Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
11. čer 2009

zdravím vespolek,

tak malá má rýmu, myslím žei teplotu, ted usnula tak ji pak změřím, pořád b rečí ☹ ☹ ☹ tak snad to nic n ebude a brzo bude fit..

takže ještě jednou

Příjezd v pátek
Slu: 3postele/ 2noci + 2x snídaně pro 3 os.
(2 dospělí + 1 dítě + mimino)
Sis: 3postele/ 2noci + 2x snídaně pro 3 os.
(2 dospělí + 1 dítě + mimino)
Da: 2 postele/2 noci + 2x snídaně pro 2 os.
(2 x dospělí + mimino)

Příjezd v sobotu :
Ma: 3postele/ 1 x noc + 1x snídaně pro 3 os.
(2 dospělí + 1 dítě + mimino)
Ka: 3postele/ 1 x noc + 1x snídaně pro 3 os.
(2 dospělí + 1 dítě + mimino)
Myky: 2 postele /1x noc + 1x snídani pro 2 os.
(2 dospělí + mimino)

písnu ji teda rezervaci jo???

kacatko03
11. čer 2009

sluni souhlas...........jinak at je malá nbrzo fit, malej ted začíná taky prskat a teče mu praví oko v noci měl totál zalepené...

masle
11. čer 2009

🙂 ahojky

sluní- také souhlasím 🙂

Ráďa má taky ještě trochu rýmu ale už je to leepší.. 😵

masle
11. čer 2009

čauves holky..kde jste 😕 😕

já dneska byla s kámoškou na obědě..to jsem si dala do nosu.. 😀 😀 A taky jsme pěkně zmokli s kočárama. Já smozdřějmě bez pláštěnky..takže jsme byli totál promočený 😝 😝

sisa - krásný fotečky z plavání 😵 😵 Je vidět, že si to Ádá užívá.. 🙂

kačí - tak co bylo na schůzce ve škole 😕 🙂

slunickooo
11. čer 2009

hoík - tak zarezervov áno..

tak my měli skoro 38 - po odečtu, takže jsme dali zase Paralen čípky a zatím spinkáme...

Nikča přijela ze škol. výletu a jela s mamčou do JC - měli vystoupení - jenže přijeli a Niki vůbec netancovala, je ji zle, zvracela, bolí ji hlava - tak tam někde chvilku ležela a jeli domů - takže zítra asi frčíme směr mudrc... ☹ ☹ ☹

přijel manža tak aspon na ně marody nejsem sama ----

kacatko03
11. čer 2009

Ahoj holky,

jsem na skok, malému teče oko, mě bolí v krku se picnu,

masle: no řekli nám co a jak bude 1.září atd...je toho hodně povím ti to v neděli pokud platí zoo 😉

sluni: tedaaaaa ty nemoce, super že mm doma a nejsi sama tak hlavně at se toho brzo zbavíte.

jinak všechny moooc zdravííím

dagina
11. čer 2009

Ahojky, jdu jen pozdravit a že ještě žiju 😅 , dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nestíhám. Sluni koukám to zařídila bezvadně 😅 .
Mějte se a dobrou noc 😉.

myky
11. čer 2009

Ahoj, já taky koukám a celý den na vás myslím.
Mikulášek byl denska na bednu. Nevim co to mělo znamenat ale noc pořád kňučel a přes den né a né zabrat a pořád se chtěl nosit. Taky se bojim rýmy, bo mi příjde, že trochu má a já chci to očkování. No zítra poradně, tak jsem zvědavá. Z poradny mažu domu nakrmit a vyrazim na RHB 😝 . To bude zase den ☹ .
Sluní bezva jsi to zařídila 😀 . Díky.
Holky manža určo pojede, ale asi ho ráno práce nemine. Ale na to je zvyklej. On jen rozdá práci, zajistí, skontroluje lidi a půjde domu. Tak to snad zmákne za chvíli a doufám, že nebude karambol. Třeba to půjde přehodit na někoho jiného.
Kačí to je s tima brndákama blbé, ale snad je doplní. My určo nepojedem do IKEI někdy teď, ale do toho srazíku bych chtěla. Taky ty bryndáky chci. By mě naštvalo, kdyby je přestali vyrábět.
No a co se postavy týče, tak Sis neměj strach. Já když jdu bez kočáru, tak jsem jak těhule 😅 . Do plavek budu mít problém 😢 😉 .
Dagi, taky nějak nestíhám 😅 . To fakt nechápu 😅 😉 . Kdybych měla další dítě, tak nevim, nevim 😅 .

sisa32
12. čer 2009

Ahoj holky, teď tu moc často nebude, nefunguje nám ventilátor u pc, takže se nám trošku přehřívá a smrdí, tak to musíme nechat opravit. Všechny zdravím, ahoj. 🙂 🙂 🙂

masle
12. čer 2009

ahoj holky 🙂

sisa - tak snad to brzo opravíte.. 😵

myky - super že manža taky pojede.. 😵

sluní tak máš doma dva marůdky..tak snad budou holky brzo fit.. 😵 😵

kačí - tak co Tóba s rýmou a co ty? Nelehla si... ☹ U nás zoo platí. Tak snad budete zdraví.. 😵

kacatko03
12. čer 2009

Ahoj holky,

masle: no já nelehla, malej je nějakej spací, uknouranej atd...jinak zoo taky platííííí se musime domluvit v kolika tam 😀

slunickooo
12. čer 2009

tak ahojík, malá chvilku chrupe

tak jsme byli u mudrc... naše má dovolenou, byla tam na záskok nějaká důchodkyně 😠 😠 - no prý na průduškách nic nemá, v krku p rý trošku červený.. a prý že Niki asi něco dotáhla ze školy... takže n ám nic nedala jen jsem koupila č ípky na teplotu akoupila jsem i siroupek.. .při čípkách malá hrozně brečí tak zkusíme ten sirup,, kdyby to nepolevilo tak máme v pondělí naklusat...

tak zase bude te mít holky s razík u opiček ????? 😀 😀 tak si to hezky užijt e...

Dagi ...jaktože pořád tak nestíháš?????

Myky - tak sn ad to manža rychle zvládne - rozdat práci a brzo v tu sobou dorazí te... Tom včera říkal že si zkusí vzít na ten pá tek volno a mohli bychom vyrazit u ž ráno a v klidu udělat cestou i něaký ten výle tík..

jo Myky - kdybys šla do ty Ikey nějak před tím srazíkem.. mohla bych tě poprosit ještě o něco koupit??? 😔 😔

a Sis - nám zase ventilá tor u PC maká až moc.. .hučí až to hezký není.. t aky s tím chcem jít do servisu.. ale nějak zatím není čas.. dost se nám s tává že se z ničeho nic PC vypne a dob u pak nejde nastartova.t 😠 😠

dagina
12. čer 2009

Čauky, zase jen na skok, malá spí, tak si pujdu také odpočnout, jsem pořád jak honící pes 😝 .

Sluni, jaktože nestíhám 😀 😀 ????????

Tak se mějte, moc všechny zdravím.

slunickooo
12. čer 2009

fakt jdeš spát???? 😀 😀 😀 to já nešla ještě ani jednou 😀 😀 i když v noci si to taky říkám, že půjdu..

dagina
12. čer 2009

Se snad zblázním, jen jsem vypla počítač a malá už byla vzbuzená 😖. Abych pravdu řekla, tak jsem byla opravdu jen párkrát si takhle dáchnout, na jedné ruce by se to dalo spočítat. Ale už na všechno kašlu, budu víc odpočívat, to se jinak nedá. 😝

kacatko03
12. čer 2009

čauves jak je při večeru....tady je mrtvo...

co marodi jak se mají?

masle: zítra máte velký den? V má to představení? nebo to pletu?

tak už odsáváme taky nudle se picnu....snad se to víc nerozjede a zoo klapne.

masle
12. čer 2009

čauky 🙂

tak tak kačí zítra má V. vystoupení...musela jsem si koupit na to šaty a boty...bo nic do divadla nemám.. 😅 Tak budu hodně fotit a pak hodím fota.. 🙂 😉

Tak snad se to zlepší do neděle ta rýmka..to mě mrzí že musíte odsávat..Ráďa taky teda trochu rýmuje ale má to tekutý..

dagina
13. čer 2009

Ahojky, jen prolítávám 😵 , ještě jsem ani nedočetla předchozí stranu, to je děs, nestíhám nic 🙂 .

Sluni, ty jsi začala s přikrmem na začátku nebo nakonci 6.m??????

Tak zas letím 😀 , pa

dagina
13. čer 2009

Jůůů Sisa, ty máš doma malého myslivce 😕 ?????????? 😉

slunickooo
13. čer 2009

ahojík zdravím

SIs -tak jsem ti taky jukla do albíčka a plaváníčko krásný.... ale mě jde fakt mráz po zádech když vidím ty prtata s hlavičkama pod vodou 🙂 - jo a tu stěnu tak na 17 hod?????

Dagi - začli jsme od zač. 6 měsíce - i když vím, že se říká od ukončeného.. no naše mudrcka nás k tomu nabádala i dřív tak t o určo neva... ale nějak malá ted nechce baštit, dříve snědla celý jogurt, pudink, dětský sušenky baštila a ted nic.... jen pár lžiček a konečná.. ☹ ☹

jo denska vůb ec dávaj v telce,???

jo kači ... kdy vy vlastně vyrážíte směr moře....

a Masle - už se těším na fotečky.. nová roba .. juj

jo to mě v lastně připomělo, že Dagi ještě nehodila foto ze svatby... tak šup šup

kacatko03
13. čer 2009

Ahoj holky,

tak jsme se vrátili z chaty...dobrý bylo krásně, fotky máme jak z pláže 😀 ale....Tobíkovi z toho sluníčka asi začlo téct i druhé oko, jak usne tak je má slepený...bleje hleny...ach jo....a zase začíná chrčet a kašlat, tak v po k dr. nás snad tou posldní hexou nenaočkuje 😒 už je to 3 neděle co ji měl dostat.

masle. psala jsem ti sms...snad se nezlobíš že zítřek ruším. F je ted na mě naštvanej... 😒 na fotky se taky těším.

sluní: my snad vyrazíme 26.7. na večer....ale už se bojím že bude jeden z klků marod 😖

slunickooo
13. čer 2009

jé Kači tak hod fotečky ,, to mi je líto teda že má Tobča problémy s očkama... my máme asi týden klid... taky nám pořád teklo jedno... a snad už je to vyleéčenýý..... jo jo jak marodí děti je to hrozný ☹ t ak at jste hlavně brzo fit a Filda at se nezlobí... půjdete příště 😉

slunickooo
13. čer 2009

jééé -.. tak malá se mi před c hvilkou vzbudila a brečela.. .a pomohl dudlík.. 🙂 🙂 🙂 huráááá á - tak snad se u nás blýská na lepší časy 😀 😀

dagina
13. čer 2009

Ahojky,
To jo, je to na prd, když jsou prcci nemocný 😒 . Ať je Tobík co nejdříve fit.
Se divím, že jsem Lucinku nenakazila, bylo mě fakt hrozně, hold rouška ji zachránila 😅 .
Jinak dneska ve zprávách ukazovali tu popálenou Natálku a fakt hnus 😖 , chudinka. ☹

Sluni, jj, já jen začínám přemýšlet kdy najedu na příkrmy, ale asi počkám na ten ukončený 6.měsíc...., uvidíme. Ve čtvrtek jsem dala Lůce pár lžiček fenikláče a šmakoval ji 🙂
My fotek ze svatby moc nemáme, jen doma před odjezdem, taková rychlovka, a jsem tam hrozně tlustá, takže to sem ani dávat nebudu. Ale křtiny snad nafotíme 🙂 .

Masle bude určitě jak modelka 😉 , nový účes nemá chybu.

kacatko, mě napadlo, nebudeš mít výročí svatby?????? Si pamatuji jak ti to seklo.

slunickooo
13. čer 2009

tak si asi jen spletla dáma dudlík s prsem - před chvilkou hrozný řev, dudák vyplivla a řvala jak blázen - už ho nechtělo ani zaboha 😠 😠 😠

Dagi - neke prosím tě... ale fakt šatičky bysme rádi viděli.. hod nějakou tu foto.... prosím prosím

kacatko03
13. čer 2009

tak fotky jsou v albu....

sluni...no jo ale to F nestačí asi že pujdem jindy...už tu měl připravenou hromádku pro verču 😀 co jí chtěl vzít a dokonce jí nakreslil dum kde budou bydlet. 😀

Dagi: jj výročí máme 28.6. 😉 😀 tak to oslavíme večeří v Itálii (pokud teda odjedem)

slunickooo
13. čer 2009

jj to chápu že mu to nestačí.. a až takhle jako??? svatba bude převelika 😀 😀 😀

teda to jen tak někdo nemá - slavit výročí v Itálii 😀 😀

slunickooo
13. čer 2009
kacatko03
13. čer 2009

tak ten tam dobře zahučel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dagina
13. čer 2009

Dobrý video 😀 😀 , ale proč měli na jevišti tu díru 😅 ??

Jednu fotku jsem do alba hodila, ale brzy ji smažu, je to krizovka (já 😝 ), měla jsem na to ještě takový vínový svetřík na uvázání pod prsama

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru