Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
28. dub 2009

Sis 😀 , když já mám čas až když je manža doma a většinou, až takhle pozdě a vždycky se celý den třepu k PC za vámi. Dneska je svátek!!!!! Mikeše jsem tak urvala, že usnul a můžu na koníka 😀 . A dalůší lahvička? ty už jsis vydělala na ten sterilizátor 🙂. Stojí 600,- a je to leháááro 😉. Nastrkáš a nemyslíš 😉.
Ráno jsem byla na Parukářce (nádherný park) už po 8h. a byli tam se mnou jen úklidová četa a pejskaři 😅 .
Dagi tak cooo? Kyčličky a testy 😀?
Holky já to ještě nedostala a mám z toho už divnej pocit. Pořád čekám, kdy budu mít někde ostudu 😅.
Masle teda to je foto inkognito 😉. Manža je hodně vysokej, viď? Sekne vám to. chudák veča. 4 zuby? A proč najednou?
Kačí my sotva paseme koníky a Tobík už chce capkat, jo 😵 ?
Sluní díky a hezky si to u kadeřnice užíj. Já bych radši dlouhý vlásky. Víc se mi to líbí, ale jsem strašná a vždycky to nechám nějak okudlat 😀. Tohle je ale supr. Teď jak fučí hodně vítr, tak jsem nadšená, že nehonim pořád vlasy z obličeje 🙂. Navíc jak říkáš, ptřeba jednou za čas je pořádně omladit 😉 .
Na čáry ani nevim jestli někam půjdem. Vždycky jezdíme tak různě k našim, nebo ke známým, nebo na chatu.

myky
28. dub 2009

Masle jakej kočárek? Já bych chtěla vystačit s tím co mám. Je supr, ale golfáče jsou skladnější.
ty jo Mikula se budí. On snad nemá vůbec potřebu spát 😠 . Já tu mám prádlo na žehlení a potřebuju aby ještě chvililinku spinkal, miminko moje milovaný 🙂 .
Hanulko dvojčátka, ať jsou v bříšku co nejdýl. Mě taky ještě těsně před porodem říkali, že má 3,5kg a to to měřila 2x, když jsem jí říkala, že můj Dr odhaduje ke 4kg. No a pak měl těsně pod 3kg. Monitor dechu bych určo pořídila. Bez něj nedám ani ránu a kor u dvojek. Navíc my máme asi apnoický pauzy a tak děkuju za Nany.

masle
28. dub 2009

myky ahoooj- to jsou sprtovní golfky - http://www.detskydum.cz/detail/neonato-piuma-20...
Tak ty máš kočárek novej, ale já mám ještě po Veru a je dost neskladnej a jelikož jezdím hodně autem bo od baráku máme všechno dost daleko, tak chci nějakej hodně skladnej, co hodim do kufru a jedu. Teď sotva narvu do kufru podvozek a korbu vozím na předním sedadle...vzadu 2 děti a nákup už tam např. nenarvu...Tak proto. 🙂 😉
Manža je normální není moc vysokej nemá ani 180cm. Ale na té fotce vypadá 😅 😀

budu muset do školky...

jo sluní dej fotečku od kadeřnice 🙂 😉

slunickooo
28. dub 2009

ahoooj zdravím v rychlsoti

tak mi volali ze školy, Nikča slítla a vypadá to na zlomený zápěstí - takže jsme ještě mazali k dětský a mamča pak s ní jela naRTG tak jsem tu jak na trní až zavolají - v sobotu mají Niki další soutěž - takže je z toho neštastná, ale věřím že to zlomený neb ude.....

Masle - kočík hezký, taky jsem nejdřív nad nějakým pdoobným uvažovala, ale pak jsem se rozhodla že poslouží ten co máme....

jo od kadeřnice jsem nad míru spokojená - měla jsem to už hrozně zničený tak tohle je zase krásný zdravoučký 😀 😀http://jagrovi.rajce.idnes.cz/BLanina/

slunickooo
28. dub 2009

hm tak volali - má dlahu takže je po soutěží ☹ ☹

masle
28. dub 2009

sluni - teda to mě je Nikči líto s tou rukou... ☹ a co dělala? Jinak tobě to moooc sluší! Pěknej sestřich! 🙂 😉

slunickooo
28. dub 2009

kluci ji na chodbě podrazili nohu... ale prý to nechtěli udělat.... ale dob rá zpráva - zlomený nemá nic... dali ji to do dlahy jen kvůli šlachám... a v sobotu bude vystupovat.. sice s dlahou ale bude.... tak jsme moc rádi... v pondělí jedem na kontrolu.... no ale zase bude zaostávat klavír 😠 😠 😀 😀

jo díky za pochvalu

myky
28. dub 2009

Sluní sekne ti to 🙂 , a Nikča bude ok. Jak jsem si přečetla zlomený zápěstí, tak mi hrklo. Protože to se operuje. Zápěstí je totiž z kůstek a když řeknou zlomené zápěstí, tak to znamená přeházené kůstky a to nejde jen tak spravit ☹ . Fuj. A ti kluci jsou potencionální ženiši, že 😉 ? Co se škádlívá, to se rádo mívá 😀 . A děti to vyjadřují dost nebezpečně 😉 .
Masle kočík je pěkný. Jen mě zarazilo, že se nedá polohovat nožičky. Ale to je asi u sportovních golfek u všech, že?
Sis máš ze mě radost 😉 😀 . Jdu žehlit a za hoďku nabaštíme a půjdeme spinkat. Noční příplatek mi asi za žehlení pro sebe samu nikdo nenabídne, tak mám smolíčka 😀 .
Dagi, kdepak jsi 😵 ????
Holky, jak to děláte, že zvládáte dvě děti a domácnost? To mi fakt nejde na rozum 😅 . Já jsem ráda, když se stihnu najíst 😕 .
A objednala jsem nový foťák 😵 . Tak snad budou lepšejší fotečky 😵 .
Hezky se vyspěte. Dobrou

myky
28. dub 2009

Sluníčko prosím tě, ty máš foťák na dálkové ovládání? Nebo co to držíš v ruce na těch fotkách? To vypadá, jako by ses fotila sama a jen pootáčela hlavu.

dagina
29. dub 2009

Ahojky ve spolek 🙂 .
Myky, nevím jestli tě trochu uklidní, ale já jsem na tom stejně 😵 , také jsem ráda že se najím a vyčůrám 😀 .
Nevím a nechápu, kde pořád bereme ty hory prádla, to je 7 praček týdne 😠 😠 , žehlit absolutně nestíhám, někdy žehlí manža.

Tyjo Sis, co blbneš s těma savičkama 😅 ??? Nechceš zrušit ty noční směny 🙂 ?? No hlavně že se nic nestalo.

Sluni, tak to měla Nikča štěstí...., no jo, puberta tluče na dveře, bude ještě hůř 😎.
Účes ti fakt moc sekne, ofinka je super!!!!
Já měla jít v pondělí, ale nevyšlo to, jdu ve čtvrtek, tak se mnou musí kadeřnice také něco udělat.

Myky, myslím, že se Sluni fotila kamerou, my jsme to tak s manžou dělali na porodním sále 😅 😅.

Jinak Lůce včera byli 4 měsíce..., toto uteklo.
Jj, kyčličky dobrý a test je také negativní 😀 😀. Samé dobré zprávy. 😵
Zítra jdem do poradny a na Hexu, tak to bude asi mazec.

Musím valit, Lůca má zase prdy, není divu, když seže-u na co přijdu 😠.

Pěkný den. 🙂

kacatko03
29. dub 2009

ahoj všem, tak hlásím po poradně 7200g a 63cm 😀 a druhá hexa za náma.

masle: jj už vás doháníme 😀, už na druhej prevenar jo? ty jo to je taky po měsíci?

masle
29. dub 2009

kačí - jo jo vždycky asi 10dní po Hexe je Prevenar.. 🙂 A co ti řekla s tou Bebou?

Já dneska byla na RHB se zádama. No trvalo to asi 15 min. Nejdřív mi je nahřála a pak jsem udělala pár cviků a jela dom... 😀 Tak nevím jestli to k něčemu bude. Ale obj. jsem si Power jógu cd, že budu cvičit doma. Protože se prostě ráno do toho fitka nevykopu.... 🙄

jo a ten srazík teda ten příští čtvrtek....????

kacatko03
29. dub 2009

masle: ahoj já už myslela že tu dneska nidko nebude 😀 , s bebou neřekla nic, dr řekla že mu mám dávat převařenou dobrou vodu že v těch vedrech mají větší žízen, o příkrmech sem taky nic neříkala 😀 na 6m jí řeknu že už sem mu to zkusila dávat 😀 , ted mu to taky nedávám každej den. Jinak očkování zatím ok, snaší v poho, tak snad se to nezmění večer. Tom jde na hokej do hospody 😀

jj já počítám se čtvrtem...tak se snad přidají další..jo a budeš brát Veru? já jen jestli mám vzít Fílu 😀

masle
29. dub 2009

kačí - převařenou vodu místo čaje? To jsem zkoušela ale to mu nejede.. 😅 Tak to je dobře že je bez reakce 🙂
No Veru se mi moc brát nechce..budem tam kecat a ještě hlídat kde lítá holka nevim nevim..a hlavně ona by chtěla se podívat na zvířata a to my asi nepůjdem co...? 🙂

kacatko03
29. dub 2009

oki oki..já jen abych veděla zda pujde do školky nebo ne 😀 a hlavně aby ho někdo vyzvedl

masle
29. dub 2009

kačí - jasně. No to Veru bude muset taky asi někdo vyzvednout... 😅
JInak jsem zvědavá jak zítra ty čáry vyjdou. Tady je chvíli sluníčko a chvíli bouřka... 😒
Tak to máš dobrý že manža jde fandit do hospody. Ivan bude koukat doma 🙄 Takže já budu asi koukat do žehličky nebo do PC.... 😀

kacatko03
29. dub 2009

masle: no stejně nic dneska nedávají ne? streda je vždycky mrtvá 😠 já asi budu čučet do PC bo mám vyžehlenoooooo 😀

myky
29. dub 2009

Ahoj 🙂 ,
kačí, masle já se hlásím na srazík. A v kolik? My máme RHB od 14h., tak by se mi šiklo ze ZOO odcházet po 13h. klíďo se odpojim pokud tam budete chtít být dýl.
Dagi aha. Kamera. To u té naší máme taky, ale ještě jsme ho nepoužili. Takže druhou plínku máte zrušenou? My jdeme na kyčle ve čtvrtek. Ko po TBC máme ok, jen se mu pořád tvoří protilátky a hnisá mu to, tak se nesmí očkovat, dokud se to neuzdraví 😀 .
Masle ségra mi říkala, že oni měli rehábku taky vždycky krátkou. Vůbec nechápe, co tam děláme hodinu 😅 . My máme asi nějakou pečlivku. Ale to je dobře. Je vidět, že jí na práci záleží. Jen by mě měla přestat chytat za slovo 😵 . Já se pořád snažim Mikyho pozitivně podporovat. Jako když u cvíča chce bulet, tak se směju jak je to supr sranda a že je to zábava pro nás dobrá a u ní řeknu, že je už naštvanej a ona mě sprdne, že na něj přenášim negace 😠 ! Bych se nejradši zahrabala pod zem.

masle
29. dub 2009

kačí - no já sice vyžehleno nemam ale vyhraje to asi taky pc.. 😀 😀 (nebo už spíš vyhrálo... 😀)

myky - já byla se sebou se zádama. Tak dospělí moc asi neprožívaj...Ukázala mi pár cviků a hotovo.... 😀

myky
29. dub 2009

masle ségra taky chodila se seboou, ale i se synovcem a vždy to byla rychlovka. Přesně jak říkáš, ukázali a vyšoupli dom. Chodila jinam, než já.
V kolik ten srazík? A sejdeme se kde? Až u ZOO?
Jdu žehlit 😝. Se mi šíleně nechce.

masle
29. dub 2009

myky - aha, no to víš státní zařízení... 😀 to máš asi teda zrovna štěstí 🙂 😉
já bych dala srazík asi v tom koutku dětskym v ZOO a v kolik to nevím já tam můžu být tak nejdřív mezi 10 - 11 hod.

myky
29. dub 2009

Masle tak to by mi vyhovovalo mezi 10-11h. A kde je tam dětský koutek? To nevim 😅 .
Holky v kolik vám teď prťata jedí naposledy před spaním? A kolikrát za den? Já dodržuju těch 5 jídel. Mě příjde, jestli ho mám budit na jídlo před spaním?

masle
29. dub 2009

myky- já mu dávám když má hlad. Většinou to vyjde na 5 až 6 dávek ale nikdy nevypije to co by měl......Ráďa je takovej, že si fakt umí říct. Když nechce jídlo tak to vystrkuje jazykem...a když je unavenej tak si furt mne očička..Většinou papá tak kolem 8 hod a pak se budí kolem4 hod.
myslím, že koutek je u dolního vchodu 🙂

kacatko03
29. dub 2009

tak to je ok, taky mi to vyhovuje mezi 10-11. pojedu s Tomem na katastr a pak mě snad hodí k zoo 😀 taky nevím kde je koutek dětský 😀 tak se sejdem před zoo ne? 😀

myky: vetšinou mi jí večer kolem 8...ale nekdy to nevyjde...ted se navíc začal v noci budit a jíst po 3h. dr tvrdí že má žízeň 😠 a mám mu dávat vodu.-...ale jestli to bude týden stejné tak prostě přejdu na 2 a hotovo

masle
29. dub 2009

holky - tak jo tak před zoo 🙂

kačí - teda to jsem ani nezkoušela mu dát jen napít. Ráďa má kolem té 4 hod evidentně hlad.. 🙂 😅

dagina
30. dub 2009

Ahojky, užijte si kočiny srazík, se máte, také bych hned šla, při takovém krásném počasí... . 🙂

Masle, tyjo, vám píchá mudr. prevenar s Hexou, se máte...,já to tak také chtěla, ale náš mudr to nedělá, prý by to byla velká zátěž pro mimčo, takže to píchá až po třetí hexa 😖 .

Kacatko, to jsou míry přímo modela 😵 😵 .
My se jdeme změřit a zvážit dnes + 1. hexa, tak jsem zvědavá, co to máme doma za modelku 😀

Myky, nechceš to žehlení vzít přes nás??? Mě už tady přetýká koš 😝 .
Jo, s těma negacema, ještě dávno před těhu jsem o tom četla, ale tehdy jsem tomu nevěnovala moc pozornost..., člověk by mimču asi nesměl nic říct..., ale pravdu asi mudra měla, viď. Mám doma o tom knížku, tak se dám asi do čtení..., ale kdy 😠 ?!

Kacatko, Myky, tuhle jste tady vychvalovaly pampersky, tak jsem neodolala (zrovna měli v akci), a můžu říct, že to je pěkný hnus, myslím ten smrad..., vám to neva??? No nějak je dodělám, ale už je doma nechci 😀 . Jinak jsou příjemné, ale na co do nich dávají tolik chemie 😖 ?!.

holky, prosím vás, jen tak pro zajímavost.., kolik dáte cca měsíc za UM???? Dík za info 😉 .

masle
30. dub 2009

Ahojky všem 🙂
dagi - no dává a bez problémů, myslím že Oskarka taky psala, že jim to takle dávaj ten prevenar... 😉

já teda taky používám pouze Pampersky a nemůžu si stěžovat..jsou spolehlivý, neprotečou a žádný smrad teda necítím... 😀 😕 😕 ale jestli kupuješ ty bio tak to možná rozdíl bude oproti Pamperskám..

UM - to je umělé mléko? Jestli jo, tak 1500 až 1800kč za měsíc

jinak Ráďa se dnes vzbudil už ve 2 hodiny hladovej vyžahnul 150ml a v 7 hodin už zase papkal.. 🙄 😕

kacatko03
30. dub 2009

masle: no tak to je přesně ono, u nás se budí 3 za noc a jí..dodělám 1 a přejdu na 2 protože jinak sní 1 za 2dny 🙄 a to vždy vypije tech 210ml), já mu dáívám pít ten fenykl. čaj.-...a na žízen ho taky nevypije tak nevim jak bych do nšej dostala vodu, když má prostě hlad a je slyšet tak mu kručí v břiše. dneska chci zkusit mu dát mrkvovou štávičku.

dagi: do tech 2tic. +- jako masle., jinak pamperky taky nesmrdí... 😕

kacatko03
30. dub 2009

jo a masle. ted mizačal Tobík dělat to, že chytne flašku a drží, pak si ji vyndá zkoumá ji a řve bo se nemuže trefit zpátky do pusy 😀

dagina
30. dub 2009

tak jsme zpátky, jj, Lůca je hotová modelka 😀 , váha 5990g, měří 62cm, hlavička 41cm 🙂 a nohu má desítku (10cm) 😀. Hexu zvládla na jedničku, jen trochu zaplakala, pak jsem ji vzala a byla v pohodě, uvidíme co potom, radši jsem koupila sirup na případnou teplotu.

Nejsou to bio pampersky..., tak nevím, asi jsem měla štěstí na "převoněné" balení 🙂 .

SLuni, koukám, že už jsi dala malé šťávičku.., jak ji šmakovala, asi dobře, vypadá spokojeně 😵 . Jinak ji v tomhle teple jiné tekutiny nedáváš??? Já zatím nic..., ale možná, když bude takové teplo, tak ji dám lžičku koj. vody. Mimochodem, koj. voda se musí také převářet??????

No nic, malá spí, jdu něco podělat a odpolko valím ke kadeřnici... 😖

Holky, vy máte nějaké otesánky, né??? Co tady čtu, tak pořád baští 😵 😵 .

Tak pa, pěkný den a prodl. víkend. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru