Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
10. říj 2009

Jo a právě jsem sundala M, M v ní spala skoro hodinu, ale nějak se mi tam už sesunula, nevěděla jsem jak ji napravit, tak jsem ji radši přestěhovala do košíku. 😎
To jsou zkratky, M v M... 😀 😀 😀 😎

cipisek007
10. říj 2009

Indi, já v tom KIKu je neviděla, tkaže nemůžu posoudit, ale doufám, že až se tyhle vyperou, tak budou měkkčí a lepčí. Jj, dřívější kolekce se jim povedla víc teda 😝
Jo tak to jsi byla ty, kdo tam vybral to bílý víno?? Mamka ho chtěla taky,ale měli tam už jen jeden ošklivej hrozen 😠 😀

cipisek007
10. říj 2009

Jéééééééé Barunka právě zjistila, že když koukne pod sedačku, tak vidí na druhý straně Terezku a strašně se tomu chláme 😀 😀 😀 😀

indigo
10. říj 2009

Jo to jsem byla já... 😀 to tam měli ještě 5 ošklivejch hroznů a jeden hezkej, už je snědenej... 😀 😀 😀

A jaký máš, růžový nebo béžový? Já ho nakonec asi koupím taky... 😀 😎

zuzka84
10. říj 2009

miso - divny co 😀 ...diky za pochvalu

dudlik - my mame ten kulatej obrovskej , sotva mu ho narvem do pusy , ale jiny fluse 😠

cipisek007
10. říj 2009

Indi 😀 😀 Hlavně, že sis pochutnala 🙂
Já koupila žůžový, i když teď si říkám, že jsem blbá a měla vzít béž, páč byly nejhezčí 😠 😠 Ty stejně koupíš rovnou ten velkej, viď?

inna12
10. říj 2009

M v M 😀

Míšo 😀 to je objev 😀 malá

tak my byly v tescu s Terkou a Matýskem, koupily jsme klučíkům kjásný bundičky zlevněný na pár korun 😵 dobrej kauf..pytle se mi teda nepozdávaly, takový umělý byly 😒 Pavlík opět jak jinak scéna u kas 😠 klasika 😀
prostě nákupy nesnáší, chlap no 😀
Matyášek opět procházku i nákup prochrápal...taky klasika 😀 (prej už nespí v kočárku háhá)

holky Pavlík usíná sám v postýlce 😵 vykoupu, položím pod hrazdičku, tam chvíli povídá, klíží se mu očka, tak přenesu do postýlky, tam sleduje medvídky na kolotoči chvilku, potichu se tam hemží a ted sem načíhla a spí! 😵 už ani u nej nemusíme bejt 😅 P. utekl na fotbal, tak si jdu konečně pustit ten film, už se na to těším 🙂

Terez, vydržel naštěstí až domů bez pití 😝 no nechtěla bych se někde v týhle kládě prsit 😝

holky, koupete někdo v kyblíku?? mě to teda v něm vyhovuje, je celej ve vodičce, hrozně se mu to líbí, ale hlavu mu teda rozhodně sama neumeju.. 😝 Myslím Barča že? když pak sám drží hlavičku, tak už to zvládneš??
zatim teda meju na střídání v kyblíku a vanicce

Zuzi, dudana ma Daneček fakt obřího na tak malinkou pusinku 😀

cipisek007
10. říj 2009

Innko, a že se rozeřve vždycky u kasy. Neřve až když řekne prodavačka cenu?? 😀 😀 😀
V kyblíku koupala Peťa Menník, jinak myslím nikdo.

cipisek007
10. říj 2009

Jo a k tý mojí malý objevitelce - přišla mamka na koupání a povídá - Barunka je unavená, dělá hají. Já se začala smát a říkám, ne ona mě a Terku sleduje, co děláme na druhý straně obýváku 😀 😀 😀

inna12
10. říj 2009

Míšo, on už se kroutí v průběhu nákupu, to se ale drží a při placení to vygraduje 😀 jak vyjedu ven, tak zase dobrý 😝

cipisek007
10. říj 2009

Innko, chlap no 😀 😀

mattty000
10. říj 2009

Ahoj holky, Inni, malej taky už skorem chrápe, jen se pořád přikrývá plínkou a já mám strach, že se udusí ☹ ...dobře, pořád se mu kočárek líbí....on prostě rád nakupuje 😀 , jednou si nechal zkoušet i půl hodiny čepice a ještě se smál, je to normální? ta bunde je mu strašně veliká, ale obrrrr 😀 , našla už jsi, Inni, ten lodger proužkatej?

inna12
10. říj 2009

Teri, tak to Pavlík nandavání čepicí nesnáší..hned začne škvířit 😀 ještě ne, nenašla..
koukam na fotbal 😝

cipisek007
10. říj 2009

Innko, tož hezko zábavu 😀

Zdravím Terku 🙂

Já jdu do hajan, dobrou noc!

inna12
10. říj 2009

Terez, a neměj strach, těma současnýma plínama se fakt neudusí 😀 😠 jestli teda nemáš náký jiný než já...je to tak tenký 😝

inna12
10. říj 2009

hlavně, že sem ti dneska nesla tu plínku méďatou a tu tyčinku..sem zapomněla na to pak 😝

Míšo, už přepínám...nuda žádný rychlý akce 😀 ..jdu na ten filmík radši 🙂

hezky se vyspi, dobrou 😉

mattty000
10. říj 2009

Dobrou Míšo, já dnes půjdu taky....Inni mělas pravdu ty boty nic moc, ještě ted mě bolí nohy 😠 ...to je čas, mám plínek dost(asi 10 😅 ) a tyčku si použila? pomohlo?

zuzka84
10. říj 2009

inni - ja koupala a koupu v kybliku , hlavu nemeju zatim 😀 , teda vetsinou - obcas je s Dadou ve vane tak to mu ji pak osplouchnu (kdyz si ji obcas poblije ze jo 😀 ) . a Dadu jsem tam koupala od tri mesicu tak to uz bylo v pohode, to uz krasne drzel hlavu

inna12
10. říj 2009

tyčku párkrát jo, myslím, že pomohla 😉

holky, ja vam zavidim, ja bych ted prostě neusla..ja sem hrozná sova 😝
film vypadá dobře, takový veselý. už se sjíždí tatíci 😀

cipisek007
11. říj 2009

Dobré ránko!

Innko, jo tak ty ses dívala dobrovolně? Tak to mě fotbal neba. Hokej skousnu, ale fočus ne-e. To je nuda na entou 😀

Dneska jdu na oběd k našim. Nebaví mě vařit si pro sebe samotnou.
Taky peru ty pytle, tak jem zvědavá, jestli nějak změknou, asi jsem je neměla kupovat, fakt se mi moc nezdaji 😒

petreva
11. říj 2009

Dobré ráno i ode mě!!
Já bych taky padla v devět, ale dávám ještě E. kolem desáté najíst, nebudí se mi tak v noci, teda ne na jídlo, jinak se budí...spaní stojí za prd, ale myslím, že může být hůř, takže si nijak nestěžuju. Dneska jsme samy, P. šel montovat nějakou bránu, tak snad mu nebude pršet ☹
MÍŠO, taky nemáme vařeno a haaaldu nádobí v kuchyni. Mě se ráno prostě nechtělo...tak teĎ to tam bude smrdět až do večera. Přes den nic neudělám...Ani nevím, co pořád vařit, něco rychlího aby toho bylo hodně 😀 přijde mi, že máme od porodu pořád to samý..
INDI, tak se M v M líbí? Nosíš jí doma nebo i venku? Včera byla E v M 😀 po delší době a až jsem se zhrozila jak vyrostla. Dřív cumlala kšíry a hlava sotva vykukovala a teĎ 😅 už jí kouká půl zad 😅 Zrovna včera jsem jí měla v M a lovili jsm ena půdě nové hračky. Chrastítka u nás už jaksi nefrčí, taj jse vyštrachala takový ty kostky co se staví na sebe a děláme komíny. E baví je bourat a vytřeští oči, když to padá 😀 je s ní sranda. FAkt mi přijde, že poslední týden se o všechno hrozně zajímá, za vším se pachtí. Pořád neleze, ale tak nějak se rychle posouvá 😀 už nic neobstojí. Budu muset prolést byl po čtyřech a odstranit věci.
Tak jdu ji vysvobodit z postýlky a začne kolotočččč. Mějte se!!

cipisek007
11. říj 2009

evi, taky nemám inspiračku co vařit. Obzvlášť, když je doma David. To se furt dohadujeme, kdo bude vymejšlet jídlo. Mě nevadí to uvařit, ale něco vymyslet. Taky mám pocit, že od porodu jíme neustále všecko dokola. 😠

Jo a mám tip na dobrou a VELMI rychlou pomazánku, poradily jí mamce ženský v krámě.

Je na to potřeba - šunkový salám vcelku (koupovala asi 30dkg), sklenice Moravanky a 2 majolky (ty v tom nízkým kelímku). Salám a moravanku rozmixovat, přidat majolku a je hototo. Ani se to nemusí solit, pepřit nic. Fakt moooc dobrý jak na chleba, tak na rohlík. 🙂

indigo
11. říj 2009

Dobré ránko!

Evi to je takový krásný, když ty děti něco zajímá, úplně vidím Tádu, toho hrozně bavilo bourat komíny, já stavěla, on boural a byl u toho hrozně vysmátej. 😀 Je to krásný období. Jako každý... 🙂

Míšo tak pytle nic moc? Já teda fakt ještě přehodnotím, jestli ho koupim, proč nemaj ty krááásný šodavý... 😖 Jo, určitě bych brala rovnou ten větší, za ty prachy, aby mi z toho menšího za 3 měsíce vyrostla... 😝

Jo a potkala jsem včera v tom tescu kamarádku s manželem, čekají dvojčátka, možná už jsem tu o nich psala, tak maj potvrzenej páreček. Jsem myslela, že by k nim třeba Míša mohla sunout věci po holkách... ale 2x růžovou asi neupotřebí... 😀 😎

cipisek007
11. říj 2009

Indi, no vida, škoda 🙂
Uvidím, co udělají až pytle uschnou, ale zatím jsou mokrý, visí a moc se mi nezdají. Zklamalo mě Cherokee ☹

Nu já, dopoklidím, zacvičíme, nakrmíme a jdu k našim, takže hezkou neděli 🙂

carrinka
11. říj 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale těhotenství mi dává pěkně zabrat... Včera jsem se poprvé po týdnu najedla a nevyzvracela to!!! Jsem schopná jen ležet a pít heřmánkový čaj nebo Colu!!! Už je to děsný. Ale od včerejška je mi překvapivě líp, až mám strach, že se něco stalo, snad jsou obě miminka v pořádku 😲

Ve čtvrtek jsem byla u své původní doktorky se domluvit, že přestoupím jinam a i na kontrole štítnice. Gynekoložka byla fakt nepříjemná, vynadala mi, jak si to jako představuju, když mě dala dohromady a nechala mě doma, abych byla ok (jooo měla pravdu, ale fakt mě nasr..a!!!) Pak ale viděla, že sotva stojím na nohou, tak mi napsala výstupní zprávu a poprosila mě o zprávu, až se mimísci narodí, tak jsem jí "odpustila", ale bylo to zbytečný!!! Štítná žláza je v pohodě, sice mi narostl krk o 2 cm, ale hormony jsou v normě, takže jsem nafasovala zásoby léků a mám co nejvíc odpočívat 😀 (dokonce jsem nemusela čekat v čekárně ,protože zrovna když vyšla sestra, tak jsem se sunula k zemi - manžel mě statečně podpíral 😅 ... tak jsem šla okamžitě dovnitř... důchodci čučeli jak blázen, ale ani necekli 😉

Ve středu jedeme s manžílkem do Prachatic na první kontrolu k Michálkovi, tak se moc těším a mám zároveň šílený strach!!! Určitě písnu, jak jsme dopadli... Snad jsme pořád 3 v 1 🙂

petreva
11. říj 2009

CARRI, ahoj!!!!Jůjda, tak je ti tak zle?? Na jednu stranu je to pech 😒 ale zase když je to "kuli" mrňouskům, tak se to dá líp přejžít, viď? Taky mám nemocnou štítnici, neboj nic to bude dobrý!!! Hlavně, že jsi pod kontrolou! Určitě se ozvi a vlož fotečky do albíka, určitě dostanete "portréty" 😀

cipisek007
11. říj 2009

Carri, moc moc držím palce, ale neboj, bude to OK. Velká většina z nás měla takovýhle problémy. Já měla ještě ke všemu šílený migrény se zvracením a průjmama, a mohla jsem si vzít jen Panadol a Torecan na zvracení. A Panadol mi zabírá jen na horečku, beru šílený drijáky na migrény. Věř ale, že bude líp, musíme to kvůli prďolkám vydržet 😉

indigo
11. říj 2009

Jé Cari, taky držím palce, ať tě to přejde a ať jste s prckama ok. 😉

Evi tak jak, podařilo se? 😎

Holky psala jsem si s Jájou, pozdravuje, nestíhá nic, jsou všichni vyfluslí, malej ve dne nespí, v noci je taky každou chvíli vzhůru, zlobí ho bříško, je to prý čertík. Ukáže se až bude mít volnějc.

cipisek007
11. říj 2009

Tak jsem zvědavá, jestli ty dvě dneska usnou samy, bez pohádky. Kecaly mi do toho obě dvě, tak jsem je tam s rozsvícenou lampičkou nechala a uvidíme 🙂

Indi, dík za zprávy o Jáje 🙂

cipisek007
11. říj 2009

Uf, tak se to bez pohádky neobešlo. Byly tři a několi básniček, než vytuhly 😠