Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
18. dub 2009

ží jo Masle -teda fakt ti to sekn e,,,, a hu ben díra jsi teda po ádná - kolik máš - přiznej to 😉

slunickooo
18. dub 2009

jééé GRAT ULACE ADÉLCE 😉 😉 Sis - co teda už všec hno umí - nějak si už nepamatuju, co nás čeká 😀 😀 s

S tou naší sleč nou je den ode dne větší sranda - pusu má skoro pořád dokořán - jak se směje 😀 😀 jen mo c řehtat nahlas se nechce -to spíš ječí a piští - ale to b yla Niki taky taková , za to sy novec byla a pořád je hotová "řehtačka" 😀 😀 😀

Ma nža mazal do džbánku - měli jsme bramb oráky a udělai jsme si k nim tzaziky -to bylo žrádlo -tak abys me pořádně spláchli tu mastnotu 😀 😀

slunickooo
18. dub 2009

a taky koukám Masle že má skv ěle padnoucí džíny -taky už musím asi koupit.... kalhoty co jsem měla před otěh. mi jsou volný a rifle co jsem měla když jsem měla 50 do těch mi zase ještě pár zbývá 😠 😠 a ta kláv esnice už měalefakt ser........ mezeriník si dělá co chce 😀 😀

kacatko03
18. dub 2009

ahoj holky.....

masle: mrkni https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jinak s tou bundou to bylo dobrý sem se musela přihlásit v momentě kdys to tam hodila...ale sluší ti 🙂 😉

sis: už 7m???? ty jo to letí 🙂 také gratulaceeee

slunickooo
18. dub 2009

j ééééé Kač ííííí - to jsou krásný nový fotečky.....

tak mi uděláme ta ky takovou fotečku - pro změnu zase holčičí 😀 😀

sisa32
18. dub 2009

Holky, Adélka děkuje 🙂 , i když už spí. 😀

Tak umí se otáčet na bříško a zpět, točí se kolem dokola, jak fretka ( kolem své osy), třese si s hračkama, aby jí chrastily, pije z hrníčku s pítkem čajík a třese s ním, líbí se jí, jak to cáká. A hodně se směje, když na ní dělám takový to kde je máma, kukuč. Zkouší si pod sebe narvat kolínka, chce pořád sedět a už i chvíli sama vydrží, ale moc jí nenechávám. A teď už , když na ní mávám, tak to zkouší napodobit, ale jen trošičku, ještě jí to moc nejde. No a pořád něco mele. 🙂

kacatko03
18. dub 2009

sluni: no určitě 😀 😉 a hod sem pak odkaz 😀 😀 😀

myky
18. dub 2009

Sis tak Adélce velikánská gratulejšn. Já se těším na Mikuláškovi tříměsíčniny. Koupili jsme hmotu na otisk nožičky, tak jsem na to zvědavá 😉 .
Masle teda ty jsi kočka. Já čučim, jak puk na ty stehýnka hubený 😠 😉 !!!!
Holky já stloustla 😢 . Mě to fakt neba. Vždyť já papám málo, pořád štráduju s kočárem a ta váha si snad ze mě dělá prču 🙄. Dneska jsem vlezla na rotoped ať mi klidně ta pipina bolí. Jako už nemůžu říkat, že jsem tlustá po porodu a musim s tim něco dělat. A smontuju posilovač břicha!
Jdu skouknout fotečky káčátku.
A kdepak máme Dagi? Asi někde na výletě, že? My byli na chatě u našich a opekli buřtíky. Sousedi poprvé viděli Mikeše a moc se líbil.

slunickooo
18. dub 2009

😀 😀 tak toje krásný SIs-..... to my děláme už taky to vaše -kde je máma - my děláme Bubu... zakreju ji plínkou a děláme bubu bu... a je pořád vytlemená 😀 😀 ...

Kolínka pod seb e?? ?to už asi trénuje na lezení vid,??? ... my malou taky nenecháváme dlouho sedět -ale prostě ležet ji jen ne baví... když ji chováme tak v leže ani náhodou se ji nelíb í.... a my zase d ěláme pac i paci.... jen to už řeknu ta k se tlemí.. sama to ještě nedělá - to je jasný, ale c hytí se mi za prstíky, kdy ž plácám s 😀 😀 a takdy když se učíme - jak dělá pejsek,, ,kočička at d... tak už se tlemí - už ví co bude n ásledovat.... jsou to naši zlatíčka šikovný co?

dagina
18. dub 2009

Ahojky, dočítala jsem jen tak aby se neřeklo 😅 , moc kecáte 🙂 .

Myky, to se smí, chytit mimčo za nohu hlavou dolů 😕 😕 ???? K čemu to je dobrý? Ikdyž to je v rámci rehabky... 😖 , ale stejně.

Sis, gratuluji k sedmiměsíčninám 🙂 , a zároveň se tě zeptám, jaký má Adélka hrneček. Mě byl doporučen kouzelný hrneček Avent od 6m, a ještě Nuk. Nechci Lůce totiž vůbec na čaj dávat flašku, ale rovnou tento hrneček.

Sluni, Lůca také jen piští a ječí jak pavián 😵 , ale krásně se to poslouchá. Hele, včera jsem tady řešila, že holčičky nemají brzy sedat..., a Lůca se sama přitáhne úplně do sedu, když ji podám ruce, vůbec ji nepřitahuji, ona fakt sama, ale kdyžj i hned položím, tak to snad neva, co myslíš.....
Jo, a jak to děláš, že ti jsou kalhoty, který jsi měla před těhu volné 😀 , jsi šikulka s hubnutím po porodu, ostatně jako všechny ostatní tady, až na mě 😠 😠 .

Masle, tak to nemá chybu, jsi čupr mamina.

Už mě holky s těma hubenýma fotkama neštvětě 😀 😀 .

Kacatko, Lůcu vážím na stejné váze, jen má 12kg, tobě ta 8mi kilovka za chvíli nebude stačit 😵 .

masle
18. dub 2009

sluni - dík ale ta fotka asi zkresluje.. 😅 Jéé tzaziky - to jsi mi připomněla, to si musím taky udělat..ty miluju 🙂

kačí - jojo to muselo bejt v tu chvíli jak si psala sms bo pak to admin hned smazala..no tak fotka je super 😀 😀 To jsou smíškové uslintaný co 😀 Veru se poslední dobou dost změnila..už to není taková žárlivka...ale hezky si s Ráďou hraje a krmí ho a tak...je to taková jeho druhá mamča.. 😀

sis taky gratulace k 7m to je hrozný za chvíli budou ti prckové naši chodit... 😕 😵

slunickooo
18. dub 2009

😀 😀 Dagi - neke j ako - jsi štihlounká , u žjsem topsala . z těch fotek z ví t ání - jsi fakt jak lunt... 😉

Juj a vidíš to - už si tě taky sedá vid.... ono setomu nedá poručit.. naše ted má ty nohy .. .amísto sedu jde hn ed na nohy... ale to ji fak t teda nechci dovolit... nám říkala mudra, že když sam,a chce si sedat t ak že ji mám nechat -že tojeprostě přirozený....

a s tím hub utím mi to přimdjde když se vidím, že tonení n ic slavný ho.... no když sizkusím oblečení, tak je to nějak divný, je mi většinou volný,,, ale stejně to pořád není podle mých představ - do toho ty prsa

kacatko03
18. dub 2009

dagi. to je váha mojí mámy 😀 já malého nevážím, bo vím že rychle přibírá a vždy se oklepu u dr 😀 ale váhu máma vyndala bo ji ted bude mít segra...malá ji nechce papat a má pořád pod 2.30kg 😖

sluní....no malej když pase koníky a nechce tak ty kolena taky strčí pod břicho a odráží se 😀

myky
18. dub 2009

Kačí dobrá fotka 😀 .
Sluní a synovci to cvíčo pomohlo? Ona s ním dělá testy reflexů. Položí ho na podložku a chytne za nohu(jednu 😢 ) a zvedne za ní do výšky a kouká co on udělá. Jak se stočí, jak rostáhne ruce a tu druhou nohu a jestli rozevře pěstičky a spoustu jiných věcí. A ještě jiný věci s ním testuje. No a pak s ním cvičím já a ona mě opravuje a pak s ním cvičí ona jiné cviky, které mi ještě domu nedovoluje. Př. Mikča leží na bříšku, ona na něj jakoby nalehne a svým kolenem mu tlačí vnitřní stranu kotníku na podložku u toho mu jednou rukou přidržuje předloktí na podložce a drukou mu tlačí nějak kyčel, nebo hlavičku. On u toho někdy i blinká 😢 . No fakt děs, ale holt to musí být. Manža to snáši skvěle. On tomu hrozně věří. To já jsem už ke zdravotníkům opatrná.
Angi hodně štěstí. Do třetice všeho nejlepšího, že 😉 ?!

myky
18. dub 2009

Jé tak já než něco sesmolim, tak tady to poskočí 😀

dagina
18. dub 2009

Sluni, vážím 64 kg, výška 166 😝 😝 😝 😝 .
Víš co je divný, že se mi prsa vůbec nezvětšila 😕 , každý říká jaké jsou kojení kozy jak vozy, ale já je mám skoro stejný jak před těhu.
Máš pravdu, mě jsou džíny, které jsem si koupila před 2měsíci také volnější, ani se nosit nedají, znervoznuje mě to 🙂 , včera jsem si koupila nové 😀 .

slunickooo
18. dub 2009

jééé ANgi - já taky moc držím palečky -jsem to nezdvořák.... fakt se opatruj u,??? a klidně tu s námi písej....

Myky - jj synov ci to pomohlo... byl naro zneý dřív.. měl kolem 2 kg... a je upl ně 😀 teda někdy není noc 😀 😀 ale t o s tímhle nesouvisí 😀 , jezdí s náma větši nou na dovči našumavu - máme h o moc rádi.. a hlav ně on dá na manžu -na strejdu jakol...

určo to všechno bude brzo dobrý.. uvidíš.. jen to prostě chce ted penv ý nerv y avydržet

sisa32
18. dub 2009

jo to bubu, taky, to se řehtá jako blázen a paci zkouším, ale ona zatne pěsti a pozoruje, nebo mě chytne. A naši psi se jí nmoc líbí, tak taky dělám haf a na kočky mňau atd.

myky, s malám Jindrou jsem taky chodila cvičit tu Vojtovku, taky řval, mě ho bylo líto, ale vydrželi jsme to a musím říct, že mu to pomohlo.

sisa32
18. dub 2009

Cvičili jsme, protože měl nějaký křivý nožičky a svalový křeče v nich a ještě na něco, už si ani nevzpomenu, důležitý je, že to pomáhá. Jo už vím, kvůli hlavičce.

kacatko03
18. dub 2009

masle: já si říkala kam zmizela když sem koukala na PC...ještě že jsi dala odkaz na rajče 😀 ...Veru žárlila??? Tak to já etda musím říct že F vubec (teda aspon to nedával znát)...tak to je super že se Veru zapojuje ...když musím něco udělat Fíla přijde a řekně at jdu že ho pohlídá, povídá mu ukazuje hračky...a chce si ho brát k sobě do postele jako mazlíka 😀 😀 ted je Fidel u babičky do neděle...tak má pr===...bylo kino,, zítra jdoui na bowling.

myky: v klidu...já taky něco napíšu a pak koukám kde až sem že se stačilo načíst dalších x příspěvků 😀

dagina
18. dub 2009

TAdy je nějak rušno 😀

slunickooo
18. dub 2009

jj bafáme taky pořád jak bl ázni a ještě s e jí líb í koní ček - takový to pusou .. .nevím jak 😀 😀

Dagi - tak já mám taky 166 to jsme fakt stejný 🙂 🙂 , mám 58 , ale taky set o nadlouho zaseklo a nechtělo to jíd t dol ů .... počkej . on a dělá hodně ipsychika.. já se na to nějak v ykvahzla a na najednou sepos tavím na váhu a bylo tam58 -- -tak to chce asi tolikneřeiš .. .i když chá pu že toje těžkýá.... ale fakt ti to sl uší...

Jo ajá mám teda kozy.... tuhle jsem si zk oušela takový šatičk co mám - nejsou upletový -tudíž se nevytáhnou... a v š ude O K. j e n přes kozy je vůb ec nezapnu, avlastn ě ani ž ád ný košile co mám na knoflíky... to mi to pořádně odstává.. tak snad se t o po kojení spraví anezusanou mi navěky 😠 😠 😀

sisa32
18. dub 2009

Hi hi, doufám, Dagi, že jsi to nezakřikla. 😀
Jé, nám chcípla ryba. ☹

slunickooo
18. dub 2009

v avárku??? ?TO my měly 2obří sumci, o dtý dob y co jsme se v zali , a min. rok ch cípli .jsem to fakt obrečela - kdyby sm e je prodali - by za ně bylo prachů 😀 😀 😀

a manž se mi nějak zapoměl v t ý hospo .. .nějak dlooho mu točí tn džb ánerk 😠 😠 😀 😀 😀 😠

myky
18. dub 2009

Dagi já nehubnuuuuuu 😠 .Ba naopak, že? Až půjdeme s holkama na sraz, tak mezi kačí a maslí budu jak oni dvě dohromady. Jo a už nám přišla pozvánka na kontrolu po očkování TBC na 28.4., tak jsem zvědavá. Máme docela puchýřek.
Hele a 29.5. se vdává kámoška a chtěla jsem tam vypadat dobře. Takže jako musíte přestat psát o těch dobrotách, že jo 😉 . Grilováníčko atd..... 😅
Kačí chudák ségra. Tak snad malá brzy přibere. A už jsou doma? Nějak jsem nezaznamenala.
Holky kdy dáme ten srazík? Pro mě by bylo nejlepší Po 27.4.,nebo St 29.4.

dagina
18. dub 2009

Sluni, to já se dneska málem rozváděla, manža mě už se-e jak pořád není doma, ani o víkendu pořádně není.

slunickooo
18. dub 2009

jakto ženení??? Maká nebo koníčky??? Hospodou on neholduje ne???

dagina
18. dub 2009

Sluni, ty vozy ti závidím 😀 . Mě zase nic není přes ruce (krátký rukáv) 😀 .
Hlavně fotbal a koníčky také, ty nemůže u nás v bytě provozovat 😝 . S ním se mě jet ke tchánovcům nechce. 😅

kacatko03
18. dub 2009

myky jj od včera jsou doma....no s tím srazem...masle psala že to klidně necháme na ten týden co budeš moc ty. akorát že já 27.4. ve 12.00 mám kontrolu a 29.4. v jednu mám s F logopedii 😖

slunickooo
18. dub 2009

se tijako pro dloužili ruce jo??? 😀 😀

a jsem si myslela že sfotbalem skon čil ne???? ááá manža je

a jaký má koníčky. tojako jezdí ke tchánovcům o ???? t o bych teda šílela

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru