Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
15. čer 2009

Myky-.. jo jo logika znám... a ještě lepší jsou Lodě... to není tak těžký

kacatko03
15. čer 2009

tak to my holky zase jedem v Aktivitách 😀 Tom už se chystí že je vezmem na společnej víkend...u večerního popíjení se to hraje nejlíp 😀 😀

slunickooo
15. čer 2009

jj tak je vemte Kači- teda Verčo 😀 😀 my z ase h rajem nest árnoucí Dostihy 😀 nebo žolíky 😀 😀

masle
15. čer 2009

kačí - tak to nás to musíte naučit..bo to neznáme Activity.. 😅 Dostihy jo ale hádáme se u toho 😀 😀 jo koukám, že ti Tóba spinká na bříšku.. 😀 Rádďa se v noci vůbec nepřetáčí naštěstí spí celou noc..Tak doufám, že ho to ještě dlouho nenapadne.. 😅

myky to já mám taky ráda když vyhraju nad manžou nebo když mám v něčem pravdu.. 😀 😀

ahoj sluní.. 😀 😀 dobrá píseň to se mám na co těšit.. 😀 😀

slunickooo
15. čer 2009

jaký m áte Rad u dos tihy,, my koupli ješt ě ty s tarýýý, klasick ý,, 😉

kacatko03
15. čer 2009

aktivity se hrajou ve dvou je jedno jak se to promíchá nebo nepromíchá 😀 jeden pár má 1 figurku...a jede se dle ukolů...na kartičkách jsou ukoly: pantomima, kreslení bez mluvení, a pak se hádá slovo(kořen slova něco jako kufr)... 😀 😀 ukoly jako že máš třeba nakreslit bez mluvení dlažební kostku, pantomima= milionář, a kořen slova= třeba jedno z lehčích = služební auto...a nesmí se říct ten kořen 😀 😀 je u toho prdel tak to vezmeme 😀

masle
15. čer 2009

sluní - my máme ty starý ještě po nás z dětství.. 😅 😀

kacatko03
15. čer 2009

vlastně kecám nemuís to být ve dvou mi to pak hráli ženský proti chlapum atd
😀

masle: no malej se přetáčí v noci furt a když se vzbudí tak řve

slunickooo
15. čer 2009

ju u u uj tak toje asi BOMBA.. . tAK TO VEMTE VERU..... my známe teda je nty dosti hy.. 😀 😀

masle
15. čer 2009

pantomima 😀 😀 tak budu muset Ivana hodně opít .... 😀 😀 To bude srandáá 😀

slunickooo
15. čer 2009

naše zase řve zničeho nic v noci.... jak ji dám prso je klid... ted už zkou ším čaj, dud ák...hladíjm bříško. .to doceal pomáhá

kacatko03
15. čer 2009

sluni: taky z ničeho nic zařve že se leknu napije se čaje a spí a to se opakuje třeba 20x. 😒
masle: jj bez promile se to hraje blbě 😀 😀 😀 😀 ale o to je to větší sranda...jo a je to všechno na čas 😀

slunickooo
15. čer 2009

t oměla Niki taky... čaj ji z klidnil.. ale ž anet čaj nebere.. jen prso 😠 č 😠děs běs,.. .ale snad se to zlepší.,..

Jinak chápu že co větší promile to větší zážitky ,a vy holky co pijete?? co si s sebou povezete??

kacatko03
15. čer 2009

sluni: ono celkově co víc promile to větší odvaz...ale dá se to hrát i střízlivej pro ty co se nestydí se předvádět 😀 já s tím problém nemám 😀 😀 😀 jinak my budem brát havanu a colu, bílí na střik. 😉

simisimi
15. čer 2009

Ahoj vsem 🙂 jsem tu poprve, rada bych ziskala nejake info o IVF, chci se zeptat kam do centra, rozmyslim mezi Apolinar a Pronatal....Jaka mate skusenosti, nevite jake jsou cekaci doby, slysela jsem ze ze v Pronatalu delaji take genetiku, nevite jak dlouho se ceka na vysledky?...dekuji

myky
15. čer 2009

Ahoj, Mikeš se budí na jídlo. Já zítra budu mít pěknou kocovinu 😀 . Manža šel doprovodit ségruši domu. 😅 Asi zítra budu na RHB umírat 😀

masle
16. čer 2009

Čauky 🙂 🙂
Tak dneska jdu na gyndu..na půlroční prohlídku.. 🙄

myky - jakto že budeš kocovinka 😕 😀 Dali jste si se ségrou vínečko? 😀 😵

kačí - jak s tím človíčkovem?? Já mám tento týden nějakej narvanej.. 🙄 Tak jedině z kraje příštího týdne..vy už pak odjíždíte že?? 😵

jinak my berem červené vínko a možná Bacardi na to Mojito.. 😉

simisimi - ahojky držím palečky. My chodili do Podolí, genetiku nám dělali a čekali jsme na výsledky cca 2-3týdny..Byli jsme tam moooc spokojení! 😵 😵

kacatko03
16. čer 2009

Ahoj holky,

masle: mě ve čtvrtek odjíždí fidel na chatu s dědou do neděle a příští týdenmám nabito já :( v pondělí má F rozlučku ve školce, v uterý jdeme na kyčle, ve středu jdu na gyndu já. a čtvrtek balím a pátek odjezd ☹ tak to se uvi asi až po itošce.

NOC děsnááááááááááááááááááááááá, malej furt řval, do toho Tom chrápal jsem ko 🙄

simisimi: já mám odbré zkušenosti s Apolinířem. Ale nevim jak je tam ted dlouihá čekací lhuta objednání. jinak to jde celkem rychle.v unoru jsme byli na prvním konzultaci a v dubnu jsem už byla těhotná. Držím palce při výběru a velký uspěch.

dagina
16. čer 2009

Ahojky, tady je nakecáno. Jdu jen zas na skok.
Běžte se vycpat s Aktivitama 😀 , já zahraju jedinou pantonimu, a to jak vypadá umrlec, protože jsem pořád jak po flámu. Mě řekněte už sakra, jak to děláte, že jste tak čilé 😅, fakt nechápu.
Jinak z her umím tak akorát prší 😀 a logika bych také zvládla 🙂 .

myky, co občanka???

Masle, krásná Verča 😵 , se mi líbí, jak převzala kytku..., co ta zaťatá pěst 😵 ???

TAk si jdu schrupnout, snad to tentokrát vyjde 😅 .

pa 🙂

masle
16. čer 2009

taaak na gyndě dobrý.. 😵

kačí - tak to musíme nechat až po Itálii.. ☹ Tak snad to F.+V. přežijou... 😀 Tak máš krušný noce.. 😒 To tě lituju..a co že Tóba tak řve?? Co zuby neklubou se?? 😵 😵 Ráďa už pěkně kouše 😀 😅 To u nás se vždy snažím jít spát dřív než Ivan bo když náhodou usne dřív, tak přez jeho chrápání nemůžu usnout.. 😠 A to do něj kopu zacpávám mu nos atd..on se tam otáčí jak prase na rožni a stejně chrápe dál.. 😠 😀

dagi - no já musím mít 2-3 kávy denně... 😀 Pak jsem čilá.. 😀 😵 ta pěst.. 😀 No nevím na koho to ukazuje.. 😀

kacatko03
16. čer 2009

čauuuu...

tak se hlásím od tchánovců...babi šla s kočárkem, Fila na písku, a já hlídám dělníka co opravuje terasu 🙂 😀

Radu: psala sem ti sms tak iuž to sem psát nebudu 🙂

masle
16. čer 2009

kačí - tak to mu ty hleny stejkaj rovnou do krku.. 😒 Tak uvi co zítra Mudrc na to.. 🙂 😉

Tak my máme školní schůzku ve čt 25.6. a ten samej den maj ve školce rozlučku...tak to se asi budu muset rozdvojit.. 😕 😅 chjooo 😠

večer jedu do Makra 🙄 🙄to bude zase peněz.. 😝

myky
16. čer 2009

Ahoj,
masle jj, dali jsme víneškoooo 😀 . Ale dobrý.
Dagi OP jsem včéra nahlásila na poliších a dnes jsem šla na úřad.
Tam byla taková kr..... 😠 . Popíšu situejšn:
1. vezmu pořadové číslo, zajásám bo je tam č.323 a na tabuli 320
2. vypíšu úprkem formulář žádosti, co kdyby mě už volali, že? 😅
3. s šokem zjistím, že na OP jde nařadu číslo 289 😨
4. vyplním znovu formulář, tentokrát krasopisně 😅
5. čekám 1.5h a jdu na řadu, už značně vystreslá bo Mikeš je venku s tchýní a musim stihnout RHB
6. u okýnka mi podá další formulář o ztrátě, který mě pošle vyplnit kousek od okýnka, že si vezme dalšího klienta
7. vleze holčina s tatínkem a že ztratila OP
8. holčina dostane ten samý formulář o ztrátě, ale začne se vyřizovat 😠 😠 😠 😠
9. podotýkám úřednici, že jsem přišla dřív a tedy by měla vyřizovat mě, že mám malé dítě a spěchám!!!!!!
10. poslala mě do háje, že žádné dítě nevidí atd.... Došlo k přestřelce a bylo to k ničemu, bo vyřešila slečnu a pak až mě!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Nemám co dodat 😠
Na RHB mě naštvala, protože mě nutila, abych nešla ve čtvrtek na vítání občánků a přišla na RHB. No neprošlo ani náhodou! Tak mě pozvala na pátek a řekla, že to očkování prostě posuneme klíďo, až o půl roku. Pak zjistila, že to taky nedám a očkovat se bude nejpozději za měsíc a už jsem byla zase nas..... jak tágo. Normálně nejsem vulgární, ale dneska jsem dlaždič!
Sluní, co ta Hanulka? Písla jsi jí smsku?
Masle gratulačka ke gyndě. Co by za to někteří dali, že? 😉 😀. Ale hodně mi pomáhají ty výplachy a koupele v nati z řapíku.

myky
16. čer 2009

Jo a sluní písni tu IP nákupu IKEA 😉 .

slunickooo
16. čer 2009

teda myky - to by mě teda taky dosti vytočilo 😠 😠 😠

jo Hanulka psala - že ona je už fit, malá měla žloutenku ale už to slábne a ted hlavně čekají až mimča něco naberou, a točí ji ta m nějaká kr...a sestřička 😠 😠 - tak jsem ji pozdravovala - snad už je brzo pustí... ale o tom jak rodila nepsala... tak si musíme počkat...

Jo a Myky - tak v Ikee teda jen ty bryndáky s rukávama kdyby měli.. já chci ještě nějaký papírové krabice na skříně do ložnice na ukládání posezoních věcí, - ale těch co jsem koukala tam mají moc, tak spíš až tam pojedem tak pokoukám... dík moc

Holky - mě ten můj gyndař asi zaije až se tam objevím 😀 😀 😀

Kači - co máte s teráskou? A co řemeslník - makal, makal 😀 😀

kacatko03
16. čer 2009

Ahoj holky,

sluni: díky za zprávu těším se až bude hanulka tu a dá fotečky bobísků...jinak my s terasou nemáme nic, ale tchánovci ano....popraskala jim dlažba tak to ddneska brousili atd....jj makal makal 😀

masle: ty jo tak to se vám to blbě sešlo. u nás má fidel loučení 22. tak tam odpoledne jdeme at si to užije. a co makro už jsi zpět?

Dagi: já čilá taky nejsem, kafe nepiju...ale jakmile překlenu tu unavu tak jedu z posledního (na druhej motor 😀 ) a v noci sem vyšťavená. navíc nekdy já odpoledne usnu na 2h s tobíkem. v noci to stojí za prd ale i tak nějak přežívám s málou energii. 😉

myky: teda ty máš věci :( a tu paní na RHB bych asi nakopala do zadku 😠

slunickooo
16. čer 2009

jo tákk Kači hlídala u t c hánovců 😀

jinak na fotečky malej Hanulkovců se taky už moc těším, na další srazík už pojedou určitě s námi 🙂

já dneska vytuhla když jsem uspávala žanet u ulice,, a jak mi to pomohlo,,, jinak taky hrůza nad hrůzy, a Dagi.. Lucka taky v noci je pořád vzhůru???? ty naše zlatíčka jedny zlobivý co 😀 😀

jo Veru - tak už pakuješ??? sousedi odjíždí dneska v noci směr Chorvatsko..... my plánujem př. rok teda to Turecko, ale pak , vzhledem k mý mateřský a nedostatku prašul... taky asi autem chorvatsko... to zas bude očistec .(ta cesta ) 😀 😀

kacatko03
16. čer 2009

sluni: neee ještě nepakuju až tak den před odjezdem...mám ráda takovej ten chaoz na poslední chvíli 😀 😀 😀 navíc já kdybych pakovala dost předem tak bych polovinu věí nechala doma nebo naopak vezla plno zbytečnejch věcí....mám ještě týden čas 🙂 ta cesta mě taky děsí to bude mazec 😒

slunickooo
16. čer 2009

bože... to já balívám tak 14 dn í předem 😀 😀

no Fila už bude v poho ne?? Neb ývá mu blbě?? To u nás blijem všechy ženský.. Niki někdy i do Jičína... já na delší vzdálenosti taky.. ted čekám co žanet... 😀 😀

a kolik hodin asi pojedete??? hlavně pak pošli MMS .. ju?? at mů žem slintat aspon.. moře ... bože

dagina
16. čer 2009

Ahojky, teda Myky, to je ale desatero 😠 , ale vůbec mě to nepřekvapuje, je to všude stejné 😖 .

TAkže kafe pomáhá, jo?! Také ho nepiju, ale asi začnu. 😅 Alespoň že nejsem sama jak převálcovaná 😅 .

Sluni, nene, Lůca spí krásně, v noci jen jedno kojo...

Kacka - vy už jedete za týden k moři 😕 😕 ????????

Brou noc 🙂 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru