Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
3. únor 2009

jj, babycalm, také dávám před jídlem..., za ty probiotické je to fakt pálka, ale když to pomůže, není co řešit, hned je koupím.

Malá pořád v tom našem pelechu spí, to je hrozný 😀, ale hlídám jí jak oko v hlavě, páč nemá monitor dechu 😒 .

kacatko03
3. únor 2009

já jdu taky ještě na chvili schrupnout, pak mě čeká zubař 😒

sisa32
3. únor 2009

Ahoj ranní ptáčátka. Teda já taky píšu jak tatar po ránu, v první větě jsem měla dvě slova blbě. 😝 Mám nějaký zatuhlý prsty.
Jsem ráda, že kapičky zabraly, doufám, že to pomůže i Lucice. Včera se mi zbláznil PC, dělal si co chtěl, krám jeden, to jsem ještě nezažila, myslela jsem , že mám vira. 😠

My jdem dneska s Adélkou na kalmetizaci na ko, tak doufám, že to bude dobrý, protože neměla skoro žádnou reakci na ramínku, jen pidi bouličku pod kůží, ani to nebylo vidět.

A odpoledne jdu na gyndu na ko po šestinedělí, dobrý co? 😲 😅

dagina
3. únor 2009

Sisa, ty jsi číslo s tou kontrolou 😀 .
Jdu něco dělat, malá se určitě za chvíli vzbudí, už spí nějak dlouho. 🙂

sisa32
3. únor 2009

Dagi, ty jsi z Ústí n/O., neznáš sruby Haida? Je to v Českých petrovicích, asi tam pojedem v létě na dovču, jestli teda bude volno.

dagina
3. únor 2009

Sis, Č.Petrovice jsou od nás trošičku z ruky, ale do té oblasti jezdíme lyžovat (Říčky), je to tam Ok, myslím, že přímo v Petrovicích je také lyžařský vlek. Nevím, jestli chcete přímo lyžovat, ale i tak si to tam užijete a odpočinete, je to taková klidná oblast, jak já říkám, tam kde dávají lišky dobrou noc 🙂 . Jééé, já jsem pako, teď čtu, že tam pojedete v létě 😉 , tak není co řešit 😉 .

masle
3. únor 2009

Ahojky po ránu,

já od večera odsávám nudle, malej vůbec nemohl spát jak nemoch dejchat.. Jenomže my máme nějakej atypickej lux a vůbec nevím kam to připojit 😠 Tak odsávám tou hadičkou do pusy a už mě z toho bolí hlava 🙄

Kačí aha tak to jsem tady asi sama kdo to ještě nedostal co.. tak to jsem trochu znervozněla 😕 😅

Tak to je super, že kapičky zafungovaly co! Taky je pořídim. 🙂

No myky to s tím parkováním to je taky dobrý 😀 😀 To naše spíš furt řeší, že má naše Veru prej moc hraček a že ona když byla dítě, tak si hráli na zahradě a stavěli si domečky z klacíků a lístečků a tak...a že žádný hračky skoro neměli jenže když ona byla malá tak akorát končila válka. Na to trochu zapomíná... 😀 😀

Dagi sex? Docela dobrý, ale poprvý jsme to dělali hoooodně opatrně 😉 🙂

dagina
3. únor 2009

Mašle, no vidíš, a pak že nemůžeš být těhotná 😵 . Holky, co myslíte, mám si dát antikoncepci??? Máte ji některá??? Určitě to bude dr. se mnou řešit...., když nám to 3 roky nešlo skrz spermio otěhotnět, tak mi antikoncepce připadá zbytečná 😖. Ale co když se spermio mezi tím zlepšilo 😎 ????

masle
3. únor 2009

Sisa - ty jsi měla teda dlouhý šestinedělí... 😀 😀
No Dagi já doufám, že nejsem! Antikoncepci nemám ale právě o ní začínám uvažovat.. 😅
Spermio se může klidně zlepšit,je to hodně o psychice a teď jak to z vás všechno spadlo s mimčem, tak to manža může mít spermio klidně ukázkový.. 🙂 😉

sisa32
3. únor 2009

Ahoj, taj jsme zpátky z kalmetizace, půjdem na kontrolu ještě ve dvou letech.

Dagi, dík za info o čp.

Masle, je mi líto Radečka, že má rýmu, snad se mu to brzo zlepší.

Dlouhý šestinedělí jsem měla to jo, manžel ho naštěstí nedodržoval 😀 Sex byl dobrej, lepší než po prvním porodu, to mě dlouho bolelo. Antikoncepci zatím nechci, ale uvidím co poradí odpolko doktor.

hanulka3112
3. únor 2009

Ahojky holky, tak právě jsem dovařila, dělala jsem kyselici a pekla buchtu, tak mám hotovo a půjdu za chvíli pojíst, už mám docela hlad a mimísci mě tu pokopávají do bříška 😀

Myky 😀 tak to jsem zvědavá i já co si veme na naši svatbu, připomělo mi to ten americký film,l jak ta tchýně na sebe cpala ty svoje šaty ve svatebním stylu, hraje tam myslím JL.Loni byla na svatbě a měla takové šatičky na ramínka, samozřejmě krátké a její ségry měly všechny takové decentní kostýmky.

Masle, takže kérku má takovou tu klasiku ty propletené čáry, ale bude to velké tak 20cm a má to tak 5let 😖 neřeknu, kdyby to měla od mládí.Jinak ty její módní výstřelky jsou drsné, minule k nám naklusala v třičtvrťákách a červených kozačkách a červené nehty 😀 😀 😀 Tchán má už 62let, ale furt je to takový "proutník" že furt čumí po mladých ženských, tak se jim tchýně asi snaží vyrovnat 😀 😀 😀 všechno vráží do hader.Před náma hraje na chudinky, ale peněz mají dost teď si dělali novou linku, nový sporák, záchod, postel, plazmu, ale hlavně, že nemají peníze 😀 když mají narozky nebo svátky, tak jim dáme do obálky peníze a když máme my tak nás odbydou čokoládou nebo kytkou, si asi myslí, že když můj podniká jsme bohatí, ale kdo nám dá na hypotéku 3.mil na 30let 😖

hanulka3112
3. únor 2009

Nejhorší je to, že můj co má bráchu, strašného hajzla zdechlého co vše prosází ani malému nic nekoupí, teď přišli i o byt, který jeho dostala gratis od babiny a kde nic tu nic, tak jim tchánovci cpou horem dolem a berou si na ně půjčky 😝 😖

dagina
3. únor 2009

Hanulko, jj, ten film byl dobrej 😀 , hraje tam Lopezka. Tybrďo, ta tvoje tchyně je dobrý péro 😕 - červený kozačky, nehty... 😝 . Ta moje je zase spořádaná úřednice, ale stojí to s ní za prd, pořád chce každýmu poroučet a radit, a není komu, tak si mě našla jako oběť 😝 .
Hanulko, co to máš zase za švagra 😎 , to je nějaká vypečená rodina, né 😀 ???

Sisa, a co tě bolelo po prvním porodu při sexu???? Něco uvnitř??? Já jen na co se mám připravit 😅 . Ale nějakou tu antikoncepci si asi dám, další sviště ted hned nechci 😅 .

dagina
3. únor 2009

Holky, nevíte proč se holčičky nesmí očkovat proti klíšťové encef.????? 😕

Hanul, o tom tvém švagrovi to je spíš k pláči, a já jsem tam dala takové vysmáté smajlíky 😖 .

slunickooo
3. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 fakt super tchýně

Dagi - cože???? Já mám první dceru očkovanou - ted jsme byli zrovna na dalším přeočkování...

Jo a asi vedu - ještě jsem po šestinedělí nebyla u gyndaře 😀 - nějak není čas, a Dagi přesně jako ty jsem přemýšlela, že si antiko asi nedám když se tak dlouho nedařilo... ale je fakt že člověk míní a příroda mění 😀 😀 tak s i mu o ní asi taky povím

Jo a ještě Dagi - ségra taky když kojila tak nehubla, spíš ještě něco nabrala a po kojení ji to šlo zase rychle dolů, ted má možná ta k 50 kg i s postelí 😀 😀

hanulka3112
3. únor 2009

Dagi to je teda vypečená rodina 😀 😝 co jsem měla kluky předtím tak adeptky na tchýně byly teda supr, aspoň jedna z posledních co jsem byla s klukem 2roky, tak ta byla super, s tou bych mohla bydlet i pod jednou střechou, když jedu za mojí maminou, tak se za ní vždy stavím a pokecám, prodává oblečení a je to s ní tak na 2h 😀 jeho ségra mě zas stříhala a dělala účesy, ale kde jsem zkončila teď to nechápu 😖 😀 teda až na mou drahou polovičku, ten je jediný z jiného těsta, ten by se mi rozdal a vím, že mimískům dá první poslední, šak si je taky moc přál 🙂 😵 jo a švagr, toho nemůžu cítit, nikde v práci nevydrží, je to prostě parazit co by se všude přiživil a z jeho se vyklubala taky dobrá p....všechny pomlouvala 😝 ještě, že moje rodina je pravý opak i můj je má radši než ty jeho bratrance....

dagina
3. únor 2009

Sluničko - klíííííííd, to říkala moje tchyně, tak jsem ráda, že zase neměla pravdu 😅 , určitě by ti ji dr. neočkoval, kdyby se to nesmělo. Tchyně mudrovala ohledně očkování, abych jí jako já, ta nejhorší matka náhodou nezapomněla naočkovat a nebo naopak, abych do ní nenechala píchnout něco co se nemá..., prostě děs.

Hanul, ty naše tchyně by bylo nejlepší poslat na společnou dovolenou, to by byl masakr 😀 .

sisa32
3. únor 2009

Ahoj holčiny, už jsem doma. na gyndě dobrý, dr. si ze mě ještě dělal legraci s tou ko po šestinedělí. Vzal mi vz. na histologii. protože mě v těhu strašili tím HPV virem a já už se viděla pomalu na prkně. Prej jsem zdravá, a divil se jak na to přišli, když mi nedělali žádný testy. Tak jsem trochu zmatená a nevím, komu věřit. Ptal se i na antikoncepci, ale tu jsem zatím odmítla.

Při prvním sexu mě bolel vstup do pochvy u toho nástřihu, ale párkrát se to projelo a dobrý. 😎 😀

hanulko, mrzí mě, jakýho máš švagra, ten se teda poved. Hlavně, že ten tvůj miláček je hodnej. Já mám skvělýho švagra, nedám na něj dopustit, řekla bych, že s ním mám lepší vztah než se svým bráchou.

Všechny tchýně na jedný dovče, to by se asi žádná nevrátila, by se povraždily holky. 😀 😀 😀

Taky jsem se stavila za kámoškou, mají army shop, tak jsem jim to zkoukla.Budu tam něco kupovat manžovi k narozkám. armyeshop.cz

V létě měli svatbu a teď byli na svatební cestě na Kubě. To se někdo má.... Vždycky mi pošle fotky z dovči a já tady doma jen slintám. To jsem toho zase nakecala..

hanulka3112
3. únor 2009

Dagi a co takhle kdyby jsme je na tu společnou dovču poslali, ale bez zpátečních letenek 😀 😀 😀

Sis no švagr to je hrůzá, nikoho horšího neznám a navíc mě právě štve, že jen zneužívali dobroty mého přítele, ten je vytahal ze všech exekucí jinak by už dávno byli pod mostem a pak se nám ještě donese, jak pomlouvají, no hlavně ta jeho 😖 přitom jsem pro ní dělala taky první poslední, cokoli chtěla sešít jsem ji vyhověla, brávala jsem někam pryč na nákupy, jezdila s náma do Brna a potom co jsme se dozvěděli co o nás vykládá...by Vám bylo zle,od té doby jsem říkala, že mi tady nepřekročí práh a když jdem ke tchánovcům a jsou tam(ti tam jsou vylepení furt,nažrat se...) ji pozdravím toť vše, mi stačilo jak mi tchýně říkala, jak ji oznamovala, že jsem těhotná s takovým závistivým odporem, že se už asi nebudou točit jen kolem jejich malého, no děs a to je moc když mi to řekla ta moje spešl tchýně 😀 takže taková je to banda, až semnou můj poznal co je to rodina, se teprve semnou dostal na svatbu mému bretránkovi, ten jeho ani ta jeho sestřenka si pozvali jen většinou z té druhé strany 😖 jo a jeho vlastní brácha se vzal potají ani rodiče tam nebyli, ale hlavně, že ta jeho krasavice tam měla svoji rodinu a každý rok se s ním rozvádí 😀 a ještě k tomu nedošlo 😀 ještě, že mám fakt super rodinu z mé strany, to budou pro děti jiné tety a strýcové a babička děda i prababička 😉 🙂

sisa32
3. únor 2009

Teda Hanulko, to ti vůbec nezávidím, takovýhle příbuzenstvo. 😒 Hlavně že vaše rodina je v pohodě, máte se rádi a můžete se na sebe spolehnout. I tvůj přítel je určitě rád že si tě našel, normální hodnou ženskou a ne to co vidí u bráchy. Aspoň víš, že pro tebe i mimísky udělá první poslední.

hanulka3112
3. únor 2009

Sis to teda jo, můj ze začátku byl z toho vyhukaný, jako rodinné oslavy a návštevy u sestřenky, bo to neznal a s manželem od sestřenky si padli do oka mají stejné záliby, jezdí spolu na motorce, hrajou hokej...silvestra jsme trávili společně, v létě grilujem a nejradši chodí k našim na mamčinu kačenu 😀 😀 😀 a má rád strašně děti, že mám až strach, že je bude rozmazlovat a ne jak ten jeho brácha nadává svojemu malému do parchantů.... 😝 😔 takže ani nestojím o to, aby nás tu navštěvovali i s tou svou perlou, když malý je schopný říct svému dědovi běž do p...to slyší doma 😠 ještě aby se tak vyjadřoval před našima malýma o to fakt nestojím 🙄

hanulka3112
3. únor 2009

Sis jsem se dívala do albíčka na tu vaši malou a je to fakt sněhurka 😵 hlavně jak je za miss aerobik, to je kouzelná 😉 🙂

sisa32
3. únor 2009

Hanulko, děkuju za pochvalu. Užívej si s přítelem mimísky a na ně se vykašli. Dobrou

slunickooo
3. únor 2009

Ahoooj holčiny,

SIs - tak jsem taky jukla - juj to máte krásnou kočičku 🙂 🙂 a máš moc hezký ty hadérky - fakt šikulka

mě slečny spinkají a dneska se mi nějak kupodivu nechce, tak tu čumákuju 🙂

hanulko - to je fajn, že je to u vás v poho .... hold příbuzný si člověk nevybírá vid....

Jinak jsem hodila do albíka zase nějaký fotečky toho našeho "drobečka" 😀 , a očičko už nám nehnisá - huráááá, ale máme ještě asi 3 dny kapat - jsem volala doktorce...

A volal dneska miláček že zítra snad dorazí - už se na něj moc těšíme, posl. dny toho mají moc a fakt není skoro doma.... ale co se dá dělat, musíme být rádi, aspon za to že má práci, i když krize je ta ky postihla - na 2 měsíce jim museli vzít prémie ☹ ☹

Hanul - to je stejně krása vid... pamatuješ ještě??? jak jsi mi prorokovala // a já tomu nechtěla věřit a vidíš to už i ty jsi se dočkala a hned dvojnásobně 😉 😉

sisa32
3. únor 2009

Tak jsem ještě nešla spát. 🙂
Sluni děkuju, jsem ráda, že už je Žanetka zdravá. Koukala jsem ti na fotečky a je to moooooooooooc krásná holčička. Má pěknou soupravičku, by mohly holky cvičit spolu. 😉

Kde máš manžela?

slunickooo
3. únor 2009

no jo by mohly vid v těch soupravičkách 😀 😀 😀 už je vidím za pár měsíců 😀 😀

manža jezdí kamionem, ted se vrátil z německa tak volal, že snad přijede zítra ...

masle
4. únor 2009

Čauky holky,

já jsem hotová 🙄 Ráďa má děsnou rýmu a furt odsáváme a kapeme Nasivin 😒 Je mi ho tak líto, je celej zahleněnej a špatně se mu dýchá.. 😢 Naštěstí jsem přišla na to, jak se ta odsávačka dává do toho našeho luxu.

sisa, sluní - máte krásný sportovkyně, můžou se mnou chodit na ZUMBU 😀 😀

kačí asi dospává s kapičkama.. 😅 Co zubák? Taky budu muset 😖 😝

dagina
4. únor 2009

Ahoj holky, jééje, Sluníčko nás navštívilo na delší dobu 😵 . Nové fotečky super, malá je kouzelná.

Masle, a kde to chudák chytil??? Jen tak z venku??? Se děsím, aby malá něco nechytla z venku, jí trápěj jen ty soplíky z mlíčka, ale klasická rýma to snad není. Hele, co ta tvoje zumba??? Jsem klikla na ten tvůj odkaz, a když jsem tam viděla ty krásný vypracovaný těla na hlavní straně, tak sem si řekla, že to asi není nic pro mě 🙂.

Prob. kapky prubnu až dnes, museli mi je teprve objednat 😅 .

jinak ta naše malá dělá šílený pokroky, odstrkuje se nohoma jak čert a už jakoby se snaží otáčet na bok, ale to ji ještě samozř. nejde 😅 , už mám při přebalování co dělat abych ji uhlídala 😵 . Teď zase chrní v tom našem pelechu 😵 .

sisa32
4. únor 2009

Ahoj po ránu, jsem nějak mimo. včera jsem večer začala háčkovat Adélce čepičku a končila jsem v 0.30 h. 😕

Masle, malýmu to brzy přejde, tou odsávačkou to bude krásně čistit nosík. Kde ty mimískové pořád tu rýmu berou.

kacatko03
4. únor 2009

ahoj maminy...

masle: tak Tobouš už má taky rýma, večer lapal po dechu, chrochtá, chrápe...odsávám ale moc to nejde asi to má někde v dutinách...tak jsme se taky nevyspali...ted jsme přijeli od dr...zase mu brala krev z patičky a když to nebude zase vpoho tak nás už pošle na vyšetření na polikliniku. Na rýmu nám nic nedala jen že mu mám pod nos mazat mořskou vodu 😕 jinak zubák nic moc, vrtal mi zub, litr v pr...a v březnu na další vrtání a snad to bude už v poho...já tak nesnáším zubařeeeeeeeee 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru