Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
16. črc 2009

kačí 😀 😀 😀 to jsou dobrý pohyby se tady s Ivanem tlemíme 😀

sisa - týjo keramička to je krásný a proč třeba neděláš doma..asi by toho bylo moc co..v laborce dělala tchyně je to chemička.. 😕 Tak vidíš to je super že je vše ok !! 😵

sluní teda ty si furt stěžuješ a pak tady vytasíš takovou váhu.. 😵 😵 jdu juknout na ty fota...

zítra jdu ráno na masáž. Už se moc těším bo záda mám teda děsně bolavý a večer děláme ohýnek a buřty přijde nám návštěva . Tak snad nebude pršet.. 😠

slunickooo
16. črc 2009

hele SIs - co teda budeš br át do Böb rový:???? já myslela plátky masa... a zeleninu?? budou asi jen rajčata a možná pariky... to tak na pátek.. a na sob ootu bysme třeb a t am někde ko upili t řeba klobásky??? a c o s i teda bude b r át manž za pit í?? My jsm e piv aři ale sami si soudek brát neb udem... ...nebo s tv ý m manžou??? jak?? a něco budeš péc t?? jako sladkého?? my máme taky rá di ke kafču.. tak asi něco jo...

slunickooo
16. črc 2009

juj Masle mas íá ž.... si ji hezky užije.. .já mám slíbenou aspon od ségry franc. man. na n ohá ch..... se to nau čila tak se moc těším .... oni jsou ten na Moravě v Blan sku, ,, zrovna jak jsou ty poíhromy...

sisa32
16. črc 2009

Sluni, kelímky z platiny, velký jak o větší panák, 8 ks v ceně auta. 😀 A už to neřeš. 😀
Budu brát naložený maso, zeleninu a něco sladkýho, co přežije tu cestu autem.

Masle, no keramička, to mě hodně baví, keramiku miluju, ale jde spíš o keram. průmysl, výroba obkl a dlažby od A-Z.
Ale ve škole jsme dělali i normální keramiku, plastiky, sošky, vázy a tak. Jeden čas jsem si chtěla doma zařídit dílnu, koupit pec, kruh a tak, ale je to spousta peněz na koníčka,tak z toho sešlo, ale možná někdy...

sisa32
16. črc 2009

No a masáž bych swi taky dala líbit. 🙂

sisa32
16. črc 2009

Zítra jsem slíbila Jindrovi letní kino a má pršt. 😠 A v sobotu jedou s dědou na vodu a bude zima. Ten na to má smůlu, loni jak vyjeli, tak začalo lejt.

slunickooo
16. črc 2009

ök ne řeším.. ale kelímky z platiny .. .nechá pu....

a tam taky ně co tak vezmeme, zb ytek kdyžt ak se dokupí tam...

keramika.. niki miluje.. chodí n a k rou ž ek.. tak jssssme spokoken ý.. .s tím nap ř. co udělal ä jak máme u vchodu ukrbíku atd..

slunickooo
16. črc 2009

no my v so-.- s i jedem p ro niki a chcem do zoo... mě to tak sere že má být zíma 😠 😠

sisa32
16. črc 2009

Sluni, oni vydrží vysokou teplotu, já v nich tavila vzorky lupku smíchaný s boraxem a vzniklo z toho sklo. 😀 Každej jinej kov by se roztekl, v tý pícce je 1050 °C.

Já koukal na ty výrobky od Niky, je to šikulka. Takový kroužky jsou dobrý, to pak je doma hezkejch věcí. 😉 Ségra taky chodila, máma je zavalená věcma a já mám jen jednu kočku na zahradě. Už jí upadly obě uši a jedno oko. 😀

sisa32
16. črc 2009

Hele, já doufám, že to s tím počasím nebude tak hrozný, však zname ty předpovědi poslední dobou.

sisa32
16. črc 2009

Tak koukám, že jsem všechny s těma kelímkama odpudila. 😎 😎 😎

sisa32
16. črc 2009

Holky, co budete kupovat dětem k prvním narozkám ?

slunickooo
16. črc 2009

právě nevím,, asi ten mobil a pak to houpátko takový.. dál nevím

sisa32
16. črc 2009

Ten mobil od FP jí chce koupit tchýně, já mám vymyšlenýho Františka z kouzelný školky a jinak nevím, možná bazének s těmi míčky.

slunickooo
16. črc 2009

jj my máme po N iki ten sta n.. .tak možná tak ty míčjy do něj

dagina
17. črc 2009

Ahojky, no tak to je nářez 😕 , v tom případě vás jen zdravím a hned mažu 😅 ....

Pěkný den 🙂

sisa32
17. črc 2009

Ahoj Dagi, vyčerpávající. 😀 😀 😀

sanuska
17. črc 2009

Ahoooj

Všechn zdravím ve spolek!!!

Sluni neeee to víš, že s tebou mluvím 🙂 To jsem se jen večer vřítila na koně a zase jsem mizela, tak jsem nějak opomněla 😅 😔 Jukla jsem na Žanďu a je to už holka velká letí to straaaaaaaaaaaaaašně moc.

Jak se máte tady? Koukám se plánujou první narozky........ 😵 Se máte, taky bych brala aby bylo už za rok 😀 Nebo tedda aspoň tak 3 tejdny po porodu 😀

sisa32
17. črc 2009

Ahooooooooj Sanusko, to je dost, že jsi přišla juknout. 🙂 Jak se máš ? Koukám, jak ti to letí, už 25 tt. 🙂

sanuska
17. črc 2009

Sis no jo docela to utíká, ale kdybych už byla 40tt, tak se zlobit nebudu 😀 Nebo kdyby aspoň nebyla ta tepla..... Jinak to je fajn, špuntová se každej den kroutí jak žížala, tak to je super jí cejtit, že je vše ok.... 🙂

sisa32
17. črc 2009

Jo Sanusko, vedra od zítra poleví, tak bude líp. Koukám až teď, že bude holčička. 🙂

kacatko03
17. črc 2009

choj...jsme zěpt od dr...Tak Toba je bez horeček, zahleněj je hodně takže mucosolvan, prujem dobrý, neubral ani deko, pusinka osypaná takže mazat genciálkou a nenutit do teplého mléka ale spíše chladit a hodně ovoce, takže večer jedu koupit mixer 🙂 No a aby toho nebylo málo tak mi volala máma že jede s F do prahy, že má zánět prudušnice, záchvaty kašle atd. takže bude přes víkend u ní a když se to zlěpší tak se vrátí na chatu jinak bude doma. ACH JOOOOOOOOOO POŘÁD DOKOLA, SE Z TOHO NEVYHRABEME...už je to na palici 😖

sanuska
17. črc 2009

Sis no na to spoléhám, že zítra vedra poleví, protože už mě to doma přestává bavit, bych vyrazila na nákupy.... 😉
Dneska mi přišla zimní kombinézka 🙂
No jo a bude to kočula noooo 😉

dagina
17. črc 2009

No jo Sis, když vy jste toho nakecaly, nedočítala jsem a nejsem v obraze 😀 . Dvě stránky za večer..., fakt mazec ..

Aspoň se pochlubím jak malá krásně papá, už jsem ji dala i brambor s mrkví a baští pěkně, dokonce jí musím zvýšit porci 😅 . Holky, včem vyperete hadry od mrkve??? Normoš se mi to nevypere 😒 . Peru na 60 v persilu sensitive a stejně fleky zůstávají 😒

Kači, tojo, vy pořád s něčím bojujete ☹ , snad jste si to na delší čas vybrali a bude teď pokoj.

Sanusko, ty těhule jedna, koukám, že čekáte holčičku 😉 , také jsi to nevydržela a nechali jste si to říct... 😅 . O víkendu můžeš vyrazit na nákupy, má být chladno 😉 . To jsou krásné přípravy, viď 😉 ...

sanuska
17. črc 2009

Dagi tak my jsme hned od začátku věděli, že to budeme chtít vědět. Přijde mi to zbytečný když je ta možnost si to nenechat říct.... 😉
A jelikož jsem neměla ještě tu možnosst díky teplu moc vyrazit po nákupech, tak ani nevím, ale tak už něco mám z MMB a je to sranda tak prťavé věci 😀

dagina
17. črc 2009

Sluni, jukla jsem na rajčeti na fotky, moc krásné, Žanetka už bude capat co nevidět, viď 😵 . Šikula. Jsem si všimla, že máš ty zavazovací kalhotky na plenky, si je pamatuji na synovcích 😉 , dnes už se ani nedělají, ale jak panečku bodnou i dnes. 🙂

Sanus, jj 🙂 .

kacatko03
17. črc 2009

dagi: mrkev asi jen tak nevypereš, já mu dáívám mrkev v bílem a pak do dám do sava a vyperu 🙂 ale možná je i jiný zpusob 🙂

oskarka
17. črc 2009

Sanusko, ahoooooooooooooooj,
jsem ráda, že jsi v pořádku a Tvoje holčička také🙂. Za pár týdnu už ji budeš ňuchňat u sebe🙂.

Holky, všem Vám přeji hezké odpoledne a pohodový víkend.
TO vedro dneska je nechutný, co? Tady už je teda pod mrakem a fičí slušnej vichr tak jsme zvědaví co z toho bude. Manžel šel ještě do města koupit slunečník k tomu nábytku, abychom mohli hezky papat na zahradě schovaní pod sluncem🙂.

Ondrášek se dnes zase trochu svlažil v malém bazénečku - koupím mu asi větší, kruh co máme je jen na sezení. Tak abychom měli něco kam se může natáhnout na bříšku třeba.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru