Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
11. únor 2009

jo masle: jinak se mi o vás zdálo 😀 😀 že jsme se potkali v zoo... 😀 😀 sem se pak probudila se smíchem že mi dobře hrabe 😀

masle
11. únor 2009

kačí - 😀 😀 no to je dobrý s tím snem, tak třeba tam někdy zajdem 🙂 😉 Přez den mu dávam BEBU taky ale tu normální, 1 premium. No říkala jsem Ivanovi že ho může uspávat každý večer...když mu to tak jde 😀 😀
Ráďa se teď začal smát už na hračky bez toho abych na něj dělala opičky 🙂
Tak se mi vzbudil teď v půl 11 a řval hlady. Tak jsem mu dala těch 150ml. Sice to vypil ale trochu vyblil. 😅

masle
11. únor 2009

jo jinak hlásím, že jsem KONEČNĚ dostala mrchu.. 😅

kacatko03
11. únor 2009

Masle: tak konečně 🙂 já ještě počkám tak měsíc a pak mu taky zkusim dát už normál Bebu...ale vzhledem k tomu že mi blil obloukem tak to asi tak horký nebude 🙂 jinak mi přijde že ta beba ubejvá rychleji než Nutrilon 😀 máme 750g beby na tejden. Taky u vás sněží? No do zoo se určitě chystáme tak pak mužem vyvenčit všechny děti 😀. Tobá se směje jen když chce...taklže skoro nikdy 😀 😀 budete mít smíška, my asi nerváka 😀

hypo
11. únor 2009

holky muzu se zeptat jestli OPU je pod narkozou??

kacatko03
11. únor 2009

hypo...ano je to krátkodobá narkoza 😉

masle
11. únor 2009

kačí - no tady je hnus počasí sněží ale hned to taje a děsně fouká 😝
Ubejvá to hrozně a těch peněz za to no ani to raději nepočítam. Zlatý kojení.. 🙂
To my se taky do ZOO chystáme, minulý rok jsme se tam vůbec nedostali, ani nevím proč.. 😕
Jen počkej až se Tobík začne smát, tak nebude chtít přestat 🙂 😀

hanulka3112
11. únor 2009

Jéé vidím, že už taky myslíte na ZOO už aby bylo krásně, už se těším jak tam vyrazíme s kočárkem, my jezdíme každý rok, máme objeté snad všechny v okolí 😀 a to přítel vždycky říkal, že je to takové divné, že skoro všichni tam chodí s malými dětmi a my sami, tak konečně si tam nebude připadat tak blbě 😀 jinak u nás je teda hnusně, máme tu snad 15cm sněhu a sněží 😖

sisa32
11. únor 2009

Ahoj holky, teď jsem přijela z venku, to je teda hnusná zima. Jsem úplně zmrzlá. Taky jsem byla v DM pro příkrmy a koupit grilovaný kuře, abych nemusela vařit a mám dost.

kacatko03
11. únor 2009

masle: vloni nám to taky nevyšlo...na jaře IVF, přes léto práce, od října na riziku...ale letos tam určio vyrazíme, Fík tam byl s dědou a moc si to pochvaloval hlavně to dětské hřiště 😀

jinak jsem si objenala na slovensku u známých ze staré práce ty probitocké kapky...tam vyjdou na 10euro...bych se picla 🙂

Sis: mě byla zima jen sem se podívala z okna 🙂 a grilované kuře??? hmmm tak jsem akorát dostala chut a jdu vyndat křidýlka a hodit na grilík 😀

masle
11. únor 2009

no kačí - veru se taky vždycky nejvíc těší na párek v rohlíku a zmrzlinu.. 😀 😀
jsem nasr.. na pošťáka, jsem objednala novou hrací deku a čekám na něj celej den a on přijede akorát když jedu pro Veru do školky 😠 😠

jinak my dnes máme italskou kuchyni 😀 😀 - těstoviny, no kuře bych si dala radši 😅 😀 😀

dagina
12. únor 2009

Ahojky, Myky všechny zdraví, malý byl na vyšetření neurolog. a sono hlavičky, a vše je OK, ale Myky na tom prý moc dobře není, nemůže ještě pořádně chodit a bolí ji i ležet 😒 , má z toho všeho depku...., doktorům vděčí že malý žije..., no pěkně si užila chuděra, ale snad to bude dobré.

Jinak já nějak poslední dobou nestíhám, pořád jsem u malé, a to je celkem hodná..., přesto nic neudělám, doma pořád bordel jak v tanku 😖 ... . si to asi neumím zorganizovat nebo nevím. Pokud malá nespí tak se od ní nehnu, přes den spí čím dál méně, takže to je mazec. Jak to holky děláte??????

Probiotické kapky nic moc , první dva dny OK, ale pak jen minimální zlepšení 😒 .

Už zase musím mazat ☹ .
Pa

masle
12. únor 2009

ahojky
Dagi - dík za zprávy. No chudák myky snad se brzo zotaví, to má Mikulda nějaké porodní poranění? Naše Veru měla z porodu bouli na hlavičce. Ataky byla na sonu. 😒 Tak hlavně že je to OK.

Dagi to si brzo zajedeš nějakej řád a bude to v poho. 😉 A z bordelu si nic nedělej to je normální 🙂 😉

Nám dneska Ráďa spal zase docela pěkně. Večer teda měl bolení ale v 11 to zabalil a probudil se až v 5h. Tak snad mu to už takle zůstane 🙂
Ale kačí jak jsme se bavili o tom dávkování, tak mu to stejně nestačilo. V 7 jsem mu dala 5. dávku 150ml a v 10h měl takový hlad že vypil ještě 120ml. A pak teda spal do těch 5ti. 🙂 Tobíkovi to stačilo? 🙂

dagina
12. únor 2009

Masle, a jak se takový řád tvoří 😀 ??? Néé, vážně, nenechávám jí brečet, hned k ní běžím, nebo jen zamrčí, hned k ní běžím..., myslím, že takhle malé miminko se nedá ještě rozmazlit, už se dost dožaduje pozornosti..., no fakt nevím co je správné... 😒 .

Holky, užívají vaše mrňata Vigantol??? Prý ty prdíky můžou být po něm 😖 .

lucyes
12. únor 2009

Ahoj holky, nevíte, jak dlouho se v krvi drží pregnyl ? aby neovlivnil těhotenský test ?

dagina
12. únor 2009

Lucyes, cca 10 dní, já jsem ale měla i 13. den falešně pozitivní test po Pregnylu 😒

kacatko03
12. únor 2009

Ahoj Holky

Dagi díky za zprávu...ježíš co měla myky za porod??? a malej měl komplikace? moc ji pozdravuj a držíme palcwe at je brzo fit. Jinak bordel v tanku máme taky...když malej spí tak s ním ještě zalehnu taky takže na uklízení není čas, jen tak lehké když Tomáš přijde domu...jinak se chystám na mega uklid v neděli, kluky vyšlu ven a bude klid.

jinak Vigantol taky máme. a kapky nám teda zabrali..ten efekt je znát až tak po týdnu 😉

Masle: taky nám ta dávka nestačí prostě nám to vychází chtě nechtě na 6dávek 😠 a to do nej tlačim i čaj 🙂 ale taky se nají v 11 a spí do 5 🙂

dagina
12. únor 2009

Kači, tak to jsem ráda že bordel je nomální 😀 😀 . Také něco udělám jedině až přijde manža z práce, jinak si ani neškrtnu. Teď malá chrní, ale za chvíli jdeme ortopedovi na nožičky, takže asi budu muset budit 😒 .
Kapky ještě týden nemáme, tak ještě vyčkám, snad to bude lepší, už jsem chtěla sáhnout po rekt. rource, ale bála jsem se ji použít..., strkat ji do zadečku hadičku..., prostě jsem se bála.

masle
12. únor 2009

Dagi no ono je to těšký - každý to mimi je jiný, já to vidím na Veru a na Ráďovi jak jsou úplně jiný. Veru byla opravdu hodně uřvaná a strávila jsem u ní většinu času a Ráďa je proti ní docela pohodář. 🙂
Vigantol taky užíváme ale že by z toho byly prdy to nevím 😕

kacatko03
12. únor 2009

masle: tak to u nás je to naopak, Fíla byl klidné hodné miminko, a Tobouš uřvanej 😀

Dagi: tu rourku se taky bojim používat, máme ji ale já to neumim s ní tak ji radši nepoužívám, stačí že mu tam občas stčím teploměr ☹

dagina
12. únor 2009

Masle, a nebo to je tím, že už jsi zkušenější maminka 😉 a umíš si lépe poradit než s prvním.
O tom Vigantolu mi to říkala známá, ale je fakt, že malá na prdy trpí co jsme ho nasadili, ale může to být i náhoda, nevím.
Jinak už mám HA 😅 .

kacatko03
12. únor 2009

masle: tak mi dneska taky budeme mít Italiano večeři...jedeme ke tchánovcum a bude pizza (teda několik, bo bude i švagrová s dvojčatama 😀 😀 😀 )

Dagi: a jakou máš? jinak já mám taky druhý dítko a systém v tom taky nemám jako u prvního 😀

slunickooo
12. únor 2009

Holky - já ještě u gyndaře nebyla, fakt tam asi musím zajít co 😀 😀

Dagi - já ale k malý taky hned přiběhnu když brečí.. taky ji nenecháváme. a to jsem říkala že až budu mít druhý, že ho nechám klidně vyřvat... ale ted je to jinak... prostě to nesnesem nikdo když brečí , knourá.... ale zatím toho nějak nezneužívá - 😀 😀 to teprve přijde...

Jinak včera nám byly 3 měsíce a holky - ona se mi poprvý nahlas řehtala - to byla taková krása... ale spíš i sama z toho byla překvapená, co to vlastně vydává za zvuky 😀 😀

Dagi - Vigantol máme taky a žádný prdíky neměla ni nemá, to asi ne bude k tomu....

Kači - pizzu bych si taky dala....

Zítra mi přijíždí miláčkové z hor tak chci něco do brýho uvařit, dáme šampíčko - já aspon skleničku - a osalvíme Valentýna a 13 výročí 😀 😀

A copak teda chudinka Myky??? Tak se toho bála a ono se nakonec něco stalo při porodu??? ?Aspon že to dobře dopadlo... že ji moc pozdravujem a atu už jsou s malým doma...

kacatko03
12. únor 2009

Ahoj Sluni: tys taky ještě nebyla na KO 😀 teda vy na sebe myslíte 😀 😀 sis taky byla snad až ted 😀
s tím řehtáním to musela být sranda, to vidím u malého když si broukne tak se zarazí a lekne se co to udělal 😀 a nejvíc si brouká když se po.... 😀 😀 ale na usvem pořád čekáme a když se náááhodou usmeje tak kolem něj všichni skáčeme a najednou je po usměvu 😀

tak si hezky užijte výýýýročí 😉 😉

na myky jsem taky zvedavá co ten porod!!! hlavně že to zvládla.

slunickooo
12. únor 2009

No naše si v tom taky le bedí když se po.... a že to fakt umí - d neska ráno to měla až v ponožce 😀 😀 😀 , já že doma nedávám papírový tak když toho má víc tak to má fakt v šude 😀 😀

Jinak z gynd. hlediska se cítím naprosto skvěle 😀 😀 takže v tom problém určo neb ude... ale zajdu tam, abych nedostala vyhub ováno co? 😀 😀

U nás je to zase - když si brouká, povídá, ječí - tak běřžím pro kameru a jak ji uvidí tak je po.... minule už jsem ji nahrávala že jsem kameru položila a natáčela vlastně její nohy 😀 ale aspon nějaký ten jekot tam byl 😀 😀

Jo a holky o jaký ZOO jste se bavili?? O Praze??? My to každým rokem střídáme. Min. rok jsme v klasický ne byli - mladá byli se školou a jako rodinný víkend. výltím jsme byli ve Vyškove v Dinoparku + ten jejich zoopark -ale taky to bylo moc pěkný.. jinak to střídáme Dvůr Králové, Praha, Liberec. Letos je na řadě Dvůr - se už těším jak malá holka 😀 😀

kacatko03
12. únor 2009

sluni tak ty děti jsou všechyn stejný 😀 vyčuránci

jinak my to nestřídáme...v zoo v Praze jsme dlouho nebyli tak určo vyrazíme tam (vid Radko 😀 ), ve Dvoře Kr jsem byla jako malá holka a do Liberce bych rodinu dostala jen do aquaparku 😀

kacatko03
12. únor 2009

jo jinak: maža je kapacita...vidí jak malému takám nudle odsávačkou na lux...no co neudělal...při rýmě si strčíl odsávačku do nosu a čekal zda mu to taky odsaje 😀 😀 kašlal u toho jak střelenej 😀 😀

slunickooo
12. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 fakt jo???? Tak t oje teda třída 😀 😀 😀 😀

Holky nebyly jste některá v tom Tropical Island ?????? Mladá o tom furt básní 😀 😀

slunickooo
12. únor 2009

Hanulko - koukám že nakupuješ Nuky 😀 😀 😀 , u nás zvítězila klasická kytička.... i když ráda bych malou naučila na nějaký ten "zdravý" dudlík - no uvidíme uvidíme, zatím ho nechce 😀 😀 a moc moc ještě jednou gratuluju k párečku.... 😉

hanulka3112
12. únor 2009

Ahojky Holky, tak dnes jsem byla u svého Dr. na přeměření mimísků, vyšlo mu že jsou stejně velicí, tak nevím ve Zlíně říkali, že kluk je o něco větší, no hlavně, že jsou v pořádku a váží prý asi 370g 😵 to jsou už macci.
Slunííí a hojík a díky, jj nuky chtěla jsem ty co mám na obrázku, ale došly mi celomodrý a celorůžový, dnes jsem se dívala v kaufu jestli je tam nemaj, měli pěkné ale jen žluté červené a modré, ale já bych raděj modrý s růžovým nebo zeleným.Jinak pomaličku nakupuju, no kdyby bylo už auto tak je lepší výbavička, ale pořád si přítel nemůže vybrat hlavně, že mi prodal peugeotka 😠 a teď mě všude musí vozit pickapem.
jejda co to slyším o Myky, chudera nemůže ani ležet 😅 to měla asi císaře nebo jakto.No já jak byla po laparo-nakonec mě otevřeli, tak 2 dny K.O na pooperačním ani jsem nepojedla, jen jsem to prospala a zakašlání byla hrůůůza 😔 takže při mých dvojčatech a jednou jizvou na břiše mě jistě čeká císařský řez, tak doufám, že se z něho rychle otřepu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru