Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
6. kvě 2009

Sluni teda, to je pěkný. Mají bezva nápady.
A zubáky taky, paráda.

Myky, pěkný míry. Už se těším na zítra, to bude Adélka jak gigant a ještě ke všemu jediná holka. Samý ženiši. 😀

my měli taky němčinu, ale pán, co nás učil jí neuměl 😀 , páč jinak učil branou výchovu. Angličtinu se učím teď s Jindrou 3. tř. 😀 jinak taky jen tak na domluvu, spíš míň než víc. A přesně jsem s ní začla po dovče ve Španělsku. 😀

slunickooo
6. kvě 2009

😀 😀 😀

Myky - jste šikulky a je super SIso - aspon si Adél může vybírat 😀

myky
6. kvě 2009

No jo vlastně. Budeme s Mikešem nejmenší a nejmladší, ale ze staršiny budu asi nejstarší 😀.
Jdu do vany a pak krmení dravce a těšík na zítřejší srazík. 😀

kacatko03
6. kvě 2009

Masle: aaa konečně jedna sedací 😀 😉 Ráďu to nijak nevzrušovalo co? Toba taky kdyžho posadím tak nic 😀 😀 😀 kouká kde co lítá.

takl já jdu do hajan, ráno toho mám nějak moc než vyrazíme. nakonec pojedu autem a nechám ho na Depo Hostivař...tak si zkrátím aspon o dvě stanice metro 😀 ale budu přestupovat 😠 😀 tak páčko zítra holky...

masle já vyjedu tak v 8 z domova a budu tak asi taky tam okolo 9,30. ale já teda nevím kde ten človíčkov je??? 😕 😅 snad ho najdu. tak páááá holky.

sanuska
6. kvě 2009

Čago čago, všechny zdravím 🙂

Holky prosím vás, jak je na tom Hanulka????

masle
6. kvě 2009

kačí - no jo ale žádná sláva ani zasmát se nechtěl... 🙄 😀 No to najdeš. Je to u Intersparu a je tam výtah. Je to v patře... 🙂 😉

myky ty a nejstarší cooo? Vždyť vypadáš mlaďounce.. 😕 🙂 😉 A mikaš je už pěkňoučkej Ráďa měl ve 3. měs. 6190g a 63cm to zase ni takovej rozdíl...

sanuska ahoooj těhule!! Jak je ? Všechno ok? Hanulka se nějak neozívá, tak právě taky nevíme.. 😕 😕 ☹

myky
6. kvě 2009

Kačí já myslela, že pojedu nízkopodlažní tram na Karlák, ale můžu jet i z Flory kolem které ty pojedeš. Tak jestli chceš, dej vědět a můžem se srazit a pomoct si na přestupu. Písni sms třeba ráno, až vstaneš v kolik tak asi budeš na Floře. 😵
Masle já říkám, že fotky klamou 😀 😉

dagina
7. kvě 2009

Ahojky, jdu jen na skok, kokukám, jak máte na kecenáno 😅 .

Hanulka už by mohla klidně rodit s dvojčátkama..., tak třeba už..., škoda, že nemá na některou z nás mobil 😖 . Hlavně ať je vše OK.

Myky, Mikeše je teda kus 🙂 , šikulky jste.

Sluni, no vždyť říkám, že s tím učením to byl omyl, to by se fakt nedalo🙂, Chiwule je fakt šikula šikovná..., Konka také studuje..., ta tady už dloooouho nebyla.

Lucinka má nějaký vrozený ekzem, bude na to prý trpět 😖, byla jsem s ní včera u Mudra. Tělo má jak struhadlo, na obličeji velký červený fleky. Máme koupak dvakrát týdně ve spešl olejové lázni, dal nám ještě kapičky, mlíčko a nějaký míchaný krém, pro který si jdeme dnes.

Tak jsem zvědavá, jestli na ten dnešní sras přijde i Hacek 😀.

Sis, už se nemůžu dočkat věcí 😵.

Mějte se, jdu žehlit další várku, dokud malá spí 🙂.

Papa, užijte si sraz.

dagina
7. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jsem našla konku, ta její baští už mrkvičku 😵 .

sisa32
7. kvě 2009

Ahoj holky, tak už jsem dorazila domů před 15-tou hodinou.

Srazík byl bezva, jsem ráda, že jsem vás poznala osobně. 🙂 Příště, třeba v ZOO to bude lepší, tady bylo málo místa. Dětičky jsou zlatíčka. 🙂 🙂 🙂

Dagi, plavání paráda, ani se mi nechtělo z bazénu. Adélce se taky líbilo. 🙂

kacatko03
7. kvě 2009

ahoj, já jsem taky už doma....

masle: tak nakonec jedeme až ráno 😠 Tom přijel a že jde na fotbal a pak do hospody na hokej. tak aspon dorazila máma pro nějaké věci abysme se vešli.Tak aspon mužu v klidu zabalit a možno upect ještě nejakej koláč 😀

jinak srazík super, Sis jj pošlu foto hned jak stáhnu do pc 😉
myky: ty se nestresuj postavou, jsi po porodu 3m a vypadáš dobře 😉
masle: tak Fíla celou cestu mluvil jen o Verunce 😀 😀

jinak Tobík spal za celou dobu od rána dohromady hodinu...doma pak dostal záchvat smíchu(nahlas 😀 ) Toma to rozbrečelo jak se tomu smál 😀 následoval histerák a do minuty padl a spí jak dřevo 😀 jsem zvědavá kdy se probudí.

myky, masle: pošlete mi maila na foto, od sis mám 😉

kacatko03
7. kvě 2009

Dagi: cooo Konka už má 4m???? fíhaaaa to letí., taky od 4m dlabem mrkev 😉

myky
7. kvě 2009

Ahoj holčiny 😉 ,
tak už jsme i my dorazili domu a hádejte co? Na RHB jdeme příští týden i v PO 😅. Se picnu, ale aspoň s ním bude cvičit ona. Potkala jsem tam v čekárně maminku a dali jsme se do řeči a má z RHB úplně stejné pocity, jako já.
Srazík byl super. A kačí díky za to s postavou 😀 . Díky, díky, díky 😉. A Fíla se zaláskoval, jo????? 😵 Vždyť se není co divit. Verunka je divoch a hezká holčička. Ani jsem jí neblejskla, jak si pořád hrála 😅.
Dagi, tak Lucinka má ekzém, jo 😕 ? No Mikulášek má taky trochu drsnější tvářičky, tak jsem si nechala předepsat Excipial mléko a taky pro něj teprve musím. A to ti řekl obvodní Dr? Nebo vás poslal na kožní?
Jdu poslat mailovku a pak kačí taky pošlu, jo?
Sis už fotky jedou po síti 😀

masle
7. kvě 2009

ahojky- tak srazík se povedl 🙂 Příště v ZOO 🙂 !
kačí - Veru to samé - taky mluvila jakej je Fíla bezva 😀 Tak máme ženicha ?! 😀 😉
já přijela a u nás naši něco dělaj na baráku s bráchou..tak Veru letěla na zahradu za babi... Ráďa teď teprv usnul. Byl nějakej hotovej. V autě se mu to nepovedlo..asi byl přetaženej. Ivan přišel z práce s teplotou celej rýmovitej..tak si šel taky lehnout..prej ho mám vzbudit na hokej.. 😝
myky- kačí má pravdu jsi úplně normální!! 🙂 😉 Postavička super!! 🙂
sis foto pošlu taky jinak jsem je dala do albíka....tak juknětě.. 🙂 😉

kacatko03
7. kvě 2009

holky máte fotky v mailech....

masle: jeeee já se na nich tvářim jak debil 😀 jak stahaná matka po 10 dětech 😀 😀 😀 se picnu 😀 😀 😀 😀

myky
7. kvě 2009

masle, taky díky 😀 . Holky já snad přestanu říkat, že jsem tlustá 😉 😀 .
kačí a na kterých????
Sis, koupila jsi si ty plavky?
Jdu na ty fotky, hodim do albíka 😵

sisa32
7. kvě 2009

Ahoj holky, díky za fotky. 🙂 🙂 🙂

Myky, taky se přikláním k holkám. Máš super figuru. 😉 Plavky jsem si nekoupila. nějak se mi nechtělo lézt a zkoušet. Tak jsem jukla asi do dvou - tří a dala si hambáče a kafe v Tchibu a jela jsem dom. Já nevím, ale když je tam se mnou manža a honí mě, tak chci lézt všude. A když mám čas a můžu, tak mě to nebaví. A navíc jsem se aspoň vyhla těm zácpám, co dělají pražáci když táhnou na venkov. 😀 😀 😀 😀

ANkonec jsem měla dvoudílný a dobrý, měli je všechny kromě dvou. Ještě mrknu někde u nás.

Kači, jaká strhaná matka. To já tam jsem jak obluda, která se tě chystá sežrat. 😀 😅

Masle, tak máš doma maroda jo ? No však on se vypotí u hokeje. 😀

slunickooo
7. kvě 2009

jéééé holky máte krásný fotečky,, všem vám to moc sluší - a vidíš to Myky - ty kecko jedna... prej tlustá 😀 😀

dn eska mladá spí u našich, manža ještě na cestách, mrnous chrupe tak by to chtělo nějaký mejdlo 😀 😀 - no ale bude klasika - Ordinačka a šupky dupky chrupat 😀 😀

myky
7. kvě 2009

Sluní no holky jsou milosrdný 😀 😉 .
Já mažu zas na VKV 😵 .
Mejdlo joooo 😵 ? Manža je často pryč? Já jsem hrozný stýskáček 😅 . Hezky si užíj ordinačku 😉 . Uděláme mejdlo po netu 😉

kacatko03
7. kvě 2009

tak já jem tu, malej spal asi tak 20 minut zase...pak následovalo koupáni to se trochu uklidnil...ale pak 3 hodiny histeráku....musela jsem ho chovat pak nakonecusnul vyčerpáním :(

masle: Filip usnul už v půl 7 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

masle
7. kvě 2009

kačí - no Ráďa spal asi půl hodiny pak ho Veru vzbudila.. 😠 tak jsem ho vykoupala, najedl se a zase usnul... 🙂
Veru ta jde teprv do hajan....je to děsnej nespavec.. 🙄 😀
marod se vychrupal a už sedí u hokeje.. 😀 ale prej na to nemá nervy, tak to furt přehazuje... 😀 😅 😕
fotky jsou pěkný 🙂 bylo to fajn. 🙂
jdu vám poslat ty fotečky 🙂

slunickooo
7. kvě 2009

Myky - jj celý týden je pryč, občas mu to vyjde že přijede i v týdnu....

Kači - a copak je Tobíkovi??? že tak málo spinká a brečí?? ?že by zoubky,???

Naše zase ser... jak amina 😀 😀 tak jes tli leze třetí zubák??? 😀 a dneska jsem ji dala brambůrku, nijak extra se netvářila ale neplivala to,,, ale dala jsem ji jen asi 2 malé lžičky... a je zajímavý, že pak chrápala až do 16 hod 😀 😀 , no zítra budem pokračovat... asi bramb. s mrkvičkou..

holky - máte ještě další fotečky??? hodte je někam na rajčá tko - at taky vidíme co jsme tam nebyli... díííííííííííííííííííík...

dagina
7. kvě 2009

Ahojky, srazík se koukám vydařil, všem to sekne 😉 .

Kacátko, vy už sporťakujete??? A masle také?? 😕 To se už může?? Já se na sporťák úplně třesu 🙂 .

Myky, včera Lůce pediatr predepsal mimo jiné i Excipial, dnes jsem musela na kožní, protože na tvářích se jí to dost zhoršilo, vypadá hrozně ☹ , a kožní lékařka říkala, že Excipial nemám dávat, že je dráždivý a tu jednu míchanou mastičku od pediatra také ne.., předepsala nám jinou.., tak jsem zvědavá 😖

Se musím tlemit.. 😀 , prý Kacatko strhaná matka po deseti dětech 😀 , ti řeknu, že takhle strhaně bych chtěla vypadat 🙂 .

dobrou noc 🙂

myky
7. kvě 2009

Dagi viď 😀 , bych chtěla vypadat jako holky 😀 .
Hela a mi neřikej, že ten Excipial je dráždivej 😠 . To chci mazat Mikymu, bo už nevim co?! Jsem zkoušela indulonu atd... a on asi je vždycky kropenatej po tom cvíču! Příjde mi, že ho to i svědí 😢 . Drbe se lůca? Nebo jako mě příjde, že si Mikeš mne očička a tvářičky. Oni to dělají všechna miminka. To je reflexní, ale u něj mi to připadá, že to dělá kvůli tomu, že ho to svědí. je zvláštní, že ráno je třeba úplně ok a večer na tvářičkách krupička a pořád dokola 😠. Proč ty miminka nemaj klid!!!! 😠
Hezky se vyspi 😉.
Sluni to máš těžky, tak bez manži. Ale musí se to zvládnout, viď 😉 ? A Mikulášek začíná taky kakat častěji, tak že by zuby????????? 😵 To by bylo docela brzo, ne? Mívá i zvýšenou teplotku, ale to přikládám té RHB. Já koneckonců všechno házim na rehábku 😅 . Jak se tak pozoruju, tak jsem proti ní vysazená! S tím musím něco udělat 😠 ! Pak mi to cvíčo má jít, že?! 😉

myky
7. kvě 2009

Holky já pořád myslím na Hanulku. Ona snad vážně rodí! Jestli jo, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať je vše ok a snad dá brzy vědět.

slunickooo
7. kvě 2009

hoky. Hanu lku má můj mobil.. .takže by určo pslala kdyby už byli mrnoakové na světě....

a Dagi - Exicpial..... já co by exematik + alergik v jedno m.... mě nevyhovuje.. moje dětská mi taky říkala, když měla žanda na kolínku takový flíček tak prý exicpial.. ale já ji ho nedala... z mý zkušenos ti - já si dávám psát lipobázy..a malá má kůžičku jedna bázen... a to že po mě k tomu má sklony.. .a ségřin kluk měljak mimčo ekzém jak blázen, člověk by nad ním brečel jak moc to měl... a ona mazala poctivě lipoází,, teda je zdili každý rok k moři a na hory... a kluk je jak lusk.. .po ekzému ani stopy... tak to zkuste - je to Lipopáze. na předpis je ale jen..

a ta ky se přikláním k tomu že bych brala vypadat jak Kačííí - teda Verča 😀 😀

kacatko03
7. kvě 2009

sluní já hodim fotky od holek na rajče tak pak sem mrsknu odkaz 😉 ale holky je mají stejně v labech a já mám snad jen 4 fotky 😅 . jinak nevim co Tobovi...ale byl přetaženej, protože za celej den naspal jen hodinu v kuse, tak asi proto ten řev.

Dagi: já už sporťákuju dobrejch 14 dní. maloho mám ale vetšinou stejně v lehu nebo pololehu 😉 do korby se mi moc nevejde a nechce v ní bejt bo nevidí na svět 😀

Masle: Fíla je spáč po mě 😀 😀 😀 a padl jak vstával v 7 😀

jinak s porovním mě a Tobi jak ho držím tak on je chudáck vedle mě hrozn velkej 😀 😀 😀

slunickooo
7. kvě 2009

holky -tak jsem teda hanulkce napsala SMS .. tak snad odepíše.. snad jsou v pořádku a nic se neděje... jen třeba sází mušká ty do těch oken v baráku.. a že jich mají.. a proto nemá na naás čas 🙂

slunickooo
7. kvě 2009

jéé byjste si na me tak zpomeli. chstal jsem se ti u napst. jsem od 28,4, v nemo.czkatil se mi cpek ze 40 mm na 29 ta k me poslal dr. lezet dotavam magnezko v kapackach,. ale se mi fajn. miminka jsou pekne velke naposledy 1,5 a 1,6 kg ze pry na to jaku jsem hubenour tak jsou na me velci, myslela jsem ze me pusti tak jsem chtela napsta at na konika ale uz si me tu určite nechaji do porodu oni ty dovjcatka hiladji. pozdavuj hoky a pak dam udcite vedet

slunickooo
7. kvě 2009

koukám jak jsem hrozně psala. ale snad jste to pochitili ... psala Hanulk a.... držíme moc palce co?????

a Dagi.. my si taky sporták nemůžem vynachválit.. jo a c o takhle si udělat výlet do Prachovských skal.. tuhle jsi pslaa že jste tam, byli... tak repete...a my tam na vás počkáme a tak se můžem vidět.. a pak to zakončíme u nás na nějaký grilovačc e.. .takže piš termíny .. . 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru