Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
30. zář 2009

Jééé foto!!! A nový u jména!!! 😎
Fotky super, ale na tý poslední j Miška taková... ošklivá! 😀 😎 No hlavně že si jí Pavlík nechá a vypadne mi z baráku... 😀 😎

inna12
30. zář 2009

aha tak pozdě 😀 to je jedno 😀

Míšo, to jsem ráda, že je výtěr nega!!! 🙂 snad už budete mít klid!!

Peťulko, na tebe furt myslím, jak se má Davídek? furt si nedovedu představit, jak se můžou šikanovat už takhle malý děti ve škole ...šílený...dobře, že se neda!!! snad se máte jen dobře 🙂

indigo
30. zář 2009

Inuš ty můro jedna, já už to objednala 😠 😝

indigo
30. zář 2009

Tak tu ještě sedim, Miška mi úplně klidně vytuhla, zrovna když jsem jí chtěla jít přebalit, nakojit a šoupnout do pelechu. No tak jí za chvilku budu muset vzbudit... 😝
Dobrou! 😎

inna12
30. zář 2009

šak vidim už 😝 😝 😀 to nevadí! 😉 ja dočítam na etapy a pak totok 😅 😀

inna12
30. zář 2009

Indi ošklivá ??? néééé tam se mi právě moc líbí 😕 ale já umažu ju,když tobě ne ju ?

indigo
30. zář 2009

Néééé, nemaž, samozřejmě je nejkrásnější 😀 jen mi tam přijde taková jiná, nějak se zaksichtila... 😎

indigo
30. zář 2009

Holky tohle kopíruju z objednávky těch tašek: Chápete to nebo neumím počítat? 2x taška za 99, celkem (s daní) 199... 😀 No to je mazec...

Ekologická taška ECOZZ černá EC.07 Bez daně:
84 Kč
S daní:
99 Kč Objednáno: 2 Bez daně:
168 Kč
S daní:
199 Kč

inna12
30. zář 2009

Indi pozdě 😀 ale mam tam ještě jinačí 😵 tak zítra, jdu na kutě

to sou počty

😀 dobrou!

zuzka84
30. zář 2009

miso - prosimte tvoje mamka prodava v obchode i botky fare ?

cipisek007
1. říj 2009

Dobré ránko,

holky já mám migrénu jako prase ☹ noci jsem lítala na WC a nevěděla co tam mám dělat dřív ☹ David mě ráno nechal spát a nakrmil holky sám i když mají dneska teda obě uječenou náladu, děsný.
A to jdeme v půl druhý na píchání naušniček ☹

Zuzi, Fare mamka nemá, bere DPK, Befado a Essi 🙂 To je taky certifikovaná dětská obuv? Koukneme s mamkou na ní, třeba se jí tam bude něco líbit, ale zatím ne-e 😉

indigo
1. říj 2009

Hezké ránko!
Tak já právě poctivě našla na netu info, že má Míši mamka DPK a essi (o těch vím, ty jsem nehledala), a ona si to klidně Míša napíše. 😠 😀
Míšo migréna, jo? A j líp, když jsi se aspoń malinko prospala? 😝

Fare jsou v Budějkách údajně jen v jdný prodejně:
http://www.fare.cz/content/view/97/76/
ale netuším teda, kde to je...

indigo
1. říj 2009

Pro mě je podstatný, že má punčocháče na 3-4letý kluky... 😀 😎
Jdem na hudebku, hezký čtvrtek přejem! 😉

zuzka84
1. říj 2009

miso - jestli je certifikovana to nevim, to nejak neresim, ale je to zdravotni obuv no. tak to je skoda, ale diky za info 🙂

indi - to je nekde v suchaci ... tam asi nepojedu 😀

zuzka84
1. říj 2009

jo miso , preju at se migreny brzo zbavis! muj chlap misto migreny tentokrat pro zmenu ma zase horecku i pres ATB . to se taky vyplati

peda
1. říj 2009

Ahojky 😉

Sámova ulice je ve Vrbným,ale už nevím kde přesně.Bydlela jsem ve Vrbným,něco mi to říká,přibližně vím,ale 😀 😀

Nebudete hromadně objednávat taky někde punčocháče?? 😅 😅 že bych se připojila.Maji jich všude mraky,tak bych měla alespoň omezenej výběr a konečně bych něco vybrala 😀 😀

Fotky ze srazíka pěkný 😵 každá tam něco děláte okolo svýho dítka 😝 .Míša je Růženka růžová 😀 😵 a Zuzka nebyla??

Na tašku se těším,pořád někde kupuju zbytečně igelitky,snad nebudu zapomínat tuhle doma 😝
Musím taky pro fotky z vítání občánků,ateliér je sice za rohem,ale v patře,pro mě smrtelný,kočár tam nechat nemůžu,to bych se s ním mohla hned rozloučit,jedině tam zaběhnout s manducou,ale když už jsem venku,tak zase raději ať se projedem.
Dneska pojedu do tesca,tak se vám podívám na ty pytle na spaní.Prý mají v CA pytle s dlouhým rukávem na zimu,uvidím jak mi to vyjde,až odvedu kluka na trénink,že bych se na něj podívala a pak vám řekla.Ale stojí okolo 700kč.

peda
1. říj 2009

Míšo,chuděro,tobě ty migrény dávají zabrat.Já už jí neměla léta a ani o ní nestojím.Taky jsem zvracela...Tak hlavně ať tě to brzy přejde.Tak paráda,že už žádná salmonela 😵 .Jak jsou na tom holky váhově?je teď mezi nima nějakej váhovej rozdíl?

Inuš a jak se máte vy?co Pavlík?už se ti upravilo to mlíčko?nebo je ho pořád moc?a jak se znáte s Terkou?Včera tu zrovna byla na návštěvě kamarádka,co s ní bydlí v baráku a přez kterou jsme se seznámily.Zítra máme zase cvičení,tak jsem zvědavá.Snad to bude lepší.

Jdu dát Elli spinkat,už je protivka a něco drobet udělám,chci převlíct postele a prát,než pojedem na nákup.

Všem přeju krásný den 😵 😵

inna12
1. říj 2009

Míšo, díky 😵
máš s provokací naprostou pravdu 😀 😀 však jen houšť, aspoń se pobavíme, no ne 😀 i když občas je to spíše k pláči, co 😔

Evi, IP, nevim jestli ti dojde, me to někdy dost zlobí 😕 😕

Pedí, ahoj, jojo, mlíčko dobrý, hele, ja před pár dněma odsála ještě jednu dávku do mrazáku, a to sem neměla dělat (mam už krásně pro potřebu malýho, tak akorát) tak sem odsála ja blbec a ted druhej den mam tak nalitý prsa, promočený vložky, zase mlíka jako kráva 😀 tak ja prostě nesmim odsávat, jinak je zle a pít náký čaje, protože ihned za dva tři dny to ma neuvěřitelnej efekt 😝 ale malej už je silnej, tak to zvládá pěkně odsát a už se nezalyká 🙂
fotky určitě dej! sem moc zvědavá 😵
s Terkou sme spolu chodily na základku 🙂

taky přeju pěkný den, jdu převléct posrance, a jedeme do města do banky, se mi nechce, ale musím pro novou kartici 😝 😝

papa

cipisek007
1. říj 2009

Tak jsem si s holkama po sváče lehla a docela je mi líp, ale jsem zbitá jak kůň.

Joooo musím se pochlubit, Terezka ukazuje, jak je veliká (to už umí dýl), ale dneska po sváče jsem s ní dělala paci paci a ona to pak pořád opakovala a teď když jí řeknu paci paci, tak to udělá 😵 Není to takový to dokonalý pacipaci, ale já vím, že je to ono 🙂 Rozumíte co myslím, dneska nemám dobrý vyjadřovací schopnosti ☹

Innko, jo to jsem vypozorovala, jakmile rejeme, tak se objeví fotky s tím, co se nám nelíbí 😀 😀

Zuzi, mamka Fare zná, ale nebere je, protože jednak se jí tam už nevejdou a jednak by v tom prej měla šílenej zmatek.

Jo a udělala jsem něco, co bych normálně neudělala. Holky od rána ječí a nic je nebaví. Tak jsem jim zapla telku. Konečně ticho a mě třeba ta hlava přejde úplně. No ale pustila jsem jim Óčko a oni na to paří normálně 😀 Terka zpívá a kejve se 😀 😀

Ad pytle na spaní v tescu - včera jsme tam byly, kouknout se na kombinézky zimní. Po pytlích ani známka. Opět jsem se ptala, že je sháním už 2 měsíce a oni že nejsou a asi ani nebudou. Takže asi tak a až se holkám zahojí ouška, tak jdou pod peřinu 😒

cipisek007
1. říj 2009

Jo Evi, váhově jsou od sebe cca půl kila. Zítra ráno jdeme na váhu, ještě jí musí hlídat, jestli T. přibírá. Je to takový divný mít každý dítě jinak velký 😀 Jsem byla zvyklá na max. rozdíl 10dkg a najednou je Terka viditelně menší a hubenější.

Tak já jim jdu připravit oběd a věci na sebe a po jedný vyrážíme na naušničky, držte palečky, ať nás to všechny moc nebolí ☹

zuzka84
1. říj 2009

miso , tak co nausnicky ? dobry?
a jinak skoda ze nebere aspon ty pohorky od fare - me prijdou dobry, ted bych je na podzim pro Dadu docela brala , ale to bych musela teda jedine do toho suchace

uz se mi z Davida zase vari krev 😠 . no asi jak jsem nevyspala tak jsem taky nervni jak sanky v lete 😖

petreva
1. říj 2009

Míšo, taky na vás myslím!!!! Tak co??
Ini, Ď, ještě si to přečtu jednou, už je E.zase vzhůru, tak mastím!!
Zuzko, jůjda, já bych ti chvilku pohlídala. Eluša je ďábel a asi z ní budu za chvíli šedivá,ale je pořád jedna. Ty máš dvě...Moc přeju ať je brzy líp!

kacena00
1. říj 2009

jaká zase provokace???? 😀 😀 😀

http://www.ajuty.cz/shop/UserFiles/Image/babybj...

http://www.manduca.de/img/modelle_und_preise/ro...

míšo, snad to bude fungovat ten odkaz, jestli jo, tak ti hned bude jasnej zcela jasnej rozdíl mezi tzv. ergonomickejma nosítkama kam patřej šátky, manducy, beca, erga...blábláblá
a klokankama 🙄

indigo
1. říj 2009

Miška se řehtá na plyšovýho koňo-lva (na nohách to má kopyta, ale to co má kolem hlavy je krátký, oranžový a spíš mi to připomíná hřívu, ale za čumák je jako od koně, ať žijou plyšáci... 😝 )

Míšo tak jak vy? Co náušničky? Předpokládám, že nejvíc to bolelo tebe... 😖 😀
Já se náušničky chystám teprve vybrat, jedem o víkendu skásnout Mišky prababičku, ještě jí neviděla, a dá jí na náušničky. 😎 Objednám z netu, nechce se mi obíhat budějický zlatnictví 😝 a nikde stejně nebude takovej výběr jako na netu 😀

Inuš pro kartu? Nepatříš taky k těm, co jim jí spořka záměrně blokla a posílaj novou? Můj chlap jo a je nervní, nemůže si vybírat, nemůže platit kartou... a já jsem taky nervní, páč po mě pořád chce nějaký prachy... 😠 😀

kacena00
1. říj 2009

krom těch uplně blbě a visícíma a fyziologicky správně fixovanejma nožičkama jsou ergo nosítka i pohodlnější pro nosiče

jinak indi teda ty seš fotografka 😵 😵 suor fotky, a inuš konečně vidím na vobrázku 😉

zuzi, tak supr, že se to s kojčením zpelšilo a malošátko přibírá 😉

indigo
1. říj 2009

Jé jak já jsem ráda, že jsem pořídila ERGONOMICKÉ nosítko... 😖 no jo, M dnes v M ještě nebyla, musím napravit... 😎

Míšo zítra na tu gyndu jdu, ač jsem myslela, že to zrušim, od včerejšího večera ani kapka, že by mi po dvou měsících skončilo šestinedělí?!? 😀 😎

kacena00
1. říj 2009

tyvoe já píšu jak tatar... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 přeložte si prosím do správné češtiny 😀 😀

kacena00
1. říj 2009

gratuluju k ukončení šestinedělí 😀

valim jdu si udělat oběd, vrátila sem se z palvča a zatim jen krafu a píšu maily

indigo
1. říj 2009

Baru dík, já bych hrozně ráda fotila nějak víc a líp, ale k tomu bych potřebovala foťák tak asi o 20tisíc dražší než mám teď + spoustu dalšího vybavení... tak se asi spokojím s tímhle "kabelkovým" co má většina lidí, ale vždycky se dá použít tak 2 fotky z 50ti... 😖 😉

cipisek007
1. říj 2009

Jé holky, vy jste zlatíčka 😵

No opravdu to asi nejvíc bolelo mě. Ale to jen kvůli tomu, že mi není dneska dobře. Už jsem si s holkama vytrpěla tolik, že mi to nepřijde. Dr. i sestřička byly moc moc hodný. Holkám naušničky slušeji. Jen Terezka se po napíchnutí zblila jak alík a při píchání prděla jak starej chlap, až jsem si myslela, že se pokadila. Ani se jí nedivím. Barunce se hned po nasazení naušniček jedna rozepla a vypadla, tak procedura nasazování znova. No musela jsem to tam díky tý migréně hodně rozdejchávat. Terka zblitá, obě mikiny od krve.
Ale jsou v poho. Kecaj, smějou se, jen jsou unavený a protivný, protože po obědě chodí spát a spaly jen chvíli v autě. Mají ouška od krve, ale dnska jim to smývat nebudu, až zítra. Dneska ani nekoupeme, jen je otřu vlhkou žínkou.

Indi, supééér, takže zítra srazík na gyndě. Těším se na Mišku 😵 Dorazíš i s Tádou, nebo ho bude mít tchyňa?

Barčo, díkes za odkazy, pozdějc na ně juknu 😉