Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
10. črc 2009

Ahoj Slunicko,
no vida, tak to vypadá u Vás nadějně, ne? Ani jsme Ondráška moc neučili, prostě jsem mu jednou (když jsem byla u doktora) dali moje mléko v AVENT lahvičce a v pohodě se přicucl a sosal🙂.

slunickooo
10. črc 2009

Oski a ted už pije UM... nebo furt t voje?

sisa32
10. črc 2009

Ahojky, holky, tak mě nějakej ******* zkazil náladu. Aukčila jsem Jindrovi na Aukru věc, co chtěl za vysvědčení a přehodil mě o 25 kč, 10 vteřin před koncem. Je toto možný ? 😠 😠 😠

masle
10. črc 2009

dobrý večír.. 🙂

sluní aha tak to mi Verunka taky dělala že se budila a chtěla jen cucat a dudlat.. 😀 ale flaška jí vyhovovala Avenťácká..a pak byl pokoj sice se budila v noci ale dala si normálně z flašky...Ráďa docela dobrý byli jsme i na prochajdě bo s Veru neni k vydržení celý den doma... 😅 😀 se jí nedivim..
Zítra jdem na Rockovej festival "Bigbítové dunění" tak se docela těším že vypadnu z domu..snad bude R. OK...

sisa - ahaaaa 😀 já čučela jen na konec alba...fota jsou krásný Áda je VELIKÁ ŠIKULÁÁ, Jo hele už jsi to dostala??? Jen tak mimochodem.. 😀 😵

oski - jééé vy se máte že trávíte léto takle na chajdě to je super... to se nedivím, že Onda tak hezky spinká.. 🙂 😉 😵

sisa32
10. črc 2009

Ahoj Masle, díky. 🙂
To je dobře, že je Ráďovi už líp, je to šikulka, jak se z toho dostává. 🙂
Festík si hezky užijte. U nás teda vyhlídka na nějakou akci v nedohlednu. 😒

Ještě nic 😕 , snad zítra, už jsem nervní, popř. dělám v neděli test, ještě mi tu jeden myslím zbyl. V pondělí jdu na tu rezonanaci, tak ať vím, na čem jsem. 😖

masle
10. črc 2009

holky to je sranda 😀 Ivan nechal Veru koukat na Harryho Pottera..já mu říkám"hele je to v tvé režii já jí mám celý den.."no a teď vytuhl a Veru tady řádí jako když se právě probudila... 😀 😀 😀 😀 tak to jsem zvědavá jak si s ní poradí.

masle
10. črc 2009

SISA - a jak je to dlouho? 😕 To jsem teda taky zvědavá.. 😅 😵
Zítra ještě nevím snad půjdem , nechci dávat mámě nechcípaného Ráďu ... ale vypadá že už snad bude OK!! 😵 😵

sisa32
10. črc 2009

Zítra týden. 😅

To se Veru nebála ? Mě to přijde hrozně drsný pro děti.

sisa32
10. črc 2009

No Masle, ale myslím, že vzhledem k naší frekvenci manželských povinností by to byl zázrak skoro jako neposkvrněné početí. 😀

masle
10. črc 2009

sisa - ne nebála ale chvílema jí musím určité vjeci vysvětlovat.. 😅 😀 😉
no jen nech, náhoda je blbec..ale třeba to bu je zpoždění... 🙂 😉 😵

sisa32
10. črc 2009

No tak to doufám, už mě to štve, zase to budu mít všechno rozhozený. 😝

masle
10. črc 2009

sisa - a kdyby jsi byla těhu ..jen tak teoreticky .. 😉 co by jste dělali? Asi by jste si to nechali co.. Já u Ivana totiž vůbec nevím..já bych si to určo nechala 😔 😅 ale on.. no fakt nevím..

sisa32
10. črc 2009

Já bych si to taky chtěla nechat, né že bych byla ze začátku nadšená, ale manža je zásadně proti. No nevím, co by dělal, kdyby to byla pravda. já jsem pořád přesvědčená, že z toho nic nebude.

murasek
autor
10. črc 2009

Ahoj holky, moc vas zdravim a i s vasimi robatky, co tady nove? koukam, jak vase deticky rostou a uz se blizi k polokulatinam a vice, je to neuveritelne... my to ted nechavame, respektive ani 3.IVF nevyslo a mrazaky nejsou, tak budu setrit onech XY penez a budeme pokracovat. ..co dodat... nic. Vsem preju hezke leto a pisnete nekdy treba do IP. pa

myky
10. črc 2009

Ahoj holky 🙂 , jdu pozdravit. Dožehlila jsem horu prádla a ráno razíme na chajdu, tak budu zase, až večer. Ještě chci překvapit manžu návrhem, že z chaty se stavíme u našich 😀 . Není to sice při cestě, ale co. No a cestou domu, jako náhodou navrhnu IKEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu 😀 . Nevim, ale jestli to všechno zvládnu já. Tak bude improvizace. Uvidíme 😅
Sis, teda týden jo? 😵 No, to budu napnutá na neděli, jak kšandy 😀 😉 .
Murásku, to mě mrzí, že to neklaplo. Užíjte si s manželem léto a třeba vás příroda překvapí 😉 .
Tak, síly končí. Jdu vyčistit tesáky a spinkošit. Odhaduji, že za 4-5hodinek mi znovu začíná ta kráááááásná mateřská dovolená 😀 .
Jo a masle hezky si to užíjte a všem marůdkům přeji, ať je líp.
Brou.............. 😵

oskarka
11. črc 2009

Sluníčko, ted už pije jen Hami, naposledy jsem kojila v pondělí.
Murasku, ahojky, moc mne mrzí, že se Vám nedaří☹, ale uvidíš, že to určitě vyjde!!!!! Držím palečky a moc na Vás myslím, naberte přes léto síly, odreagujte se a odpočiňte si a třeba...

oskarka
11. črc 2009

Holky, a kdy mohu čekat MS když teď už vůbec nekojím? Ta si přijde kdy se ji zachce nebo jsou nějaká pravidla?

dagina
11. črc 2009

Ahojky, jééje, tady je nakecáno 😵 .

Masle, úplně to pravé lezení to není, ale snaží se o 106 🙂 , však Ráďa dělá to podobné... beztak 😉 . Už to ale nebude dlouho trvat a půjde na kolínka, si myslím.

Tak už máme konečně ty správné dudlíky 😀 , jsou dobrý a strašně levný 😕

Se picnu jestli bude Sisa v tom 🙂 ..., jsem říkala, že určitě do třetice do toho některá práskne 😅 .

Oski, takže šmitec s kojo??? Týýýjo, ale nadruhou stranu si dáchneš...ono to je přeci jen trochu vyčerpávající a člověk je víc unavený, aspoň já tedy jo.
To já budu mít závisláčka do dvou let 😉 a pak hned přeskočím s kojením na druhé mimi 😵 .

Sluni, ty už asi také pomalu s kojo finišuješ, viď...

v neděli konečně začínáme s příkrmem, minule jsem to odložila.

Myky, se máš, to budeš mít krásný víkend/sobotu a to završení Ikeou 😉 ..., není co dodat 🙂 , se máš.

Pěkný den, musím zase valit 😅

myky
11. črc 2009

Ahoj,
Dagi, jj. krásný= hnusné počasí, ale k našim jsme sjeli, tak jsem ráda, IKEA se nepodařila, bo měl Mikulášek baštit a bylo by to na vlítnout a v nervech nakoupit..... Tak asi zítra. Hele ty jsi říkala, že bys taky chtěla ty bryndáky?
Oskarko já myslím, že dorazí, jak se jí zachce 😅 .
Kačí nepsala po svatbě, že? To jeli někam na celý víkend?

slunickooo
11. črc 2009

ahooo

Dagi - fakt tak dlouho budeš kojit??? to pak už asi jen na noc ne?? Nebo i během dne??? Já t eda jsem fakt docela ráda, že to pomalu končíme,,,, dneska chvilku zase malá řvala jak tur když jsem ji dala lahev ... ale pak se zadařilo 🙂

Myky - ted čtu že jdeš do Ikei i... tak jestli se nebudeš zlobit tak já bych ty bryndáky zrušila... ona se malá docela naučila b aštit a tak nějak už moc špinavý nejsme.. .ale každopádně díííííík moc za ochotu...

JJ Kači se ještě neozvala.. . 😉

Sis - tak jsem teda taky moc zvědavá,, já už nad tím taky přemýšlela, ,co kdyby.. a fakt nevím,, zase z finanč. hlediska bysme asi 3 děti nezvládli...

Murasku - moc moc držím palečky, je to těžký boj - sakra těžký,, ,ale vydrž.. .stojí to za to... zase písni co a jak ju????

Oski - a dostala jsi tu injekci na zasta. laktace???? Já si myslím ,že to zvládnu bez ní....

oskarka
11. črc 2009

Hezký večer.
Slunickooo, nechala jsem si předepsat léky na zastavení laktace, ale nevzala jsem si je, vypadá to, že to bez nich zvládnu, i když bolest prsou je nepříjemná.
Dagi, kojila jsem ráda, ale myslím, že už jsem to nejcennější Ondráškovi dala a jsem ráda, že ho nebudu mít u halenky🙂 ještě v pubertě.

oskarka
11. črc 2009

Tak jsem dneska posekala celou zahradu, trošku poupravila záhonky, vyprala několik praček prádla, Ondrášek přes den zase hezky spinkal a i večer usnul, kolem 20.15 jen s mírným brekem, tak hurá. Připravím si ještě vše potřebné pro raní dávku UM, tj. termosku s vodou, kelímek s dávkou mléka a lahvičku a hurá do hajan.

slunickooo
11. črc 2009

Oski - jj to se za pár dní spraví.... taky jsem to tak u Niki měla... a přesně ... taky bych nechtěla aby se mi malá někde sápala do výstřihu.... takže i proto taky s kojením končíme 🙂

oskarka
11. črc 2009

Už se těším až ta prsa nebudou tolik bolet.
Sluni, dobrou noc, papa

masle
12. črc 2009

Ahojky 🙂
Ráďa chrní Ivan je na motorce a Veru u tchánovců..tak mám chvilku 🙂 Odpoledne bude grilovačka.. 🙂
Včera jsme ne fesdtík nešli Ráďa furt dost kašlě a rýmuje..tak jsem s ním chtěla bejt raději doma.. 😵
Tak co pak Kačí - asi jeli nacelý víkend... 😕 😵 😵
sis - tak coooo??? Testla jsi? 😕 😕 😵

všechny zdravím!! 😵 😵

kacatko03
12. črc 2009

jsme domaaaaaaaaaaa. teda celovíkendová svatba...NÁROČNÉ!!!! ALE VÝBORNÉ 😀

jdu to tu pofackovat a večer písnu víc pokud nepadnu za vlast. moc se toho nenaspalo 🙂

sisa32
12. črc 2009

Ahoj holky,

Murásko, to je mi líto, že vám to nevyšlo, hezky si užij léto, načerpej síly a až přijde čas na další pokus, tak už to určitě vyjde. 🙂

Myky, jak bylo na chatičce ? Počásko celkem šlo, čekala jsem to horší.

Masle, hezké grilování. 😉

kači, teeeda, to jste svatbovali, tak jsem celá napnutá na fotky. 🙂

Sluni, dám odkaz, konečně mám ty fotky z terasy.

Dneska jsem teda testovala, nic tam nebylo, hurá. 🙂 Jenže já jsem blbka a tu druhou čárku tam vidím, asi duch. 😀 Zítra radši koupím ještě jeden testík, pro jistotu.
Čeká mě ta rezonanace, tak už mám nerva. 😔

masle
12. črc 2009

Ahojky 🙂
kačí - jééé fotečky jsou krásný! Máš pěkný šatičky a sekne ti to mooc 😵 😵 A účes taky pěknej světlejší že jo..?

sisa - tak ty nás teda napínáš.. 😀 😵 Tak zkus ještě zítra ...ty duchy znám.. jak nám to nešlo, tak jsem taky vždycky viděla // a přitom tam nebyly.. a to sezení máte mooc krásný 😵

dracekmracek
12. črc 2009

Ahoj holky jdu vás po delší době pozdravit 🙂

Kačí moc vám to na svatbě slušelo jsi kočka 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru