Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
3. říj 2009

Hezký večer

3vestky už jsou naložený v sudu 😀 😀 😀 já abstinent z toho nic mít nebudu,ale bylo to fajn,nakonec jsme třásli a ne trhali 😝

Míšo,fotky jsou krásný,je to hrozně hezký,jak jsou dvě,jak je vidět,že se mají rádi,jak si hrají 😵 😵 a jsou to fešandy s naušničkama 😵

Inní,taky mám švestky hodně ráda,ale u nás nikdo nic pečenýho nejí,tak peču jen když čekám návštěvu.Dneska jsem na chalupě ale pekla koláč se švestkama a spodek je makovej,je to ňamka 😝 .

Evi,tolik si se bála těch příkrmů a dneska je ten den D 😵 ,máš toho naštudováno za nás za všechny.Elenka je šikulka,jak si mlaská s taťkou 😝 .

tak já jdu do peří,jsem mrtvola,papa a klidnou noc maminkám a hlavně miminečkům 😉

indigo
3. říj 2009

Hezký večer!
Míšo! Holky jsou takový najednou... holčičí!!! Né že by předtím nebyly, ale teď úplně zholčičkovatěly! 😀 Moc jim to sluší!

Inuš ukážu... 😎 ale definitivní to není, když ono je jich tolik krásných..... 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Dobrou noc! 😎

indigo
3. říj 2009

Jé zapomněla jsem na Elenku! Jak jí to s tou mrkví ale sluší!!!!! 😎 Tak jste to zvládli, a koukám - krmil tatínek! 😎

cipisek007
4. říj 2009

Dobré ránko!

Holky děkujeme 😵 😵 pořád si na ty naušnice nemůžu zvyknout a holky už o nich dávno neví, mají to krásně zhojený i když ještě mažeme framykoinem a protáčíme.

Indi, naušničky krásný!! 😵 😵

Evi, moooc gratuluju k první mrkvičce 😵 Elenka bude jedlík 🙂

Tak včera jsme odložili spací pytle a holky na dnešek spaly pod peřinou. Strašně se tomu tlemily, když jsem je tim večer přikrejvala 😀 😀 a kupodivu spaly i přikrytý. Barunka přestala v noci cestovat, jen jsou obě hlavou namáčklý na šprclích za hlavou. A blbě se hledá dudlík 😀 😀 A ráno byla Barča první vzhůru, jen jsem jí slyšela, neřvala, tak jsem jí nechala v postýlce a když se vzbudila i Terka, tak že si je obě vezmeme nachvíli do postele a Barča si hověla na peřině 😀 😀 Pohoda, vánek a tabáček 🙂

cipisek007
4. říj 2009

Innko a co ty? Jak je? Malej je pořád v poho? My furt válčíme s tou rýmou. Terka už je lepší, ale Barča má furt plnej nos. V noci i chrápala 😀

petreva
4. říj 2009

Taky zdravím po ránu,
děkuju za Elenku za gratulace k mrkvičce. Asi bude jedlík, ona by jedla pořád,jak je to lžičkou...hlavně, když nemusí tahat...Uvidíme.
PEDI, ty toho za ten den taky stihneš!!! Já jsem pořád nemožňous...asi je to ale taky tím, že mi E. doma prostě nespí nebo půl hod a to jí musím půl hod uspávat...říkám si, že jí musímnaučit usínat sama a čím dřív to udělám tím líp...ale když já nemám sílu, jsem ráda, že usne takhle a natož čelit hodinu breku nebo prostě nespaní a pak to přetažení...
MÍŠO, to se vám ouška hojí hezky, když už to není ani znát! Půjdete plavčit 😉 Ty tvoje holky se pořád smějou, to naše Eluška ne. 😕 Jo usmívá se, píská radostí, ale aby se řechtala jak protržená to dělala párkrát. Tak pořád rýmujete?? To je pech, viď. E. už má rýmu lepší, ale pořád odsáváme a s bojem!!
INDI, ty jo, to jsou fakt krásný naušničky!! No fakt mě hrozně zaujaly! Jsi dobrá, takhle nakupovat na netu, já k tomu pořád nejsem. Co nevidím na vlastní oči, pochybuju o tom. Ale tyhle jsou fakt boží.
Tož jdu pověsit prádlo...

cipisek007
4. říj 2009

Evi, my jsme doteď usínaly samy, ale od nemocnice to prostě není možný. Takže jim večer čteme pohádky, dokud nevytuhnou a nebo tu co ječí držíme za ručičku.
Pořád se směje jen Barča, Terka je taková vážná, nemůžu jí zachytit na foťák usmívající se. Vždycky zvážní, když jí fotím. Snad ta rýma přestane, jinak plavání asi nebude 😒

Tak nám jedna naušnice vypadla. Barunce. Asi má špatný zapínání. Naštěstí šla kársně nasadit a ani ten vpich není zarudlej, tak jsme to hned mázli framykoinem a bylo. Až budou mít ty dírky už zhojený, tak tu naušnici musím dát spravit.

indigo
4. říj 2009

Ahoj holky!
Míšo tak nakonec třeba ani pytle nebudete kupovat! 😀
Já jsem právě objednala náušničky, pořád jsem se nemohla rozhodnout, sjela jsem asi 150 internetových zlatnictví 😀 a nakonec bude mít Miška ty co mi padly do oka jako první, ty co mám v albíku. 😎

Přejem úspěšný boj s rýmou!!! 😖

A co srazík? Já chci tašku!!!!! 😀 Co třeba úterý? Kdekoliv! 😎

cipisek007
4. říj 2009

Indi, my v úterý máme ještě doma tatínka, ale zase by mi pomohl naložit kočár a pak vyložit a uvařit... No nevím, navíc vlastně v úterý po obědě razíme do poradny, tak bych měla fofry 😖 A taky ještě pořád máme tu rýmu 😒

Naušničky jsi vybrala krásný 😵 😵

indigo
4. říj 2009

No jo, vždyť já chci v úterý taky skočit s Miškou do poradny, jen převážit, jak mi ta moje násoska přibírá...
Tak čtvrtek?
jestli se nedohodnem na tomhle tejdnu, tak si je asi vyzvednu v obchůdku, JÁ CHCI TOTIŽ TAŠKU!!!!!!! 😀 Aspoň rovnou koupím Tádovi ty punčocháčky. 😎

cipisek007
4. říj 2009

Oukej, čtvrtek bereme 🙂 Kdo další?? 🙂

zuzka84
4. říj 2009

hoj hoj,
ctvrtek taky muzem - dopolko ale jen.
penize poslu na ucet , zprava od misi mi dosla 😎

zuzka84
4. říj 2009

jo a kdyby bylo jeste hezky tak jsem pro sraz v Daniele ... maminky sice asi umrznou ale aspon se nezblazni (teda nektere 😉 ) 😀

inna12
4. říj 2009

ahoj,

Indi, naušničky jsou moc hezký! to jí budou slušet 🙂

Evi, jé, fotečka krásná , jak Elča papá..tak už máš velké miminko viď? 😵 to je dobře, že hezky papá a že jí chutnalo 🙂

Míšo,tak jste měli pohodovou noc, to je dobře 🙂 jo, pavlík je okej, za to já...v krku teda lepší, hlava mě ale bolí a ta rýmice 😠 v noci sem nějak nemohla spát, měsíc svítil jak šílenej...a ten brouček se mnou pak ležel do půl druhý odpo trpělivě v posteli, abych to dospala 😵 on je neuvěřitelnej, ja ho fakt jen kojim...on leží, brouká, pozoruje, pak vytuhne,vubec nepláče, jenom večer pár minut 😵 a ted si toho fakt vážim, jak mi je mizerně 🙂

holky on se přetáčí ze zad na břicho 😲 už asi 4 dny se o to pokouší, šponuje se, rve hlavu do boku, zvedá hrudník, heká jak šílenej a dneska se mu to konečně podařilo, mrskl sebou a byl na břiše! 😀 a dneska už to udělal třikrát, ted šlape na kole v lehátku a furt něco mele 😀

čekam, až přijde pavel z fotbalu a vezme pavlika ven, ja si pujdu zase lehnout, ta hlava mě bolí jak střep, to ještě bude rýma hnusota 😒 snad to malej nechytne...

do Daniely bych stejně na sraz nešla, venku bych už ho fakt na chování nevyndala, ve stojícím kočáru vydrží max.20 minut a vevnitř se šíleně kouří 🙄 když bude třeba příští týden srazík v bazilice zase, až mi bude dobře, tak pujdu ráda!! můžeme dělat srazíky pravidelně 🙂

hezkou neděli !

inna12
4. říj 2009

Straspy!
pustila jsi se do toho, jak si psala,že zkusíš něco doma šít a tak???? sem ti chtěla napsat tenkrát, že jsi hrozně cílevědomá a houževnatá! fakt, to ja vubec nejsem , tak tě obdivuju 😉 a určitě to zkus, nic za to nedáš a jednou bys třeba litovala, žes to nezkusila, a když to nebude podle tvých představ, taks to aspon zkusila 🙂 co ježdění? jak ti to jde???

inna12
4. říj 2009

bože ty chyby 😀 😝 🙄

zuzka84
4. říj 2009

do Daniely asi nepujde nikdo 😀 , ja zase nesnasim baziliku 😀 ... no ale chci tasky 😅 . a na kolikatou holky ten sraz planujete tak asi ?

zuzka84
4. říj 2009

inni - neboj, druhe dite ti to vrati 😀 . to jsou blby vtipy ja vim 😉 , ale Dada byl taky totalne splachovaci , zato Danecek 😀 😝 , ale i tak je vlastne hodnej , jen to brisko ho trapi ... zrovna jsem dneska objednala kapicky , rovnou dvoje za 800kc 😝 a Dadovi botky za litra ... no to bude to porodny rychle v coudu 😀

cipisek007
4. říj 2009

Tý jo, to je dilema. Mě osobně by víc vyhovovala Bazilika, páč tam mám snažší přístup, zdarma parkoviště a hlavně, můžu děti vyndat z kočáru, až je budu krmit, tkaže v tomhle má Innka pravdu 😅

Zuzi, Dáda by si tam v tom koutku nevyhrál?

No já nevím v kolik, zase 9-10?

Jináč Barunce dneska už 3x vypadla naušnice, má špatný zapínání, potřetí jsme jí dokonce nemohli najít. Takže mi mamka půjčila segřiný, teď jsem je vyvařila, naložila do slívovice a zítra jí je dáme a kroužky necháme spravit. Naštěstí beruška maličká drží, když jí tu naušnici nandaváme, je vidět, že jí to nebolí a to jsem ráda 🙂

zuzka84
4. říj 2009

miso - ja nevim, vidim ho jak lita vsude mozne , jen ne v koutku 😠 , ale na chvili to urco vydrzime, je pravda ze uz je hooodne zima dopolko - i pro me na kojeni je to blby
a cas by mi vyhovoval pozdeji , at pak muzem jet rovnou na kycle , takze ja bych spis tak v 12 - to se asi taky nikomu hodit nebude co 😅 ?

indigo
4. říj 2009

A mě je jedno kdy i kde, radši v teple, kvůli kojení... ale když bude mít Davídek Tádu, třeba by i v koutku vydržel... kdyžtak holt vezmete tašky a pomažete zase pryč. 😀 😝
Takže se domluvte časově, já prostě dorazím... 😀 Zuzko kdyžtak bych ti tašky přinejhorším vzala a zašli bysme někdy k vám. 😎

indigo
4. říj 2009

Šermoň už se přetočí, jo? 😲 No jo, když Inuš porodí dvouměsíční dítě, to jsou mu teď 4, tak to by šlo... 😀 😎 Ta moje násoska sotva udrží chvilku hlavu ve vzduchu, když leží na bříšku... 😖

cipisek007
4. říj 2009

Innko, máš doma šikulku! Peťa i ty máte doma chlapi, který někam strašně chvátaj 😀

Hm, tak 12 zase nevyhovuje mně 😒 HOlky jsou zvyklý na půl 1 oběd a pak chrnět, což v Bazilice nehrozí.

inna12
4. říj 2009

Indi 😀 😀 hele, ale ono to fakt asi má vliv!!! jak je velkej a tak 😲 je fakt takovej dopředu 😝 stejně nevim, po kom je takovej velkej, ja měla 3300 g a pavel dokonce nějak 2900 g a normoš centáky a tohle dítě je přerostlý 😀 ale radost z toho moc nemam, ono není kam chvatat, žádná výhoda v tom neni, až je mi líto, že už to není takový to mini miminko maličký (jenže to on nebyl nikdy 😀) a ted se už fakt bojim ho nechat někde ležet, protože on sebou hodí a je o metr dál 😲 ale jak se u toho vztekal, než se mu to povedlo, to sme nemohli 😀 pak se mrskl, byl na břiše a byl z toho sam v šoku a pak se chudík z toho poblinkul 😀 😀 ted treba vecer se zase pokousel, ale nepovedlo se mu to 😅 asi na to musí bejt svěží 😀

ale v kočáru je furt nákej nervozni, dneska v globusu u kas zase kravál 😅 má na to čuch...jiný mimča v kočárku krásně spinkaj, ale on ne, pozor je v pozoru, když spí, tak na půl vočka a jak zastavim,tak hned je v pozoru..no jo, to už bych asi chtěla moc 😅 možná až ted bude chladnej vzduch, tak tam bude líp spinkat 🙂

Zuzi, ja neřikám, že danielu nesnaším 😀 jen už mi přijde, že je to ted pro ty naše malý mimča nevhodný při tomhle počasí a vevnitř je to malý a celý nahulený..ale podle mě se absolutně neřidte, ja sem tenhle tejden stejně odepsaná 😝 proč nesnášiš baziliku?? ja tam teda byla minule poprvý, ale přišlo mi to tam fajn...prostorný, dítě si tam položíš, přebalíš...

inna12
4. říj 2009

Míšo a už nevejde co 😀 bych chtěla taky holky vidět naživo někdy 😵 mě s.re, že sem ted nachcípaná 😠 jestli budete srazovat ...krk už mě nebolí ted skoro vubec, ale ryma ze me leje, jak z vola...šermík pořád odolává 😝

inna12
4. říj 2009

tak ja pišu jak deb.l dneska fakt..to je tak, když u toho čumim na film a pišu na etapy..tak radši končim 😝

dobrou!

😉

indigo
4. říj 2009

Joooooo a prosila bych matky od JEDNOHO dítěte, ať neprovokujou s tím, že si jdou přes den lehnout!!! 😠 Děkuji!!! 😠 😠 😠 😀

Inuš já Zuzce rozumím, ono né že by Baziliku neměla ráda, ale Davídek to tam vezme útokem a Zuzka nemá šanci ani si objednat, natož vypít kafe... 😖

Šermík je teda zlobivec, Miška v kočárku teda zatím chrupe, ale musí se jezdit, nejlépe po venku. Dneska jsem se cestou z prochajdy stavila v Albertu a krom toho, že jsem starší dítě hledala kdoví kde (no byl u lízátek, jak jinak... 😀), Mišce se v krámě nelíbilo... 😝

Dobrou noc! (Teda pr mě ještě zdaleka né, mimino má poledne... 😠 😝 )

inna12
4. říj 2009

jo a Zuzi, odkud bereš ty kapky? taky z raje? a pozorujes u Danečka nákej efekt při nich? ja právě ani nevim, jestli by měl bez nich Pavlik bolení nebo ne..ale radši furt davam 😝 mě štve, jak málo vystačí 😠 ani ne měsíc... 🙄

inna12
4. říj 2009

Indi ,aha...a jak to, že tam Davídek zlobruje a v Daniele ne?? 😲 😀

kdo si přes den lehl??? 😲 😀 ja ležela jenom do půl 2 s šermíkem 😀 😀 jenže sem v noci voka nezamhouřila, on sice se v noci napije, jenže ja pak blbě zase usínám, ale odpo už sem neležela, sem koupala psa, to prase jedno, se p. v něčem vymatlal u řeky a samozřejmě mejt sem ho musela já 😠

a mě přišlo, že všechna mimča byla hrozně hodná, a Miška jak byla zlatoučká v tý bazilice, tam byl nejzlobivější právě šermík 😀 kočárek prostě nerad

Indi a kdy ti Miška spinká, že je takhle pozdě vzhůru? pak když usne, tak spí v kuse dlouho? šermík po tý půlnoci se pravidelně budí ted po třech hodinách, dýl snad nevydržel 😝 nejdelší pauzu má od těch 7, 8 do půlnoci, do jedný, pak už ne...

tak papa !