Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
1. čer 2009

Tak ještě nic. My máme to výtání občánků, tak musím taky něco pěkného vymyslet.
No jdu se osprchovat a nachystat na zítřejší Dr. Tak dobrou a zítra držte palce. Poprvé pojedu sama autem s Mikešem a ještě na gyndu 😅 . Bojim, bojim a Dagi čekám lačně na ten popis. Jsem zvědavá co řekne mě zítra. Pořád mě to bolí a to už si myslim, že skoro 4 měsíce po porodu by asi nemělo, ne? Jsem to sváděla na změny počasí a tlaku 😅.

dagina
1. čer 2009

Čusík, Myky, na nějaké focení teď není nálada 😀 , jsem ráda že se doplazím do pelechu, chodím spát chvíli po Lucince, jinak bych byla ráno nepoužitelná...., obdivuji Sisu, že po nocích háčkuje a peče.... 🙂 , to bych byla asi už u Chocholouška nebo mrtvá.
Škoda, že jsem místo té pyramidy nevzala uzel, ta ji fakt vůbec nebere 😖 .

Na gyndě nic moc. Hned jak jsme mu to všechno vylíčila o co go, tak se ptal, kdy plánujeme druhé mimčo 😅 .., to mě bylo jasné, že se zeptá. Jinak říkal, že by s tím šlo něco udělat, ale musela bych být dva dny v nemocnici, což není kvůli kojení vhodný, ambulantně mi zákrok nedoporučil 😖 , takže jsme nic nevymysleli 😅 ....
Prý kdysi existoval jakýsi gel na znecitlivění, aby to aspoň nebolelo, ale už se nedělá 😀 , takže smůla...
A jako perla na závěr - prý máme co nejvíc protahovat 😎 , aby to celé zvláčnělo 😝

Fakt nevím, kdyby byla záruka úspěchu, tak do toho jdu i ambulantně a i před druhým porodem.., dva roky takhle být 😖

Myky, ale ty s tím taky momentálně nechceš nic dělat, né. Ještě mě napadlo, v CAru, kde jsme počali Lucinku, je i plastická chirurgie, hodně zákroků tam dělají právě ambulatně, a asi odvedená práce by mohla být lepší...

Jdu chrupat, dobrou noc 🙂

myky
1. čer 2009

Dagi dobrou a jj, v carech asi vědí, ale zřejmě si to nechají dobře zaplatit ☹ .
Já půjdu asi napřed do toho druhého dítěte. Představa, že mě zmrší znova mě děsí. No uvidíme co mi zítra řekne. Ta mast na bolest by se šikla 😅 . By mě zajímalo, proč přestávají vyrábět věci, které pomáhají 😠 ?!

dagina
2. čer 2009

Ahojky, ještě všichni chrápete???
Myky, to asi pro to, že by to znecitlivělo i chlapa, a to rozhodně nepotřebujeme 😀 😀 .Kolipak může takový zákrok stát??? Tak do 15 tis???
Jinak jsem tady na koniku narazila na jednu holčinu, která má 7mi měsíční mimi a je znovu těhotná 😀 . Kdybych měla normální tchánovce a manža byl víc doma, tak bych do toho snažení sla už teď, ono to bude asi chvíli trvat než se zadaří... 😒 . Jsem si nechala napsat HA ještě na půl roku 😅 , radši. 🙂

Vítání si Myky užijete, je to moc hezký, ale nevím proč, na křtiny se moc netěším 😖 ... . Nakonec jsme byli rádi, že jsem byli slušně oblečení, připadalo mi divný, když tam někteří rodiče byli oblečení jak na diskošku 😒 , ale proti gustu žádný dišputát 😀

Pěkný den přeji 🙂

hanulka3112
2. čer 2009

Ahojky holky, jakpak se vede? Mě čeká zítra utz tak jsem zvědavá kolik mimísci porostli 😵
Dagi, na jaký zákrok jsi měla jít? Něco mi asi uniklo, ale nechce se mi dočítat a kdy by jste teda chtěli druhé mimi?

masle
2. čer 2009

čauky holky 🙂

tak já už jsem celkem ok 🙂 😵

s Veru jdu po obědě k Dr., ale taky už je mnooohem lepší. A bez teploty. Tak snad to bude jen nějaká viróza.

dagi teda tebe asi museli zřídit.. 😕 😕 to je mi teda líto, si to neumím představit..

hanul ahooj - tak držím palečky na utz! To jsem zvědavá jak už budou velcí 🙂

holky nevíte některá, Ráďa tu se mnou sedí na klíně a midlí do klávesnice a něco zmáčknul tak, že koníkovský stránky mám s pidi písmem..nevím jak to mám dát do normálu 😕 😕

kacatko03
2. čer 2009

masle: ahoj, toje dobře že Veru bez teploty třeba to byla nejaká unava...ale pak dej vědet co vám dr řekla.

hele to vipadá že ti nastavil lupu a změnšil...já teda nevím jak ale mě se to jednou podařilo naopak zvětšit na maxium a měla sem to veliký tak že sem na obr. měla jen jednu řádku s mega písmenama. počkej na to mrknu třeba na to přijdu 😀

alb segra a barunka https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

sisa32
2. čer 2009

Ahoj holky,

zdravím Hanulko, tead ty pěkně držíš, to se s dvojčátky vidí málokdy. 🙂 budou hezky vypečený, taky jsem zvědavá, jak jsou velcí. 🙂

Masle, fajn, že už je to lepší, šlo to docela rychle. 🙂 Zkus zmáčknout Ctrl a +

Zdravím Dagi. 🙂

sisa32
2. čer 2009

Kači, to jsou hezký fotečky. barunka je teda drobek, hlavně vedle Tobíka. 🙂

sisa32
2. čer 2009

Jo a máme zub, přesně na den dětí. Včera jsem si nebyla jistá, ale je tam. A Adélka není protivná, nemá teplotky a v noci spí. Jen hrozně slintá. 🙂

kacatko03
2. čer 2009

gratuluju k zoubku....ty joooo tak nakonec budeme poslední 😀

sisa32
2. čer 2009

Kači, díky, ale máte ještě čas. 🙂

masle
2. čer 2009

jéé sis no jo funguje to dík! 😀

a připojuji se ke gratulaci k zoubku!! Mě dneska volala známá, že její holce 8 a 1/2 m vyrostl první špičák nahoře.. 😕 😕 😀 Tak to bude asi upírka 😀

kačí - jé segra má hezký fotečky 😵 To je hezký jak se tam s Tóbou směje.. 😀 A kdy měl Fíla první zoubek?

Ráďa teda protivnej je dost. a úplně stráááášně slintá 😕 😅

Já tady čekám na ppl, má mi přivézt tu clonu a pak razím k dr..tak páá

kacatko03
2. čer 2009

masle... fíla měl v 8,5m a to rouvnou dva dole. jaké si nakonec objednala clonítko?

dagina
2. čer 2009

Ahojky, malá chrupčí, tak jdu jen juknout.

Jéé, Hanulka, to je živel, ta snad nikdy neporodí 😵 . Já bych radši už druhé ani neměla... 😔, ale zase kvůli Lucince do toho půjdu...

Sis, takže máte zubejdu 🙂 . Se mi dneska zdálo, že Lucinka měla také zub, pěkný sen 😵.
Odpolko si jdu pro balíček 😉, ráno poštačka zvonila, ale nemohla jsem otevřít, malá baštila.

Kaci, to je princezna Barunka, se mi zdá, že je Tobíkovi trochu podobná 😅 ,fakt.

masle
2. čer 2009

kačí tak vidíš, tak třeba to budou mít bodobný s těma zubama.. 🙂 😉 Já teď musela dát R. trochu Paralenu na lžičce, bo dneska má nějakej kritickej den a má tu dáseň úplně rudou 😕 ☹ Tak ho to asi musí dost bolet..

jo a jinak s Veru změna 😀 Má průjem, tak jsem volala Dr. jak to je a nemusíme tam. Bude to střevní viróza..takže dietka a snad to bude dobrý..jsem si uvědomila, že to chytla ode mě, bo já měla taky průjem a děsný křeče..ale já to přisuzovala mrše, kterou právě mám.. 😀 Tak jsem ráda, že to snad ta spálovka není.. 😵

kačí - nakonec jsem koupila toto
http://www.babylife.cz/stinitka-na-kocarek/emit...

chiwule
2. čer 2009

ahoj holky, tak se zase hlásím mezi živými 🙂 státnice mám úspěsně za sebou, hurá, takže škola hotová! mám teď móóóře času 😉 takže stíhám i uklízet a žehlit prádlo 😀
dočítat vás nebudu, to se po měsíci nedá, tak mi jen ve stručnosti řekněte, jak se ty vaše robátka mají?
Anetka už se umí sama postavit, dokonce mi vylezla i do schodů, když jsem v patře chystala kočár na procházku, plazí se a leze jak drak, sedí krásně sama, říká táta a bába, příkmy jí pořád moc nejedou a po jablíčku se nám rozjel ekzém, tak teď stabilizujeme a máme utrum s plaváním, aby se jí to nezhoršovalo. Máme za sebou první dávku Prevenaru, za 14dní jdeme na druhou a taky nás přeměří a převáží, jsem už celá zvědavá, jak nám vyrosla. Jinak máme spoustu nových fotek na http://picasaweb.google.com/jendazacek, je to naše modelka 😉
tak zatím, jdu si dát obídek, Anetka spí...

sisa32
2. čer 2009

Chiwule, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelká gratulace. 🙂 🙂 🙂

Anetka je šikulka, jdu juknout na fotky.

dagina
2. čer 2009

Chiw, jsi moc šikovná, před pár dny jsme se tady bavily, že pár z nás má číst jen na záchodě, a to ještě u toho zapomínáme tlačit 😀, a ty si při mateřské doděláš školu, opravdu šikula jak hrom 😉 . TAkže jsi inženýrka 😵 ?! Strašně moc gratuluji!!!!!!!!!! 🙂 🙂

chiwule
2. čer 2009

dagi, děkuji 😉 školu mám hotovou, ale "jen" bakaláře, i tak jsem toho měla plný brejle. Jsem si to před těhu malovala dost růžově, jak to krásně v pohodě půjde. Na inženýra, resp. magistra si počkám, až malá trochu povyroste, to už bych teď nedala... třeba až půjde do školky, tak si ty dva roky dodělám. Teď se jí chci věnovat, letí to děsně rychle, roste jak z vody. Vždyť jí za chvíli bude rok ani se nenaděju...

kacatko03
2. čer 2009

Ahoj...zase se hlásím...

chiwul čauuuuu vítej a gratuluju ke stítnicím, tak se snad ukážeš častěji 😉 jinak ty jo malá je už velikoá a šikovná...je to neuvěřitelný že za 1,5 kluci už taky takhle pomastí po zemi (viď masle, se na to těším 😀 )

masle: tak super že to je střevní (je to teda taky vopruz) ale furt lepší než ta ang. 😉 tak to clénítko je podobný, akorát já mám teda pocit že já mám větší že je jakoby delší a víc klopené dolu bo když zacvaknu boudu a dám lonu tak mu koukají jen špičk prstu u nohy. to pak schválně vyfotím. 😉

chiwule
2. čer 2009

ahoj kaci a ahoj siso, abych na nikoho nezapoměla 😉 je neuvěřitelný jak to letí, jaký pokroky ti naši prckové dělají každý týden 🙂
jdu za malou, budí se, tak se tu zatím mějte, asi půjdeme ven, je tam docela hezky...

sisa32
2. čer 2009

Tak holky, už našli to letedlo. ☹ ☹ ☹

masle
2. čer 2009

kačí 😀 😀 no u Tóby je to dost pravděpodobný..ale Ráďa se ještě ani nepřetáčí.. 😅 takže nevím nevím..

s tou clonou je to možné nafotím to .. 😕

ahoooj chiwule- tak moc gratuluji ke státnici 😵 Jsi velká šikulka. To by nezvládla..ale já jsem lenoch.. 😅 Fotečky jsou moc pěkné 😵 Anet je už velká slečna šikovná 😵 😵

masle
2. čer 2009

kačí - https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
nemáš náhodou delší stříšku na kočárku? Mě to tak přijde když koukám na ty tvouje golfky.. 😵

sis fakt jooo jdu kouknout, to je hrozný co.. ☹ Jsme si včera říkali s Ivanem, že to naší důvěru v leteckou dopravu dost pochroumalo... 😖 ☹

kacatko03
2. čer 2009

sis: taky sem to četla, uplně mě mrazí :(

masle 😀 😀 máš to tam taky 😀

ty jo a to se říká že letadlo je nejbezpečnější doprvní prostředek ☹ , když sem to četla poprvé tak sem si vybavila seriál ztraceni. a nějak nemyslela na takovéhle zprávy 😖

sisa32
2. čer 2009

Jo, holky, já pořád myslela, že se najdou ty lidi, že třeba přistáli nouzově na vodě. Já bych teda do letadla vlezla, ale bála bych se. Zato manža ne, tak asi k moři nepoletíme.

Ty clony vypadají dobře, že já blbec jí radši nekoupila, než ten slunečník. Ten je k vzteku, pořád s ním šíbovat, při každý změně směru. 😒

masle
2. čer 2009

kačí - no tak ty máš skutečně tu stříšku delší u kočárku..mě to takle nejde hodně sklopit... 😉 😅

kacatko03
2. čer 2009

masle: ale zase to máš k barvě kočárku 😉 😀

sis: já bych si asi taky hodně rozmýšlela jestli do letadla bych vlezla, a určitě bych teda neletěla dýl jak 2,5 h. a na noc ,. brrrr a to sem měla lítání ráda, tohle jak z blbého filmu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru