Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
29. črc 2009

Sluní no koláčky, jasnačka. Já se vůbec nebojim, že zhubnu 😉 😀 .

sisa32
29. črc 2009

Ahoj Moniko, tak to jsi přišla právě včas, tady si odpočinš 😀 😉

Myky, já znala kluka, měl 215 cm a měl strašně velkou hlavu 😀

sisa32
29. črc 2009

Holky, já chci hubnout a tam mi to naběhne všechno zpátky. 😠 Teď mám zase kilčo dole a na Lipně chci pokračovat.

masle
29. črc 2009

tak flašku nehrajuuu... 😀 😀
jinak jsem tuhle viděla reklamu v telce na ten Šiklův mlýn..to je to jak tam chtete někdo jet že? 😵

ahojky monika - teda to takle dlouho makáš?? ☹

monika0001
29. črc 2009

ani ne.. musim papiri na zitra do rpáce vyplnit ... 😒 😠
Ale som rada ze som tu.. navydrzim bez vas ani chvilu... 😀

sisa32
29. črc 2009

Masle, my tam chcem. Navíc jsem zjistila, že je tam nějaká off road trať a půjčovna čtyřkolek, tak to bude zajímat chlapy, malej na ní lítá doma, ale nejsou tu takový terény. A Pka je tam poblíž strašidelný hrad Draxmore, tak tam bych docela ráda taky zajela. Zoo našeho Jindru moc nebere.

monika0001
29. črc 2009

masle - ani ne, ale hned po práci sme si na nakup.. hm.. tam sme travili skoro tri hodiny... wrr...

slunickooo
29. črc 2009

víte co td děláme s Niki ????????????? jsme v jednom pokoji a píšem si po netu 😀 😀 😀

jj to je to wester. město

myky
29. črc 2009

Sluní no to se pokocháš 😀 . Škoda, že nejede Hanulka. By ten její lezl po kolenou, jak má krásné bříško a zadeček 😢 , když se mu teď nezdá.
Sis hubnutí stranou, že?! 😉
Flašku taky nehraju. Jsem stydlivá holka 😉 a manža tvrdí, že je plachej 😀 . To jó teda 😉 . teď jsem ho zklamala, že nejsem nadšená z dárku CD Petr Nováka 😀 . Nu což. Holt Kyli Minogue to neni 😀 .

myky
29. črc 2009

A zdravím Monik 😀 .

monika0001
29. črc 2009

myky - ahoj... ako sa máš? si mi písala, ale ja normálne nestíham... 😝
Je mi zle, unavená som, a nič sa mi nechce... zajtra mam pracovné hodnotenie... och... bojím, bojím..

slunickooo
29. črc 2009

🙂 myky za co máš cd?

dagina
29. črc 2009

Sluni, koukej se postarat, ať nějaký ten koláček zbyde 😀 . Já něco nakoupím, a pak se budu chlubit jak dobře jsem upekla 😀
Vy máte naplánované samé výlety a pak vás chci vidět večer u těch Activit 😀

Myky, Petra Nováka bych brala, ale Kylie je samo lepší 😉.

Sluni, si píšete jako spolu 😅 ?????

slunickooo
29. črc 2009

no jo spolu 😀 😀 a co ty všechno nevyčmucháš 😀 😀 😀 😀

no s tím večerním sezením už to t taky nev idím t ak růžov ě, malá už před 20 hod zase řv ala a jedla 😠 😠

dagina
29. črc 2009

My poslední týden jsme také mrzuté, myslela jsem že zuby, ale kde nic tu nic 😒 . Večer má vždycky záchvat řevu, sice jen chvíli, ale stačí to 😅 .

Nojo, vyčmuchala jsem to... 😅

myky
29. črc 2009

Sluní kdysi dávno k narozkám. Cca 2 roky 😀 .
Dagi 😀
Monik tak tfuj tfuj tfuj. Ať to dobře dopadne 😉 . V pátek máme mít očkování, tak jsem z toho nervóza už teď 😅 .

myky
29. črc 2009

Dagi co jsi vyčmuchala 😅 ???? Jsem nějak mimo, asi 😅 .

dagina
29. črc 2009

No nic, nějak jsem měla roupy, ale už mě přecházejí, mám horu žehlení, měla bych se do toho ještě dnes pustit 😝 😝 😝

dagina
29. črc 2009

Myky, no tu fotku tatínka s mimčem 😅

dagina
29. črc 2009

Jo, a nezapomeňte dodat tabulku s mírama, ať jsem v obraze, v diskusi se to nějak ztrácí 😵

Dobrou noc 🙂

myky
29. črc 2009

Jsem objednala pro Mikuláška 😀
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7327-taf-toys-zvu...

myky
30. črc 2009

Ahoj holky, mě jde klepnout pepka. Mikulášek dneska vůbec nechce papat a snědl asi 3x100ml a teď odpoledne 70ml mlíka a nic víc ani ránu 😢 ! Taky jsem se šla kouknout, že máme zítra to očkování a koukám 30.7. jme měli jít k Dr. No hlavně, že sestřička říkala v pátek! Se jdu zvencnout. Volám tý náhradní doktorce na mobil a má hlasovku. Jsem zvědavá, co mi řekne. Jestli nás vezme?! A hlavně co? Mikuláš má pořád 37,7°C, ale to mi příjde dobrý. Spíš to, že nejí!
Na rehábku začnu jezdit autem, bo ta Mexická chřipka řádí a my jezdíme kolem hlaváku vždycky v narvaný tramvaji.
Já mám zase den! Si ta doktorka bude myslet, že jsem totální pakůň 😠 !

slunickooo
30. črc 2009

Jitulko - tak my dneska taky děs.. jsem ted přijela za pohotovosti - žanet štípla asi vosa a totál ji otekl pravý horní ret, tak jsem tam volala a prý at okamž. přijedeme,, tak ji dali kapky, ledovali a m useli jsme tam být jestli ji to polevuje, našt. to šlo dolu, v krčíku nic o teklýho nebylo.. on manža v dětsvtí byl alerg. na vosí a včelí píchnutí tak jsem se bála o to víc.. ještě máme dát kapky na noc . ..tak snad to bude dobrý, ale pořád se mi ted budí a brečí.. asi ji to bolí chudinku...

a prosím tě co že má Mikšík pořád tak zv ýšenou teplotu???? a ještě jednou moc dííík 🙂

myky
30. črc 2009

Abych tu netrpěla samomluvou a pro Dagi 😀, tak co si pamatuju. Za omyly se omlouvám a prosím doplňte, joooooo 🙂

sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel:????????, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí: 2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/49cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/??????). Manžel:????????????????

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, ????, popčet dětí: 2, Vaneska a Leonek???????????????????????

slunickooo
30. črc 2009

Jit ulko - BOMBa 😀 😀 jen jsi naši žanet obrala o 1 cm při narození 😀 😀

a opět všimněte si Dagči - zvědavá až na půdu a u svýho má samý otazníky 😀 😀

slunickooo
30. črc 2009

a tipu ju u Saši jméno manžela Jindřich 😉 😉

myky
30. črc 2009

Jé sluní , než jsem to sesmolila, tak jsi tu. Teda sis užila a Žanetce posíláme foukání na bolístku. Já mám panickou hrůzu z včel a vos. Na chatě máme navíc sršně 😖 . Taky jsem v dětství otekla vždy po ďobanci a musela brát léky. Tak jsem zvědavá, jestli to má Mikšík taky. No a teplota? Já nevim. On to má asi od narození a má bez odečtu tak 37,7-8°C, takže horečky nemá. Napřed jsem si myslela, že to má po cvíču, ale teď necvičíme a má stále tak. No nevim 😕 ? Zítra hned v 7 cinknu tý mudře a uvidíme, jestli nás vezme. No žere mě to. Jsem blbá 😠 ! A objednávka už je poslaná 😉 . Se na to těším. Ještě jsem přiobjednala i něco pro Mikšíčka 😀
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7289-sassy-hrazda...

myky
30. črc 2009

Sluní jooooo , se omlouvám a opravuji 😀

sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel:????????, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí:2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/50cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/??????). Manžel:????????????????

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, ????, popčet dětí: 2, Vaneska a Leonek???????????????????????

slunickooo
30. črc 2009

jéé to je taky moc pěkný, ale naši už hračky na kočáru neberou.... už chce sedět až na kraj íčku a držet se madla 😀 😀 a pořád kouká na nebe na ptáčky a mává jim a hlavně..... chce ven z kočáru a chce chodit 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru