Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
23. zář 2009

Holky tohle mě pobavilo. Ta paní musí být dobrý prase 😅. Ani jednou praná 🤐. .......
Prodám mikinku Next s buldokem, je opravdu luxusní, jako nová, my jsme ji měli na sobě asi 3x, už jsme z ní vyrostli, nebyla ani jednou praná, takže žádný žmolíček, nic..Cena + poštovné 58 Kč. Kontakt spíše přes IP.
A chce za ní 700,- 😀 😠

slunickooo
23. zář 2009

Myky - teda to čumím 😀 😀 😀 , já jak to má jednou na sobě tak peru... IP až později, žanet se t u na mě s ápe a mlátí do klávesni ce
1014+44

x hiw - dík za info, + tak to právě nepotřebuju, aby mi v tom už nechtěla být.. 😀 by seděla možná den, pak už ne.. takže jdu do ty protiskl. podložky

dneska jsme byli na mimoř. t réninku - niki budou mít asi novou "skupinu" bude jich asi 7 - 10, rozdíl je v tom, že js ou starš í, tam jak je ted, jsou mix. od - do let.... a je jich m oc... tak se nám to hle dost zamlouvá 😉

myky
23. zář 2009

Sluní jasnačka. Tak to bude super s tím tancováním. Doufám, že se na ní někdy zajdem podívat. Nebo budou v TV.
Já taky peru vždy. I pro sebe si trička peru po použití, natož pro dítě.

sisa32
23. zář 2009

Ahoj holky, 🙂

myky, to je dobře, že je všechno ok, mám velkou radost. 🙂 🙂 🙂
ten izerát je nechutnej, ale občas na něco takovýho narazím na mmb. 😝

slunickooo
23. zář 2009

jen zkouška 😀 😀

slunickooo
23. zář 2009

nic 😠 😠 😠 - tak třeb a na emiiminu by se vám tu ukázal krásnej SLON PRO ŠTESTÍ

sisa32
23. zář 2009

se mi poslalo jen půl příspěvků 😠

Sluni, moc hezký ty aplikace, jak to hned vypadá líp a zajímavě. S tím videem nevím, máme obyč kameru a to jen přehraju na kazetu a je to. Budem muset něco časem splašit. Zítra nám přijde ten nový foťák, jak si na něj jindra brousil zuby, tak se konečně odhodlal ho koupit.

Taky máte doma tolik komárů, u nás se snad rojí, malej je chudák úplně pzntíkatej.

Taky byl dnes na kožním, jak se mu dělala ta vyrážka, psala jsem to sem v srpnu, tak dr řekl, že to je tím, že má atop. ekzém. Je mi to divný, nikdy takový projevy neměl

S Adél musím zítra k dr, minulý týden tam nebyl. Už třetí týden má jakoby opruzený zadek, ale mám podezření, že to bude něco jinýho. Vždycky se to zlepší, tak k dr nejdem a pak se to zase zhorší, tak snad už tam zítra bude.

Já budu muset taky k dr s tím nařízlým palcem, bolí to pořád a na dotek je to jak cizí a asi to vevnitř hnisá a to ani nemám očko proti tetanu. 😝

monika99
23. zář 2009

Ahojte babenky,
chcem Vas poprosiť ktorá ste boli v Košiciach na nejakom špecializovanom pracovisku. V piatok idem aj ja a neviem sa rozhodnuť kde pojdem

1, Centrum asistovanej
reprodukcie pri II. gyn.- pôr.
klinike FN L. Pasteura
Rastislavova 43,
041 90 KOŠICE

2, Centrum asistovanej
reprodukcie GYNCARE, s.r.o.
Štefánikova 30,
040 01 KOŠICE

3, Sanatórium pre liečbu
neplodnosti, spol. s r.o.
Masarykova 17
040 00 Košice

Dakujem velmi pekne

slunickooo
23. zář 2009

Sis - jj aplikace jsou bomba....

a ta vyrážka??? ?tak to fakt nevím, Niki třeba měla jako mimi maliiinko flíček občas a už je vedená jako atopička. a hlavně se ji hnusně jako třepí nehty na nohou když je má delší , to je prý taky příz nak.. ale jinak tuk tuk,, zatím ok je... a žanet taky... já někdy trpím jak blá zen,,,,

a Adelka.. chudink a... to nevím co může mít?? ?reakce na nějaký jídlo????

a ty jsi taky fakt šikulka - trdlo jedno... chápu jak to musí ale bolet.. tak u tíkej k mudrovi... a šup - přeočkovat .... budeš mít myslím 3 injekce 😀

slunickooo
23. zář 2009

no jo, ale obrázek se tu neukáže 😠 😠

http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0...

sisa32
23. zář 2009

Co to je za obrázky ? 🙂 😀

Jsem zapoměla napsat, že se tu byl včera podívat jeden z těch truhlářů, co v sobotu přijdou na pergolu a to je celkem pěknej chlap, asi je budu chodit často kontrolovat a uvařím něco dobrýho. 😀 😀 😀

sisa32
23. zář 2009

Moniko, jsme tu samý češky, takže ti moc neporadíme, tohle neznáme, tada aspoň já ne.

sisa32
23. zář 2009

Holky, to je nádhera co, teda až na tu příšernou cenu.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25561581&tab=8

slunickooo
23. zář 2009

juuu Sis - krásný chlapi jo.. tak je vyfot 😀 😀 😀 at taky vidíme..... a sakra se snaž s vařením, a hezky neěco hezkýho na sebe 😀 😀

slunickooo
23. zář 2009

no darda to je teda pěkná.. ale mě nějak ty princezny a vše kolem neberou,, niki je po mě 😀 😀 , uvidíme co ž anet... 😀

sisa32
23. zář 2009

Jsem zvědavá na Adélku, mám dojem, že se jí nejvíc líbí traktory. 😀

dagina
23. zář 2009

Ahojky, tady je zase nakecáno, kdo to má dočítat 😒 ..., jen jsem to přelítla.

Sis, ten stan je krásný, ale když jsi taková šikula, co ho tak ušít 🤐 ?! Adel má opruz zadek?! Kde k tomu přišla, prosímtě 😖 . A z plenek to být nemůže?? Třeba nějaká extra chemická várka 😅 .
Jinak Lůca je také na traktory a bagry..., v centru si s něma nejvíc hraje 🙂 . Něco ji pořídíme i domu. Hlavně ty velký černý kola, po těch je jak jatá 😀 , krásně si ho umí posouvat sem a tam.

Sluni, krásná aplikace, to je nápad.

Myky, myslela jsem na vás..,to je dobře že je vše OK!!!!!!!!! Jinak to už je také kus chlapa, 7,5měsíce..., za chvíli vám uteče 😀

Holky, nemá někdo z vás zkušenost, nebo někdo známý s nočníkem, který vypadá jak mini židlička, otvor je kulatý a při vylévání se vyndává jen ten střed. Dnes jsem na to koukala v obchodě, strašně se mi to líbilo...., asi nevíte, co?!

myky
23. zář 2009

🙂 Tak teda jsem nakouknu a kecalky se vyřádili 😀 . To je dobře.
Já žehlim, ale už půjdu umýt lahvičky, nakrmit miláška a spinkat. To bude slast. 😵
Sis tetanovka je nějaká studie a stačí prý 15let, tak snad tě jen přeočkují. Ale rozhodně si s tím nezahrávej. Máš tu pojistku? Jak jsem psala? Ono takové poranění vypadá "banálně", ale je to docela na dlouhé ošetřování, tak neotálej a šupajdi k Dr. Ať tě to nebolí 😉 . Snad ta prdelka Adelky nic nebude. Třeba jen mastičku vyměníte a bude pokoj. Držím palce. Truhlíky vyblejskni. Se taky chci kouknout 😵 .
Sluni paráda. Pusinky i sloníka potřebujem, tak mám hned zas lepčííííí náladu 😉 . Sluní a už jste vytáhli to puzzle? Asi jo, viď? Mikeš se bojí krávy 😀 . Je to docela hlasitý a ovečky méééé mě docela zaráží. Jsem si říkala, že by měla spíš beeeečet, ne? Ale jinak se u toho řehní a baví ho to, tak jsem ráda.
Dagi, ještě myslete asi tak dva týdny. Ale dílčí úspěch to byl. Díky. Ten nočník jsem u nikoho neviděla, tak nemůžu posoudit. Ale chci pro nás klasiku bílý, bo tam se nejlíp pozná, když je třeba v moči krev atd.... a jěště aby byl skladný a po ruce. Máme zatím bílý ikeácký a jeden modrý hrající od kámošky a tím končíme 😉 .
Jinak holky nejlepší dieta je stres 😅 . Takže jak si myslíte, že jsem zhubla, tak zderavé hubnutí to určo nejni 😢 .
Dneska se vrátila švagruše z Ameriky a jsem zvědavá, kdy cinkne. Dáme si inkubačku od čuněcí chřipajzny a pak jsem zvědavá, jak se měla.
Jo a sedátko do vany máme. Jen nevím, kdy ho vytáhnout? Zatím sám nesedí, tak nevim, jestli už ho do toho můžu dát?
Holky já se přiznám. 2.10. mám 30ku a já si nepřeju nic jiného, než zdraví pro celou mojí rodinku a hlavně pro Mikuláška. To jsou fakt strašný nervy. Všichni se mě ptaj, co chci a já chci jen to jediný, jediný, jediný, jediný................

dagina
24. zář 2009

Ahojky, jen jukám, než se mi vzbudí...
JJ, nočník klasika je určitě nejlepší, ale ta židlička je úúúplně boží 😀 . Ale nočník mě zatím nevzřušuje, dřív jak v roce to řešit nebudu, dostaneho třeba k vánocům 😀

Myky, my co máme malou, tak pro mě žádné dárky nemají cenu, nic nepotřebuji, a co potřebuji si kupujeme průběžně...., takže opravdu to zdraví a pohodu.....
Jinak nevím jak bych používala sedátko do vany, malá se koupe na břiše, cáká si dle svého, a až bude pořádně sedět, tak si bude sedět sama...., takže pro nás nic 😅 .
Tak ti švagruše doveze něco extra Amerického pro Mikuldu 😉 ...
Kámoška má také 2.10. narozky, takže si na tebe určitě vzpomenu 😎 . Nějakou prkotinu ji musím vymyslet.... 😒
Co to je za to puzzle se zvuky??? Lůca už umí ukázat na krávu, slepici, kačenku...a kde má dudu také ví 😀 😀 , ale nic zvukovéhlo ještě nemáme, zatím bučím jen já 😝 🙂

No nic, mažu, ať si stihnu udělat aspoň čajdu.....

Pěkný den

slunickooo
24. zář 2009

ahojík

Myky - puzzle dostane až k narozkám 😀 😀 a jsem na ni zvědavá, je za tím zkusila jen tu písničku o mc. donald 😀

Dagi - ten nočník neznám, my měli na Niki ten hrací, ted už nehraje, možná by stačilo jen vyměnit baterky 😀, u mamči má takovýho lachtana a pak máme ještě venku u bazénu takový ten klas. bílý...ale asi vím jaký myslíš, jsem ho viděla asi..

a jsem teda taky zvědavá co dostanete z AMeriky.... určo nějaký super modýlek a hračku....

Já u ž dneska vyměnila věnec na dveřích - letní šel do krabice a už visí podzimní 😀 - no dneska počásko teda nic moc ...

dagina
24. zář 2009

Ahojky, teď dávají v Sama doma vše o těch dekoracích co má Sluni,mají tam spoustu motivů, to je nádhera......
Už mi také visí věněček, krásný, se slunečničkama 🙂 , dělala mi ho jedna paní

slunickooo
24. zář 2009

Dagi -to s to nemohla napsat dřív 😀 😀 - jsem si to ted zapla a už je po 😠 😠

slunickooo
24. zář 2009

tak už jsem na to jukla na ne tu... jj, to jsou ony,,, krása co?? 😉 však jich už mám pár v merku co koupit a ségra moje se taky zamilovala 😀

slunickooo
24. zář 2009

Holky, tak mě napadlo, co se přesunout do jiné diskuze... no něco jsme už měli v merku s Myky - ale pak jsme to zavrhli... ale myslím že tenhle název už patří jiným.... co založit teda novou diskuzi - třeba něco jako - ty nejštastnější maminky na světě 😉

sisa32
24. zář 2009

kuk ahoj, 🙂
jukněte na nové fotečky.

myky
24. zář 2009

Sluní jsem pro 🙂 . Založíš jí? Něco jako z našich dětí. O té záměně jsem četla a teda fuj tajbl. Snad se tady v ČR nic podobného nestane.
Dagi, my máme nočníka už kvůli synovci. Máme jeden hrací a jeden bílej. Ale stejně u nás na něj moc nechodí 😅 . Ten hrací jsem podědila od kámošky. Je super. Sedátko do vany dám cca za 14 dní. Sedí s oporou a bude si moct hrát s hračkama a užít si vodičky a já volné obě ruce.

slunickooo
24. zář 2009

ží jo SIs už má au tosedajdu doma -to je rychlost... a Adelce to moc sl uší a i Jindrovi 😉

a s tím jídlem mi povídej, naše se vzteká jak ne může jíst sama,,, lžičkou sama z misky zatím nejí.. to misku jen obrací a vysejpá,, ale musím ji vše dávat po kouskách na tácek... a furt ji to padá .. no děs 😀 😀

Myky - tak dejte název ... házejte tipy holky...

sisa32
24. zář 2009

No jo, objednávala jsem v neděli v noci a dnes dorazila. Je bezva, má i signál správného upnutí pásů. Adél měla zkušební jízdu a líbilo se jí to. Jindroviu přišel ten foťák, tak jsme měli vánoce. 😀

Ty aplikace jsou moc hezký. Potřebovala bych narazit na nějakou malou černou na ten šuplík k tomu hnusnýmu tv stolku.

Lřičku si strčí do pusy, ale vždycky jí otočí, takže kdyby to bylo řidší, je to všude. Dnes jsem nakopila zase zásoby jídla, to byla darda. Ale dnes třeba měla normálně uzený, špenát a br. knedlík a jak jí šmakovalo. 😀

U dr jsem moc nepochodila, řekl mi, ať jí dám jiné plínky, namažu jí Sudocrémem a nepožívám ubrousky. To jsem tam nemusela chodit.

Název nevím, ale je to dobrý nápad, ale než si zvyknu....

Jo, nočník máme hrací, ale hraje si jak chce. 😀

Sedátko nedávám, malá rejdí ve vaně jako blázen, to by se jí nelíbilo. Myslím, že je jen pro ty mrňousky, jak už se hejbou sami, tak už asi ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru