Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
30. črc 2009

sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel: Jindřich, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí:2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/50cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/48cm). Manžel:Míra, 32 let

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, ????, popčet dětí: 2, Vaneska a Leonek???????????????????????

Ahojky,
No vida, tak mám nakonec nejmladšího manžela 🙂 .

Sluni, já byla na lyžích minulý rok těsně před IVF, ale teď kdybych vlezla na lyže, tak mi asi po dvou jízdách upadnou bolestí nohy, než se rozjezdím, tak mě šíííííleně bolí stehna..

Musím vám něco říct.., byla jsem v úterý na kineziologii (nejen) skrz tchánovce, aby mě paní očistila, a funguje to. Dnes měli blbý keci a mě to vůbec nerozhodilo a ještě jsem se dokázala v pohodě ohradit..., ale to jsem ani nechtěla psát.., paní mi ještě řekla, že hodně brzy přijde druhý potomek 😕 😕 😔

myky, už jsi dělala scrapbook??????

slunickooo
30. črc 2009

malá už stačila zase vyžahnout flašku mlíka ... to nechápu přes den jí fakt pěkně a v noci se taky pořád cpe 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

Ahojte! 😀 😀
Nudíte sa? Niečo vám ukážem chcete? 😝

dagina
30. črc 2009

Moni, nějakého chlapa 😀 ?????? Sem s ním 😵 ...

myky
30. črc 2009

Tak lepší jsem nenašla, tak trochu chaloupka vidět je 🙂. A sousedi. Na tý fotce to nevypadá tak strašně, ale ve skutečnosti udělali fasádu tak strašnou! Hnus! Tahá oči jak blázen!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

A já bych chtěla lyžit. Lyže mám. Ale jsem strašnej srabák a manža jen na běžky. Tak aspoň běžkujem. Jednou ročně jezdíme Horní mísečky. To je 1km před špindlem. Tam si vždycky zajdem do cukrárny 😀 .
No a já se jdu pokusit nakrmit miminečko a spinknout. Zítra držte palce na Dr.ať nás vezme a naočkuje.
Dobrou noc 🙂 a hezké sny 🙂

sisa32
30. črc 2009

Tak jsem dala fotky naší chajdy, tak jukněte, než to smažou

slunickooo
30. črc 2009

Ju Dagi-- tak to je super,, i s tchánovcema že si je tak nebereš a hlavně s durhým mimi... určo to bude neplánovaný, bez mudrců, ,,, o t o víc překvapení a kr áááásný, moc vám to všem co budete mít druhý mimi přeju a b udu to těhu.. potichu závidět... i když mě ségra taky říká.. Blaňule - budeš těhotn á, když si neumíš zajít na gyndu 😀 😀

jo a bolí mě jedno prso..a mám v něm jakoby takový "hrudky.".. měla jsem to i před nedávnem s tím p rvním, to se ale pak vstěbalo a je to ok... snad to bude i s tímhle...

slunickooo
30. črc 2009

Mky - hezká je fakt

a SIs vaše taky.. to je uplně vaše??? V těch horách jak lyžujete?

monika0001
30. črc 2009

chlapa ne... mám jednoho vedla seba..
ale ked tak rozmylsam tak aj chlapy su tam.. ale vsetko zadany 😉 😝 😀 😀 😀 😀

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/Monika_M...

kuk... toto chcem v buducnosti robit a za toto ma budu ludia platit.. 😉
Idem dakde do Čiech na svadbu fotiť a preto som takyto album musela urobit aby videli ako fotim..
páči sa vám?

sisa32
30. črc 2009

Sluni ne, ta je tady kousek od Rakovníka, u Berounky, blízko hospody U Rozvědčíka. 😉 Mám jí napůl s mámou.

slunickooo
30. črc 2009

ahoj Moni...
tak ty jsi fotografka,??MOc hezký

děti taky fotíš

monika0001
30. črc 2009

sluni - chcela by som v buducnosti ako profesional... velmi ma to bavi.... moc, moc,moc... 😉

slunickooo
30. črc 2009

sis - to je dobr ý ne?? Napůl.... a jezdíte tam? když máte doma baráček??? já si umím předsavit kdybych byla v bytě jezdit na chalupu ale jak máme barák.. t ak t one... furt je doma kolem baráku c o dělat a když není , tak se aspon válet u bazénu a u krbík u 😀 😀

slunickooo
30. črc 2009

Moni -fakt jsou moc hezký.... b ych si nechala klidně nafotit fotky po 13 ,5 le tech manželství.... 😀 😀 😀 našemu fotogr. totiž nevyšla ani jedna... 😠 😠 ]- nemáme ani jednu z obřadu... ani nechci vzpomínat nebo bu du zase naseraná... ajak jsem se ptala na děti?

sisa32
30. črc 2009

Moniko, moc hezký fotečky, jsi šikulka. 🙂

Sluni, no právě že tam moc nejezdíme, teď to docela pustne. Dříc jsme tam byli furt, jyko děti celý prázdiny a hlavně babička dokud mohla tam byly i půl roku v kuse. Ale to jsme bydleli v bytovce v Rak. a pak naši postavili barák na vsi a já se tu vdala a máme svůj, tak není moc času no. 😒

sisa32
30. črc 2009

Dneska jsem zrovna říkala tchýni, aby ná s objednala na září k fotografce. Taky začala sama fotit a teď už to dělá profesionálně, zkusím najít její stránky.

monika0001
30. črc 2009

sluni ked budes chciet pridem a nafotim 😝 😀 😀 😀

slunickooo
30. črc 2009

Moni - neříkej dvakrát.. já bych to brala.. ale ze slovenska by to asi nebylo nejlevnější 😀

Sis - tchyně je fakt všeuměl vid 😀

monika0001
30. črc 2009

sluni skade si? mne tiez nemusis dva krat hovorit 😀 😀 😀

dagina
30. črc 2009

Moni, krásné fotky, šikulka. Škoda že nejsi blíž, určtě bych tě využila a nechala si vyfotit Lůcu, u nás fotografka nic moc, je ze staré školy 😖 .

Sisa, co??? Tchyně fotí???

Sluni, bych radši měla děti tak po 6 letech 😉 ...
Tak to je mazec, když nemáte nic ze svatby 😖 , co ten fotograf na to??? Taková škoda se nedá ničím zaplatit 😒

sisa32
30. črc 2009

Holky ne, fotí manželka jejího kolegy z práce. Jukněte : http://phmary.blogspot.com/

slunickooo
30. črc 2009

no ze svatby máme jen to co jsme si nafotili sami.. a to v roce 1996 nebylo nic moc.. žádný digit áky.. jen pár fotek...

tak to vidíš Moni - já i Dagča bysme tě brali.. co takhle přijet n a další srazík a nafoti to tam??? 🙂 🙂 to už budeš těhule,, možná mamča.. .co ty na to??? 😉

slunickooo
30. črc 2009

sis - krásný

monika0001
30. črc 2009

sluni berem... važne! ak budem moct pridem!

monika0001
30. črc 2009

pokial sito dovtedy nerozmylsíte 😉

slunickooo
30. črc 2009

tak super, se budem těšit 🙂 🙂

monika0001
30. črc 2009

aj ja už teraz sa teším!!! 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Moniko, to by si fakt přijela až z BA jo??? 😕

Teď mi to došlo s tou tchýní, holky, ta když fotí, tak si vyfotí vlastní prsty, nebo jí to vůbec nefunguje. 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Holky, jsem se zamilovala, neznáte někdo? http://www.robzone.cz/cz/

ale vzhledem k ceně z toho nic nebude. 😖

slunickooo
30. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru