Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

monika0001
24. črc 2009

myky - uz sme 2 x boli tehu.. preto toho tolkoje.. ale tak postupne to uz 9 rokov kupujeme... tak aj preto..
Nejdem sice na IVF ešte.. zatial len IUI ideme skusit ale v robote som povedala ze IVF.. a čo sa tej týka je dost narocn na psychyku.. takže hned po menzese ideme na to.. tda ak sa skor nepodari normalne.. mame na to ešte 20 dni 😀

ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE......!!!!

ak sa to podarí tak to bude celých 9 mesiacov PN 😉

slunickooo
24. črc 2009

Myky . teda den blbec vid 😠 😠 😀 😀 😀

Moni- já šla na neschopnost při IVF

slunickooo
24. črc 2009

mažem c hrupat ... pá zí tra

sisa32
24. črc 2009

Myky, to je fakt román, ale to já ráda čtu. 😉
To je šikovný miminko ten Mikulášek, jak se hezky přetáčí. 🙂
Moni, já taky šla na neschopenku.
Ahoj Sluni, ani se neptej, kolik to stálo, je to stará hračka a je to spíš pro sběratele. No snad to někdo spraví. Jsem tomu blbovi napsala mail a ještě se neozval. Nechám to do pondělí a pak dostane hnusný hodnocení.
Jsem z toho rozhozená, že ani nemám radost, že mi přišel ten polštář do croozra, aby tam mělá malá pohodlíčko.

myky
24. črc 2009

Sis co je to za polštář? A do čeho, že? To neznám.
Sluní no, to jo. Den blbec. Taky blbý je, že jak mám ten pupek, tak ani nejsou ty prsa tak vidět. Když jsem těm prodavačkám řekla velikost, kterou chci, tak na sebe hodili pohled, jako že si fandim a jak mi vlezla do kabinky a viděla, že mi trčí půl bradavky z podprdy a houkla, že mi podá větší, tak mě málem kleplo.
Monik, tak hodně sil a ono se to podaří 😉 . Výbavičku máš pěknou 😀

sisa32
24. črc 2009

Myky, polštář do vozíku za kolo, aby malá, když usne, nevisela na těch pásech se svěšenou hlavou.
Já chci taky podprdu F. 😎 😀
Zítra je u nás Rakovnické cyklování, tak bych chtěla vyrazit, ale manža určitě nebude chtít a nevím, jestli to risknout, bude tam moc lidí. no mám o čem do rána přemýšlet.

hacek
25. črc 2009

Ahoj holky, hezkou sobotu.

Dagi, kuk do albíčka.

sisa32
25. črc 2009

Teda, tady je toho nakecáno, to nestihnu dočítat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

myky
25. črc 2009

Teda kouká, jak to tu žije 😀.
Sis na kolo, jo? 😅 . Já se nutim na rotoped 😀 😉 . Jsme přijeli z IKEI a bylo tam lidí, jak mraků. Nákupek mám 😉 .
Háčku jsi šikovná 😀 .
Všichni asi vyrzili na víkendík. Já přemýšlím, že ještě s mlaďasem na chvíli vyrazim do ulic.
Tak zatím páček 🙂

monika0001
25. črc 2009

Ahojte...

Baby ďakjem vám veľmi pekne za odpovede.. ste ma potešili...cmuk!
Od 24.8. mi záčina PN.... teda ak sa nepodarí skôr otehotnieť normálne 😉 ,v tom prípadeokamžitenastupujem na PN..
Ďakujem ešte raz veeeeeeeeľmi moc!

sisa32
25. črc 2009

Myky, děkujuuuuuuuuuuuu. 🙂 🙂 🙂

Moniko, tak ať se to podaří. 😉 🙂

monika0001
25. črc 2009

cmuk 😉
Podarí.. dnes som začala piť čajík na podoru plodnosti... 😉

myky
25. črc 2009

Sis není zač 😀 .
Monik, tak to určo pomůže. Ještě jednou hodně štěstí 🙂 .
Se to tu dneska fakt nějak zaseklo ☹

masle
25. črc 2009

čau holky 🙂
jen nakukuji, vidím že tady se nic moc neděje všichni víkendujou 😵

U nás dnes klasika..Ivan na moto já s Ráďou doma a na prochajdě a Veru u tchánovců..ale vypadá to že se snad konečně naučila skoro plavat.. 😅 😀 tak hurá 😵 😵 ona je děsnej bojsa.. 😀

Kačí tak zítra se těšíme!! 😀 Snad se počásko zlepší.. 😠 Veru říkala proč jedem až na oběd 😀 😀 nedočkavka 😀

myky
25. črc 2009

Holky já jsem trubka, jsem se koukla na blbé téma o holkách, co jim umřeli dětičky a mám totál depku 😢 . Ani nemůžu usnout! Manža byl na fotbálku a Mikšík spinkal a já nevěděla coby roupama. Kráva jsem!To jsou fakt strašný věci. Už aby bylo to očkování za náma! Na koně už vlezu jen na naší diskuzi!
Masle no vidíš, si to Verunka hezky užila 🙂 . Nejel Ivan do Brna? Tam byl nějaký sraz,že?
Tak dobrou. Se z toho musím vyspat. Zítra zas frčíme na chajdu, tak se ukážu odpo-večer 😉 . Hezkou neděli všem 🙂 .

slunickooo
26. črc 2009

zdar

jen jukám vy rychlostti.. zase mě nějak chytl scrap... tak tvořím 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

j inak manža s Niki jsou na těch záv odec h, dorazí, počítám tak navečer, malá chrupe tak konečně chvilku sedím .... jinak 7 zub bude každým dnem venku 😀 😀 a holky normoš už chodíme na nočník i kadit... a plínku má většinou suchou a jak ji posadím tak čůrá 😉 😉

Myky - prosím tě jiný diskuze nečti, je do na bednu, i když to je bohužel život ☹ ☹ moji kamarádce umřela ta holčička v ledn u na sy ndrom náh. umrtí...

Grat ulace Verče ..... 😉

sisa32
26. črc 2009

Ahoj holky, co to zase je toto????? 😲 😲

Tak jsme byli dnes celá rodinka na kolech, bylo to príma. Bez manži jsme si dali ještě delší trasu, on už nechtěl, tak jel domu. Fotili jsme mobilem, tak jestli z toho něco bude, zkusím dát fotku. Přijela jsem domů totál vyflusaná a rudá jak rak. 😀

Sluni, moc pěknej scrapík. 🙂

Myky, taky jsem to jednou četla a řvala jsem u toho a měla jsem depku. ☹

Zdravím Masle, zrovna včera jsem mluvila s kámoškou, oni jsou taky motorkáři. On je navíc zakládající člen rakovnickýho Astacusu. Dělali tu Rack rayd, super motorkářská akce a pak pár důchodců mělo nějaký kecy, šli si stěžovat a blbci na radnici to zakázali. Tak teď to dělají někde myslím na Lounsku. 😒

miroslava89
26. črc 2009

Ahojte, chcem sa vas len opytat aky je dalsi postup pri neuspesnom prvom IVF?.. ake su dalsie mozne moznosti otehotnenia kedy sa da skusit nieco ine..
dakujem uz vopred za odpovede🙂

myky
26. črc 2009

Sluní nádhera, to jsi udělala jak? Máš nějaký prográmek?
jj, kámošku si oamatuju, jak jsi psala a že jí pak opustil i manžel ☹ .
Sis to jsi dobrá. Kolik jste ujeli km? Já motorky osobně moc nemusim 😅 . Se jich strašně bojim a vadí my ty, co na tom sotva seděj a předváděj se, jak jim to jede. Tady, kde maj každých 50m přechod pro chodce a samou křižovatku. Předjížděj, jak prasata.

dagina
26. črc 2009

Ahojky maminy, jen jsem vás prolítla.

Myky, jj, též jsem to téma jednou pročítala, ikdyž né celé..., děs a hrůza, pak si člověk uvědomí, co má doma za poklady...

Sluni, nene, v rodném listě druhé (křestní) jméno není, on křest nemá s občanským životem mnoho společného 😒

Krásný scap..., jsem myslela, že se ho na mateřské také naučím, a jaksi to nehrozí 😖

Háčku, krááááásné, sem s tím 🙂 .

Kacka tady dlouho nebyla 😕 .

Hele Myky, podprdu za dva litry 😕 ??? To je zlatem vyšívaná 😅 ????? A ještě prodavačkám děláš striptýz 😀
Atopák má Lůca momentálně stabilizovaný, čistá úplně není, ale má to dobrý na to jak vypadala. Pravděpodobně pomohla homeopatika 😕 , a také jsem vyloučila dost potravin z jídelníčku, sice teď postupně zase nasazuji...např. mléko . Ještě jsme měli od bylinkáře bylinky na koupele. 🙂

slunickooo
26. črc 2009

tak je mám doma.. oba nadšení,,,, za rok už b udem je zdit s nima 😀

Myky , Dagi, Sis - dík,,, Myky - no scrap se nejlépe dělá ve Photoshopu...

jo a Myky - nakonec ji neopustil.. .jsou spolu..

Myky - taky jsem se div ila co to je za podprdu za 2 litry 😠 😠 😠 já mám ted vyhlídnutý z CA,,, 3 ks za nec. 300 😀 😀

dagina
26. črc 2009

Ve Photoshopu???? No někdy něco musím zkusit .., je to Sluni hodně těžký??? Jak dlouho trvá taková pěkná fotka??
Sluni, to už je lepší cena za podprdy 😀

dagina
26. črc 2009

Holky viděli jste ve zprávách jak holčina sekala trávu a dvouletý brácha ji skočil pod sekačku a má useklou nohu 😲...?? Hruza, ty rodiče snad nemají rozum, nechat sekat malou holku

Mám dojem, že se blíží náš srazík 😉

slunickooo
26. črc 2009

no jo Adope Photoshop,, jsem ti přeci už posílala ty odkazy s těma návodama 😀 😀 jsi to někam zašantročila vid 😀 😀 😀 .. no já vzhledem k tom u, že se taky pořád učím tak tahle mě trvala asi 15 minut, jinak jsem se i na učila udělat fotku černobílou a třeba jen detail nechat barevnej... např. dítě jak sedí v trávě, v ruce má kopretinu a jen tu nechat barevnou.... krása 😀 😀 včera jsem něco pod. zkoušela ale mám to na notasu,,, tak to pak pošlu...

myky
26. črc 2009

Sluní to je paráda. Já chci odkazy a návod 😀 . Síííím
Holky podprdy jsou drahý, to jo. Ale nějak jsem na sebe levnější nikdy nesehnala. Mám asi nějaký divný vnady 😀 . Normoš kupuju podprdu kolem 1000,- 😖

sisa32
26. črc 2009

Tak jsem tu, jsme pekli buřtíky a já si jen kousla a odolala jsem. 🙂

Já dělám scrapy v Gimpu.

Jj Dagi, dnes samý hrouný zprávy, useklá nožička, kluk spadlej z kolotoče a ta sestra, jak upustila to mimčo, no hrůza. 😕

slunickooo
26. črc 2009

jj taky jsem ty horrory četla ☹ ☹

jj Sis - Gimp je taky dobrej, ale ve Photos. je to prý jednodušší,,, a je, sama jsem odzkoušela oba...

Myky - máš Photoshop???? jako ten program myslím??? Odkazy klidně můžu poslat...

slunickooo
26. črc 2009

Dagi - jj srazík je pomalu na spadnutí, ,, my ted máme každý víkend něco, př. víkend ta oslava u nás, pak u tchánovců... pak máme srazík, pak dovču na šumavě + ve zem Niki na tábor , pak další víkend ji berem z tábora a jdedem domů a je ko nec prázdnin a zase nám začně honička 😠

sisa32
26. črc 2009

Sluni, mám Gimp, zvykla jsem si na něj. Photoshop je drahej a zadarmo nevím, kde stáhnout. Buď je to jen na 30 dní, nebo celej program za 33 000,- 😕

sisa32
26. črc 2009

My to máme taky nějak našlapaný, zítra přijde doděla okapy, od středy zedník na fasádu, v neděli jedem na Lipno, přijedem v sobotu a hned další víkend srazík, pak zase zedník, pak snad ta pergola a škola. Ufff

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru