Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sanuska
18. črc 2009

Hanulko ahojda
teda vy rostete jak z vody se máš, že už máš špunťata u sebe 🙂 Ale teda vypadáš jak jejich starší ségra 😀 😉 Moc ti to sluší.

Sluní do ZOO bych se taky ještě ráda dostala. Hm, no uvidíme...... Už to plánujem 2 měsíce.... 😅

Zítra jedem do IKEA, tak chcem hlavně koupit skříň na naše hadříky a něco okouknout i na špuntovou... tak jsem zvědavá.

Dneska se loučím, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sisa32
18. črc 2009

Ahojky, jdu jen pozdravit, jsem z toho počasí tak otrávená, že mě nebaví ani net. 😝 Mějte se moc hezky, pa, pa.

sisa32
19. črc 2009

Hoj, kde jste všechny ?

masle
19. črc 2009

Ahoj holky 🙂
tak co je tady nového 🙂 😕

hanul - jééé to jsou oby takyvý bobísci 😵 😵 A ty jsi teda čupr mamina 😵

sluní - to jste si teda vybrali počásko na výlet co ☹ 😒 Tady včera prošelo celý den 😠

sisa ahojky 🙂

kačí - tak co klucí jak jsou na tom?? ☹ Ty Activity bych si možná půjčila ale aby toi nechyběly..jestli to hrajete často..jedem tam se známejma maj stejně starý děti jako my..

Včera jsme tu měli návštěvu a mam děsnou radost bo ta holčina je konečně těhule podařilo se jim to až na 5.pokus a byl to KETík...tak jí držím moc palce aby to dobře dopadlo bo je teprv v 8. týdnu.. 😵 😵

myky
19. črc 2009

Ahoj,
zaskakuju kouknout a pozdravit 😀 .
Sluní jsem na vás včera myslela. Jsme byli na chatě slavit ty narozky a lilo a lilo a lilo celý den 😠 . Fakt hnusárna.
Hanulko tak to je super, že se vám tak daří. A už ses koukla, co to bylo za očkování?
Sis náladička joooo 😉 . Mě je zase poslední týden pořád střídavě zle od žaludku, tak taky nic moc nálada.
Masle a kam-že to jedete?
Mi příjde, že Mikulášek se snaží začínat lézt. Snaží se přitáhnout kolínka pod sebe. A v pátek se přetočil na bříško, ale v postýlce a asi si pomohl o ty šprušle. Sám to ještě nezvládne. V úterý máme poradnu, tak jsem zvědavá na váhu a kolik měří 😵 .
Dneska jsem vyžehlila snad horu prádla a hned věšela zase na balkón další vypranou várku 😖 . Já snad už do konce života budu pendlovat mez pračkou a žehličkou 😅 .
Sanusko dobrá volba 😉 . Jsou krásný.

kacatko03
19. črc 2009

Ahoj holky,

tak dneska celej den u tchánovcu na grilování 🙂

masle: Fíla je na tom lépe, máma přiveze zítra ráno tak ho uvi zítra, prej už je bez záchvatu kašle takže bysme se mohli snad ve čtvrtek vidět, Toba už taky trochu lepší, pusa je na ustupu, rýma už jde odsávat, akorát mu dělá problém to vykašlat tak to v něm chrčí. jinak je bez teplot.
ty activity hrajeme občas, chce to prácě víc lidí, ve 2 to nejde 😀 a rádo se u toho kalí takže ti je klído pučim a aspoň natrémujete na Bobrovku 😀 😀 😀 😀 😀 je to teda ale hra pro dospělé, tak na večer pro děti to není to je pak junior a to my nemáme.

jinak všechny zdravím, tedtu uklízím, zítra mi přijde holka domluvit si kšeft...hurá zase budu tvořit reklamu, sice jdnorázovouo ale přece... 🙂

slunickooo
19. črc 2009

JUJ Kač í co jste měli dobrýho,.. my dneska klasicku... buř tíky... na tu akcičk uužse t o opět rýsuje,místo krůty ještě koupíme kl obásky a ségra dneska p rý koupila kolik kilo makrel .. tak ty půjdou do udírny,,,, mnam mnam 😉 😉

Masle - taky nev ím kam to r a zíte??? písni a pak písni aspon sms ,, nezapomen 😀 😀 😀

já dám za cvhilku na rajče to zoo..ale fotky fakt nic moc... no manže říkal jestli ch cem tak že pojedem znovu až bude krásně,,, lístky máme zadáč.. za tankov ání... ale spíš to nec háme to tý JIhlavy do Z oo to as půjde pl no z vás .. a asi místo toho hradu spíš ted u nás víttěží ten šiklův mlýn... jako sisa psala že tam půjdou. .asi kvůli Jindrov i že jo... no malo u by asi už tuplkem neza¨jímal hrad.. to už spíš si mysslíme ten wesern park 😉

dagina
19. črc 2009

Ahojky,
tak tuhle stránku snad stihnu dočíst 😵 .

Masle, jako 5.IVF nebo 5. pokus KET?? Tak či onak, hlavně se dočkala, ikdyž má ještě hodně před sebou.

Myky, jj, to už jsou určitě první pokusy o lezení, to je krása, viď 🙂 . Jsou to hrozný pokroky. 🙂
Jinak mi také přijde, že mi kolíčky na prádlo a žehlička přirůstají k rukám ☹

Kacatko, Aktivity na Bobrovku??? Tak to jsem zvědavá kdo bude hrát 😀 . Tuhle jsem se s manžou bavila, jak se těším na ten víkend..., ale bude to dost náročný. Lůca v novém prostředí na noc..., no jsem na to zvědavá. Hold budu mezi váma jak důchodec 😀 .

Sis, asi v úterý ti přijde balík 🙂. Kdepak ty se touláš ?? 🙂

Dobrou noc.

slunickooo
19. črc 2009

Dag... jaký důchod ce,, sím tě co to meleš

dagina
19. črc 2009

Jako že v žádném případě nebudu ponocovat, chodím spát s Lůcou 😉 , bo jsem další den KO 😝 . 🙂

kacatko03
20. črc 2009

AHoj,

sluni: no klasika, buřty, kotlety, kuřecí, atd...🙂
Dagi: no tak to si tě opravdu užijeme pokud malá chodí spát v 7 večer 😀 😀 a activity? hrát je nemusíme, bereme je většinou všude kde je dost lidí kdyby se to třeba zvrtlo a někdo chtěl hrát, nebo kdyby si někdo neměl co říct tak aby řeč nestála tak vytáhneme activity 😀 😀 😀 😀 😀

dagina
20. črc 2009

Bréé ráno, tady nikdo, ještě řekněte že chrápete 😀 .

Valím do města pro brokolici, jsem zvědavá jak bude malé šmakovat 😅 , zatím baští jak drak, pěkně ji zvyšuju dávky 🙂 .
Se mi dneska zdálo, že jsem porodila chlapečka, a porod úúúplně super, vůbec žádné bolesti, no už mě z té vidiny druhého ditěte asi hrabe 🙂 . A malá měla neštovice, také ve snu 😝 .

mějte se a něco nakecejte ať mám co dočítat 😀 (haha)

Pa

masle
20. črc 2009

Ahojky 🙂
dagi - ty máš taky dobrý sny 😅 Oni měli 5 x IVF a po tom 5. neúspěšnym jim zůstal jeden embrouš a ten se chyt.... Hele jak jako ty chodíš spát v 7h??? 😕 Tak na tom spol. víkendu uděláš vyjímku néé 😵 😅

sluní - fotky jsou pěkný i přez špatné počasí.. 🙂 😉

kačí - tak uvidíme buď se sejdem ten čtvrtek a nebo jak jsem ti psala.. 🙂 😉

jinak myky sluní - my jedem do Jizerek do Bedřichova Penzion UKO..
http://www.uko.cz/

myky
20. črc 2009

Ahooooj
Dagi 😀 . Ty mě vždycky rozesměješ. Sny máme podobné 😀 .
Masle to bude parádička. moc pěkný penzion. Fakt super.
Ježííííííííííííííš SANUSKOOOOOOOOOOOOOO. Toho psa by měli......... No coment! Hlavně, že miminko je v pořádku.

dagina
20. črc 2009

Kacatko, např. včera usnula potvůrka až kolem 23 hod 😅 . Jinak dřív jak v 21 hod. spát nechodí 😉 .

Myky, příští rok to třeba nebude jen sen 🙂 . uffff

myky
20. črc 2009

Noooo Dagi 😀 . Snad. Jsem na to zvědavá.

kacatko03
20. črc 2009
myky
20. črc 2009

Kačí krásně lezete 😀 . Rychlost docela. Jen bych Tobíkovi sundala ty botky, na lezení a hraní na zemi. Mají je mít jen na chození.

dagina
20. črc 2009

Kači, to je bomba 🙂. Jen jednu věc bych vytkla - máte nechutně čistou a naleštěnou podlahu 😀 !!!!!!!!

Myky, když do toho práskneš ty, tak já také 😀 .

myky
20. črc 2009

Dagi tak jo, se dohodnem 😀 😉 .
Jj, kačí má čisto a to si ještě domlouvá práci 😅 . Kačí, nejedeš na něčem 😀 😉 ?! Co ta reklama? To vymýšlíš nějaké slogany a reklamu třeba do TV, nebo jak?

dagina
20. črc 2009

Bych vám přála to vidět u nás 😀 . Někdy si připadám jak kamzík 😅 .

kacatko03
20. črc 2009

holky, neblázněte.....podlahu čistou haaaa...to fakt neeee to asi dělá jen ten blesk, je věčne upatlaná a poblitá 😔

myky: jj botky má jen v choditku a dala sem ho na bříško a začal lézt že sem je ani nestihla sundat 😉 , jinak slogany vymýšlím málo kdy, na to nění můza, ted momentálně dělám náhledy na polepy na nový obchod s hadrama, pak to zadám firmě aby polepy vyrobyla a pujdu to nalepit, to je vomrdávka hrozná...a pak přijdou na řadu vizitky, létáčky, cedulky na cenovky s logem atd. Krám se otvírá začátkem srpna takže ted to bude trochu maso ale já to po dlouhé době miluju ten chaiz a rychlovka atd. 🙂 práce mi fakt chybí (nymslím tím práci v domácnosti to bych klidně někomu svěřila 😀 )

Dagi...no tak kamici jsme doma taky, všude hračky, boty Fidela atd 🙂

myky
20. črc 2009

Tak já taky kamzíkuju, ale bohužel to není vidět na postavě 😀 .
Kačí tak to jo. To budeš mít makačku, ale nééééééééééééééééé aby jsi nás zanedbávala 😀 😉 !!!!!!!!! Nám pak musíš říct co je to az obchod a kde se otvírá, ať se můžem juknout.

masle
20. črc 2009

kačí - jéé tak to máš dobrý že máš kšeftík..aspoň se odreaguješ od toho stereotipu.. 😵 😉 A co Fíla? Musíte jeezdit na ty inhalace? ☹ Video je pěkný Ráďa se plazí podobně akorát my máme koberec tak mu tak neklouže ruchle.. 😀

jinak mě přijde dneska že mi Ráďu v noci někdo vyměnil 😠 😀 včera to byl hodnej smíšek a dneska řvoun kterej nechce ani jíst a ani spát..tak doufám že na něj n ic neleze a je to jen od zubů..

kokám myky s dagi plánujou 2. dítka 😵 😀

myky
20. črc 2009

Masle nooooo, plánujem doslova 😀 .
Zubiska jsou děsný. Kéž by jim vyskočili rychle a byl klid.
Bych potřebovala uklízet a vůůůůbec se mi do toho nechce 😝 . Nějak nevím, odkud začít a nevzbudit při tom Mikuláška.
A pozor! Dneska jsem si vyzvedla novou občanku, kde už mám i Mikuláška 😀 .

sisa32
20. črc 2009

Ahojky, dnes jsme byli v Plzni a hned jak jsme přijeli, tak jsme vyrazili bez tatínka na kolech. Já prvně po dvou letech, takže ze začátku katastrofa, ale pak si tělo vzpomělo a dobrý. 😀

Kači, Tobík krásně plazoleze 😀 , za chvíli ti uteče. 😉

Masle, UKO znám, jezdili jsme okolo něj, když jsme tam byli na dovče. Dám ti tip na výlet-Šámalova chata-krásný místo a dobrý jídlo, aspoň tehdy. Jestli berete kola, tak jsou tam všude perfektní cyklostezky i pro děti.

sisa32
20. črc 2009
sisa32
20. črc 2009

Ježiš, kam se mi poděl ten odkaz. 😠 www.samalovachata.cz

hanulka3112
20. črc 2009

Ahojky Holky, jsem malé koupala a krmila v 17h a pořád krásně spinkají 😵
Sanu, to jsi mě teda potěšila, že vypadám jak jejich starší ségra 😉 😀 tak to třeba s nima za pár let budu chodit na diskotéky 😀 no šak jsem teda mladá na to, že jsem už vykuchaná jak králík a musela jsem podstoupit IVF 😅 ale zaplať pánbůh za to 😉
Dneska jsem nafotila krásné fotečky, tak snad si zítra najdu chvilku a šoupnu je do alba 😉 🙂

slunickooo
21. črc 2009

AHOJÍK HOLČINY

aspon v rychlsoti nakukuju azdravím

včera KO - 8440 g, 70 cm, Synflorix máme píchnutý , za 2 měsíce na další... doktorka byla nadšená, malou chválila

za cvhilku razíme směr HK - nákupy + jdu s dětma - Niki a Lukča ne se žanet 😀 😀 na Haryho do kina, mamča bude s malou jezdit po obchodech....

Kačí - malej je torpédo, naše leze taky tak, teda už se zač. dává kolínka ale na nich se ještě dlouho neudrží...

Myky a Dagi -to těhotenst. vám zavidím. pro mě to bylo jedno z nejkrásnjěšjích období...

Hani - t ěším se na fotečkÿ

Masle - krásnej penzion, hezky si to užijte...

jo, koukala jsem na stránky Šik. mlýna a v sobotu toho 15.8. tam je zrovna nějaká akce Rodeoshow 😉

tak zatím - mějte se hezky, má být zase krásn ě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru