Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
27. črc 2009

Ahoj, jsem také pořád vcelku. Dneska mě ale trochu bolí hlava, občas mi bolest vystřeluje do těch třísel a to někdy tak, že mi ta křeč zkroutí celou nohu a neudělám ani krok a tahají mě vazy jakoby od nejvyššího bodu kyčlí z vnější strany stehna a to je vše.Stydká kost mě nebolí vůbec.

Pedí, zjistila jsem, že prostě na tu červenou Manducu nemají ten plátený obal nikde, nechápu... 🙄
No jo, plánovaly jsme IVF na září viď 🙂
Mrzí mě, že Elluška nechce být v Manduce.
Jsi dobrá, že nechceš být sobec a vyrážíš s Markem ven, mě by to asi hrozně svádělo se flakošit doma, my máme naštěstí alespoň zahradu.

Koukám, že Indi upustila od svého oblíbeného data 😉

Evi, dej pak vědět, co to bylo za ty pupínky. Člověk nikdy neví.

inna12
27. črc 2009

Indi, ale jaký datum??? pěkný by bylo 1.8.ale to je doba ještě ☹ 😠
nevíš, jak se tam zuzce líbí?? jak zvládá tatka s Davídkem? zrovna Zuzka to takhle chytne s jejím odporem k nemocnicím...no ale on kdo by tam byl rád, že 😒 😒 nikdo ,

ja do ty manducy uplně malýho fakt nedám, hodně jsem hledala i po netu, mimo tu knížku, a ta hlavička opravdu nadměrně zatěžuje páteř, vložka nevložka..to pár měsíců bez manducy raději za tuhle cenu vydržím...žádná zase tak nezbytná věc to není, minimálně 4 měsíce na ní počkám...ale opět-to je jen moje smýšlení 🙂 🙂

Dadí, je, to vypadá fakt ale dobře u tebe! to má prý tak vystřelovat i do stehna! tak držím palec, at se ti to pěkně rozjede a konečně to tady rozjedeš 🙂 🙂
podávej hlášení! 😉
tak si manducu kup tu černou, ta je taky moc hezká a máš pytlík...a ke kočáru vám bude taky pasovat 😉

hmm, mě ta stydká bolí jako prasoch, máčkla jsem si tam a normálně mi vyhrkly slzy, jak kdyby se mi chtěla fakt rozpadnout.. ☹

tak Baru, miminko nic 😀 ale raději pár měsíců ještě počkej 😀

inna12
27. črc 2009

jo aha, tak Indi už má vybráno..tak ty 4.8. jo?? no, ale k narozkám bys to měla pěkný 🙂 🙂

indigo
27. črc 2009

Já ještě rodit nemůžu, nemáme ještě monitor dechu, je sice objednanej, ale dodací doba 3 týdny, nevím nevím jestli to stihne... 😀 Dřív jsme ho objednat fakt nemohli, protože Zuzka mi nechala na něj slevovej poukaz (litr dolů je litr dolů, no uznejte...) a oni ho zrovna v tom obchodě nemají na skladě... a nemám koupený poporodní vložky! 😀 Jinak snad všechno.....

Zuzka to snad bere celkem dobře, ale co si budem povídat, doma je doma... co Davídek s taťkou nevím, snad ještě nevyhořeli... 😖 😀

No u Dadu bych to viděla slibně, líp než u Inuš... 😀 😀 😀 😎

Jo Pedí - nakonec pošlu Krumlov k vodě, přenechám Jíče a Dadunce 😀 a zůstanu tady. Ani nevím, kde je v Krumlově nemocnice... tady už to aspoň drobet znám. A propó - kudy se chodí na příjem? Když stojím před porodkou, tak jsou tam 2 vchody, tak tím vpravo, že jo? Tam jsou dole nějaký myslím ambulance, kam se chodí na kontroly, je to tak? Inuš? Ty se tam už vyznáš... 😀 Tak půjdu tam?

inna12
27. črc 2009

Indi, no to je jasný, litr dolů je teda dost 🙂 to se vyplatí 😉
joo,když stojíš před, tak půjdeš vpravo a nahlásíš se do mluvítka, jinak na kontroly chodím taky přímo tam, ale do přízemí ...zejtra jdu ráno, tak jsem zvědavá 😝

indigo
27. črc 2009

To určitě, je to ten "lepší", co má 2 desky, jednu budu mít v koši a jednu v postýlce, až se mrně začne stěhovat po postýlce, budou tam obě. To už stejně košík nebude aktuální... potřebovala bych tu nějakou novou těhuli, budu mít na prodej pojízdnej košík... 😀 😀 😀

Já taky byla na monitoru někde v přízemí, ale už si to vůbec nepamatuju, už jsou to 3 roky... 😀 a pak mě odvezli výtahem na rizikový a pustili až s miminkem. Naše doktorka si nechává pacienty až do konce, neposílá na kontroly do nemocnice, pokud teda není nějakej problém. Monitor v ordinaci má, ultrazvuk taky, víc asi nepotřebuje... 😎
Já jdu až ve středu, do tý doby musí bejt doma všechno nachystaný, přeci jen už miule jsem měla na mále, tak kdyby mě chtěla poslat do nemocnice, ať je doma všechno v cajku. 😎

Tak Inuš, kdyby si tě tam zejtra nechali, já se tam nechám zavřít ve středu, drž postel!!! 😀 😎

inna12
27. črc 2009

tak jo, ve středu čekám 😀 to by stejně byla prdel, bejt tam tři 😝 😀
hele, to koukám, to i ten můj dr. všeuměl pak posílá do nemocnice 😀

dadunka
27. črc 2009

Kde jste ženy? To všechny sledujete zprávy bo co?! 😀

petreva
27. črc 2009

Dadu, čus, nekec, že se něco děje?????Musím jít uspat dítko tak piš!!!!!

dadunka
27. črc 2009

Evi, ahoj, nic nic, zítra jdu prvně na KO do porodky...

Já jen chtěla pokecat, protože jsem měla volnou chvilku, ale půjdu teda asi s psiskama do lesa. 😉

zuzka84
27. črc 2009

ahoj , jdu pozdravit - s. mi tu zprovoznil net, ale desne se u toho musim kroutit (no jako u vseho tady :-/ ) , tak jen tak letem svetem

petreva
27. črc 2009

ZUZKO mooc tě zdravím, já odbíhám k prckovi,ale to jsem si nemohla nechat ujít!!! Jak je? Co říkají Dr. jak to doma kluci zvládají???

dadunka
27. črc 2009

Ahoj Zuzko!!!! Tak jak to tam jde, co je nového? Co ti říkají?

menny
27. črc 2009

Jééje Zuzko ahojky, myslim na tebe!! Držte se!!

Jdu se kouknout na naše brzorodičky. Žádná změna ☹

Vrátili jsme se dnes hodně pozdě, Matoušek byl hodně přetaženej,
tak uvidíme, jaká bude noc.
Volal pán kuli autíku. Motor fachá!! 🙂 🙂
su šťastná. Zítra dostanem soupis co je třeba. Kamarád nám to sežene bez daně
a něco vemem asi z vrakáče. Tak snad to dáme za slušnou cenu dohromady. Hlavně že motor je dobrej,
to by byl ranec, že by se to nevyplatilo opravovat.
Takhle to snad bude únosný.
Tak papa a hezkou dobrou noc

inna12
27. črc 2009

Zuzko!
mně pak přinesl P. kojící polštář, tak jsem si ho dala kolem sebe, postel do sedu a na to notebook a bylo to fajn! tak to zkus...jinak jsem se taky šíleně kroutila a bylo to naprd..ale takhle to je fakt dobrý 😉
co sestry, tam? jsou na tebe hodný, doufám ...

my před chvílí přijeli z chaty, houby P. skoro žádný nenašel, jen veliký lišky, tak zejtra udělám kulajdu..já chytala se ségrou ryby, ale taky nebraly, ale byl tam tak krásnej večer, všichni tam spí, taky bych tam zůstala, ale raději ne, kdyby něco, ale nevěřím...😒 jdu si číst a ráno na tu kontrolu

Dobrou!

inna12
27. črc 2009

Peťo, motor jde??? no tak sláva!!! 🙂 nakonec to dobře dopadne 🙂
tak já jdu
papa

dadunka
27. črc 2009

Peťo, bezva, že motor jde! A ostatní věci se dají sehnat z vrakáče celkem levně, tak třeba to nakonec nebude taková pálka.
Já mám za sebou vanu a poslíkuju, ale zdá se mi, že to přestává.
Tak dobrou noc a zítra s Innuš podáme reference ze dvou kontrol.
pa

indigo
28. črc 2009

Jééé nazdar Zuzko!!!!! Objev se tu častějc! 😎 Jak je? Krom toho, že na *****, protože bys radši bylo ok a doma...

Petí autíkem určitě dorazíš do ČB okouknout mimoše! A brzy!!!!! 😎

Tak Dadunku bych viděla jako první, pak začátkem srpna Inuš... no a já asi solidárně počkám na Zuzku, stejně jí nenechaj až do termínu, tak s to švihnem spolu v Budějkách a Jája s náma tandemově v Krumlau... 😖 😝

Jinak brý ránko! 😎

menny
28. črc 2009

Dobré ráno.
Tak mě se na dnešek zdálo, že Inuš rodí 🙂 🙂
normálně jsem ve 4h co jsem vstávala na kojení vzala telefon
a musela kouknout na net na koníka, jestli to náhodou neni pravda 😀
Inuš škoda, tolik bych ti to přála

jinak teda vyspala jsem se vcelku fajne. Vstávala jsem až v ty 4h a pak
v 7:15. Jen bych si ještě na chvilku dáchla.

Indi snad dorazim. Jela bych i tim vlakem nebo busem. Musíme pak naplánovat kdy.
Teď tu bude ta rodící vlna...doufám, že co nejdřív dorazí. Ale když by skororodičky nesrazíkovaly,
tak co Míša, Pedík, co Kroupi, Strašpy z Evčou, Baruš, Helča...apropó, kam ta se nám zatoulala, už tu vůbec neni ☹
já bych srazíkovala 🙂

achalteke
28. črc 2009

Dobrý ráno, dneska to vypadá pršoidně, což je fajn i když chtěla jsem jít shrábnout zahradu a posbírat nějaké plody...
Takže Baru těhu není - taky dobře 😉 .
Peťa bude mít autí ... 😵 (to jsi musela mít radost, viď?).
Evi co ty pupeny? Je to lepší?
Tak Píďalce se nelíbí v manduce ☹ ...no jo možná je na to přece jen na to ještě malinká a necítí se tam tak bezpečně. Pedí a ani šátek nechceš vyzkoušet?

Tak jak s tím rozením tady? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 Se čeká na mě nebo co? Normálně Indi jak jsi to psala výše, tak by to zas tak nereálný nebylo - zítra začínáme 36tt a vzrůstově je Plánička o dva týdny napřed....Inuš a Dadu asi nedám, no ale tebe, potažmo Zuzko bych si střihla. To by byla sranda - třeba 3 porody v týdnu.... 😀 😀

Jinak lněný semínko mi celkem šmakuje, maliníkovej čaj taky (chutná jak z kopřiv a ten já ráda) a masírování hráze se pro mě stává příjemnou rutinou u sledování televizních novin 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka84
28. črc 2009

dobre rano , vcera jsem uz nejak nebyla schopna reagovat 😝 .

inni - jeste kojici polstar ? uz tak tady toho mam nejak moc 😀

evi - kluci zvladaj dobre, no ale jeste maj dlouhou dobu pred sebou , ale ona bude hlidat babicka a snad trochu i kamoska . doktori nic moc nerikaj - no klasika ne :o)

koukam ze na me vsichni s tim porodem cekaji co 😀 ?

zuzka84
28. črc 2009

jajo - kolik vazi ten vas prcek , me ten nas prijde nejakej malej :o) - mel v patek 1900g

achalteke
28. črc 2009

Zuzko ahooooooooooj!!!!!! Mmch vyřizuju pozdravy od Emy 😉. Jo tak náš malej (velkej) měl v 32tt 2120g - nechápu kde to ve mě je 😅 . Takže když tak koukáme na to tvý ťuňte tak by to tak těm dvoum týdnům napřed odpovídalo 😉

Zuzko čéče a co tam s tebou dělají, takhle přes den?

achalteke
28. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a tady Pláničkova polocimra...(foceno mobilem, neb foťák už je v tašce do porodky 😎 )

menny
28. črc 2009

Jo Jájo radost veliká, už jen fofrem spravit, ať už jsem
mobilní...takhle bejt závislá na taťkovi je děsně na prd.

Zuzko aspoň, že jsi na netu, aspoň se neukoušeš nudou.

No jo, co ta Elenka a jeji pupínky? Byly jste u dr?

Jájo ten kapsář je prostě boží!! To byl super kauf 😉

kacena00
28. črc 2009

čao holky!!!

zuzi možná je trochu menší, jenže pokud si dobře pamatuju, taky nejsi žádná čára ne? tak ani miminko nemůže nakonec bejt olbřímí 😅 😉
jinak já na kojopolštář při spaní taky nedám dopustit, akorát mě štve, že sem koupila s kuličkama, vůbec ho už teď neužiju, když zašustim kuličkama cyrdis okamžitě vykulí oči a přestane jíst, navíc sem si zkoušela ten molitanovej a byl mnohem praktičtější při pití, tenhle neumim pořád vytvarovat, takže ho od porodu téměř nepoužívám 😠

ale co, čert vem pár stováků za kojopolštář, sere mě spíš kočárm, to byla prostě nechutně zbytečná investice, dnes sem cyrilka zkusila při tomhle počásku uspat v kočárku, ale to sem si zase dala

vystresovaný dítě, vystresovaná máma, la sem ho pak uspat do ložnice do postýlky - náš uspávací čas přes den se nádherně zkrátil a já kráva zase všechno pohnojim kočárem debilním

to jen proto, že zase včera sem byla na nákupu s c. v šátku - výborný, cyril neřve, čučí okolo a já nemusim řešit schody u kočárku apod
jenže potkám matku švagrový a ta ho děsně litovala, jak by si prej v kočárku krásně narovnal záda - hm, a ono je pro mimino výborný když bude uřvaný a za celej den nevychrápalý tak jak potřebuje a jak dokáže v postýlce, kde si ty záda narovná, a ještě líp je pro něj matka kt. je taky vystreslá a houby za den stihne 😠 😠

a to samý odpo zase tchán, jak by mu bylo hezky ve stínu - hm...jako asi už sem to zkoušela, doma má mnohem větší chládek, otevřený okno, čerstvej vzduých..uf, já se zase akorát nasrala, nechám se ovlivnit, zkusim to a vidím že to nejde ..proč u thoo nezůstanu, néé, já se musim kvůli marnejm trapnejm kecum nasejřit 😠 😠

kacena00
28. črc 2009

no nic, prdim na ně, na blbouny, sem prostě děsná matka, co nezvládla od počátku výchovu svýho mimina a tím bych to ukončila 😝 😝 😝 😝

(samosebou ironie, vím, že to zvládám jak nejlíp to jde a cyrilek v tý svý povaze a v ětch excesech dělá krásný pokroky, což vím jen já páč sem s cyrilekm celej den a michal, protože ten jedinej mě poslouchá)

jinak teda holky moje čekatelky na porod, týjo, kéž by už kéž by...

indigo
28. črc 2009

Čau Zuzko! Hele nemohlas bejt takhle těhotná před půl rokem nebo za půl roku?!? To bych si Dádu taky třeba vzala, teda tak na 2 dny max., jinak bych je hodila z okna oba. 😀 Snad to chlapi zvládnou! 😎

Holky nevíte proč na mě lidi blbě koukaj? Že nosím kraťasy a sandále? Však jsem v dnešní "zimě" vyměnila tílko za triko, tak co by ještě chtěly?!?!?!? 😀 😀 😀 Ale je mi fajn... 😎

indigo
28. črc 2009

Baru - no jo, jsi prostě příšerná a nejhorší matka na světě, tak se s tím smiř... 😠 😠 😠 Vy**r se na ně, Cyrda má to nejlepší co může dostat! 😎

Zuzko no aspoň nebudeš mít 4kilový miminko, to je dobrý, ne? Ale jestli tě kuchnou, tak je ti to asi šumák, co? 😎

indigo
28. črc 2009

Hele neleží už vedle tebe na posteli Inuš? 😀