Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

konka
15. říj 2008

annie: gratuluji... 😵

sluni a nechces ty plastove kose vyfotit? at vim, co mam v ikee hledat 😵

konka
15. říj 2008

myky, na tom cukru mi nejdriv vzali krev. pak ji sla nekam vysetrit, pak nam dala vypit ten roztok a pak jsme dve hodky byli v klidu v cekarne, pak znova krev a vysledky byly na druhy den u gynekologa.. jidlo si das az po druhem odberu.. moje rada zni, hodne se nadechni a vypij najednou.. jakmile se ti ta chut zacne rozkladat v puse, neni to chutne.. 😉

slunickooo
15. říj 2008

Myky - to CS se píše do průkazky a ještě na konci průkazky je takový graf - kam to taky zapisuje - je to děložní čípek , zaznamenává se tam - tuhost, zkrácení, konzistence..... tak se mrkni, třeba to tam máš 😉 😉

a přesně jak píše KOnka s tím hnusem na cukrovce 😀 😀 - vypít na ex - je to humus ale dá se to, ale jak bys to polykala po douškách - tak to si myslím bys nevypila 😀 😀

slunickooo
15. říj 2008

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7010...

vlastně to pověsíš na stranu přebalováku

konka
15. říj 2008

sluni diky.. a prebalovak k tomu mas? ja zatim nemam zadny, ale ja mam jeste cas, tobe uz se to pomalinku krati 😀

annie29
15. říj 2008

Holky dekuju. Snad to bude ok.

Dagi, mam upraveny profil i aktualni foto 🙂

bigrendy
15. říj 2008

Ahoj holky tak konečně mrcha dorazila. hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!od zítřka začínám píchat. v pondělí kontrola. tak doufám,že po puregonu folíci porostou.děsně mě bolí hlava. to jsou asi nervi. 🙂 ale hlavně,že se už něco děje.

Annie mocgratuluju. 🙂

myky
15. říj 2008

Koňko a sluní, děkuju moc za radu. Bude to na ex 😵 . Já nesnášim slazený čaj, tak to asi bude něco 😝 . Taky chodím na krev do laborky, kam chodí všichni i od obvoďáků atd. Prostě nachcípaný lidi s nudlí u nosu! To mě děsí, tak to prostě do sebe hodím a pošupajdim někam cournout. Držte palce na výsledky. Pak taky mám naplánovanou Ikeu s mamčou. Tak se těším na dámskou jízdu.
Rendy hodně štěstí 😀 !!!!
Annie jasnačka, že bude všechno v pořádku a bude další, kdo tu se mnou bude čekat na porod 😵, až nám tu budou podávat už zasloužilé maminy infa 😀.

dagina
15. říj 2008

Tyjo holky, koukám, že jste narazily na nachcípaný lidi u dr. ..., posledně, když jsem byla na gyndě, byla tam mamina s šíleně nachcípaným asi 4letým dítkem 😠 , tatínek s nima..., kluka tam nechali kašlat na všechny strany, no hrůza... a plná čekárna těhotných 😒 . Naštěstí jsem z toho nic nechytla. Teď když jsem na neschopence, tak nemám vůbec problém s virozou, když jsem byla pracovním procesu, byla nachcípaná pořád (od lidí).

Annie, kdepak máš aktuální foto 😕 ??? Myslíš ten UTZ????
Myky, mě ta šťáva na cukrovku hrozně chutnala, laborantky na mě čučely jak z jara jak jsem to vyžahla, ale to bylo tím, že od půl noci nesmíš pít a já měla strašnou žížeň, vypila bych cokoliv 😵 . Horší byl ten hlad, z toho jsem se jim tam málem složila, jinak OK.

bozka
15. říj 2008

ahoj holky,
tak se zase hlásím už i se Zdendulkou 😀 😀
Tak se nám ten termín trošku vymknul no 😀
V sobotu ráno jsme jeli do Prahy k našim na oslavu, přijela i ségra s Vanilkou, prostě "family" párty. Dopoledne jsme ještě lítali po nákupech a na oběd jsme už jeli k těm našim, snědli jsme oběd, trošku mě bolelo břicho, pak jsme seděli kecali, dali kafe, dorty, jednohubky 😀 prostě pohoda. Asi ve tři mě to už bolelo trošku víc, ale nic hroznýho, všichni si ze mě dělali srandu, že to jsou poslíčci. V pět jsme chtěli jet domů, ale pro klid duše jsme se domluvili, že zajedem na Bulovku, jenom tak pro kontrolu 😅 takže na Bulovku jsme dorazili tak mezi čtrvt a půl šestou a tak nám řekli, že mám půlku za sebou, že jsme otevřená na 4 cm, takže mě tak nechali, maža jel s "macechou domů zabalit nějaké věci. Pak zavolali pana doktora a už to jelo, natočili mi monitor, praskla mi voda, klistýr, udělali mi opichy, dali epidural mezitm ještě manža jel pro šampus a kuřata do Tesca a říkal, že ješte v sedm dvacet seděl v autě, no a pak vlítnul na sál a Zdenulka se narodil přesně v půl osmé a pět minut 😀 😀 Byl to takovej fofr, že jsme ani nevěděla, že rodím, no a pak už jsme jenom slavili 😀 😀 Mám tři stehy a už druhý den jsem docela obstojně seděla. Takže tolik k mému porodu 😀 😀
Zdendulka je úžasnej, kojení nám jde, fotky dodám 😀

bozka
15. říj 2008

jo jinak moc děkujeme za všechny gratulace a přání 😉

myky
15. říj 2008

Dagi mě neřekla sestra, že nesmím pít od půlnoci. Já docela piju i přes noc, tak aspoň to s tim "na EX" půjde. No a právě z jídla mám taky děs. já se musím nadlábnout hned jak vstanu. Mám nízký tlak, tak raníčko je pro mě vždy pomaloučku najíst, napít a pak existovat.
Božka MOOOC gratuluji ke zdendulkovi a tak super porodu 😀 . Měli jste to nabouchané. Manža je šikovný, že ještě stihnl nakoupit 🙂! Já taky budu rodit na Bulovce, tak ráda slyším, že tam jsou v pohodě. Víš jméno doktora, který tě rodil? Zdendulka je pořádný chlapák 😵

sisa32
15. říj 2008

Ahoj Bozko, tak tě vítám doma a mezi maminami s miminky. 🙂 Ještě jednou moc gratuluju ke Zdendulkovi. Měla jsi pak super porod, hezky se nadlábnout a dostat miminko, to je věc. 😉

sisa32
15. říj 2008

Já měla dneska den, malá vůbec nespí, pořád chce kozu, pak ublinkává a řve, chce se nosit. Už jsem z ní tak ztahaná a ona má pořád oči jak baterky. 🙂
Pak jsem vařila kojeneckou vodu a zapoměla jsem na ní, tak se vyvyřila, rozžhavila se mi konvička až se rozpustilo plastový víčko, takže smrad po celým baráku a do toho návštěva. Tak jsme se zavřeli do ložnice, jediný místnosti, kde to nesmrdělo a do teď větrali. Je mi z toho smradu bléééééééééééééé 😝 To jsem šikovná co?

sisa32
15. říj 2008

Tak já jdu spát, no. Teda snad.... Brou noc.

sisa32
15. říj 2008

Jé, Bozi, teď jsem si teprve všimla fotek Zdendulky, je moc krásnej a těch vlásků. Kluk jako buk. 🙂

oskarka
15. říj 2008

Ahoj bozko,
tak jsi mne předběhla🙂. GRATULUJI k Zdenečkovi, je krásnej.
U nás to zatím na porod zítra nevypadá, tak uvidíme, kdy si náš mimísek řekne "A už chci ven".
Všem dobrou noc, pa.

bozka
15. říj 2008

Sisa díky 😀
jo jo porod byl děsná sranda, ani jsme nevěděla, že rodím 😉
Myky Bulovka paráda, jenom doporučuju, krásný sál i pokoje, strašně milý personál, prostě jenom spokojenost. Doktora jsem měla svého, zavolala jsem mu a on přijel k porodu, rodí si na Bulovce jenom svoje maminky.

konka
16. říj 2008

bozko, moc gratuluji, zdenecek je nadhernej. to je super, ze jsi mela tak hladky porod, to ja u prvni dcery nemuzu rict .. kazdopadne uz jste doma, tak uz bude jen a jen lip.. 😉 az budes mit cas, tak si zmen profil 😵

bigrendy
16. říj 2008

Bozko moc gratuluji k Zdeněčkovi . je nádhernej 🙂

murasek
autor
16. říj 2008

Bozko - velke gratilace! zvladli jste to nadherne a Zdenula je kouzelnej 😉 Hodne stesticka i nadale!!

dagina
16. říj 2008

Dobré ráno, Bozka, to je fakt nádhera, moc krásné fotky..., gratuluji strašně moc 😵 , a takový porod jedna báseň...., co víc si přát 😵 . Třeba budu mít také takový 😅 .
Oskarko, takže ani náznak k porodu 😨 ??? Dneska máš podle Koníka termín 😉, třeba to příjde nečekaně a rychle jak u Bozky 🙂 .
Bigrendy, přeji úspěšnou stimulaci a ještě úspěšnější ET.
Myky, jj, opravdu od půl noci nejíst nepít..., ale když ti nic sestra neřekla..., tak nevím, třeba mají jiný postup 😅 .

oskarka
16. říj 2008

Dagi, ahoj.
JJ, dnes je termín porodu, ale zatím je vše v poklidu, tak uvidíme. Bavím se teď dalším výběrem fotek do alb, tentokrát brouzdám Amsterdamem. Už se těším až budou fotky ze všech výletů hotové a budu je skládat do fotoalb a popisovat.

slunickooo
16. říj 2008

jé Bozko - ten je kouzelnej, fakt moc krásný miminko - stejně - jak se mohl takový chlapák vejít do tak malýho bříška jak jsi měla vid 😀 😀 😀

Jo jinak zdravím všechny 😉

murasek
autor
16. říj 2008

ahoj holky 😉
nemate zpravicku o Kaci? 😕

myky
16. říj 2008

Dobré ranko 🙂 !
Bozko, tak doufám, že chytnu stejné sestřičky, jako jsi měla ty 😀 .
Dagi jasnačka, že budeme mít stejný porod, jako Bozka. Nic jiného nepřipadá do úvahy a od teď musíme čarovat 😀 . A k tomu testu na cukr. Ono se vážně asi nemá od půlnoci nejístz, nepít. Ona ta sestřička je nová a nemá praxi a tak spoustu věcí zapomíná říct, nebo udělat. Ale je sympatická.

grej
16. říj 2008

Božka - gratuluju!! Krásný fotky🙂
Jak jsi byla s Bulovkou spokojená? Dobrý? Taky to zvažuju...

Holky tak já už mám taky foto v albu, jukněte 😉 Už jsme 7+2😉

myky
16. říj 2008

Grej, moc gratuluji 🙂 . Čárky nezmizely, co 😀 ? Jen tak dál.
Já mám naplánovanou Bulovku, tak mě potěšilo, že Božka byla spokojená.

grej
16. říj 2008

Díky Myky - no jo, čárky nezmizely 😉

Kdy ses na tu Bulovku hlásila? Já budu mít průkazku asi až ve 12tt, tak snad to bude stačit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru