Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
7. čer 2009

masle: já ani nevim co na nich je 😀 se mmusím podívat jak je vylovim z pryčky. no jak říkám žádnej výber asi pojedu na zličín 😀 a ty pruhované botky co má R tak v letnanech měli s nějakýma rybama či co 😕
zoo dám vedet zítra co dr na kontrole ju.

masle
7. čer 2009

kačí - ok, když budeš chtít tak se sejdem klíďo na Zličíně... 😉 U nás měli právě ty co jste koupili vy ty botky a ještě spoustu dalších..

Veru píše: verunka kaslová zdraví filípka 😵

kacatko03
7. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak Fíla už chrní ale ráno mu to hned ukážu...ale jistě veru pozdravuje a posílá pusu na dobrou noc (je to malej uchýláček 😀 tak dle toho tak soudím
)

slunickooo
7. čer 2009

TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

v rychlosti dneska jen - ten červenc. termín by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto - ale to zase Masle nemůže tak to asi padá

jinak dětský den - po časí děs běs, jinak se to vyvedlo, manža s Niki šli někdy kolem 22 hod dom, já zůstala a dorazila v půlnoci - jsme si hezky zapařily 😀

holky skončete to a doplntě at vidíme jak to vypadá 😀 😀

slunickooo
7. čer 2009

ne skončete ale skopčetë 😀 😀

slunickooo
7. čer 2009

TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

KAČI - 18.19.červenec

slunickooo
7. čer 2009

3 dvojlůžkové pokoje, 1 trojlůžkový , 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový pokoj . Pro náročnější je k dispozici dvojpokojový apartmán pro 4 osoby.

jak bysme ale spali??? 😲

kacatko03
7. čer 2009

TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

KAČI - od 27.červenec - do konce prázdnin freee takže jsem pro 15.,16. spren

slunickooo
7. čer 2009

ok 15 - 16 srpen je SUPER

slunickooo
7. čer 2009

TED koukám že jsem to pomotala. ty term íny Kačky -teda Verči - si už musim zvykat na jména 😀 😀
jen nev ím Myky jak se jmenuje??????????????????,,,,

kacatko03
7. čer 2009

Sluni...Jitka 😀
jinak nevadí uvedla sem to na pravou míru 😀

slunickooo
7. čer 2009

Dagča psala vlastně že ji to je fuk termín - takže ted Sisa a myky aby se jim to hlav ně hodilo... a jak s těma poojema??? ; 😀 😀

masle
7. čer 2009

no s těma pokojema je to zapeklitý 😕 😨 Ale nejdřív tam bude chtít zavolat, jestli vůbec budou mít takovejch pokojů v jeden termín volnejch.. 😲

sisa32
7. čer 2009

Ahoj holky, nějak jsem teď nestíhala. V sobotu jsme byli na děrským dnu od mojí práce a dnes zase v Pohádkovém lese.

KAči, to je pech s tím dortem. Jsem hledala info a je to těma barvama, musí se jich dát málo, to jsem měla asi štěstí, že jsem to nějak trefila, ale ten tvůj byl určitě dobrej a jen se po něm zaprášilo.

TAk už nevím, co teď kdo, tak všechne jen zdravím.

Tak mě se hodí v podstatě všechny termíny, kromě toho 22 - 23.8.

Myslím, že by jsme se v poho vešli, dvoulůžíky potřebuje Dagi a Myky, trojlůžák + 2 čtyřlůžáky a jedeno 4 lůžkové apartmá, to jsme my, MAsle, KAči a Sluni. Doufám, že jsem na nikoho nezapoměla. Ceny jsou myslím stejný, prostě osoba a noc. Nějakou postýlku tam mají, jinak s sebou cestovní. Teď hlavně, aby bylo volno, tak radši ještě hledejte, můžem zkusit i t odkazy od MAsle a já nevím, kdo už sem co dával.

sisa32
7. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš
TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

KAČI - od 27.červenec - do konce prázdnin freee takže jsem pro 15.,16. spren

Sisa - 10. - 12.7. do 24. - 26.7. a 7.8 - 14.-16.8.

sisa32
7. čer 2009

Oprava :

TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

KAČI - od 27.červenec - do konce prázdnin freee takže jsem pro 15.,16. spren

Sisa - 10. - 12.7. až 24. - 26.7. a 7. - 9.8. až 14.-16.8.

sisa32
7. čer 2009

Teď mě napadá, co ta Hanulka zítra ? Už asi půjdou na to. 🙂

Málem bych zapoměla, manžově sestřence se dnes narodila dvojčátka, obě holčičky, 2.40 kg a 47 cm. Taky po IVF. 🙂 🙂

TAk dobrou. Zítra jdem na krev a ráno budu chytat moč Adélce do zkumavky, to bude něco. 😀

sisa32
7. čer 2009

Jo ještě opožděně Radčkovi vše nej k půlročku. 🙂 🙂 🙂

sisa32
8. čer 2009

Ahoj holky, tak vstávat 😀 to už si tu zase musím pokecat sama se sebou. 😅

Včera se známý zabil brácha v autě, kousek odtud. ☹

dagina
8. čer 2009

Ahojky,
takže sraz vypadá, pokud dobře koukám na 15. a 16. srpen?????

Sis, to je v pr..., dopr. nehody považuju opravdu za zbytečnou smrt, kdyby se řidiči chovali jak měli....., paradox je, že to většinou odnesou ti, co za to nemohou a jezdí spořádaně. Vždycky trnu hrůzou, když jede manža na delší služebku, on sice jezdí předpisově, ale co ti drzí 😠 ?!
Jinak gratuluji sestřence k narození dvojčátek, to bude radosti 🙂. Jakpak Hanulka....

Holky, poraďte mi, chtěla bych Lůce dát nějaký čajík - jen pár lžiček na prdíky, kterýpak je nejlepší??? V lékárně jsem koukala od Čajánku "spokojené bříško", ale od této značky jsem měla kojící a byl nic moc.., nebo jen feniklový, ale kterou značku?????

Lucinka má brutálně zahnislý nehtík ☹ , a nateklý ho má.., asi jsem ho moc zastřihla 😒 , s tím asi nejde nic dělat, nevíte????? Už se z toho picnu.
Dnes jsem si byla ve mětě pro paralen a málem jsem se zkácela, rok jsem nebyla nemocná, ale tohle stojí za to ☹ . By bodla pomoc babičky, ale tchyně má názor, že ženská na mateřský má spoustu času, tedy žádnou pomoc nepotřebuje 😝 .

Tak se mějte, Lůca spí, tak si jdu vyležet ten paralen 😅 .
Pa

kacatko03
8. čer 2009

ahoj holky,

sis: to je hrozný...

dagi: na prdíky je nej feniklovej čajík.

masle: tak čtvrtek nebo neděle mužem spáchat tu zoo....kontrola ok, Toba už uplně ok a Fíla taky jen má ten kašel kterej už není nakažlivej, tak ještě musí do konce týdne mucosolvan a kontrola už není třeba. no a přístí středu už konečně dostaneme poslední hexu 🙂

myky
8. čer 2009

TABULKA MOŽNÝCH VÍKENDŮ
*********************

MASLE - 18.19.červenec a 25.26. červenec
15.16.srpen, 22.23. srpen

SLUNI - 11.12. červenec - ale to by bylo bez Niki - je na táboře a asi by ji to bylo dost líto
8.9. srpen, 15.16.srpen

KAČI - od 27.červenec - do konce prázdnin freee takže jsem pro 15.,16. spren

SISA - 10. - 12.7. až 24. - 26.7. a 7. - 9.8. až 14.-16.8.

MYKY - 15.16. srpen ok a upřesníme dle našeho prvního očkování, jak nám výjdou další vakcíny.

myky
8. čer 2009

Dagi to je děs, ale třeba je to nějaká chřipka a jak rychle přišla, tak i odejde. Hezky se vypoť, když manža pohlídá. Jo a na zanícený nehtík dej líh, co se dává na pupík. Mikulášek to měl taky a pořád jsem mu to potírala a v pohodě tak do dvou dnů. Čajík kupuju v lékárně BIO fenikl a BIO heřmánek. Oba jsou na zažívání a moc malému šmakujou. Jo a už jsi písla do toho Imimedu třeba mail ohledně toho ekzému?
Sis, to mě mrzí s tím bráchou od známé. Já chodila s klukem, který měl nehodu a ten co ho zabil byl ožralej a mladej a dostal jen podmínku 😠 . Měl vlivného a bohatého papínka. No coment...... Rodičům toho mrtvého soudkyně řekla, že život mu už nic nevrátí a že by zbytečně zničila další, kdyby ho zavřela. Frajer se pak chvástal v hopspodě 😠 .
Sestřenka je šťastná mamina 😀 . Gratulujeme
Masle tak Zličín, jo? Se tam snad taky rozjedu. U nás je v Tescu v Edenu hrozně moc krásných věciček na holčičky, ale na kluky nic 😠 .
Kačí super, že kluci už jsou ok.
Jsem napnutá, co Hanulka?! 😵

kacatko03
8. čer 2009

masle: tak čtvrtek neeemužeme, máme ve škole třídní schuzky 😀 co jak jak v září atd....co středa??? očkovat nás nebudou.

masle
8. čer 2009

Čauky 🙂

kačí - já zase nemůžu ve středu bo Veru má tanečky.. Ale tu neděli klíďo.. 😵 Jé vy už máte schůzku ve škole? Taky mám e mít ale ještě nic nepřišlo kdy.. 😕 Tak supeer že už jsou oba ok!! 🙂 Ráďa má pro změnu zase rýmu.. ☹ale jen takovou vodovou..tak snad se z toho brzo vyhrabe.. 🙂

holky tak ten srazík vyšel na ten 15.16.8. 🙂 Tak to by se tam asi mělo zavotat coo? 😅 😕

dagi - já dávala feniklovej a teď máme Červenou karkulk od Hippu.. 😅 Ten moc chutná..

sisa - tak to má sestřenka pěknou radost s dvojčátkama 😵 😵 Dík za přání Ráďovi.. 😵 😵

slunickooo
8. čer 2009

v rychlosti jen - ZPRÁVA DNE - DV OJČ ÁTKA UŽ JSOU NA SVĚTĚ - kolem 13 hod, oba kolem 2,5 kg - Vanesska a Leon....
* *** ******************************
víc zatím Hanulka nenapsala, ale jak se ozve písnu...

jo a už jsme tam psla maila - volno mají tak s paní domlouvám podrobnosti, až se ozve tak vám to hned přetlumočím....až malá usne tak tu budu a napíšu víc.... 😉 😉

masle
8. čer 2009

sluní - jéééééééé díky za zprávu!!! Tk to má Hanulka kooonečně za sebou 😵 😵 😵 Tak moooc gratuluji!!

Sluní ty jsi rychlík tak to jsi hodná, že jsi tam napsala 😵 😵 Tak super, že maj volno 😵 😵

slunickooo
8. čer 2009

psala že mají ještě 6 pokojů volných - tak uvidíme jakou napíše cenu atd...... snad se brzo ozvou... 😉

myky
8. čer 2009

Jéééééééééééééééééééééééééééééééé 😀
Leon jsem si hned vybavila Staloneho 😀 , to bude mít hanulka s Vanesskou ochránce 😉
A super, že mají volno.
Mě se dneska nechce nic dělat 😝 . Musim přebrat jahody ze zahrádky a asi dám na mrazák, bo nemám chuť a zatím louskám jen třešně. Manža příjde z fotbálku a bude čučet, když to nebude hotové 😅 .

sisa32
8. čer 2009

Ahojky, teda to je fakt zpráva dne. Moooooc veliká gratulace Hanulce. Tak má zlatíčka u sebe. Mě se myky zase vybavil Van Damme, jsem ho v pubetě milovala. 😎

Sluni, ty jsi rychlík, hlavně že mají volno. Taky by mohli dát nějakou skupinovou slevu což ? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru