Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
2. zář 2009

Ahojy holky, 🙂
tak jsem se sem konečně dostala.. 😉
Ráďa už leze, a to fakt jako fretka 😀 😀 Už se vůbec nezastavím a když usne tak rychle něco dělám než se zase vzbudí..Nejhorší je, že on si začína klekat když se drží třeba skříně a pak se najednou pustí a přepadně dozadu ... 😒
😒
Jinak Verunky 1. školní den se vydařil. Byla nadšená je jich ve třídě 20 dětí každej má svůj stoleček. Učitelka je mladá a mooc fajn. Ale dneska mi volala učitelka že VEru zvracela, takže jsem pro ni jela už v 9h. Vypadá to na střevní virózu..Tak snad to bude rychlé..Je smutná že tam nemůže. ☹
O víkendu jsem oslavila 31. Byli jsme na rock. fesťáku. A užili jsme si to..
Mažu něco dělat než se ten svišť vzbudí ....
pááá

sisa32
2. zář 2009

Ahoj Masle, to je dobře, že jsi tu. 🙂 Myslela jsem na Veru, jak se jí líbilo. Chudáček, ať je jí brzy líp a může do školy. Všechno nejlepší k narozeninám. 🙂

slunickooo
2. zář 2009

přejeme dnešní oslavenkyni vše NEJLEPŠÍ 😉 😉 😉 😉

alicao
2. zář 2009

ahojte kocky, neviem kde sa opytat, ale vy ste asi skusene, mozno budete vediet🙂 moze sa ist po IUI hned dalsi cyklus na IVF? dik

slunickooo
2. zář 2009

Alicio - určitě ,, IUI není pro tělo vůbec zatěžující - držím palečky 😉

alicao
2. zář 2009

slunickoo, dakujem, som len nevedela kedze pri IUI sa tiez berie clostil, teda tiez sa trosisku stimuluje, ale ked tak tak dobre🙂 cakam na schvalenie ziadosti IVF a asi sa to nestihne buduci cyklus, takze by som aspon este jedno IUI radsej ako necinne cakat..
Aj ja vsetkym cakatelkam drzim palce🙂

dagina
2. zář 2009

Ahojky, tak jsem po delší době tady, no jo, opravdu to je mazec, k PC se nedostanu a vidina druhého dítěte mě nějak přechází..., nějak jsem nevěřila známým, když mí říkali, že to bude větší a větší mazec, a dosud jsem měla leháro 😅 .
Lůca začíná lést jak partizán v zákopu, začíná pérovat na kolínkách, ale na nich ještě neleze.

Moc všechny zdravíme, školákům přeji úspěšný start, Aduš vše nejlepší k svátku...

Snad mi někdy vyjde se zastavit na dýl 😅

Pěkný večer. 🙂

slunickooo
2. zář 2009

Dagi - ahojík,

přesně tak u nás, žanet leze jak fretka, a hlavně se pořád staví, drží se čehokoliv, a jak může tak už i sama chodí - kolem postýlky, nebo prostě ručkuje na co dosáhne... a navíc jak mě nevidí tak řev .... si v zpomínám, že Niki tohle období taky měla, si nemůžu dojít ani na záchod aniž by neřvala 😀 😀 😀

SIs - tak co oslavenkyně? Kdy bude oslava??? Bude dortík? A copak malá dos tala ??? Jsem zvědavá bože co 😀 😀

dagina
2. zář 2009

Sluni, já nemůžu ani zaplatit nákup v obchodě (nevidí na mě), hned řve jak tur, od kočáru se též nemůžu vzdálit 😒 , fakt nářez. To dělá cca 14 dní.

slunickooo
2. zář 2009

😀 😀 jupí tak v tom nejsem sama 😀 😀 - ale můžu tě uklidnit ,že to přejde....

sisa32
2. zář 2009

Ahoj holky, Adélka děkuje za gratulace. 😉
Měli jsme menší oslavičku dnes s tchýní a jejím přítelem, zítra přijdou švagrovci a v sobotu zbytek. Dort budu děla až na ty narozeniny. Jinak dostala od nás jen koš na ty hračky a ty kamarády do vody a byla z toho paf. 🙂 Tchýně jí dala jen samý potřbný věci, jako body, pyžamo a ponožky a krabici sušenek. pro změnu z Billy a ne od čongů.

na víkend se těším, v Rakovníku je posvícení, je tam autosalon a bude tam Bobek a Yo Yo band a já nevím kdo ještě.

Malá taky musí být pořád se mnou, nemůžu nic udělat, jen když spí a to je jen jednou denně. 😝 Pořád leze, nebo chodí a jak si sednu, tak se na mě sápe. 🙂

myky
2. zář 2009

Ahoj holky,
Adélce přejeme všechno nejlepčíííííí 😀 . Dárečky dostala krásné. A Sis říkáš, že vodní potvůrky měli úspěch, jo? Jsem zvědavá na Mikše. Ten miluje i ty pěnový potvory a když mu je vezmum, že jdeme z vody, tak řve, řve a řve 😅 .
Taky nic moc nestíháme. Miklík je už regulérně na kolenou a leze teda jen dozadu a to ho dráždí, bo nedosáhne na hračky, ke kterým chce. Lezoucí brouk ho totálně točí, když mu ujíždí 😀 .
Dneska jsem s ním byla za holkama v práci a ty hnet ťuťu, ňuňu. A houkli na mě, už mu dáváš pořádný jídlo 😠 ?! No tak mu dneska dělám domácí polívčičku na povel a jsem zvědavá, jak mu to zítra bude šmakovat. Jdeme na kyčle, tak ať to můžu jen rychle ohřát. Jim připadal hubenej 😢, ale velikej 😀.

myky
2. zář 2009

Dagi, už jsem se bála, co s váma je ☹ .
To je mazec. Já si taky skoro ani neodskočim. Jsem zvědavá, jak to budu dělat dál 😅 l?????

sisa32
2. zář 2009

Ahoj Myky, má bejt po kom velikej. 😀

slunickooo
2. zář 2009

to naši hračky ve van nějak extra neberou. sápe se bud na špunt, nebo nad vanou jak máme ty držátka na ručníky atd 😀 😀

a zí tr a dej Myky vědět, jakýu měla polívčička úspěch 😀

SIs - tak si to he zky užijte

chiwule
2. zář 2009

ahoj holky, já taky toho moc přes den nestíhám, přijde mi i škoda malou ochuzovat o čas, který sní můžu trávit tím, že budu uklízet a odstrkovat jí od sebe... takže vysávám teda přes den, ale teď půjdu vytírat a utírat prach, pak bych potřebovala taky žehlit, večeři jsem dnes výjimečně zvládla i před uspáním 😀
no ale zítra nás čeká lítání po doktorech, malá má synechii vulvy, jdeme na speciální dětskou gynekologii, kde jí to snad jednoduše napraví. Udělalo se jí to na dovolené, jak pořád lítala v moři a v bazénu a neměla tu pipku vůbec promazanou jako normálně doma... pak jdeme na kožní, protože má na ručičce nějaký flíček, který jí na sluníčku dost reaguje, nějak jí to roste a je to už docela plastické a vystouplé, tak uvidíme...
pak půjdeme vyzvednout fotky, pro tchýni, neumí pracovat s elektronickýma fotkama...
no a dneska jsem byla vyzvednout Anetce pas, má tam moc hezkou fotečku, má svou první "občanku" 😀
tak já jdu vytírat a za hoďku-dvě zas juknu...

slunickooo
2. zář 2009

Chiw -tak to zítra držím malé palečky.... at to chudinka u doktorů vzládne,,,

a vy jste už byli s malou u moře???? Kde jste byli smím li se ptát? My to letos teda oželili, bylo nám kladeno s vysokým důrazem naší dětskou , že děti do 1 roku absolutní zákaz sluníčka,... ale na za rok se už moc těšíme, chceme le tět do turecka + možná tady s holkama chorv atsko...

a pas jste dávali dělat? By stačilo kdybyste si ji dali napsat do sv ých pasů ne?

dagina
2. zář 2009

Myky, no jo, Lůca také od půl roku lezla do zadu jak rak 😵 , občas popolezla dopředu, a teď je jak rozpláclá žába 😀, dáváme jí tak 14 dní a bude lést normálně 😅 .

Chiw, ahojky, však ty jsi stihla doštudovat při malé, co víc si přát. Já mám na hajzlíku měsíc starou Betynku a ne a ne ji dočíst 😀 .
Jinak máš pravdu, nemrhám čas nadměrným uklízením, vařením...., užívám si každé chvilky s Lůcou, někdy, když si hraje sama (mohla bych tedy něco udělat), sedím a jen ji pozoruji 🙂 ... moc hezké... . Sice to u nás vypadá jak po výbuchu, ale co...

Ale teď už vážně pádím.

pa

dagina
2. zář 2009

Ještě jedna věc. Dnes i včera v Sama doma (viděla jsem jen kousek) mluvila paní doktorka o stravě miminek, prý do jednoho roku by maso nemělo vůbec, a vůbec na tu stravu byla hodně opatrná...., nám sestra řekla, že maso dávát normálně nejdříve jednou týdně, pak dvakrát.... . A vydala knihu Atopický ekzem, astma, alergie.. Dívala jste se některá???
Sluni, nojo, já vím, že jsme jedli v půl roce svíčkovou s knedlíkem a žijeme také 😀 😀 😀 ...

slunickooo
2. zář 2009

😀 😀 hele klid jako, sv íčkovou bych ji taky nedala 😀 😀 , ale masíčko baští, to jo a jak ji šmak uje 😀 😀

myky
2. zář 2009

Ahoj,
tak příjde mi, že svíčkovou jsem spáchala já teď. Jak jsem rozemlela všechnu tu zeleninku, tak tam ještě hodit celer a zahustit smetanou a mňam, svíčková je na světě 😀 .
Ale jestli mu to nebude šmakovat, tak už nevim 😠 ?!
Chiw Anetce držíme palečky 😉 .

slunickooo
2. zář 2009

Myky -to bude mít úspěch - uvidíš 😉

chiwule
2. zář 2009

sluni, byli jsme na Kypru. Jeli jsme s ní kvůli ekzému, doufejme, že jí to dá díky tomu na rok pokoj do dalšího moře. Protože jsme takhle jeli poprvý a dost jsme nevěděli, co nás čeká, tak jsme vybírali hotel v civilizaci s evropskýma návykama ohl. čistoty, jídla a pod. zaměřeený na děti, blízko moře, aby pláž byla písečná atp... Anetka to snášela velmi dobře, let tam i let zpátky prospala, naštěstí letadlo nebylo plný, takže mohla ležet mezi námi... Se stravou na místě už to bylo horší, i když tam měli to naše HA mlíčko, tak stejně bylo trochu jiný, Anet v tom horku nechtěla žádný skleničkový příkrmy, tak byla skoro jen na mlíčku a kaši, dávala si od nás něco málo při snídani, obědě nebo večeři, ale rozhodně to nebylo tolik, kolik jedla doma. Na ostrově taky není pitná voda, mají v potrubí jen odsolenou, takže na vše používat kupovanou balenou.
Jinak jedno zjištění - čím menší dítě, tím líp se s ním cestuje, větší už musíš nějak zabavit. Z cesty jsme byli víc unavení my dva s mužem než malá...no a další poznatek - pokud není dítě ve věku, kdy už ho zabaví animační programy, tak lze jet k jakýmukoli moři a do hotelu v podstatě jakékoli kategorie, protože je mu to jedno, samozřejmě, aby se člověk nebál ho vypustit na podlahu nebo mu dát najíst. A stejně je to v těhle jižních státech s čistotou na štíru - my byli ve 4hvězdách a stejně tam byli švábi, každej pokoj měl jednoho svýho...

chiwule
2. zář 2009

dagi, taky často takhle pozoruju, jsem zticha a jen zírám jak si hraje, jak se projevuje, jak reaguje na hračky 😉
myky, hlavně tam ten celer nedávej, do roka by se vůbec neměl, je to velkej alergen 😉 jinak já jsem teda asi líná nebo neschopná matka, ale Anetce nevařím. Ač jsem jinak výborná kuchařka, tak u Anetky se to zatím nikdy nesetkalo s úspěchem, takže kupuju skleničky a jedem ve skleničkách.

slunickooo
3. zář 2009

Zdravíme,,,

CHiw - jj na ekzém je moře perfektní, synovcovi uplně zmizel - jezdili ka ždý rok od jeho jednoho roku + v zimě hory....

no s tím cestováním mi to je jasný, čím menší dítě - tím lepší,,, no uvidíme jak žanet za rok zvládne to letadlo....

ted má období, že nevydrží dlouho v sedačce v autě, chvilku je klid a pak řve ,se asi nudí 😀 😀 - no jezdí ještě ve vajíčku, tak už asi dáme velkou sedačku a uvidíme, snad se to zlepší

jo a zdravím všechny

Myky - tak podej info jak malej baštil tu tv oji "svíčkovou" 😀 😀

sisa32
3. zář 2009

Ahojky, všechny zdravím. 🙂

Chiw, Anetce vše nej k dnešním jedenáctiměsíčninám. 🙂

myky
3. zář 2009

Ahoj všem 🙂 ,
tak-že kontrola kyčlí proběhla ukázkově a už nemusíme chodit, bo máme vše, jak má být. To se taaaak krásně poslouchá, že je vše OK 😀 . Ten Dr tam je suprovej. Moc hodnej.
Svíčková 😵 měla úspěch. Polívčičku teda prskal, bo není zvyklej na vodu s hrudkama 😅 a neuměl to polykat. Tak jsem zkusila dát pyré, které jsem taky udělala z části zeleniny z té polívky a to mu šmakovalo, až se mu papule nadouvala 😀 . Mám zamražíno asi 5 dávek, tak snad to po rozmražení taky sní.
Chiw jsem ten celer a smetanu myslela pro nás s manžou 😀 .
Zítra jedu k zubařce a jsem zvědavá, jak zmáknu cestu autem 😕 . Snad nebude provoz. Já vždycky mám nervy, než projedu u nás to nejbláznivější centrum a pak už pohoda. Jezdí tady fakt magoři a já to moc neumim s tímhle autem.
My moře nevim kdy dáme? Ale počítejte s tím, že vás začnu uhánět na to Ch. hned brzy z kraje léta, bo pak budem těhotnět a to nikam nejedu 😵 .
Anetce taky gratulujeme 😀 .

dagina
3. zář 2009

Ahojky, Myky, kdyže budeš těhotná 😅 ????????????????

Sis, Aduš bude za chvíli slavit roka 🙂 . Už ji ani nemáte co koupit, když toho na svátek tolik dostala 🙂 .

slunickooo
3. zář 2009

HOJJJJ

tak supr jak Mikšík baští... vidíš to za chvíli vás sní 😀 😀 jako ta naše... Niki večeřela a ona dělala jak bl ázen,, musela jíst s ní... 😀 😀

jo a máme dneska po odečtu 37,9 ☹ dala jsem Panadol sirup,, uvidíme jak to bude pokračovat, ale je fakt , že p ár posl. dní je protivná, občas zakašle a občas má r ýmu... tak snad to nebude nic moc zlýho

jo a to CHorv? radši byste jeli teda před práznidnama? No bylo by to levně jší a nebyli takový horka... a na jak dlouho?? Máte nějaký tipy??? Kdyžtak je sem házejte at můžem vybírat...

Myky - zítra to zvládni, já teda řídím moc ráda. ale Prahu bych nedala , fakt ne....

Jinak zubařka nás čeká v říjnu, raději nemluvit, Niki trhání 2 zubů kvůli drátkům, já otisky, RTG... 😠 😠

dagina
3. zář 2009

Sluni, takže to rovnátek jdeš též??? Mě je sundávali cca před 3 lety, naprostá spokojenost, a dobrá investice.
To moře by bylo asi lepší mimo hlavní sezonu..., ale klidně i v září 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru