Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
7. kvě 2009

Sluní a dagi budou mít srazíka 😉 ?
Sluníčko moc děkujeme za info o hanulce a moc jí pozdravuj. Už bude mít prcky možná brzy u sebe, ale ještě, ať vydrží aspoň pár týdnů. Příjde mi to jako včera, když mi dagi psala, že provokuju s tím vychrupáváním a uklízením 😀 . Tak ať si hanulka pěkně odpočívá a užívá pupíka, než jí začne honička 🙂 . A Mikulášek už nebude nejmladšíííííííííí 😉 .

slunickooo
7. kvě 2009

jj jen at ještě drží co nejvíc to půjde....

no Dagi je přeci jen blíž k nám než do Práglu.. tak snad... 😉 😉

myky
7. kvě 2009

jj, držím vám palce 😉 .
jdu chrupat, tak dobrou 🙂

dagina
8. kvě 2009

Bré ráno, dneska jsem se nějak opozdila, ale dávala jsem do kupy trochu kuchyň 😝 , takový brajgl. Za chvíli vyženu manžu s malou ven, dodělám zbytek, ať máme pěkně volný víkend 🙂 .

Sluni, už dlouho se ti chystám psat, zda nevíš o nějakým pěkným penzionku na Jičínsku, kde by se dalo být s malou, na pár dní by jsme chtěli někam vyjet, a Český ráj je OK, s manžou jsem tam ještě nebyla 🙂 , jen s bývalým... 😵

Sluni, už vidím, jak říkám Mudrovi, že Lůce naordinuji Lipobázi, by mě asi vyhnal z ordinace, ale věřím ti, že to je OK. Jedině kdybych tě poprosila, zda nemáš nějaký zbytek, že by jsi mi ho poslala na zkoušku.🙂
Jinak ani kožní dvakrát nevěděla co s Lucinkou..., bála se jí cokoliv dát. Už jsem ji to ze zoufalství matlala i mateřským mlíčkem, prý také působí zázračně....

Myky, no Lůca se teď škrábe pořád, hlavně na hlavě a obličeji, a furt sebou mele bo ji svědí asi i tělo - na svědění nám napsal pediatr kapky Fenistil. Na těle má hrubou krupičku, na obličeji hnusný červený mokvavý fleky, ale na dotyk též hrubý. Jsem si ještě vzpomněla, že na plavču pro těhule nám PA radila, koupat mimča v hypermanganu, je prý dezinfekční..., třeba by to také trochu pomohlo, co myslíš??? A co homeopatika?????
Jinak z hlavičky nám lupiny záhadně zmizely 🙂

Holky, tak myslíte, že už máme také sporťákovat??? Se mi to zdá ještě brzy, když nesedí. U naší korbičky se dají polohovat zádíčka do polosedu, boudičku ji nechávám občas sklopenou, radši ještě chvíli vydržíme takhle.

Krásný prodl. víkend přeji 🙂 .

myky
8. kvě 2009

Dagi tak to je mi líto, žetak Lucinka trpí 😢 . S hypermanganem bych počkala. Je to docela sajrajt a bála bych se, že si cákne do očíček a to se nesmí.
Musim běžet, tak písnu ještě později. Páček a hezký den

dagina
8. kvě 2009

Ahojky, kde jste kdo 😕 ??

Lůca dnes po náročném dni usnula, ale moc nadšená nejsem, bude koupando..., tak mám obavy, aby mi večer hned usnula...

Myky, to budu ráda za nějaké to info. 😉

Sluni, takže dneska první příkrm???? Co na to malá 😵 ??? Určitě baštila jak divá 🙂 .

Hanulka je šikulka že se drží!!!

Jééje, mrňousek se už vrní, to byla ta její pětiminutovka 😵 .

Mějte se. Pěkný večer přeji. 🙂

dagina
8. kvě 2009

teď mě napadlo, nemůže být vyrážka i po Hexa???? Ikdyž Lůce to pomalu začínalo ještě před ní 😖

slunickooo
8. kvě 2009

Zdravím všechny,

Hanulka pozždravuje a zase se brzo ozve...

Dagi - penzionek zatím nějak nevím, ale budu přemýšlet a s tu Lipobází - tak zkus mudrovi říct, že jsi malou namazala lipob. od kamarádky a že se ti to zdál odobrý.. .určo ti to napíše.. .nebo ona je vlastně i Lipobáze bez lékař. předpisu - tak se zeptej v lékárně - a já až půjdu k mudr. tak si dám napsat kdyžtak dv ě a jednu ti pošlu....

jo a malá baštila dobře - na to že to bylo poprvý - neplivala to ale moc toho nesnědla, dneska měla bramb. s mrkvičkou a pak jsem si chtěla ještě nakojit a už vůbec nechtěla a krásně a dlouho pak zase chrupala... a navečer jsem ji nastroühala trošku jablíčka -to ji taky šmakovalo 😉

masle
8. kvě 2009

Ahoj všem 🙂
sluní tak už jste taky začali s příkrmama 🙂 Tak hlavně že Žanetce chutná! 🙂 😉

jinak Hanul mooooc pozdravuj! A snad ještě chvíli vydržej, ale už jsou docela veliký tak je to dobrý 🙂 Koukala jsem, že Štěpánka Duchková už taky porodila dvočátka a byli ještě menší, než má Hanulka v bříšku a dobrý bez problémů... 🙂 😉 Tak Hanulce držím moooc palečky!

jinak my se dneska povalujem doma a na zahradě....manža je úplně chcíplej chudák... ☹ Tak zítra Veru dám ke tchánovcům abych si taky trochu oddychla.. 🙂

Dagi - to je mi líto Lucinky s tou vyrážkou! Můžu potvrdit, že Lipobáze je super!! Používala jsem jí na Veru po narození měla atopický ekzém a pak jí úplně zmizel.... 🙂 😉 Jinak já sporťákuju týden, ale jen když někam jedu autem...kvůli skladnosti kočárku... Jinak ho dávám do hlubokýho ale taky už mu to polohuju bo chce koukat ven... 🙂

dagina
8. kvě 2009

No jo Sluni, vždyť vám už je skoro půl roku 😕 , mazec jak to letí... . No nám se to také krátí a budeme baštit všechno 🙂.

Mě řekněte, že to mudra s tou lipobází ani nenapadne 😠 , ani tu kožní lékařku. Co to vlastně je??? Nějaká mastička či co 😕 ???? Na obličeji ji to vůbec neustupuje, chvíli se zdálo že jo, ale houbelec 😒 . Určitě se na to zítra zeptám v lékárně.

No nic, Lůca má půl noc, tak to vemu přes koupelnu přímo do koupelny 🙂 .
Manža je zase v čudu 😠 , na tréninku 😝 . Děs běs.

Pa, dobrou noc.

sisa32
8. kvě 2009

Ahoj holky, tak u nás práně začíná bouřka. Před chvílí jsem se s Adélkou vrátila od šváry, je tam sešlost a prase a pívo. Tak jsem upekla jahodovej koláč a nacpali jsme se. Teď asi všichni zmoknou.

Jinak dneska byla Adélka celej den protivná, pořád-mi kňourala a pobrekávala. teď spí, tak jsem zvědavá na noc, možná už konečně poleze zub. Jindra měl první v 8-mi měs.

Dneska jsem už dala sporťák. Malý se to líbilo, jak mohla koukat ven.

Lipobázi jsme měli od dr. jak jsme byli v nem. na zjišťování refluxu. Dali mi to na ty její suchý tvářičky a nám to teda nepomohlo, spíš naopak, měla hroznou vyrážku. Ale asi je to vyjímka.

Hanulku moc zdravím, jsem ráda, že drží a prcci jsou ok. 🙂

Masle, tak ať se ti manža brzy uzdraví, je to škoda marodit, když je zase hezky. To by ste si mohli dát zase moto výlet.

Sluni, Žanetka je šlikulka, napoprvé hezky papkala.

dagina
8. kvě 2009

Sis, tak pěkně číhej na zoubek, ať dostaneš na nové šaty 🙂 . Jsem zvědavá na tu naši pizizubku 🙂. A tu hroznou vyrážku jste pak Adelce dostali pryč čím?????

Koukám, že už jsem přepracovaná...přes koupelnu přímo do koupelny..., samozř. přímo do postele 😅 .

Hm, třeba nám opravdu zabere ta mastička od kožní 😖 , ale je to děs, Lucinka vypadá v obličeji hrozně 😖

sisa32
8. kvě 2009

Dagi, i kdybych našla najednou všechny zuby, tak si ty šaty budu muset koupit sama. 😀 😀 😀

Přestali jsme to mazat tou lipobází, nechala jsem jí asi tři dny na sucho a pak jsem mazala krémíkem od HIPP. Ten jedinej jí to zlepšil. Ona má suchý tvářičky pořád, takový jakoby šupinky, nebo stroupky, tak teď mažu několikrát denně modrou Indulonou a ta je zatím nejlepší.

S tou koupelnou jsem si toho vůbec nevšimla. 😀

dagina
8. kvě 2009

Sis, no já myslela... že tchyně by ti přidala na nějaké růžový "barbíňácký" 😀 😀

sisa32
8. kvě 2009

Tchýně jo ??? Tak ta mě teda nenapadla. A předem jsem jí oznámila, že Adélku vživotě nenavlíkno do šatiček s volánkama. Jí se totiž líbí ty co prodávají třeba u větnamců. Styl ala romočech.

masle
8. kvě 2009

sis - no jo tady už se taky pěkně blejská 😖 Koukala jsem na radar a těch bouřek je tam hafo..to bude vselá noc..

Ráďovi taky musím mazat tvářičky i přez den alespoň jednou a pak po koupání bo je má takový sušší..
Dneska jsem mu zkusila dát i odpolední přesnídávku sladkou meruňka s banánem a pak se pěkně posr.. 😅 Ale aspoň nemá žadné bolení a hezky spí... 🙂

sisa32
8. kvě 2009

Jj masle, po meruňkách se pěkně s*re. 😀

dagina
8. kvě 2009

Sis, néé šaty pro Adelku, ale pro tebe 😀 , jsi jednou myslím psala, že tchyně je jak Barbie, nebo to byla Hanulka 😒 ?????

sisa32
8. kvě 2009

Njn, jsem nějaká votroubená, asi po tom pívu. 😅 Jdu spát dobrou.

myky
8. kvě 2009

Ahoj holky,
tak dneska jsem se sem ani nedostala ☹ , No nic.
dagi nám lipobáze taky moc nepomohla, ale já si jí mažu na ruce a to je super. Napsala mi jí kožařka a doplácela jsem cca 200,-. Ale zkusila bych to, třeba zrovna na Lůcu to zabere. Držíme palce. Nám pomohla docela dost indulona s rakytníkem. Vůbec nevim co to je, ale manžel mi to koupil v drogérce, že mu to poradila prodavačka. Je menší než normální indulona a taková zelená. Ale taky co vim ze školy, tak u ekzémů a různých kožních onemocnění, je nejhorší rychlé střídání mastí a krémů. Zkus to chvíli vydržet s mastičkama od Dr. A dietu ti nasadili? Když kojíš? To si myslim, že má taky význam. Ale nevim to jistě. Zeptej se mudrce.
Sis, že by zoubky?
Já si říkám, že sporťák dám až od půl roku, tak ty jsi vydržela s Adélkou docela dlouho v hlubokém, že? Ale na zimu bych chtěla, aby se vešel do hlubokého 😵 .
Sluní, Žanetka krásně papá od narození, že 😀 ? To máš super.
Jsem zvědavá na hanulku. Si ještě ve špitále pobude, chudák. Ale už se na ty její drobky moooc těšim 😵 😀 . Jsem zvědavá, co bude psát, jak se stará o dvojčátka. Jí obdivuju předem.
Jdu nakrmit Mikuláška a zítra fičíme hned ráno na chatu, tak se tu mějte a já odpo písnu. Teda vlastně už dneska 😅
dagi a vy se držte.

dagina
9. kvě 2009

Bré ránko, Lůca je po baště, ještě se peleší s manžou v pelechu, snad bude chvili spát.

Jj, Žanetka je šikovná papanda 🙂. Teď koukám..., ty jsi ji Sluni dala ve stejný den i jablíčko a všechno to sbaštila 😕 ?!
Myky, díky za info, zkusíme tedy vydržet s tím co máme, stejně musíme ještě k mudr..., ale tu lipobási a indulonu si vyzkouším aspoň na ruce, mám je pořád suché 😅 .
Žádnou dietu mi nenasadili, naopak mudra říkala, že když jen kojím tak to je v pohodě, ale myslím si, že kdybych jedla něco dráždivýho, tak by to asi úplně v pohodě nebylo.., nejraději bych jela s Lucinkou někam do jinam, třeba do Hradce, u nás doktoři nemají nejlepší pověst 😖. Je to přeci jen holčička, a aby pak měla poškozenou pleť ☹ ....

Hele Myky, nedávno byla v Sama doma Digi u Ulice s dvojčátkama, a říkala, že je jelikož neví, co to obnáší mít jedno dítě, tak jí se dvojčátka zvládají v pohodě, moc si je chválila 😵 .

Pěkný den.

sanuska
9. kvě 2009

Čagos, jen podávám infošku.

Naše Zofka mi psala, že Hanulka je v nemocnici, že se jí zkracoval čípek.... a už toho má asi chuděra i plný zuby, v noci špatně spí, ale snad jestli jsem to dobře pochopila, tak v pondělí by se asi mělo jít na věc. Ale nechci tady vypouštět nějaký bludy, ještě se zítra Zofky radši přeptám... 😉

dagina
9. kvě 2009

Sanu, jj, Sluni už podávala info.
A jak ty jsi na tom??? Vše OK 😉 😉 ? Ještě jsi se neodtajnila 😅 ????

slunickooo
9. kvě 2009

tak před chivlkouý jsme dorazili z venku, malá akorát usnula tak sem jukám.

\dagi - jj baštila včera i jablíčko a \ok, dneska měla k obídku bramb.+mrkev+ředkvčku a jelo ji to také, někdy i sama otvírala pusinku a pak mi u toho málem usnula a zase už pak kojení nechtěla a venku v kočárku byla hned tuhá 😀 😀 , navečer jsem ji dala |"ohlodávat" kedlub a panečku jak se zlobila když ji vždycky spadnul... 😀

jinak dneska jsem už s dětma - niki a synovec - vlezla do bazíénku, , 24 st. a to nadávám jak je studená 😀 😀 Sanu jako že by v \pO měla jít Hanulka na císaře,?to se mi nezdá, vždyt mimčaještě nejsou tak veliká a určo je tambudou chtít nechat co nejdéle...

jo omlouvám opět písmo, píšu s \nikči notase a holk na něj nejsem zvyklá 😀 😀

JO Dagi - ten odkaz - to je právě ta Lip. co je bez předpisu, ta je dražší, tan a předpis mě když jsem si ji občasdávalapsát před deseti lety na \niki stála cca 80 kč, ted na žanet nejřív kolem 40 kč a minule jen 20. prý se zase měnili ceny mi říkala lékárnice když jsem se ji ptala, cožestojí tak málo,,,, a nám fakt zabírá..

jo a jinak já teda našla zuby všechny oboum holkám a dokonce i synovcovi první.. a viděla jsem tak jedině velký kulový 😀 😀 i když si to vlastně dělám sama, jako třeba minule v HK manža říká, pojd vyber si nějakou kytku ti koupím, a já že at nic nekupuje, že musíme šetřit, že to je zbytečný 😀 😀

Jo a v Po má manža volno - snad - tak frčíme dopol. směr HK konečně podespat tu dohodu a asi zalítnem i do Pardubek za Novotnou , koupíme ji kytičku a ukážeme ten zázrak, ke kterýmu nám pomohla 😉 😉 a pak mažem s Niki do JC na hudebnku a s holkama k fotákovi... jo adneska jsme malý gratulovli k půl roku - dali jsme ji houpajdu a kruh do bazénu 😀 😀

juj to jsem se rozepsala - za cvhilku mažem dadat 😀 😀

myky
9. kvě 2009

Sluní gratulujeme Žanetce. my včéra dali Mikuláškovi capáčky a bodýčka ke tříměsíčninám 😀 . A udělali jsme otisk nožičky do sádry 😀 . Tu lipobázi máš teda asi jinou. Já doplácela vážně 200,- a to jsem měla recept. Tak snad tam ta Dr nenapsala, že si hradím sama. Teď si to tak uvědomuju, že je to blbost, takovej doplatek. Mě asi oloupili v lékárně 😠 , protože kolik by pak ta mast musela stát, že?
dagi jj, na ruce je to zázrak. Jak pořád myju lahvičky atd, tak jsem měla ruce popraskané do krve a teď pohoda.
Asi bych zajela taky jinam. My jak byli na kožním s Mikuláškovým poraněním na bříšku (na to mi taky napsala tu lipobázi), tak tam byla mladá Dr a nic nevěděla. Ono se mu to potom ještě zhoršilo. Tak jsem to začala mazat Infadolanem a to je taky zázračný 😀 . Hele další možnost.
jinak dneska se mi asi rozjíždí mrcha 😀 😀 😀 😀 .
Sluní jestli hanulka rodí, tak mi příjde, že něco neklape. Vždyť je teprve 34tt, ne? Snad vědí co dělají a hanulka se dočká toho císaře. Moc jí držím palce, aby ona i prcci byli ok.

myky
9. kvě 2009

Strašně mi blbne klávesnice 😠 .
Kačí hory, joooo 😵

kacatko03
9. kvě 2009

Ahoj holky, tak my se vrátili z výletu, včera jsme jeli směr harrachov na chatu ke známému...

kluci už chrní a já je za chvilku pujdu následovat. teda vy jste toho napsaly kecalky 😉

jsem ráda že hanulku hlídají...já si tím taky prošla a moc jí držím palečky, at vidrže ještě aspon dva týdny pokud je ted ve 34tt. Toba je taky 36 a jak je čipernej 🙂 a proč by ji měli vyvolávat porod??? já myslela že se ji zkracuje čípek a je na magnesku, pokud tam není jiný problém tak naopak ji budou držet na magnerku co nejdéle 😕 tak snad Sluniii bude mít nějaké přesnější informace 😉 😉 😉

masle: tak jak je Ivanovi? je to lepší? už jsem zase zavedla Bebu, po Hami divně blil. a asi nám taky rostou zuby /konečně 😀 /, malej je uknouranej, slintá, a zuřivě kouše vše co přijde pod ruku. tak sem zvědavá kdy furt mu tam hravu a kontroluju 😀

jinak Lipobase nám funguje na vyrážky...ale já mažu obličej jednině modrou indulonou a po je má heboučky jak samet 😉 tak mužu doporučit 😉

jinak máme hrozného žrouta, denně jí: 6.00 mléko210ml., 9.00 mléko210ml., 12.00 zelenina(celá sklenička)+60ml mléka, 15.00mléko210ml., 17:00 ovocná přenídávka, 19-20.00 mléko 210ml. se pisnu...a jak otvírá pusinku už na lžičku a hezky poliká, už to neplive. a sranda je když ho máme na klině a jime tak otáčí hlavu na nás a má otevřenou pusu 😀 😀 😀 otesánek jeden.

jinak moc všechny zdravím a už nevím na co mám reagovat jak ste toho mnogo mnogo napsali 😀 😀

kacatko03
9. kvě 2009

jinak ještě k hanulce: čípek 2,9 je ještě dobrej pokud už se moc nezkratil za tu dobu co psala info. já jsem od 28tt měla čípek 1,4 a od 32tt 0,5 😒 😒 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru