Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
11. dub 2009

KLačí jakej Mates od Lamaze? Já včera koupila ptáka Emila, ale nevimi, nevim jestli jsem vybrala dobře 😅 .
Já dneska taky objednala slunečník 😵 .

myky
11. dub 2009

Kačí tunel je dobrej 😀 . Co ty děti nevymyslej, že?

myky
11. dub 2009

Tak koukám, že jsem tu jen já 😅 !
Mikulášek je u tatínka, tak mám klídek. Dneska je mu celý den nějak ouvej a bolí bříško.
Dagi jj, něco jsem zhubla, ale žádný světobor to není. Ale já se raduju z káždého deka 😅 . Taky nevim v čem budu chodit. Nějak nic nemůžu sehnat, co by se mi líbilo.

slunickooo
11. dub 2009

Juj tady se povídalo... já nestíhám, jsme pořád venku... dneska navíc jsme jeli navečer na divoký prase ke kámošovi - bože to byla bašta... jo Niki na soutěži .. .první a s druhým vystoupením druh ý.... je nadšená, mají "opravdový" medaile... o to ji šlo 😀 😀 a zůstala u kámoše na tom praseti, zatímco mi mazali s malou domů....

Ac h jo, taky b ych šla na ten váš zoo srazík....ale boh užel, to máme jaksi z ru ky...

Dneska manža navozil vodu do bazénku, tak za pár dní se budem koupat.... už aby to b yl o....

Holky -vám teda už dětičky baští... my ještě fatk ten měsíc počkáme,,,,

My vytáhly zase sporták, sice není nový, ale má přehazovací rukejed , za co js em vděčná, i když dneska jsssssssme taky pou žili plínku - foukal vítr...

Há čku - super supr vý tvory...

Dagi -na ponožtičky byla moje b abička.. .škoda. že už tu není ☹ ☹ ☹ by i tob ě ráda uple t a....

slunickooo
11. dub 2009

tak sem hodila nějaký noý fotečky

myky
11. dub 2009

Sluní pěkný fotečky 😵 ! Holky jsou fešandy. Ta baretka je supr. Já pořád Miklíkovi strkám čepici přes uši, bo se bojim, aby mu do nich nenafoukalo 😅. A vy takhle ouška necháváte?
Jinak holky, čajíček nám chutnááááá 😀 . Koupila jsem BIO čaj s heřmánkem a feniklový. Zatím jsem dala ten heřmánkový a je po něm jak divej. Ani se nechce pustit flašky 😀 . A začla jsem mu dávat 150 mlíka. Jestli neni hladovej, že tak pláče.

slunickooo
11. dub 2009

Hele baretka je ještě po Niki.. ta když viděla dneska co to má ženeta nahlavě tak pr ý .. c o ji to prob oha dáv ám,,, mi l ion let staarý .... ale mě se to líbílo no 😀 😀 😀 apřes uši jsem se taky poř á d báala. ale jsou fakt vedra.... dneska mi malá skoro nespala.. .asi ji moc strojím,,, Kači asi dává jen k rát ký r ukáv,.... já dlouhý, dupajdy.. ještě nějak deku na no žičky apson. si nem ůžu pomoc n o...

myky
11. dub 2009

No tak to já ho oblíkám jak blázen. Pořád se bojim, aby nenastydl. Ale je fakt, že on je ještě menší 😅 . Nejhorší je to pro mě na té RHB. Tam je nahatej a to trpim.

dagina
12. dub 2009

Nazdrárek 🙂 , tady nikdo, to je dobře, venku je super, mě vozí babča s tetkou, tak mám chvilku, jinak bych také courala 😵 .
Já teda malou také dost oblékám, budu muset zvolnit, včera jsem viděla jednu maminu s 5ti měs. mimčem, a neměl čepičku vůbec 😕 , ani dečku žádnou..., jak by se mělo mimčo teda teď oblékat????? Teď už ji nechávám jen v tričku s dlouhým, pod tím má body s krátkým rukávkem... vypadá to že to stačí, ale čepici přes uši ji dávám pořád, takovou slabší. NO a deku také, někdy poodkreju 😅

Myslíte, že už by stačil dát třeba jen klobouček co háčkuje Sis?????

Myky, já žeru jak blázen, hlavně sladký, takže můžu být ráda že ještě nepřibírám (aspoň doufám), fakt jsem hrozná, snad se to moje žraní upraví až přestanu kojit..., no jo, ale to se už zase budu snažit o další mimčo, takže z toho zase nic nebude 😅 . Ale vypadám fakt hrozně ☹ .
Jsi šikulka když hubneš, ikdyž pomaleji.., lepší pomalu než vůbec.

Sluni, jsem se divila, že jsi chtěla už dávat příkrm, ale nic jsem neříkala 😅...., já si nemůžu kojení vynachválit, hlavně skrz "vždy připraveno" 😀 . Žanetka je kus 🙂.
Jj, přehazovací rukojeť je fajn, to je to jediné, co bych mému kočáru vytkla, to mi bude chybět.

Tak se mějte a užívejte počasí, já si jdu ještě dáchnout do pelechu, pa 🙂

dagina
12. dub 2009

Jinak včera to byl přesně rok, co jsme počali Lucinku, to je nostalgie..., už ji máme v postýlce 😵 ... .

hanulka3112
12. dub 2009

Ahojky Holky přišla jsem vám popřát krásné Velikonoce 😉 🙂

sisa32
12. dub 2009

Ahoj holky, tak máme oslavu za sebou. Od rána jsem dělala vejce, mazanec, nádivku a přílohy ke grilování, jsem ko. Stihla jsem to do 11.😝 Hezky jsme poseděli, pokecali a nadlábli se. odpo jsme se jeli projet autem po okolí a viděli jsme horkovzdušný balon, tak jsme ho chvíli sledovali, bylo to píma, i Adélka byla s námi.) Samo, že jsem byla před tím i s kočárkem. 🙂
Zítra zase něco, koledníci a pak další grilčo, tentokrát s manžovým tátou.

Dagi, gratuluju k výročí 😀 😉, taky jsem vzpomínala. 🙂
S tím kočárkem máš pravdu, to je jediná chybička, co má. To drncání mi už nevadí, když je Adélka větší, už se tak netřese. 😀

VŠEM VÁM PŘEJU VESELÉ VELIKONOCE. 🙂 🙂 🙂

myky
12. dub 2009

Ahoj holky, taky přejeme veselé Velikonoce 😀 . Chtěla jsem k nim něco koupit Mikuláškovi a nic nemám ☹ . Teď si nadávám za plíny. Nakoupili jsme Huggiesky a mě příjde, že malému nesedí. Tak jsem dneska koupila Pampersky a teď nevim co s tima Huggieskama 😅 !?
Sis to jsi si teda mákla. Já se flákala na chatě a příjde mi, že jsem unavená, jako bych fárala v dole. Čerstvý vzduch je holt něco 😀 .
Dagi příjde mi, že hubnu tak nějak přískokem skok. Teď zase váha stojí jak uražená. Věřim tomu, že za 14 dní si na ní vlezu a bude zase Kg dole. Jo a kojení se snažim, ale malej nějak začíná u prsa vyvádět. Mele sebou a když zkusim jestli mlíko teče tak stříka jak blázen. Přemýšlim o tom, že si půjčim tu el. odsávačku od Medely a budu odsávat a dávat z lahve. Ta RHB sestra říkala, že můžu klíďo kojit, až trochu srovnáme ten záklon. Že špatně pije kvůli tomu. Tak nevim.

myky
12. dub 2009

Joo Dagi taky gratuluju k výročí. Mě to čeká přelom květen/červen 😀 . To je neuvěřitelný 😀 .

masle
12. dub 2009

Taky všem úřji VESELÉ VELIKONOCE!!! Jsme akorát dokgrilovali... 😀 😀 😀
JInak s tím hubnutím, dneska mi řekla kamerádka , že už jsem určo vče zhubla...tak mě potěšila i když mi to nepřijde.. 😅 🙂

myky
13. dub 2009

Masle tak vidíš. Vypadáš suprově 😀 . To mě nikdo neřekl a asi dloooouho neřekne 😅 .
Je, Miklík se začal hlásit. Asi hladík, tak mažu a pak zas juknu, když usne 😅 . Zatím se mějte. Páček

dagina
13. dub 2009

Ahojky, to jsme měly krásně, co?! 🙂 Počasí nemá chybu.

Hanulko, co mrňousci??? Pěkně se jim daří koukám.., už jsi 31tt, ještě ať chvíli vydrží 😉 .

Sis, ty jsi fakt šikula co všechno stíháš, třeba u druhého na tom budu také lépe 😅 .

masle, se máš, mě to také jen tak někdo neřekne, právě naopak, Lucinky praděda mi včera řekl, že jsem zase nějaká kulatější.

myky, Mikymu nesedí??? A jak se to pozná 😕 ??? Vždyť na takové plence se musí ledasco ztratit..., ale nemůžu posoudit, my kupujeme jen z DMka, a jsem spokojená, nic jiného nezkouším. 🙂
Myky, jinak já jsem pořád jak kdybych fárala doly..., je to masakr 🙂.

Malá má zase nějaké blicí období, no ani se ji nedivím, když pozoruji, co všechno sním za ksindly, jsem schopna si na kyselé okurky dát cukroví.... 😝 😝.
A pěkně se mi osypala po mangu a mandarince, radši jsme mastili na pohotovost a tam po nás chtěli 90kč.., tak sem čučela.

Mějte se, pa. 🙂

dagina
13. dub 2009

Dala jsem do alba nové fotky - malá už chodila po koledě, tak jukněte co všechno vykoledovala 😀 .

myky
13. dub 2009

Dagi jj, je to masakr! Teď jsme měli 3hodinovou koliku, jak prase 😢 . Chudáček si zkusil a konečně teď usnul. Lucinka je krásná a jak krásně drží věci. Mikulka ještě nic neudrží, tak mám z toho vítr, jestli ta neurologická KO dopadne dobře. Já chci kvůli očkování. Aby se neodkládalo ☹ . Koupila jsem ptáka Emila od Lamaze, ale příjde mi, že se ho bojí. Je to na něj asi veliké.
A s tím kulacením. Mě včera řekla tchýně, kdy začnu posilovat břicho, aby se mi zatáhlo 😨 .
A počásko si nemůžu vynachválit 😀 .

kacatko03
13. dub 2009

Ahoj holky, také dodatečně Veselé Velikonoce 😀 ...tak co? šetřili vás chlapi?

já jsme po prodlouženém víkendu ko....mazec...včerejší akce: ve 23:30 volal švára, že se jim narodila KONEČNĚ holčička...tak jsme v pulnoci zabalili kluky a jeli jsme k mojí máme popít...kalba do rána...Manža s mámou to táhli až do oběda a to jsme pak jeli ještě tchánovcum koledovat takže manže nakonec padl totál vykalenek ve 3 odpoledne.

jinak segra měla teda pěkně rychle porod. celej den nic byli i na chatě a večet najednou kontrace po 5minuták a po chvilce po 3 minutách...segra dostala zimnici tak vyrazili...z Petrovic byli v Podolí za 8 minut....dorazli tam ve 22:40 a malá se narodila 22:50. nakonec šel císař, bo segra měla streptokoka v porodních cestách tak bez antibiotik spontální porod nemohl být....segra přenášela týden a malá je malinkatá má 2340g a 48cm...ještě o 500g mín než měl Tobík kterej se narodil o měsíc dřív. prej přijeli jen tak tak, že plodovka už hodně zkalená a placenta na bodu mrazu....tak už to má taky konečně za sebou a ve středu se jdu na ně podívat 😀

jo a mašle...viděla jsem první fotky a taky mají vánočku 😀 😀 😀 jako vy 😀 😀 😀 jinak co Ráďa a příkrmy? a co kakání? malej má pěkně tuhou stolici ale umí se s tím poprat, kadí tak ob den až 3 den...už dlabene zeleninu i ovocné přesnídávky a večer má kaši do lahve...podle toho jak je hladovej.

jo a dalšíé věc....včera jsem u známejch zkoušela místo klokanky ten šátek...a malej byl nadšenej, vydržel v něm celé odpoledne tak už ho mám doma a budem šátkovat 😀 a přijde mi to dle mého pocitu i bezpečnější...v klokance sem ho vždy přidržovala bo jsem měla strach že by mohly přesky povolit...a v šátku ten pocit vubec nemám. Tak vřele doporučuju...

a co ten srazík? na kdy ho naplánujeme????

myky
13. dub 2009

Kačí tak ségře moc gratuluju 🙂 . To byl fofr! To stihli jen tak tak. A jak že se malinká jmenuje? Takovej diblíček. To bude nádherná panenka 😀 . Dáš fotku do albíčka? Jdu juknout, jestli tam už není 😀 .

myky
13. dub 2009

Káčátko mám pro tebe bojový úkol! Do toho srazu koukej přibrat asi tak 20kg, nebo nehraju. Tam budu jak vorvaň 😢 !

kacatko03
13. dub 2009

myky: fotku malé nemám...měl ji segry manžel v jeho Fotáku a ještě to nikomu neposlal...jmenu je se Bára. jinak segra a její manžel jsou oba obři on má okolo 2m a segra 184cm takže malá má dle fotek dlouhé nohy a velké chodidlo a je podobná segře když byla miminko 🙂

ty vole kolik?? 20kg 😀 😀 😀 já sem ráda že přiberu i po tom množství co sním půl kila.... 🙂 jj je to nespravedlivé ale mám to od přírody

myky
13. dub 2009

Tak Barunka 😀 . To jim asi hezky poroste, když má k tomu dispozice. Fotku hoď, až budeš mít. Mikša má taky dlouhý chodidla a já jsem z nich na větvi. Mě se hrozně líbí a pořád ho na ně pusinkuju 😀 . Jen mu nejsou žádný ponožtičky. Co mu je na dýlku, to mu padá 😅 . Já žehlim a už budu muset chrupat. Mikšík se na baštu nebudí, tak zas bude budíček uprostřed spánku. Jsem ho odpolko přecpala, tak ho nechávám teď dokud se nevzbudí. Jdu ráno na krev a beru ho sebou, tak jsem zvědavá, jak to zmáknem?! 😅 Postavičku Ti přeju a něco ze svého metabolismu mi pošli 😀 . Já mám kvůli štítné žláze sklony k tloustnutí 😠 ! Takže jsem na sebe zvědavá, ale tak jak vypadám, vypadat nebudu! Zhubnuuuuuuu 😉

masle
14. dub 2009

Ahojky po velikonocích 🙂
kačí - jééé tak koukám že ségra má velikonoční vánočku 😀 Tak to jí mooooc gratuluji a atˇse jim daří. To měli teda teda pěknou hoňku. Ne jako my.. To tam přijeli a za 10min byla na světě 😕 😕A dali jí celkovou narkozu nebo epi...? 😀 A je to asi drobeček malinkej co podle té váhy.. 😉

my v neděli grilovali celý večer 😀 manža nadělal špízy a byla to mňamka 😀 vypilo se toho teda požehnaně.. 😀 Včerejšek jsme strávili doma v klídku a hledali jsme na realitách pozemek bo chceme stavět domeček...no je to drahý jako prase 😝 ale teď bydlíme ve dvojdomku s mojim bráchou a už chceme mít vlsastní...

jinak Ráďa příkrmy zvládá - ale spapa tak půlku té skleničky víc ne pak už se dožaduje mlíčka.. včera jsem zkusila ten špenát +brambor a něco snědl ale žádná sláva 😅 Já to ochutnala a divim se že to na mě nepliv..brrr hnus 😝 Ale ta brokolice ta mu jede.. 🙂 Kaká jednou denně. Má to tužší ale bez problémů, taky se s tím popere.. 🙂 A kdy dáváš ty ovocné přesnídávky? Odpoledne místo jednoho mlíčka?

tak šátek říkáš jooo? Kdzž já to nějak asi neumím využít. Tu klokánku jsem neměla ani jednou..doma ho tahat v tom nechci aby si na to nezvykl a když jedu do krámu tak buď autem nebo pěšky s kočárem abych dala nákup pod kočár.. naštěstí jí mám jen pujčenou, že si nemusím nadávat, že jsem vyhodila peníze..

masle
14. dub 2009

myky - já na Pampersky nedám dopustit. Už to mám vyzkoušený sVeru jak jsem chtěla ušetřit, tak jsem nakoupila levnější Huggiesky ne tak podobně a nikdy jí neseděli. Vždy jí to nějak záhadně proteklo nohavičkou.. 😕 U pamparsek se mi to nikdy nestalo..Já chci dát dolu ještě 5kg bo teď jsem sice jako před těhu ale asi rok před otěhotněním jsem brala léky a po těch jsem nabrala tak to chci dát dolu. Takže mám ještě co dělat.. 🙄

jo a co ten srazík teda 😕 😕 🙂 Mě by se to hodila teda až ten další týden...tento týden toho mám nějak moc..

sisa32
14. dub 2009

Ahoj holky, tak jak je po velikonocích ? Bolí zadky ? 😀 😀 😀 U nás bylo veselo, malej to ho vykoledoval, že to budeme jíst ještě za rok. Vařených vajec máme doma 47. 😝 Odpoledne byl s babi a dědou na výletě v Praze a my s manžou a Adélkou jsme si udělali výlet k Berounce. Na Rozvědčík a do Roztok. bylo krásně, ukázala jsem malý řeku, to se jí líbilo. Akorát jí bylo asi blbě v autě, protože mě celou poblinkala, když jsme jeli domů.

Srazík by se mi taky hodil až příští týden, dnes dorazila mrcha 😝, tak by se mi tam nechtělo pořád hledat wc a hlídat se, to bych si neužila.

aliccia1
14. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj všem>Potřebovala bych od někoho poradit-Zoladex. Píchly mi ho cca před 14 dní.Čeká mě 3Ivf. Zítra na ultrazvuk.Dostala jsem ten zelený list pro záznam menstruace-od kdy-do kdy, ale menstruace do dnešního dne nedorazila
.Máte někdo stejnou zkušenost? Má nějaký vliv píchnutí toho Zoladexu na nedostavení Ms?Asi by nemělo že?Volala jsem dnes do Caru , ale sestra se asi nějak špatně vyspala, a můj dotaz mi nezodpověděla.Díky za radu.

kacatko03
14. dub 2009

Ahoj holky, ta neteř je v albu 🙂 masle: prej měla nee epidurál ale to druhý co jede rychlejš...ted si nemužu vzpomenout jak se to jdmenuje. 😠 jinak tu ovosnou přesnídávku dávám když nesní tu zeleninu _což se stalo jednou...přikrm má zatám taky jednou denně aby měl ještě dost mlíka. od včerejšího večera mi kadil 3x 😕
špenát jsme taky ochutnala a malem to vrátila zpět....brrr

myky: také na pampers nedám dopustit...já je měnit nebuduuuuu 🙂

masle
14. dub 2009

sisa ahooj - no mrchu mi nepřipomínej já ji měla minulý týden a to celý 😕 😕 a pěkně silnou 😝 doufám, že se mi to ještě upraví..před těhu jsem jí měla jen tak 3 dny a nic hroznýho..
jo dneska pošlu ty penízky 🙂 Taky bydlíte u Berounky? My taky.. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru