Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
10. črc 2009

inni - kdyz se ti to nejmin hodi ... no znas to 😀 😉 . Jinak preju at uz je ti brzo lepe !

cipisek007
10. črc 2009

No já je obě neunesu a Indi se víc než její bříško s Ingeborg na klín nevejde 😀 Pedík měla na ruce Ellinku a ta jedna známá Zuzky a Indi Barču chovala, ale tu začaly trápit prdíky, tak mi jí s pláčem vrátila 😀 A víc rukou tam nebylo.

cipisek007
10. črc 2009

Innko, no abys nám v noci nepsala, že jedete 🙂 Ale děti prej takhle odpočívají i několik dní před porodem 🙂 Do tý doby se ti afťák zhojí 😉

cipisek007
10. črc 2009

Lidi jsou prdlý, ale největší hláška je ta první 😀 😀
http://www.blesk.cz/clanek/servis-cestovani/118...

dadunka
10. črc 2009

Míšo, tak v tom je zakopaný pes, já nevím, proč teda furt trapčíme s tím sexem. 😀

cipisek007
10. črc 2009

dadí, jojo, musíme do bazénu 😀 teda já už radši ne 😀 😀 😀

straspytelka
10. črc 2009

Tak jsem ráda, že jste si užili srazíkování 😵
Evi neděkuj, to je normálka 😵 😵 snad jsem ti a Elence nezavařila na prdíky 😒 to bych nerada 😅
Tak J je spokojenej s kytkou i dortem 😵 😵 a světe divte se, ale prej nikam na chlastání nepojede 😵
Tak jsem koupila aspoň dva lahváče 😀 a sangrii si dáme zítra s tchánovcema, no nejradši bych se jim vybodla, ale jsou to taky lidi ne 😀 😝
Tak kluci J pořád volaj kde jako je? No a on povídá, mám zaracha, prej od koho? No od mamky 😲 😲 😲 a tím nemyslel mě....ale tchyni, no že by mu promluvila do duše? 😨 😕 Tentokrát bych ho pustila, jsem mu to i říkala, ale nechce...asi ho prásknul tchán mámě... 😀 byli včera sebírat třešně a asi se zmínil...a tchán to prásknul dál... 😀 😀 jo pro příště bude muset mlčet 😀
Tak mu za odměnu dělám vařený žebra 😀
JŮŮŮŮŮŮŮŮ bazen, taky bych šla, kámoš dělá v lázních v Třeboni a říkal, že kdyby nemusel, tak tam vůbec neleze 😠 že tam kolikrát najdou plavat věcí...ale že když je to vyčištěný, tak mi dá vědět, to by jsme mohly holky někddy do bazenu co říkáte, Třeboň je ráj pro důchodce, maminky s dětma a lázeňské šviháky a švihačky 😀 😀

zuzka84
10. črc 2009

straspy a co tam plave za veci 😀 ? to by me teda zajimalo 😉 . asi to nebude horsi nez v mori , kde obcas plavou i sr...y ne 😀 . A velky cisteni tam delaj asi jen dvakrat za rok.

Miso - to jsou dobry "frky" 😀

a hle Dadunka jeste 2v1 😉

cipisek007
10. črc 2009

Strašpy, no fuj. A já myslela, že v těch bazénech je to čistší, že to čistí dostatečně často.

Zuzi, lidi jsou blbý 😀

indigo
10. črc 2009

Ha ha, na to už jsem dneska narazila, někdo k omu vtipně poznamenal, že na co ivf, stačí si vyrazit do bazénu do Egypta..... no asi by nás ta jedna dovolená vyšla levnějc... 😀

Tak když Míša matonku hlásila, tak jí mám u tý servírky! 😠 😀 Příště mi dá tousty s nivou zadara!!! 😀 😎

cipisek007
10. črc 2009

Indi, vidíš, ještě na tom vyděláš 😀
Ne příště ti platím pití 😉 Holka docela nestíhala a to jsem jí to fakt 3x opakovala. Njn, má větší zpropitný.

indigo
10. črc 2009

Večer (nebo zejtra) se poperu s fotkama, Pedí a Míšo, nebude vám vadit, když vás zveřejním na netu? Na chvilku..... 😎

No jo, dneska jsem si žádný mimi nepochovala, nějak to můj stav již vylučuje... 😝

cipisek007
10. črc 2009

spropitný 🤐 🤐 🤐

cipisek007
10. črc 2009

Indi, nebude 🙂
Však už si brzy pochováš vlastní 🙂

cipisek007
10. črc 2009

Přišel mi na mejl vtip:

Paní rodí doma. Je u ní doktor a vypadne proud. Musí zavolat pětiletého synka, aby svítil baterkou. Porod se podaří, doktor plácne mimino po zadečku a syn s očima navrch hlavy vyhrkne: "Správně! A druhou přes hubu, neměl tam lízt!!"

Tak bacha na starší ratolesti 😀 😀

zuzka84
10. črc 2009

a to ja si pochovala , hec hec 😀 . Indi to bricho ti prave ty miminka hezky podpira ne 😀 ?

cipisek007
10. črc 2009

No Ellinku byste těhulíny ještě zvládly, ale B+T by už bylo horší, oni se vrtěěěěj, kopaj, mají skoro 6,5kg... 😀

indigo
10. črc 2009

Holky Inuš je v nemocnici, počítám, že domů se dostane až s miminkem. Nebylo jí nejlíp, tak radši jeli, tam se jim nelíbí monitor, tlak... Vidim to na hodně brzký porod. 😉 Určitě to holka zvládne. Moc pozdravuje!!! 😎

cipisek007
10. črc 2009

Indi!! To je rychlost! Držím pěsti a to jsem chtěla jít spát 😀 😀
Chuděra a včera si všecko zjišťovala, přeju jí, abych to bylo rychlý a hlavně, aby to nešlo císařem, aby si broučka hnedka užila 😵

cipisek007
10. črc 2009

A ještě ve čtyři odpoledne psala, že mrňous se dneska nehejbe a že se k něčemu připravuje.
Snad budou obá v pořádku.

indigo
10. črc 2009

Míšo klidně spát jdi, není to na porod, jen si ji tam prostě nechali, aby byla pod kontrolou... ale jestli nemá ok monitor, tak jí dlouho 2v1 nenechají... 😖

indigo
10. črc 2009

mohla by vydržet do neděle, já taky porodila 12. července 😀 , i když vyvolávat začali už 11.července ráno, no nepřála bych jí tak dlouhej porod jako jsem měla já... 😖
Jé, bude miminko!!!!!!!!! 😎

cipisek007
10. črc 2009

Indi, stejně bych šla 🙂
Ráno ale poletím rychle na net, co kdyby náhodou.
Moc jí pozdravuj, jestli jí ještě budeš psát a že na ní myslím.

Jdu do pelechu, dobrou noc!

cipisek007
10. črc 2009

A já mám kolegyni, co se narodila 12. července 😀

Hurááááá, další mimiiii 🙂

Tak dobrou 🙂

zuzka84
10. črc 2009

indi - me zacli vyvolavat 30.cervna ... jsem to mela delsi 😀 😀 😉

na Innus moc myslim! pozdravuj ji.

Miso - ja zvladnu i sveho 15kiloveho kopajiciho se kluka , tak proc ne nekterou z tvych holcin 😉 . ba ne, je fakt ze Dada se tomu pupku prizpusobi ... resp. si na nej sedne a povida ze se mu na brachovi dobre sedi 😀 😀

Dobrounoc

indigo
10. črc 2009

Taky povalim, dobrou! Kdyby něco, budu hlásit! 😎

Zuzko no jo, ale hned toho 30. jsi začala rodit? Kontrakce, otevírání, plodovka...? 😀 😀 😀 😎

zuzka84
10. črc 2009

indigo - ne , ale o tom tu nebyla rec 😉

peda
10. črc 2009

Jéé,ahojky 🙂 😉
co to tu čtu?Inuška už to má za pár??Tak to na ní musím myslet.Snad jí tam nebudou dlouho trápit a Pavlík bude brzy na světě 😵 😵

Indi,to je jasný,že mi foto nebude vadit 😉

Bylo to fajn dopoledne kočky moje,už mi to chybělo,jo a dneska mi volali odpoledne z Artu 😀 😀 jsme se o tom bavily.Jinak těhulkám to moc slušelo,Zuzka má ještě pořád malý bříško,Indi už je kulaťoučká maminka,Táda s Dádou si hezky pohráli a byli hrozně hodný,jsou to fakt suprový klučíci 😵 😉
Hodně jsem se těšila na Míšu a holčičky,viděla jsem jí jako těhulku někdy v září 😅 .Holčičky jsou ještě hezčí než na fotkách a je pravda,že je každá malounko jinačí a byly celou dobu moc hodný,jen párkrát zaplakaly.

Dádi,jak je?jsi určitě moc ráda,že už jsi doma,co?Co kočárek?už vám došel,ne?Mě dneska nějak začaly vrzat kolečka,tak budem muset asi promazat 😅

Strašpy,tak úspěch s manžou,ne?to je supr,tak třeba už to bude lepší,moc bych ti to přála 😉

Tak,já dobalila Máju na tábor,snad má všechno a jdu do peří,jsem zase mrtvola.Nechám si zdát o Inníkovi 😵 😀 🙂

straspytelka
10. črc 2009

¨plavou tam vložky a tampony a tak...čistí to jednou za měsíc 🤐 🤐
Innuš myslíme na tebe 😵 😵

indigo
10. črc 2009

Ještě tu strašim... 😠 Balila jsem dárek k narozkám, nevím proč, když to stejně rozerve...... 😀

Inuš pozdravuje a nemůže spát, ani se jí nedivím..... 😒

Dnešní sraz v albu! Zcela sobecky jsem fotila převážně vlastní dítě, nemám žádný jeho aktuální fotky, nemám mu co dát na web, tak jsem to "honila" na poslední chvíli... 😀