mám hroznou depku ☹ je mi až do breku.
Do toho mě už druhej den bolí hlava.
Řikám si, že mám 2 skvělí děti a hned mám teplo u srdíčka !!!

Psala i Zuzka od Vendulky, že by možná dorazily na srazík 🙂
to by bylo super.

Tak papa a hezkou neděli. Zítra se ještě ukážu 😉

petreva
21. čer 2009

Ahoj holky, včera jsem už neměla sílu přijít...
Prosím vás, jak vám děti usínají nebo ty větší usínaly?? Elenka poslední dny usíná s hrozným pláčem, ale včera to teda vygradovalo! Už jsem zase řvala s ní. V sedm se najedla a od půl osmý brečela až do devíti. Už jsem nevěděla co...jsem asi moc tvrdá, ale chci aby usínala v postýlce. Doteď to šlo,ale včera tak říla, jak když jí něco bolí, že jsem ji chovala, uklidnila se, i mi usnula v náručí,ale jak jsem jí položila, neskutečný řev! Přišlo mi, že má hlad, sle prso nechtěla. Byla tak spocená, že jsem jí dala trochu vody po lžičkách a hltala jak blázen. Znova jsem ji zkusila přiložit, ale ani za boha NE. Řvala a řvala až jsme jí dali zase flašku se 40, to vyžahla děsně rychle...ale řvát nepřestala. Kroutila se, tak jem jí namasírovala bříško,ale řev nepřestal. Jéžiš, já už nevěděla. Ale ona fakt řije, to vám uplně rezonuje v uších 😢 Bylo mi jí tak líto....Pořád si říkám, jestli večer nemá ode mě málo mlíčka...ale jak to zjistit? Flašku si vezme vždycky...si teda myslim, teče jí to snáž a pořád stejně...taknevím. Nebo je řev před spaním normální? Ale ten včerejší teda nebyl. To nevydržim moc dlouho. Už nám to usínátní tak šlo a zase je to v háji...
Už abychom mohly přikrmovat....snad bude sytější a klidnější.
Před spaním ale vyvádí i přes den, i když ne v takové míře...taknevím, jestli je fakt tak "líná" a nají se málo...po kojení ještě odstříkám, tak přes den mlíka asi málo není. Ty jo, asi vyrazíme za tím zástupem za Dr.

MENNY, jak je? Nálada lepší než včera?

menny
21. čer 2009

Dobré ráno
úplě jsem zapoměla pogratulovat Terezce ke kulení na bříško!!!!!!!!!
Šikulka

Evi nevim co poradit. Matýsek taky třeba pláče, tak ho pochovám a vrátim do
postýlky. Když řev pokračuje, zas pochovám a pak vrátim.
Taky ho třeba necham ležet a hladim po hlavičce, to ho uklidní.
Ještě mě napadlo, jak je Elenka oblečená?
Matoušek teď spinká v overálku s krátkým rukávkem a nohavičkou.
Dávám mu ještě ponožtičky
V overálku s dlouhym se mi pěkně potí.

Nálada nic moc. Snad to dnes přejde

menny
21. čer 2009

Evi, ale když je M. hodně plačtivej, což bývá po očkování,
tak si ho prostě vemu do postele a spí se mnou.
Myslim, že když to neni pravidlem, že to jednou za čas nevadí

menny
21. čer 2009

Holky již zítra !!!!!!! 🙂 🙂

zuzka84
21. čer 2009

evi - me teda D. rval az od toho pul roka, musela jsem ho temer hodinu uspavat na ruce a pak jsem ho nesmela polozit do postylky - okamzite poznal ze tam je a spustil a mohla jsem uspavat zas, tak jsem ho zacla davat k nam do velke postele a tam spal ... kazdemu mimcu asi vadi neco jineho ... ze si ale navymysli co 😉

straspytelka
21. čer 2009

Ahoj holky, Míšo, ty holky jsou šikovný 😵 😵
Menny, hele a co používáš na hlavu za léky?Nešlo by aby ti něco dr napsala? 😒 Já občas mám taky bolení, ale ty na to trpíš asi často viď ☹
Evi, náušničky ok 😉 každej máme jinej vkus 😉 Jinak jsme vás včera viděli, jak jste odcházeli z Hypošky ale my zrovna vyndavali kočárek z auta a tak nebyl čas na vás juknout 😅 jste docela asi chvátali co 😀 já pak šla pěšky domu, bylo to fajn, zase jsem rozdejchávala návštěvu u tchánovců, no ale zase tak hrozný to nebylo 😕 malá řvala jako tůr hned jak si jí babička vzala do ruky 😀 😅 až mi babičky bylo i líto 😕 no ale když na ní dělá pořád bubububu tak a´t se nediví, no a zase jí dělala to, že jí jakoby šahala na krk a hraje s ní hru jako že jí říká UŠKRTÍM TĚ a směje se tomu 😲 😲 😲 😲 holky, to mi teda nepříde normální 😲
Holčina z JH tadyx z fora mi půjčí pro Simonku rovnou ty kšíry místo těch plínek, tak snad to bude lepší, je te´d děsně spocená z těch vrstev ☹ snad to pomůže, moc bych si to přála 😔
Peru, snídám, no je pořád co dělat že jo 😵

zuzka84
21. čer 2009

straspy - tak budete mit ty trminky nebo perinku ? urcite to bude brzo ok, neboj

me je dneska nejak blbe . ach jo ☹

petreva
21. čer 2009

Zuzko, téda do půl roku? Mě to fakt nepřijde normální, takhle řvát...ale asi jo,no. Prý to děti zejm. před spaním dělají...je mi z toho všeho už nějak smutno...teď Elenka zase usnula a já u ní sedím a bulím jak pitomá...koukám na ní jak je krásná, hezky odfukuje a spinká...a já jsem taková nervoza. Tak ale už vás nebudu zatěžovat mýma blbostma...
Zuzko, blbě? Musí to být náročný, starat se o jedno dítko a ještě být těhulka. Tak přeju ať to brzy přejde!!
MEnny, E. spinká v overálku, takovým tenkým, ale je pravda, že když se nechá tak ji zavinujeme do tetra osušky.Možná jí je horko, zkusím jí dneska dát jen dlouhý rukáv a bez kalhot.
Tak jdu něco málo dělat, než se dítko probudí. Hezkou neděli.
MÍŠO, pro svojí zaslepenost, jsem ani nepogratulovala holčičkám jak jsou šikovný!!! Moc hezký!!

indigo
21. čer 2009

Ahoj holky!
Ne ne Zuzi, včera na icq nebudu... 😀 ale dneska snad jo. 😎

Evi to je trápení pořád... já si pořád myslím, že jí něco trápí, to není samo sebou, aby pořád takhle ječela. Určitě upaluj k tomu zástupu, nejlépe včera bylo pozdě... 😉

Meníku - jen vyrazte, k tomu chlapovi, kéž by Davídka nějak "odblokoval" a bylo to ok, tohle je hrozný trápení pro vás pro všechny... 😖

Holky již zítra! 😀 Napadlo mě koupit si společnou jízdenku, ale třeba mi bude blbě a pojedu domů dřív, nebo si budu chtít užívat bez dítěte a pojedu dýl... 😀 😀 😀 Né, no asi stejně pojedem spolu, ale co kdyby se někdo trhnul... 😎 Kde máme Inuš? Doufám že dočte a bude včas na nadraží, 10:01 odjezd!!!!! Najdem se zavčasu někde v hale, ju? 😎

indigo
21. čer 2009

Evi - Zuzce Davídek vyváděl až OD půl roku, do tý doby byl zlatíčko. Viďte, mladá pani Zuzko? 😎

zuzka84
21. čer 2009

indigo - jj, spatne si to evca precetla 😉 nebo ja to spatne napsala 😕 😀
a vecer tedy pripadne na icq

zuzan
21. čer 2009

Krásnou neděli. Evi, my to máme jako Zuzka...do půl roku byla Vendulka zlatíčko (to je teda pořád, ale už mívá svý móresy ☹...večer usínala sama, budila se 1x, max. 2x za noc...teď si vynucuje chování hysterickým řevem, v noci vstává každý 2 hodiny... Taky jsem si myslela, že s příkrmama prochrní celou noc a zlatý oči, ani náhodou...definitivně vstává nejdéle v půl šestý (dneska si ji taťka ráno vzal, abych se mohla dospat)... Nevím, jestli jsou to zoubky, který se někde klubou, ale obzvlášť poslední 3 dny je to děs běs, nejradši bych ji reklamovala 🙂))
Indi, taky jsem myslela na to, že se vyplatí skupinová jízdenka...dejte mi prosím vědět, kde se sejdeme a jak se poznáme 🙂)) Já nechám nakonec kočárek doma, vezmu jenom kárku...i jsem uvažovala jen o klokance, ale v té se Vendy nevyspí... Ještě musím zjistit nějaký spojení, jak a kdy se dostaneme do ČB a zpátky pojedeme tak, abychom do půl čtvrté byly v ČB a mohly jet domů s taťkou autem...kdo všechno tam nakonec bude?

indigo
21. čer 2009

Zuzan - u nás bude poznávací znamení jednoduchý - pupek... 😀 Jedu já (pupek), Inna (pupek), Jája (pupek), Zuzka + Davídek (pupek) a ty s Vendulkou. Odkud jste?
Já bych to viděla NEJDÝL ve 3/4 v hale, my se s holkama už poznáme a budem čekat, až si nás odchytneš, 4 pupkatý určitě nepřehlídneš..... 😀 😎
Zpátky uvidíme, jak kdo bude spěchat, kouknem kdyžtak na vlaky rovnou v Táboře na nádraží. 😎

achalteke
21. čer 2009

Holky mě to přijíždí do Budějc nějak v 9:53, takže akorát rychle přeběhnu do pražáku - Indi můžu tě pak poprosit o sms v jakém vagonu sedíte a třeba i v jakém kupé?...s hromadnou jízdenkou se mnou nepočítejte - mám režijku a zpáteční vlaky z Tábora budu mít vypsané.....běžim, budu večer 😉 co ta Inuš? Neporodila už ona náhodou 😀 😀 😀 ?

zuzka84
21. čer 2009

no jo , holky a co Dadunka , jeste je 2v1 ??

straspytelka
21. čer 2009

Ahoj holky, tak máme půjčenou tu dečku s gumou tvrdou uvnitř 😉 je to teda POSTORJ to vám řeknu 😲 no co se dá dělat, byla tu i Evča s manželem a Elenkou a zkoušeli jsme dát do auta autosedačky, tak to jde...no tak si vezmu půjčenou klokanku, protože ta moje mi ještě nepřišla a Evča povídala, že si Elču dá asi do šátku.No docela se bojím taky kojení, protože potřebujeme klídek, tak si někam zalezu jako holky 😉 možná vezmu sebou i ten nutrilpn, no uvidím, vodu by i tam ohřáli ne? Musím kouknout jaký bude počas, abych nás náležitě oblíkla.No nic, jdu kojit zatim pa - ty jo dneska mi příde, že nedělám nic jinýho 😀

petreva
21. čer 2009

Ahoj holky, tak koukám , že Strašpy byla rychlejší.....taky by mě zajímalo, jestli nám to tam příp.ohřejí. Vezmu s sebou pro jistotu svoje mlíčko. Dorazíte tedy kolem 11? To my asi zřejmě taky tak nějak...dá se tam v klídu nakojit? Jéžiš my u toho dost vyvádíme a přehazuju Elču sem a tam....jno holky, kdybyste mi ta nepřirostly k srdci, tak s tou naší cácorou nikam nejedu, ale moc vás chci všechny vidět. Jo a v úterý zajdu k dr. jen moc nevím co říct...nějak si to neumím srovnat v hlavě ☹

zuzan
21. čer 2009

🙂 Holky, co pojedete z ČB, můžete mi, prosím, do IP poslat telefon, kdybychom se nemohly na nádraží najít, nebo nevím, co se stalo? Díky
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli z ČB nejede nějaká netěhulka, která by mi pomohla s kárkou do vlaku?

menny
21. čer 2009

Ahóóóóój
Jupí JH sekce jede taky a Yuyka s vendulkou též
Já mám radost 🙂 🙂 🙂 🙂

indigo
21. čer 2009

Strašpy - s vodou by neměl bejt problém, zvlášť jestli je to místo, kde se běžně scházejí maminy s dětma.
Evi - ano, budějická banda bude v 11 na nádraží a pak - děj se vůle boží... 😀 Zuzka prý trefí nebo si nás Meník vyzvedne. 😉
Jíčo - jasně, pošlu ti pak sms, ať nemusíš hledat po celým vlaku... 😎 Jestli budu mít dobrou náladu, tak ti stejně pošlu "hledej, šmudlo!" 😀 😀 😀

menny
21. čer 2009

Půjdem tedy do toho dětskýho koutku v obchoďáku 😉
Pro Zuzku s Davídkem to bude asi nejlepší a pro maminy taky
Chodí tam spoustu mamin s kočárkama a miminkama, takže jídlo ohřejou a
nakojit se tam dá dobře. Je tam i přebalovací pult, takže pohoda.
Jen ta obsluha je tam teda 😝

Kdo budete potřebovat vysvětlit cestu???
Holky co pofrčí vlakem na mě pak má číslo Jája a Zuzka
a JH má Evča
Tak kdyby něco budu zítra na telefonu