Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
14. říj 2008

sluni, neboj, jasně, že se ozvu🙂.

hanulka3112
14. říj 2008

Ahojík holky 😉 určitě jsem netestovala jsem teprve 6den po ET, takže to je určitě brzo, zkusím vydržet co nejdýl, nejlépe až do KO 😀 ale to mi asi nedá.Jinak já se teda cítím fakt dobře, ze začátku jsem na to moc nemyslela a spíš měla černé myšlenky a od té doby co jsem se přehoupla přes datum očekávané MS, tak každým dnem mi roste naděje víc a víc, ale semtam se mi do hlavy dostanou i špatné myšlenky, hlavní, že mi docela jde na to nemyslet, jinak mám teda porostlé prsa a citlivé bradavky a semtam párkrát za den mě chytne pocit jako na MS, ale hned je to pryč, ale raději to nezkoumám, jinak by mi z toho hráblo 😀
Sluni kde jsi vyštrachala ty fotky Juliet, jsou někda na prvních stránkách v albech, že bych se mrkla a s tou Fialinkou mě to fakt mrzí ☹ co dodat.
Oski, jak to tak vypadá, tak budeš ještě přenášet nebo fakt dodržíš termín 😉 🙂

oskarka
14. říj 2008

Hanulko, ahoj, jen vydrž s testováním a budeš odměněna🙂.
Jsem sama zvědavá, kdy to naše mímo hodlá udělat KUK na rodiče. Že by se mi chtělo nějak dlouho přenášet, to se mi teda nechce...

hanulka3112
14. říj 2008

Oski taky si myslím, že kdo si počká ten se dočká a nejraději bych vydržela až do testíku, tak uvidíme a přeju pohodový porod a už se těším na fotečky a hlavně co to bude 😵

oskarka
14. říj 2008

Já jsem toho důkazem🙂, vydržela jsem 16 dní do testíku a byly tam //.

slunickooo
15. říj 2008

AHojík holččiny,

Hanulk - DRŽŽÍM PALEČČKY MOC MOC MOC - taky jsem důůkazem toho, žže se vyplatí netestovat - tak to vydržž holka a budou tam - uvidíšš 😉 😉

saze
15. říj 2008

Ahoj holky prosím moc pěkně podařilo se některé po KET?

oskarka
15. říj 2008

Ahoj saze, ano, my čekáme mimi po KETíku.

saze
15. říj 2008

Oskarko a prosím šla jsi hned po neúspěšném ET hned ten další měsíc? a jak to probíhá . zase kontroly od menstruace po 3 dnech nebo jak a píchá se ?

slunickooo
15. říj 2008

Ahoj Saze - nám se taky vadařřík KETík....

já ššla na KETík hned po neúsp. ET 😉

saze
15. říj 2008

Jeee holky to jsem ráda, trochu mě tím uklidňujete. A píchají se injekce?

slunickooo
15. říj 2008

užž se nic nepíchá, já ššla na UTZ 10 DC , tam mudr. viděěl hezký folík tak jsem si veččer zajelana Pregnyl a 15 DC byl KETík

oskarka
15. říj 2008

Saze, v Pronatalu mi doporučili od neúspěšného ET tříměsíční odstup, takže jsem ho dodržela. No, a pak se 1.DC objednávalo na ultrazvuk, který dělali 11.DC a 14.DC a kontrolovali sliznici a folikuly, vzhledem k tomu, že vše bylo OK, nemuselo dojít ke stimulaci a v přirozeném cyklu v určený den provedli transfer.

murasek
autor
15. říj 2008

ahoj sluni - a to jsi sla hned, kdyz jsi po Et dostala mrchu nebo az ten dalsi mesic?

slunickooo
15. říj 2008

Murásku - ššla jsem hned,,, prostěě jsem dostala menst. hned 10 DC jsem ššla na UTZ kde bylo všše OK - takžže KETík proběěhl taky bez jakýchkoliv léků - jen se píchnul ten Pregnyl - a upřřímněě dost věěřřím žže se podařřilo právěě tomu, žže to bylo normálněě v přřir. cyklu 🙂

murasek
autor
15. říj 2008

no me taky ten Ketik vysel, tak uvidime holky 😉

saze
15. říj 2008

holky moc děkuji za rady.

slunickooo
15. říj 2008

Mur - ty jsi těěhu????? Jsem něěco přřehlídla??????????????????????

oskarka
15. říj 2008

saze, nemáš zač.
murasku???? co to čtu??? Ty jsi těhotná???? 🙂

dagina
15. říj 2008

Ahojky, tak copak se tu dnes probírá 😅 ???? Oski, ty máš dneska kontrolu viď, nebo už včera 😕 ???? Sluni, ty už máš vše nachystané, také se ti blíží... a po tobě jsem já s Konkou..., už se strašně moc těšíme kdo se to ze mě vlastně vyklube 😵 . Mury čeká teprve na krev..., nebo mě také něco uteklo 😕 ???? Ono to tak strašně letí, že někdy přestávám mít přehled o čase 😒 .

slunickooo
15. říj 2008

Ahoooj Dagččo

jj máme užž snad vššechno, teda ješštěě koncem řříjna dovezem ten přřebalovák tak do něěj narovnám plínky, zaděěláme poliččku a lampiččku a máme to.... postýlku do obýváku a kolíbku do ložžnice nechám na manžžovi a dcerce ažž budu v porodce at to nachystají... 😉

annie29
15. říj 2008

Ahoj holky, vam to tak uteklo a pomalu se chystaji porody... Nam potvrdili v pondeli srdicko a vstupuju do 9.tt, tak snad uz to bude ok..

murasek
autor
15. říj 2008

oskarko - ted ne, dneska jsem 5.den po ET, ale na jare mi prece vysel ten KET - no ne az do konce, ale vysel.
annie - to je bajecne, gratuluju!

dagina
15. říj 2008

Annie, také moc gratuluji, hoď si těhu do profilu 😉 .

dagina
15. říj 2008

sluni, ještě potřebujeme sehnat tu postýlku, u nás nic nemají, chcem juknout do Ikei, tam nás určitě zlákají i další ptákoviny, maj tam toho požehnaně 🙂 .

slunickooo
15. říj 2008

Annie - moc moc gratuluju, to je krása - 9 tt 😉

Dag - no v Ikee urččitěě sežženete a za dobrý peníz a co ušštřříte to tam stejněě necháte za růůzný "pitominky" 😀 😀 - já tam koupilatakový ty plast. košše (jsou 2 v jednom balení) - přřiděělají se na přřebalovák na růůzný drobnosti - jsou fakt super 😉

hanulka3112
15. říj 2008

Ahojky holčiny 😉 🙂 tak jsem 7 den po ET a je mi pořád fajn, zatím doufám, že to vyšlo, testovat se ještě určitě nechystám, zkusím to vydržet opravdu co nejdýl snad se už dočkám těch // 😉
Anie, to je nádhera moc gratuluji jen tak dál 😵
Ahojky dagi ,Sluni jakpak se vede vidím že pomalu finálujete s výbavičkami 🙂 tak Ikeu teda můžu taky vždycky si z tama dovezu plno věciček a ty dětské koutky to je nádhera těch věcí co tam mají, ty různé stany, plyšáci, závěsné koše na hračky 🙂

oskarka
15. říj 2008

Annie, super, gratuluji, krááása.
Murasku, tak to jo... promiň, myslela jsem, že už jde o nový výsledek KET.
Hanulko, držím všechny palce co mám a zatím jich mám dost - ještě jsme 2v1.
Dagi, hodně úspěchů se sehnáním postýlky přeji. IKEA Ti určitě nabídne dost zajímavých věcí pro mimi.
Slunickooo, a jak je Tobě?

slunickooo
15. říj 2008

Oski - no je mi dobřře, snad tam malá ješštěě něějaký ten týden vydržží 😉 - dneska jsem teda písala s jednou "zasloužžilou maminou" 😀 - tak mi řříkala, žže prý kdyžž užž mám CS 4 nebo 5 tak at maliník a lněěné semínko raděěji nepiju - a já to "chlastám" pomalu na litry - takžže asi raděěji s tím pitím skonččím....

Jinak přř. PO jdu na monitor tak jsem zvěědavá co se jim tam ukážže a neukážže , no a pak dalšší PO na dalšší kontrolu - tak doufám, žže pořřád budem ješštěě 2x1 😉

myky
15. říj 2008

Ahoj holky 🙂
nevíte, jak je na tom káčátko?
sluni prosim tě co je to to CS? A kdy ti to měřili poprvé? Mě nikdy nic takového doktor nikam nepíše. On teda šíleně škrábe a nic se nedá přečíst, ale CS by bylo jasný.
Holky já jdu příští týden na testy na cukr. Jak to přesně probíhá? Vezmou moč, krev, dají vypít tu sladkost 😒 a za jak dlouho se jde na další krev? Za hoďku, nebo dvě? A jídlo? Já jestli budu mít čas někam se projít, nebo sedět v čekárně. Dík

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru