Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
3. srp 2009

pe´to já sem dyžtak takY innuš napsala číslo na sebe, pak ještě může informovat zuzka ta je přímo u zdroje 😀

samosebou innuš tobě taky držím palečky a moc na tebe i tvého mužička myslím 😵 😵 ať je to rychlý 😉

cipisek007
3. srp 2009

Peťo, to by bylo dost vtipný, kdyby Innka přetěhulila i Jáju 😀 😀 😀
Jinak Innce jsem písla do IP včera číslo, tak snad se ozve. Prej snad mě nebo Zuzce.

kacena00
3. srp 2009

jo a s tchyněma - v sobotu tu byla a ten kluk byl zase to nej nejhodnější miminko, takže to zase byly kecy - no dyk je hodnej...škoda že mě nenapadlo jí říct, že podle jednoho odpoledne se dá těžko posuzovat

to zase bylo, že nevypadá, že by měl jít spát - po 2. odp. svačince (a to byl vzhůru asi už 3 hodiny), krmila sem ho a on u toho usáínal, tak sem ho dala do pepechu a ona se divila, že sem jí ho nedala do kočárku, tak sem řekla, že usnul, že sem to řikala že bude spát a že to na něm bylo vidět

večer zase po koupání povidá, že ty oči nevypadaj že by kluk šel spát řikám: to je ale uplně jedno jak to vypadá, na to my tady rozhodně nehrajeme

při koupání se zase divila, že mu zpívám "na kopečku v africeů když má jít spát, proč ne ukolíbavku
řikám: ale já mu ukolíbabku spívám, ale než má jít spát, teď se koupe a to si užíváme, děláme blbiny...

NO TISÍCKRÁT NIC UMOŘILO VOLA

škoda že si kloučka nedala včera, by čuměla, ale co...

kacena00
3. srp 2009

jo a holky to vám halvně chci říct- dnes snad bude první očkování, vovlala sem doktrorce a tak prej, kde sme byly včera (ona ve vedrech neočkuje),
já: doma, c. to venku nesnáší v techhle hiocech
ona: bylo by to lepčí zejtra dnes byste ho chladila hezky doma
já: no ale to nevim, ejstli budu mít k dispozici auto, jestli manžel někde nebude jezdit
ona: ¨tzak ho dneska chlaˇdte a přijeďte teda před polednem

tyvodo, jestli na něm zase něco najde, tak už mě holky fakt jebne..tak nám prosim držte palečky, ať máme za sebou to první pigáro a já nemusim mezi lidi chodit v těch největších výčitkách, že si cyrilek odnese černej kašel (takhlese to jedněm mlaďasum před nedávnem stalo když byla jejich holčička malá a než stihli zahájit očkov. kalendář, zřejmě k tomu přišla někde při nákupu..)

menny
3. srp 2009

Tak super, tak snad budem hned vědět!!
Já jsem nervózní..
Je takový divný vědět....tak dneska budu rodit,
dneska budu mít miminko.
Zas vzpomínám jak se narodil Matoušek....
Inuš bude maminka 😵 !!!!!

kacena00
3. srp 2009

jo evi v těch 17 je krom uhajávání i druhá svačinka a časy jsou orientační, tuhle se to celé posunulo o hodinu, protože vstával o hodinu dýl, ale koupačka a večeře už byly normálně

cipisek007
3. srp 2009

Ad uřvaný děti - holky vy máte jedno uječený, mě už tu půl hodiny ječí obě najednou. 😀 😀 Nevím coto do nich zase vjelo. Na urce ječí, v postýlce ječí. Jsou ospalý a bohužel si zvykly na Lipně na spaní v kočáře.

achalteke
3. srp 2009

sem zde 😎 😎 😎
takže nerodím, byli to prý klasičtí poslíci, k čemuž mi mudr gratuloval, že je to dobré znamení a že ono to prý někdy chodívá v pravidelných vlnách, takže je dobrý zkusit tu sprchu atd., dokonce mi mudr ani na čípek nejukl a že prej už ani nebude, což mi nějak neva....ALE, ve čtvrtek jedu do Čebudek na monitor, můžete mi prosím někdo napsat kde to tam najdu a jak to tam probíhá? Mám tam být v 10....a za žádnou cenu prý nemám říkát, že budu rodit v Krumlově, že prý to nemají rádi 😀 ...

takže tak, jdu si do krámu pro nějaký papu a pak vše dočtu...

Mrzí mě že jsem už tu nezastihla Innku, moc na ní myslím a těším se na další miminko....nádhera tahle miminkovská vlna 😵 😵 😵 😵

kacena00
3. srp 2009

no míšo, já se tím dycky utěšuju... nechápu, jak bych to s dvěma takovejma dělala..fakt ne

šák ty víš že já tě mám za vzor matek protože s tím našim smrádkem si uvědomuju, jak seš dobrá, zas a znova pořád 😀
hihi, se mi tam někdo ozývá, jdu na sváču a pak trochu prospat a pak neskutečnej šok a cyrilek dostane od proodky svoje první pigáro uf..budu asi za zrádce, jeho mamiška a takhle ho zradí, odveze ho k paní s jehlicí 😀

zuzka84
3. srp 2009

inni - no v terminu asi ne. hele a asi ted posilaji terminovky na sestinedeli 😕 , ale je tam prej strasnej natrask, takze asi stejne budes tu u nas 😉

miso - ne eee, na vahu si chodime do sesterny a hlasime 😀

evi - jj, primar se ozval , dle nej byto melo byt v pohode, tak snad bude vsechno i nadale ok a pristi tyden by jsme se presunuli snad

jajo - no ne ze me predbehnes 😠 😀 . hele a do jdes teda do spitalu na monitor ? a proc nejedes do krumlova 😕 ??

achalteke
3. srp 2009

Zuzko on ve 36tt prý raději posílá nejprve do ČB kvůli tomu že ve 36tt je to ještě jakoby rizikový a že by si mě tam rovnou nechali a jinak by mě museli z Krumlova v tomto týdnu ještě převážet. Od dalšího týdne budu jezdit do Krumlova 😉

achalteke
3. srp 2009

Zuzko koukej mi tam od příštího tejdne držet fleka 😉

menny
3. srp 2009

Baru tak Matoušek přesnej režim nemá. Kojim
prostě po 2-3hodinách a spinkáme chvilku dopo cca hodinu
a pak odpo a to je různý. Spinkat chodíme kolem osmý
Ozvali se tiod skřítka?

Jájo supeeeeeer!!!!!!!!!!!!!

cipisek007
3. srp 2009

Jájo, uf. Koukej vydržet do toho 2.9!!! Ty jo, ale jestli ty poslíky budeš mít pravidelný a takhle bolavý... 😕

Barčo, tak jsem je šoupla do lehátek. Potřebuju něco dělat a nemůžu je nechat uječet. Tam se uklidnily, jenže mi usnou zase při jídle, jako včera Barča 😒 Njn. Ať si zvykají zase usnínat samy. V kočáře mají nárok usnout jen po obědě 😀 😀

zuzka84
3. srp 2009

jajo, v krumlove berou normalne od ukonceneho 34tt (mimca pokud nemaji nejake vetsi potize neorevazeji) ... no ale budiz, jen jsem o tom jeste neslysela
no a nemocnice vis kde tu je , ne ?

zuzka84
3. srp 2009

hele , jaji , to bude kecu tady 😖 , ale stejne tady budou malovat tak jim uvolnim fleka (doufam) 😀

kacena00
3. srp 2009

peťo taky sme doteď neměli režim, ale už to bylo neunosný, udělám jídlo, on ho nejí, pak ho zase nějak přohřívat, což nejde,když sem někde pryč..navíc začal prudit s tím, že trošku se vyspat, trošku se najíst, trošku si pohrát a takhle sme to drobili celj den...

achalteke
3. srp 2009

No Zuzko nevim proč to tak je, on mi to takhle řekl a mě to nějak neva, říkaly mi holky že to tak dělá normálně, že je takto domluvený s ČK porodkou... snad si mě tam nenechaj 😢 aspoň to spojíme s nějakým nákupem nebo tak...
No nemocnice vim kde je, ale to je tak všechno ☹

Zuzko a jak to uděláš, podepíšeš revers a přesídlíš do Krumlova? Nebo se s nima nějak dohodneš, aby tě předali?

Baru to je drsný s tim černým kašlem 😒

Evi co ta kamarádka jak se jí narodil Daneček? jak se jim vede?

Míšo tak už víš jak na tchýni, ne? Ode dneška nežehli, neuklízej, nemyj nádobí a ani ty se nemyj 😀 😀 😀 😀 😀

menny
3. srp 2009

Baru asi jsem trochu mimoň promiň že se tak blbě ptám,
ty už dáváš příkrmy???
Na tchýni prď. To by se jeden musel zbláznit. Mi příde,
že si myslí, že snědly moudrost světa 😠
Režim nám padnul, když M. začaly lézt zoubky.
Teď ho nechávám aby si ho utvořil sám, jen večer ho směruju do hajan

menny
3. srp 2009

Baru dnes vás čeká první očkování??
Ta vaše dr je taky dost zajímavá, že vás prvně očkuje až teď

menny
3. srp 2009

Jájo ty perlíš 😀 😀

peda
3. srp 2009

Ahojky 😉

Tak jsem tu radostnou zprávu zmeškala ☹ byli jsme pryč a já nechala doma mobil a vrátili jsme se až večer.Innka mi to psala už okolo poledne.

Tak opožděně,ale přeci Indi,moc moc ti gratuluju k Michalce,vybrali jste krásný jméno 😵 ,oběma vám přeju pevné zdravíčko a tu nejspokojenější rodinu.Už se těším na fotečky,ty je máš vždycky tak kráásný 😵 .Tak ve střwdu už by tu Indi mohla být 🙂 ,jsem zvědavá,jak probíhal porod,co bráška na sestřičku....

Inník už je v nemocnici,včera večer jsme si ještě psaly,to jsem zvědavá,kdy nám mamka porodí.Snad to bude brzy a rychle.

Jájo,už jsem si myslela,že budeš rodit taky,ze solidarity k holkám 😀 😀 😀 ,ještě si tam Šimonka chvilku zahřejvej,zatím je mu líp u maminky v bříšku.A už máš všechno připravený a zabalený?

Petruš,ahojky.Pavlovi to mám poslat okolo poledne,teď má moc práce.Pošl\ mi prosím číslo na mobil do IP,kdyby něco potřeboval vědět,abych nemusela koukat,kdy budeš na koňovi.Já nevím,jestli mu bude stačit ten rok výroby a typ motoru,jesdtli třeba nebude chtít vinko,nebo tak.

Mi chodíme spinkat tak po půl 9,dneska se zbudila v 5 a pak v 9.Přez den se snažím taky dodržet ty 3 hodiny mezi mlíčkem,když tak dám čajík.

Už se jí nelíbí v postýlce,tak se jí jdu věnovat,kočičče mojí zlatý.Všem přeju krásný den

achalteke
3. srp 2009

Pedí ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 jo jo snad ještě vydržíme, sbaleno mám (teda až na pár drobností co tam dohážu před odjezdem) akorát furt nevim kde se dělaj ty monitory... ☹

cipisek007
3. srp 2009

ty foe to byl zase maraton. Dvě ječící děti a ne a ne usnout. Takže jsem jednu macešsky nechala ječet a druhou uhoupala. Pak to samý s druhou. Spí a snad do 11ti budou.

Barčo a Peťo, my máme pravidelnej režim a jsem za něj ráda. Ale taky se nám ho povedlo zavést až tak kolem půl roka 😒 Do tý doby jsem si nemohla nic áspoň přibližně naplánovat.

Jájo, hihi, ono stačí, když s holkama ráno a před sváčou zacvičím. To jsem zralá na sprchu, protože oni už mají dost síly, takže se zapotím, vlasy se mi umastí, smrdím na 100 honů a než přijde tchýně, tak si ten den nedám ani žádnej pičifuk do podpaží 😀 😀

menny
3. srp 2009

Tak já teď přemejšlim nad příkrmama.
Volala mi kamarádka a má 2roky starýho klučinu
tak jsem se jí ptala jestli baštu vařila a nebo kupovala.
Prý je kupovala. Naše společná PA (Olina) prý nedoporučuje
vařit z kupovaný normální zeleniny kuli vysokýmu obsahu dusičnanů.
Moje dr, když jsme se o tom jen tak letmo bavily, tak taky
řikala, že lepší je ve skleničkách, tam prý je ta hodnota
dusičnanů hlídaná.
Mě se ale nelíbí, že skleničky obsahujou lepek a jiný věci jako konzervanty
Radši bych hamání vařila. Zeleninu si sama vybrat
Holky co přikrmujete, jakej na to máte názor?????
Kupujete BIO zeleninu a ovoce
Za cca týden začnem přikrmovat a já mám dilema

kacena00
3. srp 2009

holky za chvíli vyrážíme, jen na druhý diskuzi se porodilo mimi, co mělo naplánovanýho císaře až asi za dva tejdny chcichi tak sem tu na skok, pak písnu jak sme dopadli a s těma příkrmama a tak

ps: návleky sou tu peto

cipisek007
3. srp 2009

Peťul, já vařím. Vařím jak z domácí, tak kupovaný zeleniny.
Skleničky ale kupuju taky, především ovocný, ale to se vaás zatím netýká. Kupuju skleničky pouze se zeleninou a to od DM, mají třeba samostatně Dýně; Dýně, fenykl, brambor, Kukuřice s mrkví. To holkám moc chutná. Teď začali vyrábět i cuketu, ale tu jim vyrábím doma sama. Já jim uvařím doma základ (mrkvev+brambor+maso) a pak jim do toho přidám tu kupovanou skleničku. Ze začátku ale bych zkoušela ty malý skleničky od Hami: http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse...
Neobsahujou lepek a můžeš je mít načatý až 3 dny, takže si krásně vyzkoušíš jestli na tu zeleninu nemá M. alergii.

cipisek007
3. srp 2009

Peťul, BIO nekupuju, zdá se mi to moc drahý na to, jakou máme už spotřebu.
Možná jestli máš tolik strach z těch dusičnanů, tak prvních pár týdnů používej skleničky a pak pomalu začni vařit. Ale vem si, že naši rodiče nás taky krmili domácí stravou.
Hihi, navíc my bysme asi na skleničkách zkrachovali, protože holkám by jedna nestačila 😀

cipisek007
3. srp 2009

Holky, tak já jdu taky pro radu 😀

Jelikož má David v prosinci narozeniny, Vánoce i svátek, tak mu chci k dát dárek ke všemu najednou. Myslíte že tohle je dobrej nápad?
http://www.zazitekjakodarek.cz/osobni_zazitek/a...
Myslím, že o Hummeru někdy mluvil. Ještě jsem poslala dotaz jeho segře. Je to dražší, ale dostane to dohromady a navíc už ani ponožku 😀

peda
3. srp 2009

Jájo,tak tě asi musel někam na ten monitor poslat,ne?Neměla by jsi jít normálně do nemocnice?normálně na ženský dole,tam ti pak natočí monitor.Já nevím,jestli to někde dělaj třeba na poliklinice,můj dr ho točil sám,tak já ti v tomhle neporadím.Asi si myslým,že ta nemocnice 😉

Petruš 😉
máte chaloupku,tak budeš moct zeleninku pěstovat.Ale to až příští rok,co?Já ti v tomhle určitě neporadím.Ale až to budu řešit já,tak budu kombinovat bio zeleninu a ovoce a k tomu kupovaný dokrmy.Klukům jsme to taky tak dělaly a jsou zdravý,ne?akorát nebyla ta bio zelenina,tak jsme dělaly normální.Míša už dělá příkrmy dlouho,tak ti určitě poradí.

Zuzi,tak už jsi byla na vážení?a na kdy chystáš přesun do ČK?co kluci doma,jak válčí?A co Indi,byla jsi se na holky podívat?a nepotkala jsi tam někde Inníka?

Taky už by se mohla z domova ozvat Dádunka s miminečkem a potěšit i tetičky nedočkavky nějakýma fotečkama 😵 😵