Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
13. črc 2009

kačí - jj já koukala v albíku jak Tóba drandí.. 😀 😀 je roztomilej. Mě právě zase Dr. říkala žádný chodítka.. 😕 tak mám půjčený jen to jak se tlačí před sebou..

masle
13. črc 2009

sisa - no já tam byla zatím jednou..tak to zase není tak horký s tím cvičením.. 😀 s tou boreliozou nevím..ale myslím že by se to asi nějak projevilo ne.. třeba aspoň teplotou.. 😕

kacatko03
13. črc 2009

masle: jj chodítka se nedoporučujou a ejhle jak se prodavájí. Fíla byl taky v chodítku. Navíc Toba nevydrží ležet, neleze atd...v chodítku je ale třeba 2 hodiny za celej den. není v něm furt 😉

masle
13. črc 2009

kačí - já vím je na to sposta názorů.. 😉 Tóba vypadá proti Ráďovi jako divoch.. 😀 Ráďovi stačí se plazit po dece a hrát si a kutálet se 😅 😅 Snad to nebude nějakej lenoch.. 😅 😀

kacatko03
13. črc 2009

masle co já bych za to dala 😀 kdyb se jen plazil a válel. tohle asi Toba přeskočí nebo nevim. Hele a už ti R sám sedí?

myky
13. črc 2009

Sis už je v blázincííííí 😀 . No sláva! A tu boreliozu bohužel poznat nemusíš ☹ . Jedna naše Dr jí taky měla a přišlo se na to, když měla hnusný projev jiné nemoci. Taky jí řekli, že je to kvůli tomu.
Masle já mám cvíčo zítra. Ale jen aerobik 😵 . Jsem na sebe zvědavá. Vorvaň se rozvlní 😀 😉.
Káčí a co takové to hupsadlo na futra? Nekoukala jsi na to? Měla to kámoška, co jí kluk taky brzy chodil a byl živoň a hrozně ho to bavilo.
A s tou vakcínou je to dobrý nápad. Jí řeknu, ať mi to napíše na recept. A jaká je ta nová vakcína, nebo co 😅 ? To je něco místo HEXA vakcíny?

myky
13. črc 2009

Kačí a říkali to ve zprávách, že i v Praze jich je nedostatek. No zase si něco vymýšlej na lidi 😠 !

sisa32
13. črc 2009

No Myky, tak to koukám, já myslela, že ta borelioza má takový projevy, že to člověk nepřehlídne. No hlavně, že mu nic není.
Dnes Adél třískla hlavou do podlahy a má bouličku, to byl řev. Ona to normálně dělá schválně. 😕

Jsem před chvílí četla Jindrovi z Kytice Svatební košili a Polednici. Dělal si z toho šoufky a pak se bál jít sám do sprchy. To jsem mu ještě slíbila že mu přečtu Vodníka, až vyleze. 😀

sisa32
13. črc 2009

Holky, dobrej popis: http://cs.wikipedia.org/wiki/Vodník_(Kytice) 😀 😀 😀

masle
13. črc 2009

myky - já si to spletla s Prevenarem... ne ne je jen Hexa. 😅 😀 Tak si hezky zacvič 😵

kačí - nee to nesedí a když ho posadím a pustím tak se klátí.. 😅 A Tobík už se sednul? Ráďa poslední dobou jde dost na kolínka ale to je vše.. 😅

sisa to maj povinou četbu?? Nebo ho je strašíš.. 😀

sisa32
13. črc 2009

On sám přišel a ptal se na Polednici, tak jsem mu jí přečetla a přidala jsem tu Svatební košili, u tý jsem se bála jako holka, když mě jí četla babička. 😀

myky
14. črc 2009

Ahoooj,
koukám, že dnes jsem tu prga a to je poledne. Jste všechny venku, že 😀 ?
Jsem ze sebe udělala asi blba. U Dr vůbec nevěděli, že Hexa vakcíny nejsou a prý jich mají dost a nemusím se bát. Na mě koukali, jak na blázna 😅 .
Takže Kačí, asi to je nějaký planý poplach z TV a poslední vakcínu dostanete bez potíží 🙂 .
Sis jaká byla noc? Ty tomu Jindříškovi dáváš 😀 . Kytici. Nedávno šla v telce a to bylo docela hustý. Hlavně ta Svatební košile byla dobrá 😀 .
No já ještě něco udělám a jdu na to cvíčo. Snad mě neklepne 😀 . Kdyby náhodou, tak se tu mějte 😉 😀 .

sidlo
14. črc 2009

ahojte baby, ja som este len zaciatocnicka tak vas viac citam ako pisem Viete mi niektora poradit, ktora poistovna je na IUIcka a IVFka najlepsia? Alebo ako je to z menenim poistovni? Mozte si len tak prejst po roku do inej a oni vam zacnu hned preplacat IVFka alebo nie. Mi sme v zahranici ale mame azospermiu tak musime na darcovske IUI (pre zaciatok) Preto chceme na slovensko. Ale nemame tam ziadnu poistovnu. Tak ma teraz napadlo ci by nebolo lepsie sa niekam prihlasit ako samoplatca (myslim do poistovne, si platit sam) ako si hradit umele opl. Nemate z tym niekto skusenosti? Sorry ze vam tu lezem do zacatej konverzacie.

dagina
14. črc 2009

Ahojky, vy pořád kecáte...

Masle, jj, to chodítko jak se tlačí před sebou se mi moc líbí, hlavně je dobrý, že se nepřevací jako ty první kočárky pro holčičky, takže ho Lůce asi pořídíme místo kočíku 😵.

Už se musím smát, jak mě kde kdo zastaví a ptá se, jakto že Lůca ještě nesedí, a že vydrží v hlubokým jen ležet..., ty lidi jsou fakt prdlý 😀 . Právě proto jsme se v neděli chytli s tchánovcema, tchána málem ranilo jak se rozčiloval, už by nejraději, aby Lůca chodila, měla všechny zuby a jedla tlačenku s cibulí nebo co, buď ji málo oblíkáme nebo zase hodně, všechno děláme špatně..., jsme moc přecitlivělí, prý v půl roce děti normálně sedí.., jsem se zařekla, že dokud se nedají dokupy, tak tam s malou nepáchnu, pak jsem z nich dva dny rozhozená a to mi za to nestojí 😝.

Sisa, tak to je Jindra dobrej, když ho zajímá Kytice, ono se mu to neztratí 😅

Myky, ty jdeš fakt cvičit 😕 ??? Zrovna včera jsem manžovi dala do ruky zadek ... jak ho mám krásně měkkej 😠 ..., fakt jak bláto, na to je dobrý spinning, ale na kolo nevlezu kdoví jak dlouho 😖 .

Sidlo, tyjo, tak já jsem u VZP, a nějak jsem to neřešila...., možná jsou některé pojišťovny vstřícnější, ale nevím...., spíš je důležité si vybrat dobrý CAR 😒

kacatko03
14. črc 2009

Hanulko ted sem viděla album....teda ty jsi čupr mamina od dvojčátek...tomu se nechce až veřit...a mimča krásně rostou a jsou roztomilí šmudlíci. jak to zvládáte? 😉

sisa32
14. črc 2009

Ahoj holky,

myky, noc v pohodě, dnes si dělal srandičky. 🙂

Kači, Tobík je hezounkej. 🙂 A mám dojem, že by Adél zalehnul, tam těch 9 a 1/2 kg možná teď, jestli vůbec. 😀

Dnes malá asi spolkla ten kovovej konec od krejčovského metru. Nedávila se , vůbec nic, nejsem si jistá, jestli tam byl, ale bojím. Stalo se to teď před spaním. Co mám dělát ? Přeci jenom je to plíšek. 😲

sisa32
14. črc 2009

Ty jo, Hanulko, taková kočka. 😉 Mimísci jsou krásný, moc se mi líbí fotka č. 10, jak mají stejně ručičky. 🙂

kacatko03
14. črc 2009

sis: no já být tebou tak jedu na chirurgii any udělali RTG...pro jistotu...nemusela ho spolknout ale radší tam zajeď. zítra jdem k dr tak ho schválně nechám zvážit kolik za týden nabral když nebleje 🙂

myky
14. črc 2009

Sis prohlídni okolí, kde jsi měla metr a pak cinkni do nemocnice, nebo jeď k Dr. Jestli si nejsi jistá, tak neva, ale radši ať jí udělají rentgen a uvidí se. Když jsme měli děti se spolknutou jehlou, tak jsme jim dávali syrové zelí. Ono to obalilo a pak jsme sledovali stolici a hledali, dokud se nenašlo. Zažila jsem i hodinky přirostlé ke střevu a přišlo se na to, až když se dítěti ucpalo střevo. Děti jsou neuvěřitelný 😅 . Myslim, že by asi bylo vidět, kdyby to spolkla, ale nikdy nevíš. To jsou blbý věci.

myky
14. črc 2009

Kačí Tobík je supéééééér 😀 . To lehátko do vany je docela hluboké viď? Mikulášek má rád vodu, ale máme jen to látkové a to je na trochu vody a ještě hlídat. A jak krásně Tobík hačá. Už se vůbec nehroutí, že? No prostě super. Mikulášek, jak stávkuje s baštou, tak asi s váhou půjde dolů. Jsem zvědavá. Do poradny jdeme 21.7.. A co očkování? Kdy-že to jdete na poslední Hexu?

sisa32
14. črc 2009

Holky, asi jí zatím nebudu budit. Počkám do rána, pokud bude dobře spát, budu jí pozorovat a zajdu s ní na rtg ráno.

myky
14. črc 2009

Sis a jak máte daleko nemocnici. Myslim časově?

sisa32
14. črc 2009

Myky, tak normální jízdou 10 min, jsou to 4 km.

kacatko03
14. črc 2009

Myky..nene Toba ještě nesedí sám...a hroutí se...na fotkách je v chodítku myslím.

Masle: kde jsiii? hele musime se vidět abych t stihla dát tu krosnu 😉 zítra akorát F odjíždí do 26.7.

sisa32
14. črc 2009

Ahojky, tak jsem nakonec zavolala do nem., službu měl primář, řekl mi, že jsou dvě možnosti, buď vyčkávat, nebo přijet a udělat rtg. Tak jsem jela a je to dobrý, nic nespolkla. Ještě to tu zítra projedu magnetem, abych měla jistotu, že to někde nezapadlo. Adélka to zvládla skvěle, smála se a rajtovala, řev žádnej, je to pohodářka. 🙂

myky
14. črc 2009

Sis tak to jo. Tak hlavně, ať je to ok 😉 .
My koukáme na 70 k. Gota. Díváte se někdo? Mi příjde, že je to super.

sisa32
14. črc 2009

Mě to nějak vynervilo, že snad dostanu i tu mrchu.

sisa32
14. črc 2009

Jo Myky, na Gotta nekoukám, já ho moc nemusím. Mám Nova Cinema, je tam nějakej film. Jdu se natáhnout na gauč tak pá zítra.

kacatko03
15. črc 2009

Sis: super že jste jeli a máš aspon klid. je dobře je to to v pořádku.
myky: my viděli konec...koukali jsme na Novu na film 🙂

jinak očkování opět odloženo, malej má horečky a dr říkala že je to 6nemoc 😕 že 3 dnyb ude mít horečky a pak se osype. chjooooo, chudík má 39, ale snáší to dobře furt říká bababababa 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru