Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
26. zář 2009

😠
no my byli na fotbale, Niki opět v trapu, t entokrát u jiné kám ošky přes noc, zítra jedou na fočus, takže ji uvidíme až navečer, my pak slavili mamčin svátek... t akže super... v PO se chcem jet 😠 na tV - ale jen chcem 😠 fakt se tohle nevidí, min . t ýde n nám opravář tv řekl, že nejde opravit a dneska j i tom dovezl op ravenou, sice prý jde, ale m ožná t ýden m ožná měsíc.. no ale tak to novou za tím kupovat neb udem,,, tak se jedem aspon podívat na t u naši vyhlídlou a pak až tahle odejde tak ji objednáme po ne tu, je tam 3 tis. rozdíl v ceně... no ale jsem se tak už těšila že b ude br zo a že si v pondělí a juipííííí nová zpráva, ale za chvilku te d muisím restart

slunickooo
26. zář 2009

h olky tak telka už zas nejde.. .takže je konečná a kupujem teda novouuuuu

http://www.aimarket.cz/42lg5000-p-25.html

slunickooo
26. zář 2009

a Myky. pr osím tě ty už má nainst. ten Photosp.?? ?tobě to šlo????

slunickooo
26. zář 2009

n ávod - ja k jsem s i ho ps ala já .. ale tohle as i nejde pochopit co?

http://img44.imageshack.us/i/sejmouti.jpg/

slunickooo
26. zář 2009

uložit si to jako ob rázek a pak zvětšit.. tak to přečtete

myky
26. zář 2009

Sluní hojík, no to je teda věc s tou telkou 😠 . Jste zae platili opraváři a nic z toho, že 😠 ?! tak aspoň si spravíte chuť novou televizkou. A krásnou 😉 .
Jinak ten photosop jsem ještě neinstalovala. Chci si na to vyhranit víc času. Za návod díkes, nějak si to skouknu. Dneska jsem po šíleně dlouhý době stahovala video z kamery a jsem to natahovala celý večer 😝 . teď koukáme na film s Kotkem a docela dobrý.

sisa32
26. zář 2009

Sluni, návod přečtu, ale někde je chyba. Ten Ape cs3 + crack mi nejde otevřít, nic v něm není. Jakým programem ho otvíráš.

Zdravím Myky. 😉

sisa32
26. zář 2009
myky
26. zář 2009

Sis ahojík, krása. Máte krásný baráček 😀 .

sisa32
27. zář 2009

Hezkou neděli. 🙂 🙂 🙂

Myky, díky. 🙂

sluni, to je dobrý s tou telkou, taky bych se těšila na novou, tak ať vám dobře slouží, teda až jí koupíte. 😀

Holky, já nevím, jak nenápadně vyfotit ty tesaře, asi řeknu jindrovi, ať je vyblejskne v akci. 😀 😎

slunickooo
27. zář 2009

ahojík holčiny,

Sis - pergola bude superrrr, a neříkej že ještě nemáš blejsklý ty fešáky 😀 😀

WiniRar používám na rozb alení, to musí jít - zkus to, normálně jak to máš nakopírovaný v PC, tak dej na tu složku APE... extrahovat do Ape....

Sis - zdravím zdravím, já taky pořád dělám videa, a teda z wing. movie makeru jsou hnusný, takže ty dvě co mám hotový předělám a udělám v Sony vegas - tam je krááásný ob raz

myky
27. zář 2009

Ahoj holky, tak jsme dorazili z chaty a dneska bylo nádherně. Ale jsem hotová, bo Mikšík od 3h ráno povídal. Jsem mu dala mlíko a stejně ve 4h byl čilej, jako rybka. Asi zuby.
Dagi, vy už máte nějaký zoubky?
Sluní no my jsme strašný neznalci techniky. Jsem ráda, že stáhnu video a fotky do PC a tak nějak se pořád bojim ten program od tebe otevřít, když na to budu mít třeba hodinu. Ale už se na to chystám a těším. Taky chci zkusit objědnat něco z fotolabu přes internet. Knihu, kalendář a foto na plátně a větší fotky než je klasika 10x15. Tak jsem zvědavá, kdy se do toho pustím 😅 .

sisa32
27. zář 2009

Sluni, nejde to. V tom APE nic není, vyzkoušela jsem všechno možný a pořád je to prázdný.

Myky, to byla hezká neděle na chatičce. 🙂

slunickooo
27. zář 2009

SIs - tak ti to zkusím poslat na mail... napiš mi ho do IP

myky
27. zář 2009

Sis jj, bylo to super 😀 .
Chtěla jsem si jít dneska brzy lehnout, ale volala mi máma a zase půjdu asi až po krmení.

slunickooo
27. zář 2009

sis - zk ouším ti to c elý někam uložit - na ulo z. to - to zkouším, ale zatím to nějak nejde.. .ta k uvidíme. snad to nějak zvládnem .

my ráno chcem jet b r zo, abychom se nějak rozumně vrátili, no ale jak nás znám bude to na dlouho 😀 😀 , to bude ještě ob ídek, zmrzlinka s holkama.... 😀 😀

Myky -jsem tě ani nepozdravila vid.. promin. .a ZDRAVÍM

myky
27. zář 2009

Sluní to nic, vždyť já vím, že na nás pořád myslíte a to se počítá 😉 🙂 .
Zítra si to hezky užíjte.
Tak, jdu na chvíli zalhnout a zítra zas juknu.
Brou noc 🙂

dagina
28. zář 2009

Ahojky, jenom na chvíli nakukuji, manža jel s malou ke tchánovcům, ty budou čubrnět kde jsem 😝 , ale jen na chvíli, po cestě se jde podívat na nějaký byt...., takže valím žehlit, takovou horu jste jistě neviděli 😀 .

Sluni, krásný akvárko máte, by se mi také líbilo pro Lůcu..., Žandě se také líbí, koukám 😉 ..., pěkné video.

Myky, takže také zuby?? Já mám dojem, že dneska se jí právě prořezává..., má tam takovou zanícenou bouličku a bílou plošku....., pokud to není fatamorgana tak to je zub 😀 , přesně na 9tý měsíc 🙂. To by také vysvětlilo ty její chvilkové záchvaty breku, jak ve dne i v noci.

Tak valím, ať něco stihnu.

Mějte se, pa

slunickooo
28. zář 2009

ho oj, tak mi opět příspěvek zmizl... ale můžu si za to sama, jsem něco smáčkla a bylo to fuč 😠 😠

tak dneska v HK ok, sice b ude jiný model - je nová model. řada, ale to už jsme zjistlili včera z netu, v Elekt. World - 20 tis., Makro 16,600 Kč a my ji máme z netu za 14,649 Kč i s dopravou, rozdíly v ceně fakt neuvěřitelný....

Dagi - tak tobě videa šla??? Tak máš v PC nějakou starou verzi přehrávače 😀 😀 , jj akvárko je chlouba, je super

a mám další hadříky pro žanet, od ségř. známý, má to samý značk. oblečení, vyb rala jsem si za 430 Kč a fakt krása... jsem to blejskla ale nevím , asi z toho nic moc vidět nebude....

a ještě něco jsem měla napsaný, a už fakt ne vím co 😠 😠

všechny samo zdravím a Sis - co přišlo ti to v tom mailu??

sisa32
28. zář 2009

Ahoj, 🙂

Dagi, no konečně. 😀 Já horu prádla vidím, nebo jsou to spíš hory tři. 😒

Sluni, tak už máte objednáno ? A odkud ?

Hadříky krásný, to si budeš Žanetku čančat. 🙂

V mailu samý přílohy, nějaký jako blbinky a pak dlouhej seznam nějaký složky, ale celkem je to nepoužitelný. Až tu bude švára, zkusím ho zneužít, aby to zkusil on. Mě to prostě nejde. 😠

Holky, co by jste řekly na toto: jsou dva páry, bydlí spolu, ale nejsou manželé. Ty ženský jsou nejlepší kámošky, ale i chlapi se spolu hodně kamarádí. No a ta jedna napráská tomu příteli tý kámošky, že mu ta jeho byla před půlrokem nevěrná a že mu to nemůže tajit, protože je skvělej kámoš a vůbec člověk a už mu to dál nemůže tajit. Ty dvě si nic neudělaly, aby to bylo ze msty. Navíc ta dotyčná byla sama jen s mámou na dovče a co se vrátila, tak je na něj dost protivná, jak vyměněná. NO a teď se rozcházejí. Tak co myslíte, proč to ta holky řekla ? Má se s ní ten kluk rozejít, i když jim to moc neklape a furt se hádají, co by jste dělaly ?

myky
28. zář 2009

Sis parádní máte baráček. Ty jo fakt krása.
Dagi gratulujeme k devítiměsíčninám 😀. A byteček? Jste se rozhodli pro nějaký?
Sluní to bude Žanetka parádnice. Super věcičky. Telka, to je darda ten cenový rozdíl 😵 . Bych si myslela, že ty 2-3 tisíce, ale tolik? To je fakt bimba.
Holky, kdo tu mluvil o žehlení? Já se z něj asi nedostanu. Mám tu prádla na žehlení tolik, že nevim, kam ho postavit a to už se zase hromadí špinavé 😠 .
Co ta nová diskuze? Založíme, kdy? A kdo 😅 ? Sluní šikula se toho ujme?

slunickooo
28. zář 2009

ježiš žehlení - co to je 😀 😀 😀

SIs - cože??? jsem ti posílala za zipovanou složku - s tím cracem, tak dáš extrahovat a máš to.... asi se u vás stavíme fakt 😀 😀

Juu ua Luciášek má narozky - moooc gratulujeme a taky jsem se chtěla z eptat co ten byt????????????????????, jako větší bude??

Sis - tady http://radanel.cz/lg-42lh3000-p-144.html

a ten trojúhelník 😀 😀 nebo co to je , nějak nechápu, musím přečíst znovu 😀 😀

slunickooo
28. zář 2009

tom přišel z venku a co dělá ?? ?klepe maso?? ?kde ??? venku na terase 😀 😀 😀 😀 abysme nevz budili žanet 😀 😀 😀

slunickooo
28. zář 2009

takže holkky - jak název diskuze... jdu ji založit ju?

myky
28. zář 2009

Sluni jooooo. Bobřice a jejich bobříci 😀

sisa32
28. zář 2009

SLuni, to není trojúhelník, mezi sebou nic neměli. 😀 Píšu jak tatar. Telka pěkná a ty ceny, to jsou fakt rozdíly. ještě že ten net je. 😀

Lucince veeeeelká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , jsem si ani nevšimla. 😎

zdravím Myky. 🙂

sisa32
28. zář 2009

Jo Sluni, mě přišel mail, kde jsou tři přílohy a všechny jsou to nějaký free fun 😅

dagina
29. zář 2009

Ahojky,
jaký název nové diskuze 😕 ??? Co to zase je??? TAdy už to končí či co?!

TEn byt, co se na něj byla manža včera dívat, je prý blbý, a také je v jiném městě..., ale rýsuje se jiný, vedle ve vchodě, na to stavění se asi opravdu v rychlosti nerozhoupeme ☹ ..

Sluni, tak to nevím jaký máme přehrávač v PC 😀

Sis, to máte také pěknou haciendu, kolik tam máte místností?? Každý máte soukr. pokoj, viď 🙂 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru