Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
12. lis 2008

bozka díky za info.....že moc Sluní gratulujeme to je super 🙂

bozka
12. lis 2008

jo, poslala to na mé staré služební číslo a ta holka, co je v práci místo mě mi to právě teď poslala, tak se omlouvám za zpoždění ☹
A co mimísek 😉

masle
12. lis 2008

Jééééé je tu další miminko a další novopečená maminka!! Mooooc gratuluji! A přeji hodně zdravíčka Sluni a Žanetce! 🙂 🙂

kacatko03
12. lis 2008

bozka to nevadí hlavně že jsou obě v pořádku...tak se nakoc to datum povedlo 😉 11.11. tak ted jeste nepredbehnout masli a muzu pustit 🙂

zotra k veceru jdu na kontrolu uf

bozka
12. lis 2008

Tak ať ti to dobře dopadne 😉
jj krásný datum přesně měsíc po nás 😀

kacatko03
12. lis 2008

takže zatím vedou kluci... 🙂

myky
12. lis 2008

Božko díky za info 😀
Jsem to včéra říkala a Sluní prej, že rodit nebude 😀 . A helemese na Žanetku s velkým Ž 😀 . Taky že gratulujeme 😀

Kačí jj, Masle a pak ať se vyklube další chlapák 😉 .

To je super 😀

myky
12. lis 2008

Jo a musel to být teda fofr 😀, se Žanetkou 😵 .

masle
13. lis 2008

Ahojky, Je no jo teď bych už měla být na řadě já. 😕 😕
Tak to uvidíme jak to bude mít dneska Kačí 😉 Já jdu na KO až ve středu ☹ Ale myslím, že u mě to asi jistí ten prosinec 🙂 😵

myky
13. lis 2008

Masle jj 😀 , ty Kačí, Dagi a pak chvíli klid a pak já 😀

masle
13. lis 2008

No to je hrozný jak to letí 😕 Já si teď měřila tlak a měla jsem 162/90. Tak nevím jestli to nemám říct Dr. Ale zase nechci aby si myslela, že jsem nějakej hypochondr co si měří doma každou hodinu tlak... 😅
Koukala jsem že Sluni tu byla ještě kolem 18hod s tím, že se nic moc neděje a najednou ve 22.20 porodí. To musel bejt fakt fofr... No kéž by jsme to takle taky měli co... 🙂
Myky vy taky čekáte kluka, tak to teď budou 3 kluci určo a u Dag to bude překvápko 😉

myky
13. lis 2008

Masle jj, klučinu 😀 . Mě je dneska zle od rána. Bolí mě v zádech a je mi na blinkání, tak nevim co se děje a TK jsem si radši nezměřila 😉 . Je mi asi blbě i ze sousedů. Normálka tak před měsícem a půl to začlo a každý den vyhrávají takovou šílenou muziku. Když to není techno duc, duc, tak snad zkoušej hrát na basovku 😖 . Jenže nemůžeme přijít na to, od koho to jde 😠 ! Mě už z toho hrabe! Jestli bude malej křikloun, tak se jim dobře pomstim! Včera už jsem z toho byla tak rozhozená, že jsem byla slušně protivná i sama sobě!

masle
13. lis 2008

Asi to bude počasím. 😉 Jo jo dobří sousedé jsou k nezaplacení. My teda bydlíme v domku, ale z jedné strany máme taky takový sousedy se kterýma se máme "mooooc rádi". Asi tak, že se ani nezdravíme 😀

myky
13. lis 2008

A Sluní se smála v 19:01, že ještě rodit nebude 😵 a pak takový fofr. Jsem zvědavá co nám napíše. Jestli jí praskla voda, nebo co?
Masle a s tím tlakem to Dr radši řekni. Mě jde vždycky do hlavy jako takový tlak, že myslim, že omdlim. Si říkám, jestli to nejsou kontrakce a jestli jo, tak jsem na porod zvědavá 😕 . Abych jim tam neomdlela. To by asi byl pak masakr 😨 .

myky
13. lis 2008

No tak to je taky na nic, Ale když se nezdravíte, tak máš klid a hotovo. Mě tyhle fakt ničí a navíc ani nevím na kom si vylít vztek! Brzy bude schůze, tak budu všem jak nervní těhule hubovat, nebo co? Navíc tady jsou samé babky, polohluché, tak jsem asi jediná kdo si stěžuje 😠 !
Baráček je v tomhle fajn 🙂

sisa32
13. lis 2008

Ahoj holky, koukám, že máme další miminko. Tak moc gratuluju Sluníčku k Žanetce. To byl teda fofr. 🙂
My jsme byly dneska u dr a v 8-mi týdnech máme 5 190 g.
Stále nepřišly výsledky z nemocnice, tak ještě týden čekání na náušničky. Se z toho picnu, ta snad pujde dřív do školy, než bude mít náušničky. 😀
S těmi sousedy, my se celkem shodneme, ale jedna suseda má 8 koček a všechny chodí sr..t k nám na zahradu, mrchy. 😠

myky
13. lis 2008

Siso tak to je taky humáč 😝 , kočičince.

Jste krásně buclaťoučký 😀 . Adélka se má k světu. Já myslela, že ty výsledky z nemocnice jsou celkem hned. Jak se doktorka dozvěděla, že k vám má přijít po porodu domů? To jsi jí volala?

sisa32
13. lis 2008

Výsledky z krve a moči byly hned, ale výtěry ještě nejsou.

Doktorovi jsem volala, že máme prcka a jestli by mohl přijít. Nakonec jsem šla já k němu, nějak se mu k nám asi nechtělo.

myky
13. lis 2008

Aha, tak to já myslela, že si to hlídají sami. navíc, že musí k tobě domů, aby viděli prostředí miminka a že nemáš tak brzy chodit s prckem ven?

myky
13. lis 2008

Jsem zvědavá s čím se nahlásí Kačátko 😵 . Snad jen samé dobré zprávy 😵 .
Tak Kačí co?

A Dagi to taky fláká 😠 ! Kdepak jsi?

masle
13. lis 2008

Myky já když měla 1. mimi tak jsem zavolala hned po příjezdu z porodky Dr. a ona teda přijela. Ale teď u 2. už asi pojedu já za ní si myslím.
No na Kačí jsem taky zvědavá. Snad to bude v pohodě. 😉 🙂

kacatko03
13. lis 2008

jsem tu...kontrola relativne uspěsná....čípek sice o milimetr menší nez pred týdnem ale i tak byl dr spokojen ze to není skoro zádné zhorsení...dál ležet a zase za týden kontrola 😉

myky
13. lis 2008

Kačí, tak gratuluju 😉 .

kacatko03
13. lis 2008

myky díky...gratulace ale kdyztak nech až tak za tri týdny pak bude vyhráno 😉 jeste musím počkat až porodí masle... 😀 😀

bigrendy
13. lis 2008

Sluni moc gratuluju.

myky
13. lis 2008

Kačí jasnačka 😉 . Necháme pořadí jak má být, ale každý dobrý (nezhoršený) výsledek se cení 😀

sisa32
13. lis 2008

Myky, máš pravdu, správně by měl přijet dr domů, ale ten náš, no, škoda slov. Ale když se mi narodil syn, tak teda přijel. Holt je o 8 let starší..... 😀
Kaci, to je super, že se takhle držíš, jen tak dál. 🙂
Bigrendy, a co ty ? Jak se cítíš ? Kolikátý den už dneska jsi ?

masle
13. lis 2008

Ahoj Kačí tak to fajn že je to ok!! Tak jen tak dál! 😉 To jsi hodná, že počkáš až porodím 😀
Holky taky vás tak bolí v tříslech? Já už chodím jak kačer 😅

bigrendy
13. lis 2008

Ahoj dnes 10den od et. dnes ráno ze mě šla nějaká sraženina a ted špiním , mám strach,že je po všem. 😠

sisa32
13. lis 2008

Neházej flintu do žita. Zní to blbě, ale počkej do testíku, může to být jen uhnízďováním mimoušků.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru