Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
4. únor 2009

Dagi to nevím, možná od Veru ta jí měla minulej tejden... 😒 Ale volala jsem teď Dr. a prej to děláme všechno dobře a i ven můžem když nemá tepoltu. Že se mu to venku líp spustí. 🙂

No ono v reálu to vypadá jinak ta Zumba, vypracovaná je ta co předcvičuje a ostatní jsou normální holky...takže se tam člověk cejtí v pohodě.. 🙂 😉 líbí se mi, že je to napůl tanec a ne klasickej aerobic nebo tak něco to mě neba... 🙂

Ráďa se taky hodně odstrkuje nohama, když ho dám na bříško a tak to vypadá jeko by chtěl už lézt ale zase koně mu moc nejdou 😅

Včea jsem koupila kolotoč tak z toho byl celej na větvi a smál se na ty pajduláky. Ale koupila jsem u nás ten klasickej. Ten jak jsem chtěla s tím světlem neměli a do centra pro něj nepoletim...

kacatko03
4. únor 2009

Ma: a co s tou rýmou teda děláte?

masle
4. únor 2009

kačí-odsáváme hodně často a vymazávam nosík nasivinem a mořskou vodu taky mažu ale do dírek. No nevim pod nos mi to přijde na nic. Jinak nic. 😉 No je to hrozný...furt něco viď 😠

sisa32
4. únor 2009

Holky, já odsávám každý ráno malý nudle z nosu tou obyč odsávačkou (hadičkovou) a mám pocit, že mi pukne hlava. Prý se to dá nějak přilepit k vysavači, ale nevím, jestli se toho nebude bát. Jak ten zvuk vysavače snášejí vaše miminka?

masle
4. únor 2009

sisa - no tou jsem to zkoušela a nic moc jsem neodsála 😒 Ta na ten vysavač je super, nudle lítaj krásně.. 😉 Ráďa je statečnej ani nepláče když mu to odsávám. Ale ten hukot je hroznej. No asi mu to nevadí.

kacatko03
4. únor 2009

masĺe no už se těšim na teplo 🙂 tak nasivim kpupime taky. odsávám 3x denně a kapu mu ten libenar + mořskou vodu

sis nám malej při spuštění luxu usíná 😀

hanulka3112
4. únor 2009

Krásný den přeju maminy 😉 🙂

Sluní, zrovna včera jsem si na to vzpoměla, jak jsem tobě a Chiw prorokovala // a hlavně si pamatuji, jak jsi to vydržela neudělat testík doma a vyšlo to 😵 mě to teda klaplo až na podruhé, ale stojí to za to, že jsou tam 2 mimísci 😵 hlavně poslední týden, kdy jsem začla cítit pohyby 😵

hanulka3112
4. únor 2009

Dneska mi konečně došly dudlíky od NUK co mám v albíčku, ale jsem zklamaná 😒 jeden je celorůžový a druhý celomodrý a měli vypydat jako ty co mám v albu, asi tyhle věci budu raději nakupovat v kamenných obchodech.Jaké máte zkušenosti vy z nakupováním z internetu?

kacatko03
4. únor 2009

haul já musím zaklepat že zatím nákup v eshopech dobrý...tak to museli splést a dát ti tam jiné...bo ty jak máš v albu tak jsem viděla prodávat v lékárně.

masle: kašle ti malej? dr ho poslechla a zatím na pruduškách nic nemá, ale dávám mu Sinecod kapky na kašel.

hanulka3112
4. únor 2009

No oni právě ty co mi poslali nemají ani na stránkách 😠 no jak vidím, tak se raději stavím někde do obchodu nebo lékárny 😉

kacatko03
4. únor 2009

holky co používáte babycalm...měli děti po tom tmavší stolici? 😕 jakoby nazelenalou. do ted měl malej spíš světlou.

masle
4. únor 2009

kačí - zatím nekašle jen nudluje, ale nudle z něj netečou, má je taky někde vzadu a má je takový hustý... 😝

hanul - já mám zatím taky jen dobré zkušenosti s e-shopama 🙂

kacatko03
4. únor 2009

masle: tak hustou máme taky má to někde v krku 🙂 a když mu odsávám tak je to teda občas mazec jak to tam lítá 🙂 už jsem zaukolovala manžu do lékárny pro Otrivin baby, říkal že tam za chvili budeme nakupovat častěji než jídlo 😀

masle
4. únor 2009

kačí - a Otrivin jsou taky kapky do nosu? No já občas vysaju i nudle s trochou krve.. ☹
jj už by jste mohli dostat nějakou zákaznickou slevu co 😀 😀
Já todle dělám prvně, veru když byla mimčo, tak bylo jaro a žádný rýmy naměla... zima je na prd.. 🙄
Hele co takle nějakej čajík. Od Hippu určitě budou mít pro tydle mrňouse. Asi nějakej koupím aby víc pil. 😉

kacatko03
4. únor 2009

masle mám pocit že ovocný čaje dělají od 2,5mesice.... od 1týdne dělají ty fenuklový, hermánkový atd.

masle
4. únor 2009

Aha tak to asi ne 😅

myky
4. únor 2009

Ahoj holky 🙂 ,
jukám co tu nového. Já jak teď musela vyřizovat věci do práce a vracet uniformu a nějaké učebnice, tak jsem vůbec nestíhala. Pořád někde poletovat. Vrchní nezklamala a je fakt divná, ale dozvěděla jsem se, že se tam hodně věcí zvrtlo v mezilidských vztazích a odchází docela fajn kolegyně, tak to mě mrzí. S jedinou se tam dalo ještě něco pořešit ☹ .
Siso a Sluní vy máte ale sportovkyně 😀 . Ty rostou jak z vody.
Masle tak viróza se vám nevyhla? To je k vsteku, ale aspoň, že už ti jde nasadit ta odsávačka na vysavač a teď to půjde raz dva ven.
Dagi s Hanulkou vymysleli co s tchýněma, tak to máme vyřešené 😉 😀 .
Dagi bych tchýni asi taky naočkovala 😉. Něčím proti kybicování 😀 .
Hanul ta rodina přítele je fakt poděs 😠 ! To tě teda obdivuju a je zvláštní, jak z takové rodiny může být někdo vůbec normální, že? To si tě musí přítel vážit, když to vidí.
Kačí a tebe bolel zub, nebo ses jen objednala na preventivní kontrolu? Ta stolice by mohla být zelenější po těch lécích. Působí to na trávení. Ale třeba kdyby ti to přišlo hodně, tak jednu plínku schovej a vem k Dr. a ukaž.
Tak teď jdu žehlit, umýt kolotoč na postýlku a blbinky pro prcka, atd.... Tak doufám, že sem dneska ještě mrknu 😵 . Zatím se mějte a držte se s mimískama marůdkovejma, ať vám je líp.

kacatko03
4. únor 2009

holky prosím zahlasujte pro nás kliknutím na 5 hvězdičku a taky se zaregistrujte do soutěže 😉

http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=297...

dagina
4. únor 2009

Kači, jsem ti to odhlasovala 😉 , ale na registraci nemám žádné foto 😎 . Ale ta Lovela by mě bodla 🙂 . Jinak malá měla nazelenalou stolici i po Sabu simplex a po Baby calmu také, ale už míň.

Myky, už konečně poroď, kdo se na tebe má pořád takhle koukat 😀 . Tchyni naočkovat akorát tak proti vzteklině 😠 😠 , v pátek bude zase určitě prudit 😒 .

Dneska jsem koupila malé náušničky, jsou krásné, ale když vím, jak bude u propichování trpět 😖 ..., chjo.

masle
4. únor 2009

kačí - máš hlas 🙂 taky jsem se zaregistrovala 😀

kacatko03
4. únor 2009

díky holky...

masle: tak hod odkaz at mužu taky hlasovat 😀 jinak jsem ted odsávala nudle...ty jo v pravé dirce byl slušnej nános.

dagi: tak to po sab malej měl stolici oranžovou, ted má zelenou...asi po tom feniklu ne?

dagina
4. únor 2009

Veru, a jaký byl další den/noc s prob. kapkami???? Dnes jsem je dala malé poprvé..., takže kdy mám čekat výsledky 😅 ????

kacatko03
4. únor 2009

dagi: no noc byla ohledně bříška dobrá, žádné kroucení, žádný řev, křeče.....a to bylo hned večer co jsme kapky nasadili. ale Noc byla jinak děs bo měl ucpanej nos. jinak mu ty kapky dávám ve stejný čas a vždycky večer na noc, přes den dávám babycalm. jo jinak prej na slovensku jsou o půlku levnejsí 😠

myky
4. únor 2009

Přestávka u žehlení, tak mi to nedalo juknout 😵
Kačí odhlasováno 🙂
Dagi ten náš prcek určo čeká na 9.2. nebo 13.2. a 14.2. taky není špatný 😀
Sousedka i včera v práci mi tvrdili, že budu určitě přenášet, protože mám břicho hrozně vysoko. To jsou taky povídačky, že 😉 ?! Já už bych taky chtěla Mikuláška doma 😵 . Hlavně když koukám na všechny vaše fotečky, tak já ho snad samou láskou umačkám, když tak taju nad těma vašema 😀 .

kacatko03
4. únor 2009

myky děkujis 😉 jinak mě zub nebolel, byla jsem objednaná na vrtání...už přes rok jsem to odkaládala 😀 ale nebolel mě 😀 ježiš myky...tak už jen týden jo? 🙂 a jaký je odhad váhy?

dagina
4. únor 2009

Myky, to mě také říkali že mám břicho hodně vysoko 🙂 , vlastně i v den porodu jsem ho měla vysoko 😉 , nekleslo skoro vůbec.

Veru, jj, to vím že na Slo jsou levnější 😖 , ale když já na ně tak spěchala 😅 .

myky
4. únor 2009

Kačí váhu nevím. UZ mi nedělali a aasi ani dělat nebudou. Jen vím od svého Dr, že při poslední Ko říkal, že už je dost velikej a že odhaduje 4kg a víc 😅 . Ale tomu vůbec nevěřím. Jen tak pohmatem a koknutím na mě říct přibližnou váhu dítěte? To mi příjde trošičku přitažené za vlasy 😉 .
Viď Dagi, já si taky myslím. Prdlajs přenášet! Nic takového! Šup a bude venku, jak má 😀 !

dagina
4. únor 2009

Myky, se ti malej chce asi narodit na Valentýna 😉 . Musím valit, mějte se tu dámy 😉 . Pa

sisa32
4. únor 2009

KAčí, už máš můj hlas. 🙂

kacatko03
4. únor 2009

sisa děkuju 🙂 končí to až v dubnu...se picnu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru