Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
4. lis 2008

Ahoj holky, Culinko, jsem ráda, že jsi sem zase zavítala..., jakpak je???? Už trochu lépe???? Dík za pochvalu pupku..., určitě se brzy takového, třeba ještě lepšího a hezčího 😉 dočkáš. Copak nyní plánuješ?????

Sluni, co to znamená CS????
Dnes jdu do poradny na větši KO, dr. nás bude měřit, vážit...., tak doufám, že vše bude OK.
Copak asi Oskarka...., doufám, že už jí je dobře a s manžou se radují z mrňouska 🙂.
Jinak přeji krásný den všem.

culinka2
4. lis 2008

Krasne dobre ranko!

ahoj daginko, mam sa fajn, je to uz lepsie..pracujem a pracujem...a este k tomu sa stahujeme do nasho krasneho noveho domceka, tak sa mam aspon z coho tesit! MYslim, ze som uz v pohode a pripravena do dalsieho boja! asi zaciatkom roka hupnem na stimulaciu, teda do toho kolotoca..... 😉
zatial papame s mazelikom bylinny sirupcek - Femigard - tak dufam, te sa nam spermijky aspon trosku zlepsia.....takze asi tak...nechavam to teraz plynut..a buduci rok sa uvidi!!!!!

Ja sa predsa len tak lahko nevzdam, som predsa bojovnicka!!!! 😉

jmisa
4. lis 2008

Culi, ty už nemáš nic v mrazáku?

myky
4. lis 2008

Dobré ranko 🙂 ,
Dagi tak hodně štěstí na KO a hned nám písni. To CS jsem se ptala a myslím, že Sluníčko mi řekla, že to mám v těhu průkajdě. Našla jsem tam takový grafík a na něm to je vysvětlené. Mě to sice doktor nikam nezaznamenává, ale možná je ještě brzy. Je to vlastně graf o vývoji těhu. Jako váha správně/špatně, čípek a riziko předčasného porodu.....

Culinko hezky si užíj zabydlování v novém a krásném 😀 . A začneš další úspěšnou vlnu těhulek v novém roce. Bojovat se musí 😉

konka
4. lis 2008

ahoj holky

jmis, obrovska gratulace, jsou opravdu ukazkove 😉

masle
4. lis 2008

Ahojky zdravím všechny. 🙂 Jé jmis moooc gratuluji ke // 🙂
Já jdu dne k dr. na přeměření tlaku, tak doufám, že to bude ok ☹

dagina
4. lis 2008

Culi, tak to je fajn, že se ti vede dobře..., nový domeček 😉 ..., po novém roce to s mimi určitě dopadne dobře, moc ti to přeju. Jj, femigard jsem pila po 1. neúspěšným IVF.., pila jsem ho asi 3 měsíce (do 2. IVF) a dobře to dopadlo 😉 , ale máš pravdu, i na spermie je prý dobrý..., ho manžovi naordinuji při snažení druhého prcka a třeba se vyhneme CARu 😒, to jsem opitimista viď 🙂 .
Myky, aha, no já otevřu průkazku jenom jednou za měsíc v poradně 😵 , ale nějaký graf tam je, to je pravda, ale mě ho dr. také nevyplňuje 😖 , tak to asi není důležité... .
Konka, už 30tt???? Jsi v těsném závěsu za mnou 😉, ledňáčků prý bude hodně 🙂 .

chiwule
4. lis 2008

jmiso, to je skvělá zpráva!!! úžasný!!! velká gratulace!

hanulko, to jsem nějak nepochytila, že to u tebe vypadá na dvojičky! taky gratulace!

sluni, to je dobře, že na kontrole vše ok, však máte ještě trochu času 😉

my byly s Anetkou včera taky na kontrole u pediatričky - už vážíme 3,160kg, za čtrnáct dní přibrala půl kila! Koukaly jsme na tu váhu dost nevěřícně! dostaly jsme předpis na kapičky železa, preventivně kvůli anemii. Jinak vše ok, dostaly jsme pochvalu 😎

culinka2
4. lis 2008

jmiso - nie, nie...bohuzial, mrazaciky uz nemam...mali sme ich zamrazenych 6 kuskov a tie sa rozmrazilli vsetky na KET...takze mna by cakala nova stimulace........

slunickooo
4. lis 2008

AHojík holčiny,

Culinko - to je fajn, že už ti je v rámci možností líp..... jsi holka statečná - ty se dobojuješ ke zdárnýmu cíli 😉 😉 - držím moc palečky a držet budu

Dagi - CS - to jsou info o čípku - délka, tuhost,....

Chiwulko - juj to malá pěkně baští vid... ale stejně je to drobeček 😉

Dagi - jsem zvědavá na vaše míry - dej vědět jak dorazíš z KO domů... 😉

Já za cvhilku mažu zase holce na rodičák a pak frčíme na trénink - fakt se nenudím 😀 😀

sukubka
4. lis 2008

holky já z vás mám depku je to tady už samá těhulka a koukám
jmis tobě se to taky už povedlo!!!velká gratulace holky!!!!!!!!!!

chiwule
4. lis 2008

sukub, to je naopak povzbuzujici ze se povede i tobe 😉

masle
4. lis 2008

Ahojky, tak tlak mám opět vysoký, tak jdu zase v pá na přeměření. ☹ Tak jsem zvědavá co dr. vymyslí. Říkala, že když se to nezlepší, tak bych musela do nemocnice. 😒 Tak bojim bojim...
Téda chiwul Anetka ti krásně přibírá! To je dobře! 🙂 Jste šikulky!
Sluni co ty? Jsem zvědavá kdy se Žanetce bude chtít na svět. 🙂
Co asi Oskrka, ty jsou asi ještě v porodnici co. Jsem zvědavá na fotečky jejich obříka 🙂

myky
4. lis 2008

Masle to je mi líto, že tě trápí tlak. Třeba jsou nějaké potraviny, které by jsi měla vypustit z jídelníčku, protože TK zvyšují? Na Oskarku jsem taky zvědavá. Hlavně, jak to bylo s tou plodovkou. Jestli jí nechali celou noc s odteklou plodovkou. A na fotky samozřejmě 😀 . Se nemůžu dočkat na další mimí 😀 .

Chiw to hezky papkáte. A ty plně kojíš?

Sukubko nesmutni 😉 . Je fakt, že tady jsou důkazy, že IVF funguje 🙂 .

Sluní, tak si ještě počkáš, jo? To bude miminko přesně na termínek 😵 . Jak dopadl rodičák? 😀

A co Dagi? Se nám toulá a nepíše, jak dopadla na KO ☹ .

slunickooo
4. lis 2008

Ahojík dámy

Sukubko - přesně tak, nesmutni, nedepkuj - právě že je to t u samá těhule - je důkaz toho, že IVF fungují..... zadaří se i tobě - uvidíš... taky jsem tomu nějak nevěřila pořád, že by se mohlo zadařit i nám a podívej.... hlavu vzhůru 😉 😉

Myky - no rodičák 😀 😀 , mladá bez problémů, učení ji jde, hlásí se, snaží se - ale jak pravila paní učitělka - "jak ječí o přestávkách a pořád drnčí" 😀 😀 😀 - no celá naše mladá.... - ona fakt tu pusu nezavře.... už odmala je to baba ukecaná 😀 😀

Dagi , Dagi - halo halo, čekáme tu....

Holky - tak já Oskarce písnu SMS ju? Jak se mají a že na ně myslíme ju???

Mašle - držím moc palečky aby se tlak umoudřil.... určo nasadí nějaké léky a ty zaberou....

dagina
4. lis 2008

Se mi budete smát, ale koukala jsem dnes ještě do průkazky skrz to CS a při tom jsem zjistila, že kontrolu mám až zítra 😅 ..., vždycky jsem chodila úterky a tak jsem si to napsala i do kalendáře..., no bych se hnala 20km zbytečně 😅 .

Jj Sluni, písni Oskarce 😉 a podej info.

bigrendy
4. lis 2008

Ahoj holky tak mám od včerejška 2 bojovníčky.

Jmisa moc gratulu.

Oskarko gratuluju.

myky
4. lis 2008

Dagi 😀 . To se stane každému 😉 . Tak opáčko k zítřejší KO hodně štěstí a písni 😉

Sluní no tak to je dobrý 😀 . Aspoň to není puťka 😉. Jo a Osky písni, že jsme baby zvědavý 😉 .

sukubka
4. lis 2008

holky jste mooc hodné a moc děkuju!v pondělí jsme byli ve FN na spermiogramu až 28 listopadu jedem do porady a snad se už začne něco konečnš dít.Budu určitě jíst měsíc antikoncepci a pak snad stimulace,ach jo to čekání je nekonečný!ale už se moc těšíma druhý pokus pro nás bude mít štastný konec!

sukubka
4. lis 2008

holky nevíte jak je to FN jestli když vám zavádí embrijak se rozsvítí takové světýlka,kdesi to mají!!!

dagina
5. lis 2008

Dobré ráno dámy 😉 , moc nakecáno tady teda není..., až všichni porodíme, tak to tady bude mrtvý úplně 😅 .

rendy- pořádně si bojovníky opatruj a třeba si vybojuješ dvojčátka 😉 .

Tak dneska další pokus o kontrolu, snad tam budu dnes správně 😎 .

Sukubka, všude zavádění embroušů nedělají pod UTZ..., a pochybuji, že zrovna ve FN to dělají...., ale nevím.., třeba jo. HOdně štěstíčka při 2.IVF 😉 .

slunickooo
5. lis 2008

Ahjojík holčiny,

takl psala jsem Oskarce jak se má a tady je odpověd :

Ahoj SLuni, noc moc. Bylo to komplikované. Ted mám teplotu, konečně jsem bez cévky a drénu, ale ta pohyblivost je děsná. Jsem taková slabá, ale Ondra je super chlapák. Ted mi ho odvezli. páč se cítím maáatně a nerada bych mu něco udělala upadla či tak něco. Přeci jen je to váha. Dá mi zabrat. Mějte se hezky, pápá. ALča

Tak snad se brzo zotaví a pustí je co nejdříve domů..

😉

chiwule
5. lis 2008

jj, sluni, jsme sice maličký pořád, ale když si vezmeš, že vlastně teprve teď měla termín, tak je docela pěknej kousek - kdyby měla při porodu 3,160kg tak je to super 😉

myky, plně kojím a občas si přijdu, že nedělám nic jinýho 😀 piju čaje na podporu kojení a zdá se, že to funguje, mlíčka mám dost a asi dost kvalitního, když Anouš tak pěkně přibývá 😎 je fakt, že už jsem zhubla od porodu na váhu, kterou jsem měla před tím, než jsme se začali snažit o mimíska. Pak jsem ještě držela dietu a asi 5kg zhubla před stimulací... tak si říkám, že mě malá vysává docela dobře 😀 😅

jen mi pořád zůstává břicho, vůbec nemám čas cvičit. a když už nějaký čas mám, raději si zdřímnu 🙄

holky nevíte co si vzít na virozu? teče mi z nosu jak z kohoutku. nosím sice roušku když kojím nebo přebaluju ale bojim bojim aby to Anetka nechytla, to by byla tragedie jak ještě neumí smrkat... zatím jsem si vzala paralen a kapu do nosu ale nevím nevím...

myky
5. lis 2008

Hezké dopolko,

Dagi tak si to užíj. Jedeš autíkem nebo busem? Pozor na prskající 😠 . Já se teď bud pěkně bát vlézt do jaké koli tramvaje 😖 .

Sluní děkujeme za info. Chudák Oskarka ☹ . Jí nechali pěkně vykysat, než jí řízli.

Chiw, no to se máš, že tak krásně kojíš. Si ještě uděláš živnost, né 😀 😉 . Prý 1l mm vykupují za 300,- 😀

Já si včera přečetla, že těhule s faktorem Rh-, přenášet nenechají. Ale zase se určitě příjde do styku s tou krví dítěte 😒 . Tak snad porodím normoš a včas.
Taky mi volala paní z předporodního kurzu, že se nám nástup posouvá o 14 dní. Na 16.12. a mělo by to být 6 lekcí. Pochybuji, že budou i přes Vánoce 😠 . Takže teď přemýšlím co uděláme?
Buď se objednám jen na prohlídku těch sálů a kurz zruším, nebo to risknu a možná porodím dřív, než kurz skončí. Navíc se mi nelíbí, že budu muset ve 38tt někde cestovat!
Chápete to? Jdu si pořádně pročíst ten leták jestli je tam vážně těch 6 lekcí?!

slunickooo
5. lis 2008

Ahojík holčiny,

Chiw - no to je stejně neuvěřitelný , že by se malá narodila teprve ted vid..... hlavně že rostete, baštíte a jste zdraví - to je to nejhlavnější...

Myky - tak ty máš Rh - ????? Já o tom nic moc nevím, ale určo to bude vše OK - neboj..

a s tím cestováním ke konci těhu - ono když ti nic nebude tak si myslím, že to není žádný problém.... já taky furrt někde lítám a ani mě to nějak nezatěžuje.. spíš se doma nenudím a nepřemýšlím nad hovadinama 😀 😀 😀

myky
5. lis 2008

Sluní bohužel mám ☹ . Manžu honim k doktorce, aby si nechal odebrat krev na krevní skupinu. Ono je to tak, že by mi měli častěji brát krev a zjjišťovat v mé krvi protilátky proti krvi dítěte. Když ty protilátky najdou, tak je to blbé. Já jsem se rozhodla, že my budeme bez problémů a hotovo 😉 . Super by bylo, kdyby manža měl taky Rh-. To myslím, že dítě by pak nemohlo mít Rh+ a tudíž by jsme na tom byli stejně a nic by se nedělo.
S kurzem asi půjdu jen na některé přednášky. Zaplatíme za každou 200,- a hotovo. Mě asi yb nevadilo chodit tam i v tom 38tt, kdyby to nebylo do 20h a na konci ledna. Abych sebou někde nesekla na ledu.

dagina
5. lis 2008

Ahojky, Myky, néé, jedeme autem a manža samozř. se mnou 😵 , nemůže si nechat ujít žádný UTZ, obzvlášť teď, když nás bude měřit a vážit 🙂 . Jo, Myky, na ty kurzy rozhodně choď, pokud to bude trochu možné..., já osobně , když vím co se tam dělá a tak, budu u porodu o mnohem klidnější a vyrovnanější..., když vím jak dýchat a vím trochu o co go..., ikdyž u porodu pak určitě zapomenu i na to jak se jmenuji..., ale i tak prod. asistentky říkají, že je sakra vidět kdo si tím kurzem prošel, lépe spolupracuje.... atd. Jinak u nás v porodnici jsou kurzy úplně zadarmo 😵 .
Oskarka si teda užila ☹ , ale hlavně že jsou v pořádku, tento týden už ji asi pustí domů.... .

Chiw, na bříško se vyprdni, obzlvášť když jsi také po císaři..., jen se neboj, za chvíli budeš čupr mamina 😵 .

myky
5. lis 2008

Dagi tak to si to hezky užíjte 😵 . Mě dělá jen ty povinné UZ. Tak ten další by měl být už příští KO 😵 . To jdu 21.11. Se moc těším. Hlavně aby šel manžel se mnou. Doktor ukazuje a mluví hlavně s ním. Mě nikdy nic moc neřekne 😠 , ale z manžela vypadá, že má respekt. Já mám jinou obrazovku než on, tak poslouchám a předstvuju si kde to asi je, co popisuje 😵 .
Na kurz budu chodit jen na některé přednášky. Dýchání a úlevu při porodu určitě, pak bych chtěla na techniku kojení. Paradoxně jsem to některé maminky učila, když jsem dělala na dětském. Měli jsme tam ty problematické, které se nebyli schopné postarat, nebo jim to prostě nešlo, měli nemocné miminko a tak. Takže snad to bude jen opáčko a teorii mám zmáknutou 😅 . Taky bych chtěla vidět porodní sál. Je zrekonstruovaný, takže nevím jak to tam je a taky mám radši, když nejdu do neznáma. A k porodu mi hodíte info a radu všechnýýýýý 😀
Vadí mi, že budu cestovat v lednu. Nejradši bych to absolvovala teď a v mrazech si jen zašla na procházku přes den. Ten kurz je totiž od 18:30 do 20h. Nevím, co budu nosit za bundu 😨 .

dagina
5. lis 2008

Myky, já mám půjčenou zimní bundu od ségry a ještě tam mám trochu vůli, tak mi snad do ledna vydrží 😵 , novou se mi teda nechce kupovat.
No jo, ty jsi vlastně od fochu 😵 , tak to ti všechno půjde jak po másle 😉 😉 .
Jinak dr. také víc komunikuje s maželem.., ale posledně se ho dr. ptal jestli je nezaměstnaný, že chodí na každý UTZ, že je jeden z mála takto starostlivých tatínků 🙂 ...

myky
5. lis 2008

Dagi 😀 , to na něj musel manžel docela koukat. Teď už asi začneš chodit na KO častěji, viď? UZ ti dělá pokaždé?
Od fochu jsem, ale spíš na ty už narozený miminečka 😵 . Co se týče porodu, jsem laik. Jen jsem porod viděla a starala se na hekárně o maminky na praxi 🙂 . Taky jsem napouštěla kondomy vodou a cpala do mrazáku 😀 . Se mi tenkrát sestřičky pěkně smáli. To byl takový křest mlaďasek porodnickým ohněm 😉. Jsem zírala jak blázen, na co se to používá 😅 . Oni kouřili a klábosili a já tam jak blb napouštěla šprcky vodou 😀.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru